PDA

مشاهده نسخه کامل : فیلم آموزش مجموعه نرم افزارهای گرافیکی و جلوه ویژه (افتر افکت)

SajjadKhati
11-05-15, 17:11
Only the registered members can see the link

فیلم آموزش جامع چندین نرم افزار گرافیکی آماده شد که شامل نرم افزارهای زیر هست :
1) Adobe After Effect CC 2014 به همراه آموزش ابر پلاگین هاش که Element 3D و Trapcode Form و Trapcode Particular و Trapcode Mir و همینطور تشریح کامل جذاب ترین افکت اش که Shatter و انواع افکت های دیگه (قدرتمندترین نرم افزار ساخت جلوه ویژه)
2) Cyberlink Power Director 13 به همراه پلاگین قدرتمند Prodad VitaScen و NewBlue Titler Pro (نرم افزار قدرتمند ویرایش ویدئو)
3) Cyberlink Color Director 3 (قدرتمندترین نرم افزار ویرایش رنگ)
4) Cyberlink Audio Director 5 (نرم افزار قدرتمند ویرایش صوت)
5) Cyberlink Photo Director 6 (برای ویرایش تصاویر)
6) particleIllusion 3 (ساخت پارتیکل های جذاب)

این هم دانلود معرفی آموزش افترافکت :

دانلود کلیپ معرفی قسمت های آموزش افترافکت 2014 (لینک آپارات و آنلاین با حجم 16 مگ و کیفیت 640*360) (Only the registered members can see the link)

دانلود همون کلیپ غیر آنلاین (rar) با حجم 96 مگ و کیفیت 720*576 (Only the registered members can see the link)

فیلم آپارات رو نمیشه بصورت مستقیم تو انجمن گزاشت؟ اگه میشه ، چجوری؟

بدلیل تعداد نرم افزارهای بالا و هم اینکه بصورت جامع به آموزش ها رسیدگی شد (و حتی بصورت جامع به پلاگین ها) حجم آموزش بسیار بسیار بالاست (چیزی حدود 10 گیگ) و منم حتی اگه خیلی پایین تر از این بود نه فضا برای آپلود کردن دارم و نه حال و حوصله برای آپلود کردن با این وضعیت سرعت آپلود و نه حتی شارژ و وقت
هر کسی خواست فیلم ها رو آپلود کنه ، بهم بگه تا رایگان براش ارسال کنم
هم اینکه چون هنوز فیلم ها آپلود نشده ، کلمه ی "دانلود" رو روی اسم تاپیک نزاشتم و همینطور تاپیک رو تو قسمت آموزش ها نزاشتم . هر وقت آپلود کرد کسی ، هر دوی این قضیه رو مدیران ویرایش کنن
بعد اینکه به تدریج توضیحات قسمت های مختلف و حتی گاها نمونه مثال هایی که کار شد و یا گاها شبه مثال هایی که کار شد رو کلیپ شو به همراه توضیح درباره ی قسمت هایی که کار شد رو میزارم

نظر هم بدین ممنون میشم
:give_rose:

SajjadKhati
12-05-15, 12:53
اول آموزش افترافکت همونطور که تو کلیپ معرفی آموزش گفته شد ، قسمت های آموزش افترافکت رو معرفی میکنم و اگه وقت شد به بقیه ی نرم افزارها هم میرسیم
اول اینو بگم که فقط فیلم افترافکت با ریزولیشن 768*1280 ضبط شد که فکر نکنم تو مانیتور های 17 اینچ با ریزولیشن 768*1024 بشه دید . مانیتور باید حداقل 19 اینچ که همون ریزولیشن رو داره ، باشه
قبل همه بگم تو قسمت دوم یا سوم بود که یکی از فیلم ها را وارد کردم که صفحه اش سبز میشد ، احتمال داشت بخاطر تفاوت aspect ratio اش باشه (که پروژه فک کنم 4:3 بود و اون 16:9) که حالا کلیپ دیگه ای مثال زده شد بجاش

