PDA

مشاهده نسخه کامل : فروش گوشی بسیار تمیز سونی Z Ultra با قیمت مناسب

dooste.man83
08-05-15, 20:39
با سلام
یک گوشی ( فبلت ) سونی Z آلترا برای فروش دارم که چند ماه پیش خریدم و الان به دلیل خرید آیفون قصد فروشش رو دارم
به نوعی این مدل هم گوشی هست هم تبلت و از نظر سخت افزاری و نرم افزاری هم خوب و بروز هست بدون کوچکترین هنگ و مشکل
و دارای آندروئید 5.0.2 هست و رم 2 گیگ و CPU اسنپدراگون 800 و صفحه full hd
گوشی کاملا تمیز و در حد هست و تفاوتی با نو نداره و بدون ضربه خوردگی و ...دارای گارانتی معتبر گوشی های سونی ( آرین ) میباشد
گوشی همراه جعبه و شارژ و سیم ارتباطی و شارژر فندگی و سیم کوتاه ارتباطی و کارت گارانتی و فیلیپ کاور مخصوص و هندزفری مخصوص و اورجینال این گوشی تقدیم میشه
گوشی تا هفته ی آینده هم گارانتی داره
گوشی ریست فکتوری شده به خریدار تحویل میگردد
تنها مشکل دستگاه کش داخل درب شارژر افتاده بوده که با چسب چسبونده شده ( این کش داخل درب شارژر هست که بسته میشه و هیچ ارتباطی به ظاهر یا بیرون گوشی نداره و فقط جهت اطمینان از ضد آب بودن گوشی نصب شده بوده ... البته بنده نمیدونم هنوز گوشی ضد آب هست یا خیر )
در رابطه با این مشکل هم گارانتی آرین گفت حتی بدون داشتن گارانتی با هزینه 30 هزار تومن قابل حل هست ( جهت اطمینان خودتون هم میتونید تماس بگیرید یا حضوری مراجعه کنید ) در کل ایراد بسیار بی اهمیتی هست ولی برای کسی که خیلی حساس باشه لازم بود گفته شه

قیمت گوشی چند روز پیش در بازار موبایل 1100 بود بدون گارانتی و بدون شارژر فندکی و سیم اضافه و جلد مخصوص
مهلت تست هم 48 ساعت هست
فروش در تهران بصورت حضوری هم میتونه انجام بشه

مشخصات گوشی و امتیاز بسیار بالایی که کسب کرده در سایت gsmarena میتونید ببینید

Only the registered members can see the link

با توجه به تمیزی گوشی قیمت رو 740 در نظر میگیرم که فکر کنم پایین ترین قیمت موجود برای این گوشی بوده
اعتماد سازی هم به بهترین شکل صورت میگیره
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Mrp7
13-05-15, 16:06
با سلام قیمت شما معقول نیست
Sony Xperia Z Ultra قیمت، خرید، مشخصات و فروشندگان گوشی موبایل (Only the registered members can see the link)

dooste.man83
14-05-15, 12:00
با سلام قیمت شما معقول نیست
Sony Xperia Z Ultra قیمت، خرید، مشخصات و فروشندگان گوشی موبایل (Only the registered members can see the link)
دوست عزیز اینا فقط جعبه و خود دستگاه و شارژر رو به شما میدن یعنی فول پک نیست

دستگاه من فیلیپ کاور ( در بازار گیر نمیاد تا جایی که اطلاع دارم ) و هندزفری اورجینال گوشی و شارژر فندکی و سیم اتصال ( کوتاه ) هم داره
قیمت هم به سایت های دیگه که دسته دوم میفروشن سر بزنید قیمت این گوشی با این شرایط رو 850 در نظر گرفتن

dooste.man83
19-06-15, 09:46
دوستانی که pm میدن و قیمت آخر میپرسن ...آخرین قیمت 695 هست دوستان
زیر این قیمت نگه میدارم گوشی رو

dooste.man83
28-06-15, 09:27
بیا بالا ...

dooste.man83
29-06-15, 12:53
قیمت رو مجدد کاهش دادم به 660...هزینه پست هم با خریدار هست ( اگر شهرستان هستید )
در تهران هم حضوری تحویل داده میشه
فکر نکنم کسی این گوشی رو به این تمیزی و کارکرد کم به این قیمت بده

dooste.man83
10-07-15, 15:15
در سایت همسایه فروخته شد
ختم تاپیک