PDA

مشاهده نسخه کامل : قرارگرفتن Cooler Master Nepton 280L در کیس Green X1 Basic Gaming

mehdi.n
05-06-15, 10:17
با سلام من میخوام این کولر خریداری کنم فقط قبلش این کولر در کیس Green X1 Basic Gaming قرارمیگیره که من اینو خریداری کنم داخل سایت گرین کیس که چک کردم قیدشده بود کولرهای liquid cooling را ساپورت میکنه حالا نظر اساتید میخواستم بدونم در رابطه با قرارگرفتن این کولر درکیس:give_rose:

Green X1_Basic Case (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
05-06-15, 10:27
خیر این کولینگ مناسب این کیس نیست .

mehdi.n
05-06-15, 10:31
خیر این کولینگ مناسب این کیس نیست .

این گزینه Corsair H100i GTX Extreme چطور آیا اینم مناسب کیس هست اگر اینم نباشه نظر شما در رابطه با Noctua NH-D15 چی هست با تشکر:give_rose:

AMD>INTEL
05-06-15, 10:35
این گزینه Corsair H100i GTX Extreme چطور آیا اینم مناسب کیس هست اگر اینم نباشه نظر شما در رابطه با Noctua NH-D15 چی هست با تشکر:give_rose:

مدلهای رادیاتور کوچک تک فن میتونید ببندید . درباره d15 هم باید چک کنید این کولر چه ارتفاعی دارد .
hr2 macho نصب میشه ولی d15 رو مطمئن نیستم .

mehdi.n
05-06-15, 10:39
مدلهای رادیاتور کوچک تک فن میتونید ببندید . درباره d15 هم باید چک کنید این کولر چه ارتفاعی دارد .
hr2 macho نصب میشه ولی d15 رو مطمئن نیستم .

این مدل کولر enermax ets-t40-bk داخل کیسم به راحتی نصب شده درب کیسم راحت بسته حالا بنظرتون این مدل Noctua مشکلی نداره بابت قرارگیری در ضمن پرفورمنس این کولر برای اور 4790k چطوری است تا 4.6 یا 4.7 با تشکر

Enermax ETS-T40 Black Twister Review | techPowerUp (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
05-06-15, 11:09
این مدل کولر enermax ets-t40-bk داخل کیسم به راحتی نصب شده درب کیسم راحت بسته حالا بنظرتون این مدل Noctua مشکلی نداره بابت قرارگیری در ضمن پرفورمنس این کولر برای اور 4790k چطوری است تا 4.6 یا 4.7 با تشکر

Enermax ETS-T40 Black Twister Review | techPowerUp (Only the registered members can see the link)

همین کولر رو اگر یک خمیر سیلیکون Coollaboratory Liquid Ultra میتونید به خوبی اورکلاک کنید . باید سفارش بدید براتون از خارج از ایران تهیه کنند .
یا Arctic Silver 5
قیمتشون بالاست اولی 90 دومی 50

AMD>INTEL
05-06-15, 11:12
همین کولر رو اگر یک خمیر سیلیکون Coollaboratory Liquid Ultra میتونید به خوبی اورکلاک کنید . باید سفارش بدید براتون از خارج از ایران تهیه کنند .
یا Arctic Silver 5
قیمتشون بالاست اولی 90 دومی 50

امکان نصب nocuta d15 روی کیس شما هست .

mehdi.n
05-06-15, 11:19
امکان نصب nocuta d15 روی کیس شما هست .

ممنون پس من همین کولر
nocuta d15 تهیه میکنم و سئوال آخر اینکه برای پاک کردن خمیر سلیکون قبلی که روی cpu بکاربرده شده اکثر فرومها از الکل بهمراه گوش پاک کن با دستمال اسم برده شده میخواستم بدونم چه الکلی میبایست تهیه کنم ممنون ؟ :give_rose:

AMD>INTEL
05-06-15, 14:09
ممنون پس من همین کولر
nocuta d15 تهیه میکنم و سئوال آخر اینکه برای پاک کردن خمیر سلیکون قبلی که روی cpu بکاربرده شده اکثر فرومها از الکل بهمراه گوش پاک کن با دستمال اسم برده شده میخواستم بدونم چه الکلی میبایست تهیه کنم ممنون ؟ :give_rose:

الکل سفید کافیه .