قسمت اول این چیزا کار شد :
1) نصب نرم افزار و پلاگین ها
2) توضیح مباحث اولیه ی افترافکت و مقایسه اش با پاور دایرکتور در ویژگی هایی که رایج بودن تو ویرایش ویدئو برای درک بهتر After Effect
3) ایجاد کامپوزیشن و ساخت بستری برای وارد کردن و ویرایش کردن ویدئو و همینطور استفاده از کامپوزیشن در داخل کامپوزیشن دیگه
4) توضیح منوی Window
5) توضیح پنل های مختلف Preview و Project و Effect & Preset و Composition
6) توضیح تایم لاین و ابزارهاش و همینطور Work Area و نحوه ی برش دادن ویدئو
7) نحوه ی اضافه کردن افکت به لایه ها
8) توضیح مختصر و کلی ابزارها از جمله Select و Rotation و ساخت ماسک و ایجاد شی و منوی Layer

به مدت 2 ساعت و 51 دقیقه

تاج
13-05-15, 08:35
ممنون وتشکر بسیار از زحمتی ک میکشی:love::love::love:
میگم در مورد Edius چی؟

SajjadKhati
13-05-15, 08:46
خاهش میشود
الان آپلود نکرده کسی که تشکر میکنی :Love-ssa~! (1):
والا ادیوس کار نمیکنم
تا حالا پاور دایرکتور کار میکردم که الان افتر افکت هم کار میکنم میخام سمت پریمیر برم که باهاش مچ هه

SajjadKhati
14-05-15, 22:12
قسمت دوم :

1) حذف پیکسل های یکرنگ و تاریک با استفاده از Mode برای Transparent کردن و مشخص شدن لایه های زیرین اون لایه
2) توضیح مفصل تر درباره ی ماسک ها
3) ایجاد KeyFtame و توضیح مفصل درباره ی این مبحث
4) توضیح لایه ی Text و ساخت و ویرایش متن و فارسی نویسی در افترافکت
5) ویرایش شی و لایه در فضای 3 بعدی (چرخش و .. در فضای 3 بعدی)
6) کار با ویژگی Transform اشیاء برای انتقال و جابجایی
7) توضیح Ancher Point ها و نقطه ی ثقل اشیاء
8) ایجاد دوربین و کار با لایه ی Camera

به مدت 2 ساعت و 35 دقیقه

SajjadKhati
14-05-15, 22:22
قسمت سوم :

1) ادامه ی مباحث دوربین
2) توضیح Depth Of Field یا همون نقطه ی تمرکز (عمق دید) دوربین
3) Crop کردن کامپوزیشن ها
4) توضیح گراف ادیتور برای تنظیم شتاب شی
5) توضیح Parent و ایجاد تابعیت یک شی یا تابعیت ویژگی خاصی از یک شی نسبت به شی دیگه
6) توضیح مسیر یک شی با ماسک و کپی کردن مسیر ایجاد شده با ماسک در شی دیگه و ویرایش مسیر
7) توضیح لایه ی Adjustment برای تاثیر گزاشتن روی لایه های زیرین

به مدت 2 ساعت و 2 دقیقه

SajjadKhati
14-05-15, 22:26
قسمت چهارم :

1) ادامه ی مبحث کپی و ویرایش مسیر روی شی دیگه
2) توضیح لایه ی Light و ایجاد نور و نورپردازی
3) توضیح Layer Style ها
4) Slow Motion کردن در افترافکت

به مدت 2 ساعت و 55 دقیقه

SajjadKhati
14-05-15, 22:33
قسمت پنجم :

