PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی زیر 1 تومن

Jamez01
03-06-15, 12:06
درود میخواستم بهترین گوشی زیر 1 تومن بازار رو بهم پیشنهاد بدین همراه با قیمت دقیق و بدون گارانتیش...
سامسونگ s4 / s5 ارزش خرید دارن یا برم سمت هواوی ؟؟؟؟
سوال بعدی هم اینکه چطور گوشی تقلبی رو از اصل تشخیص بدم؟؟؟
لطفا هر پیشنهادی که میدین همراه با توضیحات کامل باشه چون به عنوان هدیه میخوام بخرم برای همین خیلی برام مهمه که بهترین محصول بازار رو بگیرم...
سپاس

AMD>INTEL
03-06-15, 14:18
بهترین گوشی های موبایل پیشنهادی بر اساس قیمت (خرداد و تیر 94) (Only the registered members can see the link)

M3RS4D 50062
03-06-15, 14:34
درود میخواستم بهترین گوشی زیر 1 تومن بازار رو بهم پیشنهاد بدین همراه با قیمت دقیق و بدون گارانتیش...
سامسونگ s4 / s5 ارزش خرید دارن یا برم سمت هواوی ؟؟؟؟
سوال بعدی هم اینکه چطور گوشی تقلبی رو از اصل تشخیص بدم؟؟؟
لطفا هر پیشنهادی که میدین همراه با توضیحات کامل باشه چون به عنوان هدیه میخوام بخرم برای همین خیلی برام مهمه که بهترین محصول بازار رو بگیرم...
سپاس

سلام .
شما برای هدیه به خانوم یا اقا میخواین؟
سیستم عامل اندروید مد نظرتون هست یا سیستم عامل دیگه ای مثل ویندوز فون یا بلک بری یا . . .

گوشی یا هر چیز الکترونیکی دیگه رو اگه پارت نامبر امریکا باشه خیلی بهتر از بقیه پارت نامبر های کشور های دیگس.

AMD>INTEL
03-06-15, 14:55
Huawei Honor 6 - H60-L04
مشخصات کلی:یک سیم کارته - وزن : 130 گرم - مناسب برای عکاسی سلفی
پردازنده:HiSilicon Kirin 920 Chipset Octa-core CPU
صفحه نمایش:صفحه نمایش رنگی لمسی خازنی - سایز صفحه نمایش: 5.0 اینچ - دارای رزولوشن 1920x1080 - تراکم پیکسلی: 445 پیکسل بر اینچ - قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ
حافظه:حافظه داخلی 16384 مگابایت - حافظه رم 3072 مگابایت - قابلیت نصب کارت حافظه از نوع Micro SD
شبکه های ارتباطی:3G - 4G - GPRS - قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - GPS - بلوتوث
دوربین:13.0 مگاپیکسل - فوکوس اتوماتیک - فلاش - دوربین مکالمه ویدئویی
صدا:فیش 3.5 میلیمتری هدفون
امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android 4.4 KitKat - پشتیبانی از جاوا - نمایش فایلهای مایکروسافت آفیس - نمایش فایلهای PDF
سایر مشخصات:رادیو - قطب نما - باتری 3100 میلی آمپر ساعت
این گوشی هم سبکه هم طراحی زیبا دارد و هم سخت افزار قوی دارد .

ngmsshd
03-06-15, 18:52
من LG G2 رو پیشنهاد می کنم.
پردازنده snapdragon 800
رم 2 گیگ
32 گیگ حافظه داخلی
دوربین 13 با فیلم برداری FHD 60 fps

Jamez01
03-06-15, 23:27
سلام .
شما برای هدیه به خانوم یا اقا میخواین؟
سیستم عامل اندروید مد نظرتون هست یا سیستم عامل دیگه ای مثل ویندوز فون یا بلک بری یا . . .

گوشی یا هر چیز الکترونیکی دیگه رو اگه پارت نامبر امریکا باشه خیلی بهتر از بقیه پارت نامبر های کشور های دیگس.

