PDA

مشاهده نسخه کامل : چت باکس انجمن(حتما بخونند ادمین ها )

yas1717
06-06-15, 11:18
سلام
میشه برا انجمن چت باکس بزارید
چون برای هر سوال کوچیکمون ما نمیتونیم تاپیک برنیم و اسپم حساب میشه چت باکس بزنید که ما سوال های کوچیکی که نمیتونیم تاپیک برنیم رو تو چت باکس از بچه های انجمن بپرسیم

فواید چت باکس
1.راهنمایی سریع کاربران تازه وارد توسط ادمین ها و کاربران قدیمی.
2.سلام و احوال پرسی کاربران با یکدیگر.
3.ارسال پیام های فوری به ادمین ها و کاربران.

4.بحث بر سر یه موضوع علمی (راجبه سخت افزار) و تعامل نظر در چار چوب ضوابط و قوانین انجمن

و خیلی چیز های دیگر که بنده اطلاع ندارم

:11()::11()::11()::11()::11()::11()::11()::11()::1 1()::11()::11()::11()::11()::11()::11()::11()::11( )::11()::11()::11()::11()::11()::11()::11()::11(): :11():

miladkhan95
06-06-15, 12:02
خیلی خوب میشه اگه چت باکس ایجاد بشه:love::love:

PC-ADVISOR
06-06-15, 19:40
چت باکس تو گوگل اندکس نمیشه شاید سوالی که شما میپرسید سوال افراد تازه یی در گوگل باشه اگر تاپیک بزنید هم رتبه میره بالا هم بدرد چهارنفر دیگه میخوره.

چت باکس همون بدرد احوال پرسی میخوره که اینجا کسی حالشو نداره فک کنم:lol:

yas1717
06-06-15, 20:16
چت باکس تو گوگل اندکس نمیشه شاید سوالی که شما میپرسید سوال افراد تازه یی در گوگل باشه اگر تاپیک بزنید هم رتبه میره بالا هم بدرد چهارنفر دیگه میخوره.

چت باکس همون بدرد احوال پرسی میخوره که اینجا کسی حالشو نداره فک کنم:lol:
نه عزیز شاید کسی دلش بخواد راجب سخت افزار با کاربر های دیگه صحبت کنه نمیتونه تاپیک بزنه ؟
شاید کسی بخواد راجبه کاهش قیمت قطعات سیستم با بقیه کاربر ها صحبت کنه اینو میگم چون داغ خوردش ام
تو اون یکی فروم سخت افزار من راجبه قیمت CPU اومدم تاپیک زدم بعد ادمینش پرید بهم که نه باید بودجتو بگی من بهش میگم میخوام راجبه قیمت قطعات صحبت کنم اون میگفت نه باید بودجه بگی اینم لینکش (Only the registered members can see the link)
اصلا اولین تاپیکم رو هم که هیچ مشکلی نداشت از نظر قوانین, رو هم اسپم حساب کردنش
ولی خدارو هزار مرتبه شکر ادمین های اینجا فوق العاده مهربون اند و گیر الکی نمیدند

PC-ADVISOR
06-06-15, 20:35
نه عزیز شاید کسی دلش بخواد راجب سخت افزار با کاربر های دیگه صحبت کنه نمیتونه تاپیک بزنه ؟
شاید کسی بخواد راجبه کاهش قیمت قطعات سیستم با بقیه کاربر ها صحبت کنه اینو میگم چون داغ خوردش ام
تو اون یکی فروم سخت افزار من راجبه قیمت CPU اومدم تاپیک زدم بعد ادمینش پرید بهم که نه باید بودجتو بگی من بهش میگم میخوام راجبه قیمت قطعات صحبت کنم اون میگفت نه باید بودجه بگی اینم لینکش (Only the registered members can see the link)
اصلا اولین تاپیکم رو هم که هیچ مشکلی نداشت از نظر قوانین, رو هم اسپم حساب کردنش
ولی خدارو هزار مرتبه شکر ادمین های اینجا فوق العاده مهربون اند و گیر الکی نمیدند

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

مثال:
Only the registered members can see the link

حله داداش؟:wink:

yas1717
06-06-15, 21:11
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

مثال:
Only the registered members can see the link

حله داداش؟:wink:
شما متوجه نشدی من چی گفتم:give_rose:

PC-ADVISOR
06-06-15, 21:23
شما متوجه نشدی من چی گفتم:give_rose:

چرا متوجه شدم ولی جو فروم ها ی کامپیوتری اینطور نیست که بخوایم حالو احوالو اینا رو بپرسیم برای بقیه صحبت ها مثل بحث راجب قیمتو قدرتو موجودی و ... جاش هست.:give_rose:

