PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک در مورد پسورد بایوس لبتاپ HP

karbon
12-06-15, 02:12
سلام
دوستان عزیز من یک عدد لبتاپ خریدم متاسفانه بایوس پسورد داره و طرف هم نمیدونه چنده مدل لبتاپ هم hp 8740w میباشد در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.

nima_hl
12-06-15, 02:24
سلام
دوستان عزیز من یک عدد لبتاپ خریدم متاسفانه بایوس پسورد داره و طرف هم نمیدونه چنده مدل لبتاپ هم hp 8740w میباشد در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.

سلام

این لینک (Only the registered members can see the link) احتمالا کمکتون میکنه

karbon
12-06-15, 03:08
سلام

این لینک (Only the registered members can see the link) احتمالا کمکتون میکنه

با تشکر از شمادوست عزیز متاسفنه سواد من کمه زیا سر در نیوردم اگر میگه باطری را در بیاورید در آوردم یک ساعته دیگه جا زدم مشکل حل نشد آیا بغییر از اون چیز دیگری هم بود اگر هست لطف کنید به روش ساده بگید.

karbon
12-06-15, 09:41
up.............................

nima_hl
12-06-15, 12:06
با تشکر از شمادوست عزیز متاسفنه سواد من کمه زیا سر در نیوردم اگر میگه باطری را در بیاورید در آوردم یک ساعته دیگه جا زدم مشکل حل نشد آیا بغییر از اون چیز دیگری هم بود اگر هست لطف کنید به روش ساده بگید.

آداپتور ، باتری اصلی و باتری بک آپ ( اون قطعه ای که در عکس با فلش مشخص شده ) را جدا کنید

30 ثانیه دکمه روشن کردن نوت بوک را نگه دارید

بعد برای مدت 20 دقیقه دستگاه را رها بفرمائید

سپس باتریها را نصب بفرمائید و دستگاه را روشن کنید دستگاه اصطلاحا کلیر سیموس شده و پسورد حذف گردیده است

AMD>INTEL
12-06-15, 12:12
شما باید مشخص کنید که پسورد روی هارد هست یا روی خود لپتاپ چون هر قطعه قابلیت رمز گذاری دارند . در مورد لپتاپ های جدید هم مخصوصا سری جدید lenovo کار از این هم سخت تر شده و چیپ I/O قابل برنامه ریزی شده که هنوز خیلی از تعمیرکاران باهاش آشنا نیستند و تا آمدن پروگرام هاش باید صبر کرد .

karbon
12-06-15, 13:14
با تشکر از شما دوستان عزیز
من میخوام بایوس را آپدیت کنم متاسفانه پسورد میخواد تو قسمت ستاپ هم وقتی به قسمت بایوس میرم پسورد میخواد.

karbon
12-06-15, 16:12
آداپتور ، باتری اصلی و باتری بک آپ ( اون قطعه ای که در عکس با فلش مشخص شده ) را جدا کنید

30 ثانیه دکمه روشن کردن نوت بوک را نگه دارید

بعد برای مدت 20 دقیقه دستگاه را رها بفرمائید

سپس باتریها را نصب بفرمائید و دستگاه را روشن کنید دستگاه اصطلاحا کلیر سیموس شده و پسورد حذف گردیده است

دوست عزیز متاسفانه درست نشد دوست عزیز حتی یک ساعت هم صبر کردم.

nima_hl
12-06-15, 17:05
دوست عزیز متاسفانه درست نشد دوست عزیز حتی یک ساعت هم صبر کردم.

فیش باتری بک آپ را از روی برد جدا کردید ؟ ( باتری کاملا از نوت بوک جدا شد ؟)

اگر این کار را انجام دادید بنده متاسفانه نظر دیگه ای ندارم

علی حسنی
12-06-15, 21:33
با یک سی دی Bootable وارد خط فرمان شده و دستورات زیر رو تایپ کنید :
DEBUG

O 70 71

O 71 72

O 72 73

Q

دقت کنید بعد از وارد کردن هر خط دکمه Enter را بزنید
پس از آخرین خط سیستم را Reset کنید .

این روش تو خیلی از لپ تاپ ها جواب میده امیدوارم تو سیستم شما هم جواب بده

karbon
14-06-15, 09:34
با یک سی دی Bootable وارد خط فرمان شده و دستورات زیر رو تایپ کنید :
DEBUG

O 70 71

O 71 72

O 72 73

Q

دقت کنید بعد از وارد کردن هر خط دکمه Enter را بزنید
پس از آخرین خط سیستم را Reset کنید .

