PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره درمورد کارت گرافیک (960gtx یا r9 280x)

Hassan-k2
12-06-15, 14:24
سلام دوستان گرامی با عرض پوزش به دلیل مزاحمت دوباره یه سوالی از خدمتتون داشتم میخواستم ببینم کدوم کارت گرافیک قوی تره

Gtx 960. Vs R9 280x

والا تحقیفاتی که من به صورت مبتدی انجام دادم R9 یکم قوی تر بود البته توو بازی ولی من هم برای بازی میخوام ولی ملاک اصلیم کارای گرافیکی مثه افترافکت و فوتوشاپ و 3d max. هستش ممنون میشم راهنماییم کنید

AMD>INTEL
12-06-15, 14:34
برای کار شما با SELF GAMING فرق داره . شما به موارد هسته کودا هم باید توجه داشته باشید به خاطر همین به نظر من 960 جیفورس انتخاب هوشمندانه ای برای شما باشد.

RezaGTX
12-06-15, 15:00
همانطور که دوست خوبمون هم اشاره کردند-چون میگید ملاک اصلی شما اون بخش ها هستند انتخاب cpu قویتر کاربردی خواهد بود -ضمنا کارت انویدیا میتونه اینجا کمک کنه -هر دو کارت خوب هتسند -کارت 960 کمی جدیدتره و تکنولوژ یهای جدیدتری رو ساپورت میکنه

AMD>NVIDIA
12-06-15, 15:21
سلام دوستان گرامی با عرض پوزش به دلیل مزاحمت دوباره یه سوالی از خدمتتون داشتم میخواستم ببینم کدوم کارت گرافیک قوی تره

Gtx 960. Vs R9 280x

والا تحقیفاتی که من به صورت مبتدی انجام دادم R9 یکم قوی تر بود البته توو بازی ولی من هم برای بازی میخوام ولی ملاک اصلیم کارای گرافیکی مثه افترافکت و فوتوشاپ و 3d max. هستش ممنون میشم راهنماییم کنید

r9 280 gigabyte 3x حرف نداره برادر
از لحاظ پرفورمنس یه سرو گردن از gtx 960 بالاتره.تو 80 % تست ها هم همینطور بوده
توی گیم که من خودم cs go بازی میکنم حرف نداره تا 650 fps میده فن های فوق العاده قوی داره قیمت خیلی ارزون تری داره خنک کنندگیشم حرف نداره فقط یادت باشه اگه خاصی بگیری مارک گیگابایتش رو بگیر چون این تجربیات من با این مارک بود
dx 12 و هم ساپورت میکنه ولی نه 100% .کلا کارت گرافیک هایی فعلا موجوده کامل کامل معلوم نیس ساپورت کنن چون هنوز dx12 ارائه نشده
من هیچ مشکلی با r9 ندارم خیلیم راضیم ازش

Hassan-k2
12-06-15, 17:34
با عرض پوزش مجدد با کمک و یاری دوستان بالاخره دارم گرافیک مورد نظرمو مطابق با بودجم پیدا میکنم حالا اخرین مرحله گیر کردم ممنون.میشم راهنمایی کنید کارمم بیشتر کارای گرافیکی رندر و گیم هست
Gtx 770 2g oc. Vs. Gtx 960 oc 4g

RezaGTX
12-06-15, 18:02
با عرض پوزش مجدد با کمک و یاری دوستان بالاخره دارم گرافیک مورد نظرمو مطابق با بودجم پیدا میکنم حالا اخرین مرحله گیر کردم ممنون.میشم راهنمایی کنید کارمم بیشتر کارای گرافیکی رندر و گیم هست
Gtx 770 2g oc. Vs. Gtx 960 oc 4g
درود
بنده همه این کارتها رو کار کردم - 770 کمی قویتره ولی مصرف بیشتری داره در حالی که معماری مکسول خیلی کم مصرف تره- اینترفیس 960 با 128 بیت شاید در آینده دچار مشکل بشه- با توجه به قیمت گذاری 960 که الان یک کارت غیر رفرنس قوی آن حدود 1 میلیون قیمت داره و 770 هم که مربوط به نسل پیشین است و با دو گیگ حافظه در بازیهای جدید ممکنه گلوگاه بزنه حتی در 1080 .
پیشنهاد میدم با کمی افزایش بودجه کارت 970 رو تهیه کنید -الان مدل های خیلی خوب 970 هستند از برند های زوتاک یا گینوارد که با اختلاف های ناچیز با مدل 960 ارائه میشند و سرمایه گذاری خیلی مطمئن تری هستند.چ.ن کارت 960 در واقع محصول میانی انویدیا برایخلا بین 770 و 970 است پس انتخاب بین 960 و 770 خیلی صحیح نخواهد بود.

