PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی در مورد خرید لب تاپ 8540W

karbon
27-05-15, 22:40
سلام دوستان عزیز من این لبتاب را به قیمت 1200 یک و دویست میخوام بخرم نظرتون چیه آیا به این قیمت ارزش داره خرید بشه تمیزیش هم خوبه
اگر مدل خاصی بهتر از این را پیشنهاد بدین خیلی ممنون میشم.

HP WORKSTATION 8540W- core i7 2.8 Turbo- 4 GB -500 GB -GEFORCE QUDRO FX1GB~3GB- DVD R/W- WIFI-WEB--BLUTOOTH-FINGER PRINT- 15.4 LED

AMD>INTEL
27-05-15, 23:21
سلام دوستان عزیز من این لبتاب را به قیمت 1200 یک و دویست میخوام بخرم نظرتون چیه آیا به این قیمت ارزش داره خرید بشه تمیزیش هم خوبه
اگر مدل خاصی بهتر از این را پیشنهاد بدین خیلی ممنون میشم.

HP WORKSTATION 8540W- core i7 2.8 Turbo- 4 GB -500 GB -GEFORCE QUDRO FX1GB~3GB- DVD R/W- WIFI-WEB--BLUTOOTH-FINGER PRINT- 15.4 LED

لپتاپ ریفربیش هست و صدرصد چیپ گرافیکی reball شده . احتمال برگشتن خرابی زیاد هست . این لپتاپ های ریفربیش گرید بندی دارد که معمولا وارد کنندگان ایرانی گریدهای درجه 1 رو وارد نمیکنند . به هر تصمیم با خود شماست ولی به عنوان یک تعمیرکار توصیه نمیکنم .

karbon
28-05-15, 08:11
لپتاپ ریفربیش هست و صدرصد چیپ گرافیکی reball شده . احتمال برگشتن خرابی زیاد هست . این لپتاپ های ریفربیش گرید بندی دارد که معمولا وارد کنندگان ایرانی گریدهای درجه 1 رو وارد نمیکنند . به هر تصمیم با خود شماست ولی به عنوان یک تعمیرکار توصیه نمیکنم .

مرسی از شما دوست گرامی ولی از کسی که خرید میکنم بهم یک هفته مهلت تست داده همراه با گارانتی خودش هم میگه (حالا راست یا دروغش نمیدونم) میگه گرید A هست و تو این یک هفته میتونتی سنگین ترین کارها را باهش انجام بدی و اصلا تعمیری نیست من چون بیشتر برای رندر و 3D MAX میخوام و این کارها را انجام بدم فکر کنم بشه فهمید که ایراد داره یا نه به هر حال توصیه های شما بعد خرید چی هست و چطور میشه فهمید که تعمیر شده و یا ایراد داره یا نه و اصلا اگر واقعا ایراد نداشته باشه ارزش خرید داره یا نه در ضمن منظور از(صدرصد چیپ گرافیکی reball شده) چیه؟

AMD>INTEL
28-05-15, 12:30
اینها موردهای خرابی اروپایی هستند که تو یکی از کشورهای آسیایی تعمیر میشند .یعنی چیپ گرافیکی مشکل داشته و تعمیر شده .

mojtabaelectero13
06-06-15, 23:05
سلام دوست عزیز
ن داداش دستگاهتو کامل تستش کن اول ی ویندوز بریز بعدش ی بازی خفن بریز روش ک سی پی یو و گرافیکش تست شه!
دستگاه بسیار بسیار بسیار عالی هستش سگش میرزه به ب لپ تاپ های الان!من کارم وارداته شک نکن این دستگاهو!

دوست ندارم نونه همکارمو آجر کنم اما بار 8540W خودم ایشالا آخره هفته میرسه تا الان بالای 20 تا ازش فروختم بدئن برگشتی!میتونم شماره خریدار بهت بدم زنگ بزنی بهش!
بازم کمک خواستی در خدمتم

mojtabaelectero13
06-06-15, 23:08
ریفربیشد و ریفر فکتوری بیشد و ریسرتیفای هم داریم ک خیلی دوستان نمیدونن چیه!!!!!(ب هیچ احدی توهین نکردم فردا نیاید بگید بهم توهین کردی خ خ خ )فقط گفتم بدونی ک این اسم ها هم هست.....:lol: