PDA

مشاهده نسخه کامل : سیاه شدن کل صفحه هنگام پرینت با hp m1132

ricardo
09-06-15, 20:19
سلام .
یه پرینتر hp m1132 mfp دارم که بازش کردم و پودر رو توی مخزنش ریختم الان صفحه رو کاملا سیاه میگیره !!!
اشتباهم چی بوده که اینطوری شده ؟

ricardo
10-06-15, 18:45
وقتی پرینت میگیرم درام تقریبا سیاه میشه !!! در صورتی که قبلا پودر به درام نمیخورد !!!

AMD>INTEL
10-06-15, 19:27
وقتی پرینت میگیرم درام تقریبا سیاه میشه !!! در صورتی که قبلا پودر به درام نمیخورد !!!

تونر نشتی داره کاملا مشخصه . به احتمال زیاد موقع شارژ به تونرتون اسیب زدید .

nima_hl
10-06-15, 22:03
سلام .
یه پرینتر hp m1132 mfp دارم که بازش کردم و پودر رو توی مخزنش ریختم الان صفحه رو کاملا سیاه میگیره !!!
اشتباهم چی بوده که اینطوری شده ؟

سلام

یا سطل آشغال تونر را تخلیه نکردید یا پودری که گرفتید مناسب با تونرتون نیست

علی حسنی
10-06-15, 22:13
دلایل مختلفی می تونه داشته باشه اگه یه عکس از پرینت سیاه شده بذارید بهتر میشه گفت مشکلش چیه اینطوری نمیشه گفت .

البته بعد از شارژ همیشه باید چند تا پرینت (بعضی وقت ها حتی تا 7 یا 8 تا)گرفت تا پرینتر به حالت طبیعی خودش پرینت بگیره .اگه چند تا گرفتید همچنان سیاه میزنه می تونه عوامل مختلفی داشته باشه که باید عکستون رو ببینم .

ricardo
10-06-15, 23:55
تونر نشتی داره کاملا مشخصه . به احتمال زیاد موقع شارژ به تونرتون اسیب زدید .
البته میتونه بخاطر آسیب دیدن درام هم باشه !! راه حل چیه الان ؟

سلام

یا سطل آشغال تونر را تخلیه نکردید یا پودری که گرفتید مناسب با تونرتون نیست
پودر مخصوص پرینترهای hp گرفتم ، به تمام پرینترهای hp میخوره ! قبلش کارتریج رو تمیز کردم و آشغال تونر رو تخلیه کردم ! حدودا 100 گرم پودر ریختم . کارتریج 85A هست

دلایل مختلفی می تونه داشته باشه اگه یه عکس از پرینت سیاه شده بذارید بهتر میشه گفت مشکلش چیه اینطوری نمیشه گفت .

البته بعد از شارژ همیشه باید چند تا پرینت (بعضی وقت ها حتی تا 7 یا 8 تا)گرفت تا پرینتر به حالت طبیعی خودش پرینت بگیره .اگه چند تا گرفتید همچنان سیاه میزنه می تونه عوامل مختلفی داشته باشه که باید عکستون رو ببینم .

حدودا 12 پرینت گرفتم ، کاغذ A4 مشکی بیرون میده ، کاملا مشکی یکدست !

ricardo
10-06-15, 23:57
حدس خود من اینه که نشتی داره مخزن پودر ، وقتی دوسه تا پرینت میگیرم و بازش میکنم درام و زیر دکتر بلید کاملا به پودر آغشته شده !!!! در صورتی که قبلش اصلا پودر یه درام نمیرسید !!

علی حسنی
11-06-15, 11:05
این مشکل که از درام نیست درام اگه مشکل پیدا کنه خط میندازه .

ولی اگه همه صفحه سیاه میشه و تونر به صورت پاش شده نیست مشکل از تونر استفاده شده است .تونر های hp شماره مخصوص به خودشون رو دارن مثلا مدلهای 05A ، 085A، 035A و . . . ولی تونری نداریم که همه کارتریج ها رو شامل بشه ( تنها تونر سامسونگ به همه مدلهای سامسونگ می خوره در مورد سایر پرینتر ها مثل HP این مورد صدق نمیکنه ) پس شما اول تونرتون رو چک کنید و از جای معتبر تهیه کنید

AMD>INTEL
11-06-15, 11:44
حدس خود من اینه که نشتی داره مخزن پودر ، وقتی دوسه تا پرینت میگیرم و بازش میکنم درام و زیر دکتر بلید کاملا به پودر آغشته شده !!!! در صورتی که قبلش اصلا پودر یه درام نمیرسید !!

شما یکبار تونر رو خالی کنید و دوباره با یک پودر سازگار با مدل خودتون شارژ کنید .

ricardo
11-06-15, 18:14
من امروز کلا مخزن پودر رو خالی میکنم ، میرم یکی میخرم و مجددا پر میکنم ، نتیجه اون رو توی همین تاپیک اعلام میکنم ، از جایی که خریدم بهم گفت این میخوره به همه تونر ها !!!

AMD>INTEL
11-06-15, 18:15
من امروز کلا مخزن پودر رو خالی میکنم ، میرم یکی میخرم و مجددا پر میکنم ، نتیجه اون رو توی همین تاپیک اعلام میکنم ، از جایی که خریدم بهم گفت این میخوره به همه تونر ها !!!

این که به همه تونرها میخوره که جالب بود . اگر اینطوری لازم نبود پودرهای مختلف تولید بشه .

ricardo
11-06-15, 18:21
البته الان روی جعبه ی این یکی رو که خوندم نوشته : for use in HP universal toner

احتمالا درست گفته ، شامل همه ی مدل های HP میشه !!!

علی حسنی
11-06-15, 20:15
اون که نوشته یونیورسال منظورش فقط تو اون شماره خاص برای تعداد محدودی کارتریج هست که معمولا شماره پرینتر های سازگار رو روی تونر می نویسند.

ricardo
11-06-15, 23:00
اون که نوشته یونیورسال منظورش فقط تو اون شماره خاص برای تعداد محدودی کارتریج هست که معمولا شماره پرینتر های سازگار رو روی تونر می نویسند.

آخه روش ننوشته که برای چه مدل هایی هست ! میتونم ببرم بیرون چک کنن ، اما برای یادگیری، میخوام خودم مشکلشو برطرف کنم !