برای اقا و اندروید هم باشه
ببخشید میشه راجب پارت نامبر توضیح بیشتری بدین و اینکه چطور بفهمم مال امریکاست؟؟؟

Mrp7
04-06-15, 11:49
با سلام
sony z1 یا z1 compact میتونه گزینه خوبی باشه تو رنج کمتر از 1 میلیون از همه گوشیها قدرت بیشتر و دوربین بهتری دارد
z1 compact با بنچمارک 18813 در 3dmark-- ice storm unlimited

مشخصات کلی:یک سیم کارته – وزن : 137 گرم – مقاوم در برابر آب، مناسب برای عکاسی
پردازنده:Qualcomm Snapdragon 800 Chipset Quad-Core Krait 400 CPU
صفحه نمایش:صفحه نمایش رنگی لمسی خازنی از نوع Triluminos – سایز صفحه نمایش: 4.3 اینچ – دارای رزولوشن 1280×720 – تراکم پیکسلی: 342 پیکسل بر اینچ – قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ
حافظه:حافظه داخلی 16384 مگابایت – حافظه رم 2048 مگابایت – قابلیت نصب کارت حافظه از نوع Micro SD
شبکه های ارتباطی:3G – 4G – GPRS – قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای – GPS – NFC – بلوتوث
دوربین:20.7 مگاپیکسل – فوکوس اتوماتیک – فلاش – دوربین مکالمه ویدئویی
امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android 4.3 Jelly Bean – پشتیبانی از جاوا – نمایش فایلهای مایکروسافت آفیس – نمایش فایلهای PDF
سایر مشخصات:رادیو – قطب نما – باتری 2300 میلی آمپر ساعتی
z1 با بنچمارک 17052 در 3dmark-- ice storm unlimited
مشخصات کلی:یک سیم کارته – وزن : 170 گرم – مقاوم در برابر آب ، مناسب برای عکاسی
پردازنده:Qualcomm Snapdragon 800 Chipset Quad-Core Krait 400 CPU
صفحه نمایش:صفحه نمایش رنگی لمسی خازنی از نوع Triluminos – سایز صفحه نمایش: 5.0 اینچ – دارای رزولوشن 1080 × 1920 – تراکم پیکسلی: 441 پیکسل بر اینچ – قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ
حافظه:حافظه داخلی 16384 مگابایت – حافظه رم 2048 مگابایت – قابلیت نصب کارت حافظه از نوع Micro SD
شبکه های ارتباطی:3G – 4G – GPRS – قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای – GPS – NFC – بلوتوث
دوربین:20.7 مگاپیکسل – فوکوس اتوماتیک – فلاش – دوربین مکالمه ویدئویی
امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android 4.3 Jelly Bean – پشتیبانی از جاوا – نمایش فایلهای مایکروسافت آفیس – نمایش فایلهای PDF
سایر مشخصات:رادیو – قطب نما – باتری 3000 میلی آمپر ساعتی

ngmsshd
04-06-15, 18:37
بهتون توصیه می کنم سمت سونی نرید.بنده چند سالی هست که تو حوزه موبایل فعالیت می کنم و سونی از نظر کیفیت زیاد جالب نیست و آمار خرابی هاشم بالاست.

AMD>INTEL
04-06-15, 18:41
لینک بررسی گوشی که پیشنهاد دادم
Only the registered members can see the link

Mrp7
04-06-15, 18:56
اقای فعال تو حوزه موبایل شما دارید یه پرچمدار(البته در سال پیش) رو زیر سوال میبرید؟
با دلیل لطفا بیان کنید
اگه شما تونستید یه مود گوشی معرفی کنید (در رنج 800 هزار تومان) که از پیشنهاد من بهتر باشه.
بیشتر سایت ها از جمله دیجی کالا و موبایل دات ای. ار در قسمت کامنت ها از این گوشی راضی بودند
به نظر من این گوشی خیلی از استاندارد های یه پرچمداره داره و گوشی کاملی است
اندروید 5 هم ذاره میاد براش

ngmsshd
04-06-15, 22:20
اقای فعال تو حوزه موبایل شما دارید یه پرچمدار(البته در سال پیش) رو زیر سوال میبرید؟
با دلیل لطفا بیان کنید
اگه شما تونستید یه مود گوشی معرفی کنید (در رنج 800 هزار تومان) که از پیشنهاد من بهتر باشه.
بیشتر سایت ها از جمله دیجی کالا و موبایل دات ای. ار در قسمت کامنت ها از این گوشی راضی بودند
به نظر من این گوشی خیلی از استاندارد های یه پرچمداره داره و گوشی کاملی است
اندروید 5 هم ذاره میاد براش
بنده هیچ پرچمداری رو زیر سوال نبردم.بنده فقط خواستم یه جامعه آماری کوچک رو خدمت دوستان ارائه بدم(چیزی که خودم هر روز باهاش مواجه میشم).این گوشی هیچ مشکلی از نظر کارایی و زیبایی نداره و به قول شما پرچمداره ولی اگه با چند نفر از تعمیر کار ها سروکار داشته باشید می فهمید که سری Z کلا خرابی ناشی از تاچ زیاد داره.می تونید برید سوال کنید.و الا همه میدونن که کیفیت و دوربین و کارایی این گوشی در سطح خیلی بالایی قرار داره.