موفق باشین دوست من:11():

yas1717
06-06-15, 21:30
چرا متوجه شدم ولی جو فروم ها ی کامپیوتری اینطور نیست که بخوایم حالو احوالو اینا رو بپرسیم برای بقیه صحبت ها مثل بحث راجب قیمتو قدرتو موجودی و ... جاش هست.:give_rose:

موفق باشین دوست من:11():
باشه داداشی گلم:1. (22)::1. (21)::1. (21)::1. (21)::1. (21)::1. (21)::1. (21)::1. (21)::1. (21):
ولی این موضوع یه بحث نیس یه پیشنهاده که به ادمین کل پیشنهاد شده
من خودم اگر جای ادمین بودم یه نظر سنجی میزدم راجبه این موضوع
مخصوصا اگه کاربرا و نظرشون براشون خیلی ارزش داشته باشه:11()::11()::11()::11()::11():

M3RS4D 50062
07-06-15, 16:16
سلام
من هم نظر خوبی دارم درمورد اینکه دوستان و مدیران هم جدای این فروم یه گروه اجتماعی برای کاربرا بزنن. این روزا گروه اجتماعی مثل whatsapp یا viber یا line یا telegram هست.
من خودم تلگرام رو بیشتر میپسندم و امنیت خوبی داره .:great:

ولی چت باکس رو نمیپسندم. چت باکس برای فروم و انجمن های معمولی یا چیزای روزمره بهتره مه برای این فروم که یکی از تخصصی ترین فروم های ایران هست.چت باکس به حاشیه کشیده میشه . . . ولی گروه اجتماعی بنظرم خیلی بهتره. البته اونجا هم نه برای جوک و استاتوس برای مسائل و بحث های IT و سخت افزار و ...

با تشکر از وقتی که گذاشتین و خوندین :give_rose:

M A H R A D
07-06-15, 17:24
سلام
میشه برا انجمن چت باکس بزارید
چون برای هر سوال کوچیکمون ما نمیتونیم تاپیک برنیم و اسپم حساب میشه چت باکس بزنید که ما سوال های کوچیکی که نمیتونیم تاپیک برنیم رو تو چت باکس از بچه های انجمن بپرسیم

فواید چت باکس
1.راهنمایی سریع کاربران تازه وارد توسط ادمین ها و کاربران قدیمی.
2.سلام و احوال پرسی کاربران با یکدیگر.
3.ارسال پیام های فوری به ادمین ها و کاربران.

4.بحث بر سر یه موضوع علمی (راجبه سخت افزار) و تعامل نظر در چار چوب ضوابط و قوانین انجمن

و خیلی چیز های دیگر که بنده اطلاع ندارم

:11()::11()::11()::11()::11()::11()::11()::11()::1 1()::11()::11()::11()::11()::11()::11()::11()::11( )::11()::11()::11()::11()::11()::11()::11()::11(): :11():

با سلام

ممنون از پیشنهادتون؛ در رابطه با مواردی که گفتید باید بگم که:

1. راهنمایی کاربران تازه‌وارد از طریق پیام خصوصی به مدیران یا سایر کاربران صورت می‌گیره. اگه هم تاپیک اشتباهی زده بشه مدیران رسیدگی می‌کنند و فرد رو از روند کار آگاه خواهند کرد.

2. سلام و احوال‌پرسی در پروفایل هر کاربر (از طریق Visitor Message) قابل انجامه!

3. چت‌باکس جای پیام‌های فوری و ... نیست. این موارد در پیام خصوصی پیگیری میشه.

4. بحث بر سر موارد علمی هم در داخل انجمن‌ها صورت می‌گیره.

بقیه صحبت ها مثل بحث راجب قیمتو قدرتو موجودی و ... جاش هست.

قیمت‌ها و موجودی از طریق لیست‌های قیمت شهرسخت‌افزار: لیست قیمت (Only the registered members can see the link)

بحث‌های دیگه هم می‌تونه از طریق فروم پیگیری بشه.

سوال های کوچیکی که نمیتونیم تاپیک برنیم رو تو چت باکس از بچه های انجمن بپرسیم

سوال‌های بسیار جزیی و کوچیک رو در این تاپیک می‌تونید بپرسید: Only the registered members can see the linkپرسش-و-پاسخ-های-کوتاه-و-عمومی-%7C-سخت-افزار-و-نرم-افزار-48350/

===

چت‌باکس در شهرسخت‌افزار فقط در مناسبت‌های خاص (مثل شب‌نشینی‌ها که کاربران قدیمی‌تر ازش مطلع هستن) باز میشه. مناسبت‌هایی مثل نوروز و تولد شهرسخت‌افزار.

سپاس :1. (23)::11():