1) توضیح تکمیلی ماسک ها و ویرایش شون
2) توضیح Track Matt ها و نشان دادن قسمت هایی از یک شی نسبت به قسمت های سیاه و سفید و یا Transparent شده ی شی (فیلم یا عکس) دیگه
3) ایجاد Pre Composition برای تاثیر نزاشتن لایه Adjustment (با انتقال لایه ی مورد نظر به کامپوزیشن دیگه)
4) کار با ابزار Brush برای رسم شکل دلخواه و Transparent کردن قسمت های دلخواه از یک لایه
5) ابزار Clone برای تکثیر کردن قسمت های دلخواه از یک لایه
6) ابزار Papet Pin Tools برای و انیمیشن کردن لایه ی دلخواه
7) ابزار Roto Brush برای انتخاب و Transparent کردن قسمتی از فیلم
8) توضیح پنل Motion Sketch برای حرکت دادن شی در مسیر دلخواه بصورت دستی
9) توضیح پنل Smother برای نرم کردن مسیر
10) توضیح پنل Wiggler برای ایجاد لرزش در مسیر
11) Track کردن فیلم برای اضافه کردن یک لایه در یک فیلم که بصورت طبیعی جلوه کنه و همزمان با فیلم شه (تو این قسمت مثال عکس روی دیوار توی فیبم دیگه گفته شد)
12) توضیح لایه ی Null Object برای به تبعیت در آوردن لایه های دیگه از خودش

به مدت 2 ساعت و 51 دقیقه

SajjadKhati
14-05-15, 22:37
قسمت شیشم :

1) توضیح لایه ی Solid
2) نصب و همینطور توضیح کامل و جامع پلاگین Element 3D (پلاگین قدرتمند برای ایجاد اشیاء 3 بعدی)
3) مثال از انیمیشن کردن متن 3 بعدی
4) استفاده از ویژگی Auto Trace برای ایجاد ماسک از یک لایه (متن لوگو و ...) و 3 بعدی کردن ماسک ایجاد شده در Element 3D
5) استفاده از Brush برای رسم متن دلخواه و 3 بعدی کردن در E3D
6) استفاده از افکت Shatter برای تیکه کردن و خرد کردن شی دلخواه

به مدت 4 ساعت و 32 دقیقه

SajjadKhati
14-05-15, 22:44
قسمت هفتم :

1) توضیح تکمیلی لایه ی دوربین
2) توضیح جامع پلاگین Trapcode Form و ایجاد تصویر مورد نظر در Form و همزمان سازی صدا و آهنگ با پارتیکل های Form و ایجاد عکس العمل پارتیکل های Form با آهنگ
3) ساخت ذرات انتزاعی و استفاده از OBJ های ساخته شده در نرم افزارهای 3 بعدی در Form

2 ساعت و 54 دقیقه

SajjadKhati
14-05-15, 22:48
قسمت هشتم :

1) توضیح تکمیلی پلاگین Form و ساخت ذرات انتزاعی دیگه
2) توضیح جامع پلاگین Trapcode Particular و حرکت ذرات در مسیر دلخواه با Emitter ها
3) پرتاب شدن ذرات موقع برخورد با شی مورد نظر
4) ایجاد ذرات کمکی و ساخت ذرات انتزاعی از Particular
5) ساخت ذرات گرد و غبار

به مدت 3 ساعت و 33 دقیقه

SajjadKhati
14-05-15, 22:54
قسمت نهم :

1) توضیح تکمیلی پلاگین های Form و Particular
2) توضیح افکت Trapcode Mir و شبیه سازی دود و آتیش
3) توضیح افکت های قسمت Similation شرکت Adobe که قسمت مهمی برای شبیه سازی هستن و شامل افکت های :
- Balll Action برای ساخت لایه (فیلم و متن و ...) از ذرات توپ
- Drizzle برای ایجاد امواج
- Hair برای شبیه سازی مو
- Mercury برای شبیه سازی جیوه از لایه ها
- Polly برای ساخت ذرات Pollygun
- Rainfall برای ایجاد قطرات بارون
- Statterize برای پخش کردن لایه ها از ذرات
Snowfall برای ایجاد برف