این روش تو خیلی از لپ تاپ ها جواب میده امیدوارم تو سیستم شما هم جواب بده

درود
با سپاس از شما دوست عزیز در صورت امکان توضیح دهید که Bootable چی هست آیا نرم افزار هست و یا و از کجا میشه تهیه کرد...؟

علی حسنی
14-06-15, 13:38
شما می تونید یه cd بوتیبل استفاده کنید (اکثر نرم افزار ها بوتیبل هستند مثلا cd ویندوز یا اغلب نرم افزار های شرکتی بوتیبل هستند)

اگه هم می تونید خودتون یه فلاپی بوتیل بسازید .به هر حال باید وارد محیط داس و خط فرمان بشید.

karbon
27-06-15, 13:44
درود
دوستان عزیز من نتونستم مشکل رمز بایوس را پیدا کنم بعد از تحقیق گفتن باید بره تعمیرگاه من خودم دستگاه پروگرام دارم خواستم بدونم آیسی باید فقط باید پاکش کنی و جابندازی یا پاک و فایل بایوس هم بهش تزریق کنی اگر دوستان سر رشته دارن کمک کنید در ضمن یک ایسی فلش به شماره 25q64 میباشد اگر قراره فایل بهش پروگرام بشه از کجا میشه فایل را پیدا کرد.

AMD>INTEL
27-06-15, 23:29
درود
دوستان عزیز من نتونستم مشکل رمز بایوس را پیدا کنم بعد از تحقیق گفتن باید بره تعمیرگاه من خودم دستگاه پروگرام دارم خواستم بدونم آیسی باید فقط باید پاکش کنی و جابندازی یا پاک و فایل بایوس هم بهش تزریق کنی اگر دوستان سر رشته دارن کمک کنید در ضمن یک ایسی فلش به شماره 25q64 میباشد اگر قراره فایل بهش پروگرام بشه از کجا میشه فایل را پیدا کرد.
دوست گرامی کلمه UP برای بالا آوردن تاپیک مختص بازارجه هست و لطفا در سایر بخش های انجمن ازش استفاده نکنید .با تشکر
مشخصات دقیق و REV دستگاه که روی مادربردش نوشته رو بهم بگید ببینم DUMP BIOS رو دارم یا نه .

karbon
28-06-15, 13:55
دوست گرامی کلمه UP برای بالا آوردن تاپیک مختص بازارجه هست و لطفا در سایر بخش های انجمن ازش استفاده نکنید .با تشکر مشخصات دقیق و REV دستگاه که روی مادربردش نوشته رو بهم بگید ببینم DUMP BIOS رو دارم یا نه .
درود مشخصات:

Model : HP EliteBook 8740W

Product Number : VW745EC#ABH

Serial Number : CNU1240RQW

Syestem ID : 1520

REV : 5.11

SPS : 595700-001

Dat Code : 951165

IEC S/N D815MR0976 T

شماره آیسی فلش : 25Q64

AMD>INTEL
28-06-15, 15:11
DUMP بایوس این مدل رو نداشتم . بعضی از سایت ها بایوس های لپتاپ رو میفروشند .این روش هم تست کنید نتیجه رو اعلام کنید .
Go here:
Drivers & Software for HP Compaq 6530b Notebook PC - HP Support Center. (Only the registered members can see the link)

Download HP Protect Tools Security Manager Suite AND BIOS Configuration for HP Protect Tools.

Install the Manager Suite.

Reboot when asked.

Install the BIOS Config.

Reboot when asked.

Run the Manager Suite from Program Files\Hewlett Packard\HP Protect Tools Manager Suite.

In the app, in the left window pane you will see BIOS Settings.

Click BIOS and in the right window pane you will see varios options of which one will be Administrator Password. Click the Set button and enter a sensible password.

Reboot and go into the BIOS by hitting F10.

Enter the password you just set.

karbon
29-06-15, 09:08
DUMP بایوس این مدل رو نداشتم . بعضی از سایت ها بایوس های لپتاپ رو میفروشند .این روش هم تست کنید نتیجه رو اعلام کنید .
Go here:
Drivers & Software for HP Compaq 6530b Notebook PC - HP Support Center. (Only the registered members can see the link)

Download HP Protect Tools Security Manager Suite AND BIOS Configuration for HP Protect Tools.

Install the Manager Suite.

Reboot when asked.

Install the BIOS Config.

Reboot when asked.

Run the Manager Suite from Program Files\Hewlett Packard\HP Protect Tools Manager Suite.

In the app, in the left window pane you will see BIOS Settings.

Click BIOS and in the right window pane you will see varios options of which one will be Administrator Password. Click the Set button and enter a sensible password.

Reboot and go into the BIOS by hitting F10.

Enter the password you just set.

اشکالی نداره این مدل با مدل من فرق میکنه در ضمن هنگام نصب بایوس خود پسورد میخواد و نصب نمیشه ایا اگر این بایوس که مال خودش نیست اشکالی به وجودنمیاد؟

AMD>INTEL
29-06-15, 12:29
اشکالی نداره این مدل با مدل من فرق میکنه در ضمن هنگام نصب بایوس خود پسورد میخواد و نصب نمیشه ایا اگر این بایوس که مال خودش نیست اشکالی به وجودنمیاد؟

Drivers & Software - HP Support Center. (Only the registered members can see the link)