PDA

مشاهده نسخه کامل : ســـوال : تهیه ی پاور کولر مستر و تست سالم بودن آن

mehrad.s
08-06-15, 12:57
سلام چون واقعا قیمت سخت افزار گرونه تو ایران نمیشه یهو کل سیستمو توی 1 روز بست

تصمیم گرفتم سیستمو به صورت خودر خورد بخرم در نهایت ببندمش

قطعات انتخابی :

DR3

2X4=8GB
1600
G.Skill RipjawsX CL7

ASUS Strix GTX 980 OC DCII
Cooler Master Vanguard 750W Gold
Asus Z97-A

- - -

تصمیم هم گرفتم از مرکز کامپیوتر ایران وافع در خیابان ولیعصر بالاتر از طالقانی تحیه کنم

1 - جای مطمئنیه به نظرتون ؟؟

2 - چون پاور های کولر مستر تو ایران زیاد پیدا نمیشه شما تو ولیعصر جایی برای فروش این محصول رو میشناسید ؟

3 - چون نمیتونم سیستمو تو 1 روز بخرم قطعاتو که خریدم مثلا : پاور CPU چون امکان تست کردنشون نیست از کجا بفهمم سالمه ؟

AMD>INTEL
08-06-15, 13:00
سلام چون واقعا قیمت سخت افزار گرونه تو ایران نمیشه یهو کل سیستمو توی 1 روز بست

تصمیم گرفتم سیستمو به صورت خودر خورد بخرم در نهایت ببندمش

قطعات انتخابی :

DR3

2X4=8GB
1600
G.Skill RipjawsX CL7

ASUS Strix GTX 980 OC DCII
Cooler Master Vanguard 750W Gold
Asus Z97-A

- - -

تصمیم هم گرفتم از مرکز کامپیوتر ایران وافع در خیابان ولیعصر بالاتر از طالقانی تحیه کنم

1 - جای مطمئنیه به نظرتون ؟؟

2 - چون پاور های کولر مستر تو ایران زیاد پیدا نمیشه شما تو ولیعصر جایی برای فروش این محصول رو میشناسید ؟

3 - چون نمیتونم سیستمو تو 1 روز بخرم قطعاتو که خریدم مثلا : پاور CPU چون امکان تست کردنشون نیست از کجا بفهمم سالمه ؟

1- بله
2-با گارانتی آواژنگ موجود هست . نمایندگی های آواژنگ در پاساژ ایران موجود دارند .
3- پاور نو که تهیه میکنید تو کارخانه تست qc انجام شده . میتونید به هر مادربردی وصل کنید و تست بگیرید .

mehrad.s
08-06-15, 13:02
cpu رو چطور بهفمم ؟ اونم بخرم یعد 1 ماه که خواستم سیستمو ردیف کنم مشکل داشته باشه ؟؟؟

AMD>INTEL
08-06-15, 13:05
cpu باکس زیر نیم درصد خرابی دارند . کلا قطعه ای هست که بصورت باکس امکان خرابیش خیلی کمه . میتونید از جایی که میخرید درخواست تست بدید ولی تاکید میکنم به هیچ عنوان مهلت تست و گارانتی ندارد .
شما میتونید از سایت های آنلاین مثل لیون کامپیوتر حضوری هم خرید کنید .
تهران ، خیابان ولیعصر ، نرسیده به میدان ولیعصر ، روبروی وزارت دادگستری ، مجتمع کامپیوتر ولیعصر ، همکف راهروی D پلاک 36

mehrad.s
08-06-15, 13:10
TaX

آیا یه سوال شاید بی ربط باشه ولی همین جا بپرسم :

فناوری توربو بوت به صورت پیش فرض روی I7-4790 فعال هست ؟ یا باید تنظیمات خاسی براش انجام بدی ؟

AMD>INTEL
08-06-15, 13:11
TaX

آیا یه سوال شاید بی ربط باشه ولی همین جا بپرسم :

فناوری توربو بوت به صورت پیش فرض روی I7-4790 فعال هست ؟ یا باید تنظیمات خاسی براش انجام بدی ؟

قابلیت توربو بصورت اتوماتیک فعال هست و در صورت نیاز به سرعت پردازش بیشتر فعال میشود .