که این افکت ها اشاره یا توضیح داده شد
4) کار کردن یک نمونه

به مدت 2 ساعت و 9 دقیقه

SajjadKhati
14-05-15, 22:57
قسمت دهم هم توضیح نحوه ی رندر کردن به مدت 29 دقیقه

SajjadKhati
24-06-15, 18:40
همونطور که گفته شد چون آپلودش با مشکلاتی همراه هست ، اگه کسی این آموزش چند نرم افزار رو میخاد ، باید سفارش بده تا براش ارسال کنم
هزینه شم کل هزینه ی حساب شده (اعم از هزینه ی DVD و هزینه ی ارسال) و اندک هزینه ای بابت حق الزحمت که بسته به زمان های مختلف ، متفاوت هه (حدود 5 تومن استانداردش)
اگه هم کسی بود آپلود کنه که همه اش برای استفاده کننده مفت درمیاد و منم هم خوشحال میشم

sali.1000i
15-08-15, 17:23
همونطور که گفته شد چون آپلودش با مشکلاتی همراه هست ، اگه کسی این آموزش چند نرم افزار رو میخاد ، باید سفارش بده تا براش ارسال کنم
هزینه شم کل هزینه ی حساب شده (اعم از هزینه ی DVD و هزینه ی ارسال) و اندک هزینه ای بابت حق الزحمت که بسته به زمان های مختلف ، متفاوت هه (حدود 5 تومن استانداردش)
اگه هم کسی بود آپلود کنه که همه اش برای استفاده کننده مفت درمیاد و منم هم خوشحال میشم

سلام دوست عزیز خسته نباشی. من میخوام بسته رو چطوری درخواست کنم

SajjadKhati
17-08-15, 07:36
سلام دوست عزیز خسته نباشی. من میخوام بسته رو چطوری درخواست کنم

سلام
2 تا DVD ناین میشه فقط نرم افزارهای گرافیکی (اگه آموزش نرم افزارهای دیگه هم میخای مثل AMS و ... رو بگو اضافه کنم که میشه 3 تا DVD ناین)
اول آدرس کامل بده به همراه شماره تماس تو پیام خصوصی و قیمت اش هم هزینه ی ارسال اش به اضافه ی قیمت خام اون دو تا DVD ناین به علاوه ی 5 تومن اضافه تر (چون هزینه ی ارسال تو شهرهای مختلف ، متفاوت هه ، باید اول قیمت بگیرم بعد از اینکه آدرس دادی)
این چند روزی چون سرم شلوغه کمتر میام تو نت (منظورم اینه که اگه جواب تو دیر میدم بخاطر اینه)

SajjadKhati
30-09-15, 21:13
برای معرفی بیشتر این مجموعه از آموزش ، آموزش ها بصورت fast motion و با حجم پایین ساخته شد (یعنی آموزش ها عین برق کمتر از 2 تا 3 دیقه میره برای معرفی بیشتر) . بعد اینکه بخاطر معرفی ، کیفیت اش بالا نیست و متوسط هه (کیفیت این معرفی آموزش ها نه خود آموزش)
گلپسران هم ببینن و نظر بدن ، راه نزدیکی میره :Love-ssa~! (1):

اول مجموعه سایبرلینک و اول تَرِش هم power director 13 :

معرفی آموزش Power Director قسمت 1 (حجم 17 مگ) (Only the registered members can see the link)

معرفی آموزش Power Director قسمت 2 (حجم 9 مگ) (Only the registered members can see the link)

معرفی آموزش Power Director قسمت 3(حجم 9 مگ) (Only the registered members can see the link)

معرفی آموزش Power Director قسمت 4(حجم 13.5 مگ) (Only the registered members can see the link)

معرفی آموزش Power Director قسمت 5(حجم 9.5 مگ) (Only the registered members can see the link)

معرفی آموزش Power Director قسمت 6(حجم 3.5 مگ) (Only the registered members can see the link)

معرفی آموزش Power Director قسمت 7(حجم 2.75 مگ) (Only the registered members can see the link)

معرفی آموزش Power Director قسمت 8(حجم 6.5 مگ) (Only the registered members can see the link)

SajjadKhati
30-09-15, 21:26
دانلود معرفی آموزش Color Director 3 (حجم 21 مگ) (Only the registered members can see the link)

SajjadKhati
30-09-15, 21:29
دانلود معرفی آموزش Audio Director 5 (حجم 14 مگ) (Only the registered members can see the link)

Photo Director هم چون چیز خاصی نداشت ، معرفی شو نزاشتم

SajjadKhati
30-09-15, 21:32
دانلود معرفی آموزش particleIllusion 3 (حجم 13.5 مگ) (Only the registered members can see the link)

افترافکت هم نمیدونم چرا تو آپلودش گیر داره !!!

