PDA

مشاهده نسخه کامل : راه اندازی فیش پرینتر

myname111
17-05-15, 10:30
سلام
اسم و مدل فیش پرینترم : seikosha ahm-58

اگر ممکنه کمکم کنید تا این فیش پرینتر رو راه اندازی کنم
1- پیکیج فیش پرینتر شامل پرینتر. کابل . اداپتور و یک دفترچه راهنماست. توی دفترچه راهنما هم این مساله قید شده. بنابراین هیچ سی دی درایوری همراه این دستگاه نبوده
2- قبلا این پرینتر رو روی لپ تاپ راه اندازی کردم. ولی اصلا یادم نیست چطور. فقط یادمه خیلی باهاش ور رفتم. چند ماهه ویندوز نصب کردم و حالا نمیتونم دوباره راه اندازی کنم
3- این پرینتر و مدلش رو سرچ میکنم ولی درایوری براش پیدا نمیشه
4- وقتی توی ویندوز ادد پرینتر رو میزنم ، سیکوشا رو انتخاب میکنم ولی سه تا مدل میاره که هیچ کدوم مال من نیست
الان از این طریق ادد کردم فیش پرینترم رو . البته مدل seikosha sp 2415 رو انتخاب کردم که خب اصلا فیش پرینتر نیست. تست پیج که چاپ میکنه ، کارکاکترهای درهم و سیبمل و چینی و یونانی چاپ میشه
توی تنظیمات پرینتر پروپرتیز ، اندازه کاغذ رو A4 و B5 و fanfold و legal و letter هست. کدوم اندازه رو باید بزنم؟ چه تنظیماتی برای فیش پرینتر باید انجام داد؟

* فیش پرینتر : thermal printer

myname111
17-05-15, 11:55
طبق روشی که توی دفترچه بود برای examination عمل کردم
یه سری اطلاعات رو پرینت گرفت. به اضافه همه حروف و اعداد و سیمبلها که سالم بودنش چک بشه
interface : Serial 9600 , N , 8 , 1
Print Buffer : 4K bytes
Charest : Alphanumberic & BIG5
Versian: Ver 1.2
و در ادامه هم حروف انگلیسی و اعداد و سیمبلها رو پشت سرهم به ترتیب چاپ کرده

AMD>INTEL
17-05-15, 12:56
این از اون پرینترهای ساخت کشور دوست و برادر چین هست که هیچجا اثری از درایور براش نیست .

nima_hl
17-05-15, 13:53
این از اون پرینترهای ساخت کشور دوست و برادر چین هست که هیچجا اثری از درایور براش نیست .

امید جان سیکوشا برند تجاری شرکت سیکو است و یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان پرینتر دنیاست

اپسون یکی از زیر مجموعه های کوچیک این مجموعه محسوب میشه:wink:

سلام
اسم و مدل فیش پرینترم : seikosha ahm-58

اگر ممکنه کمکم کنید تا این فیش پرینتر رو راه اندازی کنم
1- پیکیج فیش پرینتر شامل پرینتر. کابل . اداپتور و یک دفترچه راهنماست. توی دفترچه راهنما هم این مساله قید شده. بنابراین هیچ سی دی درایوری همراه این دستگاه نبوده
2- قبلا این پرینتر رو روی لپ تاپ راه اندازی کردم. ولی اصلا یادم نیست چطور. فقط یادمه خیلی باهاش ور رفتم. چند ماهه ویندوز نصب کردم و حالا نمیتونم دوباره راه اندازی کنم
3- این پرینتر و مدلش رو سرچ میکنم ولی درایوری براش پیدا نمیشه
4- وقتی توی ویندوز ادد پرینتر رو میزنم ، سیکوشا رو انتخاب میکنم ولی سه تا مدل میاره که هیچ کدوم مال من نیست
الان از این طریق ادد کردم فیش پرینترم رو . البته مدل seikosha sp 2415 رو انتخاب کردم که خب اصلا فیش پرینتر نیست. تست پیج که چاپ میکنه ، کارکاکترهای درهم و سیبمل و چینی و یونانی چاپ میشه
توی تنظیمات پرینتر پروپرتیز ، اندازه کاغذ رو A4 و B5 و fanfold و legal و letter هست. کدوم اندازه رو باید بزنم؟ چه تنظیماتی برای فیش پرینتر باید انجام داد؟

* فیش پرینتر : thermal printer

سلام

لطفا زیر پرینتر را نگاه کنید ببینید مدل دیگه ای روی لیبل نوشته نشده

رابط بین کامپیوتر و پرینتر چیست ؟

AMD>INTEL
17-05-15, 14:27
خوب خدا رو شکر صفحه محصول رو سرچ کنند حتما درایورش رو پیدا میکنند .شما هم مدل سرچ کنید متوجه میشید

myname111
17-05-15, 15:57
زیر پرینتر نوشته شده:
product name: Themal printer
Model : AHM-58
Power: DC8.5v/3.5A
Command standard: POS/ESC
کابلش هم مثل پرینترهای دیگه ست. یو اس بی نوع هشت

سوالی که از دوستان دارم اینه که :
examination رو انجام دادم ، گزارشی با عنوان Thermal Receipt Printer خیلی تمیز و درست چاپ کرد . اگر نیاز به درایور داشت میتونست چاپ کنه؟
یک سال و نیم قبل راه اندازیش کردم. سی دی هم نداشت
سوال بعدی که دارم اینه که : موقع ادد کردن پرینتر برای انتخاب پورت ، گزینه های USB001 , USB002 , USB003 میاد. اینها چه فرقی باهم دارن؟
پورتهای یو اس بی بدنه ی لپ تاپ به این صورت نامگذاری شده؟

myname111
19-05-15, 17:32
سوالی که از دوستان دارم اینه که :
examination رو انجام دادم ، گزارشی با عنوان Thermal Receipt Printer خیلی تمیز و درست چاپ کرد . اگر نیاز به درایور داشت میتونست چاپ کنه؟
یک سال و نیم قبل راه اندازیش کردم. سی دی هم نداشت

دوستان متوجه شدم چاپ این گزارش ارتباطی با کامپیوتر نداره و این اطلاعات از چیپ دستگاه چاپ میشه . حتی به لپ تاپ هم وصل نشه این گزارش رو میتونه چاپ کنه

AMD>INTEL
19-05-15, 19:26
چک کنید با درایور که تو این صفحه هست را میوفته . فقط باید SIGN UP کنید
POS Receipt Printer - Fast and reliable receipt printers from Seiko Instruments (Only the registered members can see the link)
و این درایور
Only the registered members can see the link

myname111
19-05-15, 19:58
دانلود و نصب کردم
در انتها این پیغام رو نمایش داد
Only the registered members can see the link
اقدام کردم برای پرینت یه فاکتور و پرینت نگرفت. فایل فاکتور رفت تو صف پرینتر سامسونگ

myname111
19-05-15, 20:05
لینک دوم رو هم نصب کردم
usb search failed

AMD>INTEL
19-05-15, 20:08
دومی رو دارم نصب میکنم
code page رو چی بزنم؟ us ansi یا united state یا arabic ؟

نصب کردم
usb search failed

arabic رو تست کنید .

myname111
19-05-15, 20:25
لینک دوم رو هم نصب کردم
usb search failed