PDA

مشاهده نسخه کامل : فروش لایسنس قانونی ویندوز 8.1

MizElm
25-05-15, 00:08
باسلام
با عرض پوزش از مدیریت انجمن شهر سخت افزار بنده به علت پیدا نکردن مکان بهتری برای طرح این مبحث اینجا مطلبم را وارد می کنم ؛ خواهشمند است عذر بنده را پذیرا باشید.
باتشکر فراوان

مطلب مدنظر:

بنده می توانم لایسنس قانونی سیستم عامل ویندوز 8.1 را با مبلغ 40000 تومان (چهل هزار تومان) در اختیار کاربران محترم قرار دهم؛که از آن طریق سیستم عامل با سریال فعال شده و کرک نمی باشد و تمامی بروز رسانی ها را به طور کامل دریافت می نماید.
در صورت درخواست ایمیل بزنید. : original.license@chmail.ir

AMD>INTEL
25-05-15, 01:54
دوست گرامی . نحوه اعتماد سازی به چه شکل هست ؟ برای سهولت ارائه محصول پیشنهاد میکنم از امکان پیوستن به فروشنده های معتبر استفاده کنید .

MizElm
25-05-15, 06:03
دوست گرامی . نحوه اعتماد سازی به چه شکل هست ؟ برای سهولت ارائه محصول پیشنهاد میکنم از امکان پیوستن به فروشنده های معتبر استفاده کنید .

باسلام

انشا الله تا چند وقت دیگر سایت فروشگاهی با نماد اعتماد الکترونیک بهره برداری می شود که دارای پرداخت از طریق زرین پال نیز می باشد.

باتشکر از اینکه گوشزد نمودید.

موفق و پیروز و سربلند باشید.

AMD>INTEL
25-05-15, 08:04
خواهش میکنم دوست گرامی . توصیه ای که کردم فقط به خاطر خودتون بود . شهر سخت افزار بر خلاف انجمن های دیگه امکانات بازارچه مثل فروشنده معتبر را رایگان در اختیار کاربران قرار میده . مزایای بازارچه شهر سخت افزار رتبه خوب این سایت در گوگل هست که باعث میشه تاپیک شما توسط کاربران بیشتری مشاهده شود .
با تشکر :11():

MizElm
25-05-15, 08:26
خواهش میکنم دوست گرامی . توصیه ای که کردم فقط به خاطر خودتون بود . شهر سخت افزار بر خلاف انجمن های دیگه امکانات بازارچه مثل فروشنده معتبر را رایگان در اختیار کاربران قرار میده . مزایای بازارچه شهر سخت افزار رتبه خوب این سایت در گوگل هست که باعث میشه تاپیک شما توسط کاربران بیشتری مشاهده شود .
با تشکر :11():

می شود لطف نموده و در این مورد بیشتر توضیح دهید.

AMD>INTEL
25-05-15, 08:28
می شود لطف نموده و در این مورد بیشتر توضیح دهید.

Only the registered members can see the link 9%86-%D9%85%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%B1-44076/