AMD>INTEL
02-02-16, 16:10
سجاد جان عکسها را دراپلود سنتر شهر سخت افزار اپلود کن که مشکلات حذف پیش نیاد. این عکسها را در اپلود سنتر شهر سخت افزار بگذار من میگذارم روی پست های خودشون .

SajjadKhati
02-02-16, 16:21
سجاد جان عکسها را دراپلود سنتر شهر سخت افزار اپلود کن که مشکلات حذف پیش نیاد. این عکسها را در اپلود سنتر شهر سخت افزار بگذار من میگذارم روی پست های خودشون .

ممنون گلپسر :11():
توی همون پست 36 آپلود کردم توی آپلود سنتر انجمن . یکیش اونجا جا نشد ، توی این پست آپلود میکنم

AMD>INTEL
02-02-16, 16:36
ممنون گلپسر :11():
توی همون پست 36 آپلود کردم توی آپلود سنتر انجمن . یکیش اونجا جا نشد ، توی این پست آپلود میکنم

Welcome to آپلودسنتر عکس شهر سخت افزار, a free image upload solution. Simply browse, select, and upload! (Only the registered members can see the link)
در اینجا فقط THUMB اش را بگذار تو پستات نیازی به ATACH کردن نیست . فقط لینک برای انجمنش رو کپی کن تو پست هات

SajjadKhati
02-02-16, 16:55
Welcome to آپلودسنتر عکس شهر سخت افزار, a free image upload solution. Simply browse, select, and upload! (Only the registered members can see the link)
در اینجا فقط THUMB اش را بگذار تو پستات نیازی به ATACH کردن نیست . فقط لینک برای انجمنش رو کپی کن تو پست هات

بلد نیستم
ول کن . همین قدرم باشه همینجا . ممنون:11():

AMD>INTEL
02-02-16, 17:36
بلد بودن نمیخواد وقتی عکس رو اپلود میکنی چند گزینه داره . یکیش thumb for forum هست اون رو کپی میکنی تو پستت

SajjadKhati
02-02-16, 18:15
بلد بودن نمیخواد وقتی عکس رو اپلود میکنی چند گزینه داره . یکیش thumb for forum هست اون رو کپی میکنی تو پستت

گزینه ی آپلود نداره
نمیدونم چجوری اونجا آپلود کنم منظورمه

AMD>INTEL
02-02-16, 18:56
گزینه ی آپلود نداره
نمیدونم چجوری اونجا آپلود کنم منظورمه

یوزر میسازی و عکست رو اپلود میکنی .

SajjadKhati
02-05-16, 15:09
آقایون میگم من اگه آموزش های این نرم افزارهای گرافیکی رو توی گوگل درایو ام آپلود کنم ، بعدش یکی این آموزش ها رو میگیره و تو یه آپلود سنتر ابدی میزاره که پاک نشه تا من بعدش از گوگل درایوم پاک کنم؟
تو گوگل درایو آپلود میکنم چون آپلودش برام بخاطر داشتن نرم افزار گوگل درایو بسیار راحت تر هست
حالا نمیدونم یا با مستقیم کردن میگن ، (چی میگن نمیدونم) این فایل ها رو توی آپلود سنتر دیگه میزارین یا هر روش دیگه...
اگه کسی قبول میکنه ، آپلود کنم؟ فقط فایل ها تو اون آپلود سنتر ، باید تا ابد بمونه

SajjadKhati
08-05-16, 09:15
میگم مشکل سیاه شدن اشیاء در پلاگین المنت 3 دی در ویندوز 8 و 10 که وجود داره برام ، وقتی ویندوز 8.1 نصب کردم حل شد
یعنی میتونه از چی باشه؟!!!

