PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای مشاوره کیس برای پیشنهاد سیستم .

viper95
13-06-15, 12:38
با سلام خدمت دوستان گل انجمن .

میخوام به چند تا از دوستام پیشنهاد سیستم بدم و مطلبش رو روی یکی از سایتا گیم هم بذارم .

تمامی قطعات رو انتخاب کردم و مشکلی نیست فقط چون کیس های گرین تو بازار کم شدن یکم برای انتخاب کیس مردد هستم .

از اونجایی که میخوام مطلب رو روی سایت گیم بذارم و میخوام بهترین قطعات ممکن رو جمع کنن گفتم با شما هم یک مشورتی بکنم .

قراره چند تا سیستم پیشنهاد بدم . یکی 2 یکی 3 یکی 4 و یکی 5 میلیون و یکی حدود 7 میلیون .

کیس هایی که خودم مد نظر داشتم اینا بود :

Cooler Master N500

Cooler Master N400

Xigmatek Assassin II Gaming

Xigmatek Mach(برای سیستم قیمت پایین )

Green X6 Challenger Gaming

2 باره میگم بقیه قطعات اوکی هستش . برای سیستم قیمت پایین کارت گرافیک خیلی بزرگی پیشنهاد ندادم .

نمیخوام زیاد کیس گرون قیمت بهشون پیشنهاد بدم .

حالا به نظرتون این کیس ها خوب هستش و موجودی خوبی تو بازار داره ؟؟

AMD>INTEL
13-06-15, 12:40
با سلام خدمت دوستان گل انجمن .

میخوام به چند تا از دوستام پیشنهاد سیستم بدم و مطلبش رو روی یکی از سایتا گیم هم بذارم .

تمامی قطعات رو انتخاب کردم و مشکلی نیست فقط چون کیس های گرین تو بازار کم شدن یکم برای انتخاب کیس مردد هستم .

از اونجایی که میخوام مطلب رو روی سایت گیم بذارم و میخوام بهترین قطعات ممکن رو جمع کنن گفتم با شما هم یک مشورتی بکنم .

قراره چند تا سیستم پیشنهاد بدم . یکی 2 یکی 3 یکی 4 و یکی 5 میلیون و یکی حدود 7 میلیون .

کیس هایی که خودم مد نظر داشتم اینا بود :

Cooler Master N500

Cooler Master N400

Xigmatek Assassin II Gaming

Xigmatek Mach(برای سیستم قیمت پایین )

Green X6 Challenger Gaming

2 باره میگم بقیه قطعات اوکی هستش . برای سیستم قیمت پایین کارت گرافیک خیلی بزرگی پیشنهاد ندادم .

نمیخوام زیاد کیس گرون قیمت بهشون پیشنهاد بدم .

حالا به نظرتون این کیس ها خوب هستش و موجودی خوبی تو بازار داره ؟؟

Xigmatek Mach کیس خوبیه .
Cooler Master N500 هم خوبه .تمام مشخصات یک کیس گیمینگ از نظر نصب کارت گرافیک و واترکولینگ دارد و نصب قطعات هم واقعا راحت انجام میشه
Only the registered members can see the link

viper95
13-06-15, 12:42
Xigmatek Mach کیس خوبیه .
Cooler Master N500 هم خوبه .

به نظر شما چطوره همه سیستما را با cooler master پیشنهاد بدم ؟

AMD>INTEL
13-06-15, 12:44
به نظر شما چطوره همه سیستما را با cooler master پیشنهاد بدم ؟

کیسهای خوبی هستند . تو مدلهای بالا هم موارد خوبی مثل HAFX دارد . به نظرم انتخاب هوشمندانه ای هست .