PDA

مشاهده نسخه کامل : پریدن تصویر

marjaneh66
13-06-15, 09:02
سلام
سیستم بعد از نشون دادن لوگو شرکت سازنده مادیبرد asus تصویرش دیگه به کل میره بعد از چند بار خاموش روشن کردن پیغام میده f1 بزنید وارد بایوس بشید بعد از تنظیمات بایوس سیو کردن دوباره همین مشکل داره بایوس چند بار خالی کردم آپدیت کردم ولی بازم همین مشکل داره مشکل از پردازننده هست یا مادیبرد ممنون میشم راهنمایی کنید

AMD>INTEL
13-06-15, 10:06
متن خطا مهمه . چه خطایی میزنه ؟ مشخصات سیستم .

marjaneh66
13-06-15, 11:07
آقا امید هیچ خطایی نمیده فقط تصویر بعد چند ثانیه می پره با ریست کردن خاموش کردن خالی کردن بایوس حل نشد
حالت های مختلف
سیستم تصویر نمیده به کل تک بوق به عنوان سلام بودن
سیستم تصویر نمیده هیچ بوقی هم زده نمیشه
سیستم تصویره میده بعد از لوگو ایسوز به کل تصویر می پره تک بوق
سیستم تصویر میده نشان دادن دکمه f1 برای رفتن به بایوس بعد از تغیرات (دستکاری نکردن تنظیم فرکانس غیره ) سیستم ریست میشه تصویر لوگو ایسوز میاد تصویر میپره
تک بوق سیستم تصویر میده نشان دادن f1رفتن به بایوس در هنگام تغیرات به کل سیستم تصویرش میپره تو بایوس
از اونجایی که سیستم از رم به عنوان حافظه گرافیکی استفاده می کنه رم تست کردم مشکل نداشت
این مشکل دقیقا زمانی به وجود اومد که من فرکانس سی پی یو رو از 3.7 به 4.4 اور کردم سیستم 5الی 6 ساعت بدون مشکل کار کرد صبح که روشن کردم دچار این مشکل شد الانم که بعضی مواقع تصویر میده تو بایوس تنظیمات رو حالت دیفالت هست بازم مشکل داره
مشخصات سیستم
مادیبرد asus a88 x plus
سی پی یو a107850
رم 2تا 4 گیگ جی اس کیل باس 2400
پاور 480 ممونکس که رو پاور نوشته max 465
هارد 2 ترابایت وسترن 64 مگابایت کش
vga آنبرد

AMD>INTEL
13-06-15, 11:24
پاورتون باید بررسی بشه . احتمال زیاد مشکل داره .

salpc
14-06-15, 01:08
آقا امید هیچ خطایی نمیده فقط تصویر بعد چند ثانیه می پره با ریست کردن خاموش کردن خالی کردن بایوس حل نشد
حالت های مختلف
سیستم تصویر نمیده به کل تک بوق به عنوان سلام بودن
سیستم تصویر نمیده هیچ بوقی هم زده نمیشه
سیستم تصویره میده بعد از لوگو ایسوز به کل تصویر می پره تک بوق
سیستم تصویر میده نشان دادن دکمه f1 برای رفتن به بایوس بعد از تغیرات (دستکاری نکردن تنظیم فرکانس غیره ) سیستم ریست میشه تصویر لوگو ایسوز میاد تصویر میپره
تک بوق سیستم تصویر میده نشان دادن f1رفتن به بایوس در هنگام تغیرات به کل سیستم تصویرش میپره تو بایوس
از اونجایی که سیستم از رم به عنوان حافظه گرافیکی استفاده می کنه رم تست کردم مشکل نداشت
این مشکل دقیقا زمانی به وجود اومد که من فرکانس سی پی یو رو از 3.7 به 4.4 اور کردم سیستم 5الی 6 ساعت بدون مشکل کار کرد صبح که روشن کردم دچار این مشکل شد الانم که بعضی مواقع تصویر میده تو بایوس تنظیمات رو حالت دیفالت هست بازم مشکل داره
مشخصات سیستم
مادیبرد asus a88 x plus
سی پی یو a107850
رم 2تا 4 گیگ جی اس کیل باس 2400
پاور 480 ممونکس که رو پاور نوشته max 465
هارد 2 ترابایت وسترن 64 مگابایت کش
vga آنبرد

درود
سیستم رو از اول اسمبل کنید.