AMD>INTEL
08-05-16, 15:12
میگم مشکل سیاه شدن اشیاء در پلاگین المنت 3 دی در ویندوز 8 و 10 که وجود داره برام ، وقتی ویندوز 8.1 نصب کردم حل شد
یعنی میتونه از چی باشه؟!!!

درایور گرافیک محتمل ترین گزینه است .

SajjadKhati
08-05-16, 17:10
درایور گرافیک محتمل ترین گزینه است .

ممنون استاد امید
ولی همه شون درایور خود سایت گیگابایت ارائه داده بود
بجز این 8.1 که آپدیت شده نیست و همون پکیج اولیه ی درایور رو داره که بزودی آپدیت میکنم

AMD>INTEL
08-05-16, 17:22
ممنون استاد امید
ولی همه شون درایور خود سایت گیگابایت ارائه داده بود
بجز این 8.1 که آپدیت شده نیست و همون پکیج اولیه ی درایور رو داره که بزودی آپدیت میکنم

درایور رو از سایت اینتل دانلود کن . جدیدترین درایور

SajjadKhati
09-05-16, 12:07
درایور رو از سایت اینتل دانلود کن . جدیدترین درایور

آره
واسه آپدیت درایور گرافیک بود اما چرا آخه؟ این که سایت اصلی گیگابایت هه . پس چرا سی دی اصلی که گیگابایت موقع خرید مادربرد ارائه داد این مشکل رو نداره؟!!
امشب از سایت اینتل دانلود کنم
ممنون

AMD>INTEL
09-05-16, 13:14
آره
واسه آپدیت درایور گرافیک بود اما چرا آخه؟ این که سایت اصلی گیگابایت هه . پس چرا سی دی اصلی که گیگابایت موقع خرید مادربرد ارائه داد این مشکل رو نداره؟!!
امشب از سایت اینتل دانلود کنم
ممنون

سایت اینتل درایورهای به روزتر هست . شرکت سازنده برد . باید صدها بردها را اپدیت کنه به خاطر همین نسبت به سایت اینتل زمان بر هست .

SajjadKhati
10-05-16, 00:04
سایت اینتل درایورهای به روزتر هست . شرکت سازنده برد . باید صدها بردها را اپدیت کنه به خاطر همین نسبت به سایت اینتل زمان بر هست .

ممنون
بخاطر تحریم نمیزاره دانلود کنیم
یه جای معتبر دیگه نیست که دانلود کنم؟
حالا نظر من اینه که کلا نسخه های جدید مشکل دارن (آپدیت ها) و فکر نکنم مشکل از گیگابایت باشه وگرنه اون سی دی اصلی گیگابایت موقع خرید هم باید مشکل میداشت

AMD>INTEL
10-05-16, 01:41
ممنون
بخاطر تحریم نمیزاره دانلود کنیم
یه جای معتبر دیگه نیست که دانلود کنم؟
حالا نظر من اینه که کلا نسخه های جدید مشکل دارن (آپدیت ها) و فکر نکنم مشکل از گیگابایت باشه وگرنه اون سی دی اصلی گیگابایت موقع خرید هم باید مشکل میداشت

باید با فندق شکن دانلود کنی. درایور باید اپدیت بشه ربطی به گیگابایت نداره .

SajjadKhati
25-05-16, 15:29
باید با فندق شکن دانلود کنی. درایور باید اپدیت بشه ربطی به گیگابایت نداره .