Hassan-k2
12-06-15, 18:35
دوست عزیز ابتدا تشکر میکنم از پاسختون من متاسفانه ندارم انقد بودجه که بخوام 970استفاده کنم بین این دوتا موندم بعضی ها میگن 960 4گیگ خیلی خویه و به کارم میاد ولی از یطرفی هم میگن 770قویه بدجوری توو شکم نمیدونم اگه بین این دوتا شما بودید کدومو انتخاب میکردید? چون من کارم گرافیکه نمیخوام بعدا به مشکل بربخوره ینی توو رندر و گیم نمیخوام ریپ بزنه

AMD>INTEL
12-06-15, 18:51
بنچمارک های toms hardware
Nvidia GeForce GTX 960
Nvidia GeForce GTX 960 2D And 3D CAD Performance (Only the registered members can see the link)

Hassan-k2
12-06-15, 19:19
000,VGA: Inno3D GTX 970 OC HerculeZ X2 4GB: 1,290 دوستان من فقط بودجم به این مدل میرسه میخواستم ازتون بپرسم این چطوره?نسبت به 960 چقدر قوی تره و ایراداتش چیه? باهاش به مشکل برنمیخورم چون از بقیه 970ها ارزون تره?به نظر شما این مدل بهتره بگیرم یا 960 گرون ینی 1150??????

AMD>INTEL
12-06-15, 19:30
شما که این مقدار دارید هزینه میکنید . کارتی بگیرید که گارانتی شناخته شده باشد . به شخصه تو ایران اگر میخواستم بالای 1 میلیون برای کارت گرافیگ هزینه میکردم . سعی میکردم با کمی هزینه بیشتر کارتی با برند بهتر و گارانتی مطمئن تر تهیه میکردم . ارزش ریسک ندارد .

Hassan-k2
12-06-15, 19:35
ار لحاظ کارایی چطوره?نسبت به هم رده های خودش که گرون ترن و.همچنین 960

AMD>INTEL
12-06-15, 19:39
ار لحاظ کارایی چطوره?نسبت به هم رده های خودش که گرون ترن و.همچنین 960

نظری درباره این برند ندارم . چون برای مشتری خودم وقتی یک قطعه گارانتی معتبر نداشته باشه تهیه نمیکنم . جزو برندهای درجه اول حساب نمیشه . حضور موفقی هم در دوره های قبل در ایران نداشته .

Hassan-k2
12-06-15, 19:51
پس شما میگید همون 960 با گارانتی بذارم?

AMD>INTEL
12-06-15, 19:58
پس شما میگید همون 960 با گارانتی بذارم?

پیشنهادم Zotac GTX 970 OC AMP! Omega Core Edition 4GB
درسته بالاتر هست از نظر قیمتی . ولی هم خود برند و هم گارانتی خوبی دارد . یک خرید خوب میکنید . از نظر خنک کننده هم بسیار قدرتمند هست .

Hassan-k2
12-06-15, 19:59
خیلی لطف کردید ممنونم

Hassan-k2
12-06-15, 20:31
دوست گرامی ببخشید این گرافیک که شما فرمودید از دایرکس 12 پشتیبانی کامل میکنه?

- - - Updated - - -

AMD>INTEL
12-06-15, 20:41

- - - Updated - - -

بله سری 900 پشتیبانی کامل از dx12 دارند .

AMD>INTEL
12-06-15, 20:44
3D API
DirectX DirectX 12
OpenGL OpenGL 4.4
GTX 970: ZOTAC - It's time to play! (Only the registered members can see the link)

Admiral_Hunter
12-06-15, 20:47
شما یه GTX 970 بگیری بهتره

Hassan-k2
12-06-15, 21:35
ممنون از همه دوستان گرامی

RezaGTX
12-06-15, 21:49
000,VGA: Inno3D GTX 970 OC HerculeZ X2 4GB: 1,290 دوستان من فقط بودجم به این مدل میرسه میخواستم ازتون بپرسم این چطوره?نسبت به 960 چقدر قوی تره و ایراداتش چیه? باهاش به مشکل برنمیخورم چون از بقیه 970ها ارزون تره?به نظر شما این مدل بهتره بگیرم یا 960 گرون ینی 1150??????
درود
دوست من این کارت هیج مشکلی نداره -از 960 قدرت بالاتری داره که طبیعی است -بنده از 970g1 gaming استفاده میکنم و حتی در 4k هم بعضی از بازی ها رو تجربه میکنم- البته کارتهای Inno خیلی خوب هستند و پارتنر شماره یک انویدیا بوده زمانی- اما همونجور که دوست خوبمون هم اشاره کرد کارتی بگیرید که گارانتی داشته باشه -زوتاک قیمت های مناسبی داره و گارانتی هم داره- inno رو فکر نکنم شرکتی گارانتی کرده باشه

Hassan-k2
13-06-15, 17:46
Zotac GTX 970 OC AMP! Omega Core Edition 4GB دوستان خوبم نظرتون راجب این کارت گرافیک چیه?چون من تصمیم قطعی گرفتم و میخوام اینو بگیرم به نظرت برای گیم و کارای گرافیکی پاسخ گوی من هست? با تشکر

AMD>INTEL
13-06-15, 18:00
Zotac GTX 970 OC AMP! Omega Core Edition 4GB دوستان خوبم نظرتون راجب این کارت گرافیک چیه?چون من تصمیم قطعی گرفتم و میخوام اینو بگیرم به نظرت برای گیم و کارای گرافیکی پاسخ گوی من هست? با تشکر

کارت قدرتمندی هست . در مجموع انتخاب خوبیه
Only the registered members can see the link

Hassan-k2
13-06-15, 18:30
با تشکر از شما دوست عزیز ببخشید اون عناوینی که بعد از 970نوشته هرکدوم به چه معناس? مثلا omega core edition

AMD>INTEL
13-06-15, 18:57
با تشکر از شما دوست عزیز ببخشید اون عناوینی که بعد از 970نوشته هرکدوم به چه معناس? مثلا omega core edition

مشخصات مدل کارت گرافیک هست . لزوما معنای خاصی ندارد .بیشتر معرف کلاس و رده بندی محصول توسط سازنده هست .

