PDA

مشاهده نسخه کامل : آیا کولر پردازنده Thermalright HR-02 Macho 140 با کیس گرین وایپر و با این رم و مادربرد مچ است؟

david-ebi
13-05-15, 15:01
سلام به دوستان عزیزم.آیا کولر پردازنده Thermalright HR-02 Macho 140 در کیس گرین وایبر و با وجود 8 ماژول رم GSkill Ripjaws 4 | 4×4GB=8GB DDR4 2400MHz از نوع ddr4 و همچنین روی مادربرد گیگابایت x99-a جا میشه و تداخل با رمها پیدا نمیکنه؟واسه مادربردی که گفتم سایتی نیست که فاصله سوکت پردازنده مادبرد تا اسلاتهای رم رو زده باشه؟در ضمن اگر بخواهم فن آپشنال روی دیواره داخلی محفظه هارد رو برای این کیس نصب کنم با این پردازنده کولر تداخل ایجاد نمیکنه؟

مشخصات رمهای مربوطه (Only the registered members can see the link)

مشخصات کولر پردازنده ماچو
(Only the registered members can see the link)

مشخصات کیس وایپر گرین

AMD>INTEL
13-05-15, 15:25
سلام به دوستان عزیزم.آیا کولر پردازنده Thermalright HR-02 Macho 140 در کیس گرین وایبر و با وجود 8 ماژول رم GSkill Ripjaws 4 | 4×4GB=8GB DDR4 2400MHz از نوع ddr4 و همچنین روی مادربرد گیگابایت x99-a جا میشه و تداخل با رمها پیدا نمیکنه؟واسه مادربردی که گفتم سایتی نیست که فاصله سوکت پردازنده مادبرد تا اسلاتهای رم رو زده باشه؟در ضمن اگر بخواهم فن آپشنال روی دیواره داخلی محفظه هارد رو برای این کیس نصب کنم با این پردازنده کولر تداخل ایجاد نمیکنه؟

مشخصات رمهای مربوطه (Only the registered members can see the link)

مشخصات کولر پردازنده ماچو

مشخصات کیس وایبر گرین

با این رم ها مشکلی نخواهید داشت چون ارتفاعشون بلند نیست .

AMD>INTEL
13-05-15, 15:31
فقط در مورد کیس کولینگ hr2 macho حدود 16.5 هست . اگر بخواهید این فن رو نصب کنید باید فن کاور بغل رو جدا کنید .

david-ebi
13-05-15, 15:31
با این رم ها مشکلی نخواهید داشت چون ارتفاعشون بلند نیست .

با تشکر.این رمها 4 سانتیمتر ارتفاع دارند.پس مطمئن باشم مشکلی از نظر تداخل ندارند؟ببخشید مجددا برای اطمینان بیشتر سوال کردم :1. (29):

david-ebi
13-05-15, 15:34
فقط در مورد کیس کولینگ hr2 macho حدود 16.5 هست . اگر بخواهید این فن رو نصب کنید باید فن کاور بغل رو جدا کنید .

ببخشید منظورتون از فن کاور بغل کدوم فن هست.منظورتون روی دیواره شیشه ای کیس یعنی فنی هست که باید باز بشه؟

AMD>INTEL
13-05-15, 15:35
با تشکر.این رمها 4 سانتیمتر ارتفاع دارند.پس مطمئن باشم مشکلی از نظر تداخل ندارند؟ببخشید مجددا برای اطمینان بیشتر سوال کردم :1. (29):

ارتفاع مادربرد تا سینک ها 43mm هست . یعنی شما میتونید نصب کنید .
Green hr2_macho Fan (Only the registered members can see the link)

- - - Updated - - -

ببخشید منظورتون از فن کاور بغل کدوم فن هست.منظورتون روی دیواره شیشه ای کیس یعنی فنی هست که باید باز بشه؟

بله فن کاور بغل باید باز بشه .

david-ebi
13-05-15, 15:43

- - - Updated - - -

بله فن کاور بغل باید باز بشه .

با تشکر.تا جایی که من میدونم این کیس روی دیواره بغلی کاور(دیواره ای که قسمتی از اون به ظاهر شیبشه ای هستش)هیچ فنی نداره.آیا درسته؟و ضمن اینکه این کیس قابلیت نصب فن آپشنالی بر روی دیواره داخلی محفظه هاردها رو داره.آیا با وجود این کولر پردازنده میشه این فن آپشنال رو نصب کرد؟

خوب موقعی که فن روی هیت سینک نصب بشه که خود فن باز مقداری از این فضای 43 میلیمتری رو میگیره

AMD>INTEL
13-05-15, 15:47
با تشکر.تا جایی که من میدونم این کیس روی دیواره بغلی کاور(دیواره ای که قسمتی از اون به ظاهر شیبشه ای هستش)هیچ فنی نداره.آیا درسته؟و ضمن اینکه این کیس قابلیت نصب فن آپشنالی بر روی دیواره داخلی محفظه هاردها رو داره.آیا با وجود این کولر پردازنده میشه این فن آپشنال رو نصب کرد؟

این لینک سایت گرین هست . فن بزرگی که در بغل رو با وجود این کولر پردازنده نمیتونید نصب کنید در کل به نظر من خرید واترکولینگ برای شما منطقی تر باشه .
Green X3_Gaming Case (Only the registered members can see the link)

david-ebi
13-05-15, 15:55
این لینک سایت گرین هست . فن بزرگی که در بغل رو با وجود این کولر پردازنده نمیتونید نصب کنید در کل به نظر من خرید واترکولینگ برای شما منطقی تر باشه .
Green X3_Gaming Case (Only the registered members can see the link)
با تشکر مجدد.منظور من کیس وایپر بود و نه این کیسی که شما لینکشو گذاشتید.دقیقا منظورم کیس Green X3+ Viper Gaming که در پست اول لینک مشخصاتشو گذاشتم.
اینم لینک (Only the registered members can see the link) این کیس از خود سایت گرین.

AMD>INTEL
13-05-15, 16:01
با تشکر مجدد.منظور من کیس وایپر بود و نه این کیسی که شما لینکشو گذاشتید.دقیقا منظورم کیس Green X3+ Viper Gaming که در پست اول لینک مشخصاتشو گذاشتم.
اینم لینک (Only the registered members can see the link) این کیس از خود سایت گرین.

بله تو این کیس مشکلی نیست . فقط به نظرم شاید خرید واترکولینگ مناسب تر باشه .

david-ebi
13-05-15, 16:03
نظرتون درباره این چیه؟

خوب موقعی که فن روی هیت سینک نصب بشه که خود فن باز مقداری از این فضای 43 میلیمتری رو میگیره

AMD>INTEL
13-05-15, 16:08
نظرتون درباره این چیه؟

در کل عرض کردم خدمت شما گاهی فاصله ها میلیمتریه و دقیقا نمیشه روی اعداد محاسبه صحیح داشت . به دلیل استفاده از 4 رم بهتره از واترکولینگ استفاده کنید که ریسک نداشته باشید .

AMD>INTEL
13-05-15, 16:11
نظرم خرید DeepCool GAMER STORM Maelstrom 240 AiO Liquid