استاد امید آخرین درایور گرافیک من اینه دیگه؟ اصلا درایور گرافیک من اینه دیگه . درسته؟ پردازنده ام i5 4460 هه :

هم برا 7 و هم 8.1 نسخه 64 بیت هست و در هر دو ویندوز میتونم استفاده کنم دیگه؟

AMD>INTEL
25-05-16, 15:39
استاد امید آخرین درایور گرافیک من اینه دیگه؟ اصلا درایور گرافیک من اینه دیگه . درسته؟ پردازنده ام i5 4460 هه :

هم برا 7 و هم 8.1 نسخه 64 بیت هست و در هر دو ویندوز میتونم استفاده کنم دیگه؟

بله سجاد جان خودشه

SajjadKhati
31-05-16, 13:51
بله سجاد جان خودشه

ولی این هم همونطور اشیاء پلاگین المنت 3 دی رو سیاه میکرد و باز مجبور شدم همون نسخه ی پایه ی درایور رو نصب کنم که توی سی دی گیگابایت بود!!
اشکال نداره . انگار روی درایورهای اینتل نمیشه حساب باز کرد و باید گرافیک مجزا رو حساب باز کرد

salpc
31-05-16, 14:50
ولی این هم همونطور اشیاء پلاگین المنت 3 دی رو سیاه میکرد و باز مجبور شدم همون نسخه ی پایه ی درایور رو نصب کنم که توی سی دی گیگابایت بود!!
اشکال نداره . انگار روی درایورهای اینتل نمیشه حساب باز کرد و باید گرافیک مجزا رو حساب باز کرد

درود
میتونی تنظیمش کنی ولی واسه رندرینگ بهتره از گرافیک اصلی و قویتر استفاده بشه.

SajjadKhati
31-05-16, 14:54
درود
میتونی تنظیمش کنی ولی واسه رندرینگ بهتره از گرافیک اصلی و قویتر استفاده بشه.

سلام
ینی چی تنظیمش کنم؟
منظورت تنظیمات پلاگین هه یا تنظیمات درایور؟

salpc
31-05-16, 14:55
سلام
ینی چی تنظیمش کنم؟
منظورت تنظیمات پلاگین هه یا تنظیمات درایور؟

تنظیمات گرافیک اینتل رو میگم.

AMD>INTEL
31-05-16, 14:59

اگر اینطوره پس چاره ای نیست .

SajjadKhati
31-05-16, 18:03
تنظیمات گرافیک اینتل رو میگم.

من دسکاری کردم نشد

AMD>INTEL
31-05-16, 18:57
من دسکاری کردم نشد

سجاد جان باید به فکر یک کارت nvidia باشی راحت تر و سریعتر میشه

SajjadKhati
19-06-16, 09:29
سلام
اگه از این به بعد کسی درخواست ارسال آموزش از طریق اداره پست و بصورت فیزیکی کنه ، اول هزینه ی ارسال دریافت میشه
حتی همین آموزش افترافکت که من گفتم به شرط آپلود طرف واسش رایگان ارسال میکنم و بعد از اطمینان از آپلود ، هزینه بهش برگردونده میشه
یه کاربری بهم پیام خصوصی داد و گفت آموزش ها رو برام ارسال کن برات آپلود میکنم . منم با هزینه ی خودم براش ارسال کردم ولی بعد از دریافت آموزش ها بامبول بازی درآورد و حتی هزینه ی ارسال هم پرداخت نکرد!
جالب اینجاست دستی بخواه هم بود و میگفت آموزش ها مبتدی بود و فلان و فیسار بود !! یعنی آدم دوست داشت فقط دستش بهش برسه!! آدم این قدر پر رو من ندیده بودم
واقعا آدم نمیتونه واسه پیشرفت مملکتش به بعضی ها اعتماد کنه و از اونجایی هم که از اول مشخص نیست چه هویتی دارن مجبوره اصل بی اعتمادی و احتیاط رو برای همه در نظر بگیره

--------------------------------------

به هر حال این سری از آموزش نرم افزارهای گرافیکی هم همونطور که استاد امید راهنمایی کرد توی گوگل درایو میزارم (واقعا آپلود سنتر خوب و راحتی هست مخصوصا با نرم افزار آپلودش) و چون دیگه توی گوگل درایو خودم فضا ندارم (در آینده) توی گوگل درایو اقوام میزارم

SajjadKhati
20-06-16, 11:21
سلام
میگم یکی از مدیران زحمت انتقال پست های :

17
18
19
20
21
22
23
24