Hassan-k2
13-06-15, 19:11
خیلی خیلی لطف کردید ممنونم

- - - Updated - - -

و سوال اخر اینکه این مدل با مدل گیگابایت که 100تومن گرون تره چه تفاوتی داره?میخوام ببینم اگه خیییلی خیییلی تفاوت داره اونو بگیرم بجاش

AMD>INTEL
13-06-15, 19:24
خیلی خیلی لطف کردید ممنونم

- - - Updated - - -

و سوال اخر اینکه این مدل با مدل گیگابایت که 100تومن گرون تره چه تفاوتی داره?میخوام ببینم اگه خیییلی خیییلی تفاوت داره اونو بگیرم بجاش

گیگابایت رو میشه بهترین کارت گرافیک سری 970 نام برد . هم به دلیل کیفیت برد و المان ها و هم خنک کننده بی نظیرش . قویترین ایرکولینگ رو دارد . اگر میتونید هزینه کنید بله گیگابایت بگیرید . البته زوتک هم کارت خوبیه .
هر دو هم گارانتی آواژنگ هستند .

Admiral_Hunter
13-06-15, 21:42
گیگابایت رو میشه بهترین کارت گرافیک سری 970 نام برد . هم به دلیل کیفیت برد و المان ها و هم خنک کننده بی نظیرش . قویترین ایرکولینگ رو دارد . اگر میتونید هزینه کنید بله گیگابایت بگیرید . البته زوتک هم کارت خوبیه .
هر دو هم گارانتی آواژنگ هستند .

اینو 100 درصد قبول دارم..خودم بعد کلی تحقیق رفتم گیگابات 970 خریدم.. که gtx 970 g1 gamming از همش بهتره. به نظرم ارزش داره آدم پول بیشتر بده و کیفیت و گارانتی بهتر برداره

Alireza khkh
17-06-15, 19:45
سلام من دیدم این تایپیک هست تایپیک جدیدی باز نکردم
سوالی که برام ایجاد شده اینکه ایا میشه با همین رده قیمت توی برند رادئون چیز قویتری پیدا کرد
وبعد اینکه زوتک تاحالا مشکلی داشته که گیگابایت رو بهتر میدونید البته فقط برای گیم

- - - Updated - - -

اگر امکانش هست مقایسه ای بین این دو کارتی داشته باشید مرسی

arvin.rog
17-06-15, 20:12
سوالی که برام ایجاد شده اینکه ایا میشه با همین رده قیمت توی برند رادئون چیز قویتری پیدا کرد
وبعد اینکه زوتک تاحالا مشکلی داشته که گیگابایت رو بهتر میدونید البته فقط برای گیم

- - - Updated - - -

سلام هر دوی این کارت خوبت ولی بستگی به نیاز شما داره کارت انویدیا مصرف کمتری داره و خنک تره و از DX12 کامل بشتیبانی میکنه و بهنای باند کمی داره ولی در کیفیت بالای فول اچ دی در گیم دچار مشکل میشه و باتوجه به این که اکثر بازی های روز به حافظه ی بیشتر از 1.8 گیگ نیاز داره شاید دراینده دچار مشکل بشید و در عوض 280X مصرف انرژی بالایی دارد و زود گرم میشود و از بعضی از قابلیت های DX12 بشتیبانی نمیکنه ولی در عوض یک گیگ ویرم بیشتر داره و بهنای باند بیشتری داره و تو بازی عملکرد بیشتری داره و در کیفیت بالای فول اچ دی تکسچر ها رو بهتر نمایش میده اگه کاربرد گیمینگ وگار های سنگین قطعا 280 ایکس ولی واسه سیستم های خونگی که باور کمی داره 960 بهتره امیدوارم کمک کرده باشم.

AMD>NVIDIA
17-06-15, 20:29

- - - Updated - - -

نه تو این قیمت همین r9 280 عالی هست من استفاده میکنم تو چیزی کم نمیاره.
مارک زوتاک خنک کنندگی و برد و تکنولوژی گیگابایت رو نداره
خنک کنندگی گیگابایت حرف نداره ...زیرش 3 تا فن با دور 3500 داره که درجا خنک میکنه کارت رو و اینکه میگن گرم میشه کارت های ای ام دی شما با خنک کنندگی 3 فن گیگابایت اصلا نمیفهمی این کارت کی گرم شد کی خنک شد ...
تو خریدش شک نکن...
انویدیا مفت گرونه