PDA

مشاهده نسخه کامل : مشورت برای خرید لب تاپ تا 3 میلیون

Aseman94
21-05-15, 01:38
سلام من می خوام یک لب تاپ بگیرم و برنامه هایی که مهم هستن برام تا راحت باهاشون کار کنم (3dmax-after effect-premire-photoshop) هستن .مشکل عمدم هزینه هست . در واقع هزینه ای که برام مقدوره تا سقف 3 میلیون هست . حتی ترجیحا کم تر . اما اگر لب تاپی ارزش هزینه کردن تا 3300 یا 3400 رو داشته باشه براش هزینه می کنم می گم با این منظور که ارزش داشته باشه هزینه بیشتر گذاشتن . یک چیز دیگه که می خوام این هست که جون خوبی داشته باشه چون حالا حالا ها اگر بگیرم دیگه به فکر خرید لب تاپ نیستم .
حالا مدل هایی که با بررسی بهش رسیدم این ها هستن :
یکی Lenovo Z510-B که البته گرافیکش به نظرم ضعیف باشه .
یکی Lenovo Z5070-D که البته سی پی یوش ضعیف هست .
یکی Asus K550JK
یکی AsusN56 JN-c
یه چندتا سوال دیگه هم دارم : یکی این که با اینکه کانفیگ های مطرح شده بین مدل K550JK ایسوس با مدل N56JK ایسوس شبیه هم هستن اختلاف این دو مدل چی هست ؟ آیا K550 JK برای کارهای گرافیکی مناسب هست یا نه با توجه به اینکه تو رده لب تاپ های معمولی مطرح شده این سری k !؟ و اینکه اگر مدل های پیشنهادی دیگه ای هم دارید با این شرایط مطرح شده مشتاقانه پذیرا هستم .
یک مسئله ی دیگه هم این هست که من موارد لازم برای گیم رو لازم ندارم چون اهل بازی نیستم .
پیشاپیش از راهنمایی های احتمالیتون ممنونم .

AMD>INTEL
21-05-15, 01:53
نظرم روی این مدل اسوس هست ASUS N551JK - B
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 31.5 × 255 × 383 میلی‌متر - وزن: 2.7 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4710HQ 2.50GHz up to 3.50 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 12 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: حافظه‌های هیبردی - مشخصات: یک ترابایت هارددیسک به همراه 24 گیگابایت حافظه SSD
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GTX 845M 2GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت Full HD 1920x1080 - با روکش مات
امکانات:DVD-RW Webcam Backlit Keyboard Card Reader Wi-Fi Ethernet Port HDMI Port
سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - فاقد سیستم‌عامل

JiMmY.j
21-05-15, 02:34
سلام من می خوام یک لب تاپ بگیرم و برنامه هایی که مهم هستن برام تا راحت باهاشون کار کنم (3dmax-after effect-premire-photoshop) هستن .مشکل عمدم هزینه هست . در واقع هزینه ای که برام مقدوره تا سقف 3 میلیون هست . حتی ترجیحا کم تر . اما اگر لب تاپی ارزش هزینه کردن تا 3300 یا 3400 رو داشته باشه براش هزینه می کنم می گم با این منظور که ارزش داشته باشه هزینه بیشتر گذاشتن . یک چیز دیگه که می خوام این هست که جون خوبی داشته باشه چون حالا حالا ها اگر بگیرم دیگه به فکر خرید لب تاپ نیستم .
حالا مدل هایی که با بررسی بهش رسیدم این ها هستن :
یکی Lenovo Z510-B که البته گرافیکش به نظرم ضعیف باشه .
یکی Lenovo Z5070-D که البته سی پی یوش ضعیف هست .
یکی Asus K550JK
یکی AsusN56 JN-c
یه چندتا سوال دیگه هم دارم : یکی این که با اینکه کانفیگ های مطرح شده بین مدل K550JK ایسوس با مدل N56JK ایسوس شبیه هم هستن اختلاف این دو مدل چی هست ؟ آیا K550 JK برای کارهای گرافیکی مناسب هست یا نه با توجه به اینکه تو رده لب تاپ های معمولی مطرح شده این سری k !؟ و اینکه اگر مدل های پیشنهادی دیگه ای هم دارید با این شرایط مطرح شده مشتاقانه پذیرا هستم .
یک مسئله ی دیگه هم این هست که من موارد لازم برای گیم رو لازم ندارم چون اهل بازی نیستم .
پیشاپیش از راهنمایی های احتمالیتون ممنونم .

مدلی که دوستان بهتون معرفی کردند، بسیار عالی هست. اما بین گزینه های خودتون توصیه می کنم یکی از دو مدل K550JK یا N56JK رو خریداری بفرمایید. K550JK در برابر قیمتش قطعات و کیفیت خیلی خوبی داره. بیشتر اختلافات بین این دو مدل قدرت صوتی بهتر لپ تاپ های سری N و حجم باتری های این دو هست.

Aseman94
29-05-15, 23:58
نظرم روی این مدل اسوس هست ASUS N551JK - B

واقعیت این هست که من گفتم محدودیت قیمت دارم و با اینکه خیلی دوست دارم مدل های بهتر رو بگیرم اما نمی تونم :1. (35):
ممنونم بازم

Aseman94
30-05-15, 00:01
بین گزینه های خودتون توصیه می کنم یکی از دو مدل K550JK یا N56JK رو خریداری بفرمایید. K550JK در برابر قیمتش قطعات و کیفیت خیلی خوبی داره.
سوالی که دارم در مورد همین مدل K550 jK هستش . باتریش چطوره ؟ با توجه به اینکه سی پی یو قوی ای داره و اینکه من کارم با max بیشتر از بقیه هست و اونم خودش باتری خوره !! باتری خوبی داره یا نه ؟ می خوام چیزی باشه که حداقل تا 5 سال برام لب تاپ خوبی باشه

AMD>INTEL
30-05-15, 11:57
باتری این مدل 6 سلولی و 5200 mah هست . روی حالت باطری با توجه به کار شما روی هیچ لپتاپی به مدت یکساعت بالاتر نمیشه حساب کرد . در حالت کارکرد عادی حدود 2:45 تا 3 ساعت رو جواب میده .