PDA

مشاهده نسخه کامل : پرینتر سامسونگ 4655 یا اچ پی 127fn

david-ebi
09-05-15, 17:17
سلام.دوستان بفرمایند که بین دو پرینتر سامسونگ 4655 (Only the registered members can see the link) و اچ پی 127fn (Only the registered members can see the link) کدوم یکی کیفیت پرینت بالاتر و وضوح بالاتر در پرینت دارند؟همچنین کدوم یکی هزینه شارژ تونر و کارترجشون کمتر میفته.

AMD>INTEL
09-05-15, 17:21
مختصری از کاری که با پرینتر قراره انجام بدید اعلام کنید شاید موارد بهتری هم باشه بشه پیشنهاد داد

david-ebi
09-05-15, 17:23
اولا هزینه تا حداکثر 600 تومان هستش.دوما این پرینتر رو واسه دفترمون میخواهیم که کارش در روز اکثرا چاپ فاکتور خواهد بود.حالا شاید روزی چند تا اسکن و کپی هم داشته باشیم.و گاهی شاید از فکس هم استفاده کنیم.الان تعداد خیلی کمی در روز فاکتور میزنیم اما به مرور بیشتر میشه و حداکثر به روزی 50 فاکتور خواهد رسید.قابلیت چاپ از راه دور و توسط موبایل و لب تاپ و ایمیل هم خیلی برامون مهمه.

AMD>INTEL
09-05-15, 17:42
اولا هزینه تا حداکثر 600 تومان هستش.دوما این پرینتر رو واسه دفترمون میخواهیم که کارش در روز اکثرا چاپ فاکتور خواهد بود.حالا شاید روزی چند تا اسکن و کپی هم داشته باشیم.و گاهی شاید از فکس هم استفاده کنیم.الان تعداد خیلی کمی در روز فاکتور میزنیم اما به مرور بیشتر میشه و حداکثر به روزی 50 فاکتور خواهد رسید.قابلیت چاپ از راه دور و توسط موبایل و لب تاپ و ایمیل هم خیلی برامون مهمه.

برای خرید پرینتر چند کاره برای یک افیس اداری بهتره بیشتر هزینه کنید . تا بعدا توی کار دچار مشکل نشید .
HP Color LaserJet Pro MFP M177fw

david-ebi
09-05-15, 17:50
با تشکر متاسفانه در حال حاضر اصلا بودجه بیشتر از اینی که گفتم نداریم.نظر شما تا رنج 600 تومان چه مدلی میباشد؟(ترجیحا از دو مدل گفته شده)

AMD>INTEL
09-05-15, 17:54
با تشکر متاسفانه در حال حاضر اصلا بودجه بیشتر از اینی که گفتم نداریم.نظر شما تا رنج 600 تومان چه مدلی میباشد؟(ترجیحا از دو مدل گفته شده)

میل خودتون هست . من نظرم روی hp هست . هم مواد مصرفی یدکیش زیاده هم سرویس کار خوب زیاد دارد .
خیلی شرکت ها که باهاشون کار کردم اشتباه شما رو در انتخاب کردند و بعدا پشیمون شدند .

ngmsshd
09-05-15, 22:09
من امروز با 4655دوستم کار کردم.دقت کپی اون 1200*1200 هست.هزینه شارژ کارتریج اون هم 15 هزار تومان هست.فکس و تلفن هم داره.کیفیت کپی و اسکن و پرینتش واقعا عالی بود.البته من خودم hp 125nw دارم که اون هم کیفیت خوبی داره ولی به این نمیرسه.

david-ebi
09-05-15, 23:35
من امروز با 4655دوستم کار کردم.دقت کپی اون 1200*1200 هست.هزینه شارژ کارتریج اون هم 15 هزار تومان هست.فکس و تلفن هم داره.کیفیت کپی و اسکن و پرینتش واقعا عالی بود.البته من خودم hp 125nw دارم که اون هم کیفیت خوبی داره ولی به این نمیرسه.

من هم همه منظورم این بود که با توجه به اینکه 4655 سامسونگ کیفیت پرینتش از نظر dpi دو برابر اچ پی 127fn هست حتما باید بهتر باشه.منتظر کسی بودم که خودش کیفیت سامسونگ رو دیده باشه که خوشبختانه پیدا شد.