PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در وارد شدن به سایت

omid_bnt
07-05-15, 23:43
سلام
چرا من نمیتونم وارد سایت (Only the registered members can see the link) بشم Only the registered members can see the link
میگه پسورد یا نام کاربری درست نیست وقتی ام میخوام ثبت نام کنم میگه این نام کاربری قبلا گرفته شده وقتی هم میخوام میرم قسمت فراموشی رمز عبور (Only the registered members can see the link)
بعد وارد کردن ایمیلم میگه

خطا در فرآیند بازسازی رمز عبور: این نام کاربری توسط مدیریت سایت محدود شده است - لطفا جهت اطلاعات بیشتر با مدیریت سایت تماس بگیرید

وقتی هم نام کاربریم رو میخوام بازیابی کنم

یادآوری با خطا مواجه شده است آیا از درست وارد نمودن نشانی پست الکترونیک خود اطمینان دارید؟

------------------------

ورودی های نام کاربری و پسورد و اون چک باکس ذخیره برای وارد شدن به اکانت داخل فروم هم خیلی بد طراحی شدن و بد جایی قرار دارند

:11():

خبات کریمی
07-05-15, 23:49
درود
احتمالاً بدلیل عدم رعایت قوانین دسترسی شما به سایت محدود شده.
در صورتی که فکر می کنید اشتباهی رخ داده با مدیریت تماس بگیرید

M A H R A D
08-05-15, 00:00
سلام
چرا من نمیتونم وارد سایت (Only the registered members can see the link) بشم شهر سخت افزار : بررسی و اخبار سخت افزار ، لپ تاپ و تبلت (Only the registered members can see the link)
میگه پسورد یا نام کاربری درست نیست وقتی ام میخوام ثبت نام کنم میگه این نام کاربری قبلا گرفته شده وقتی هم میخوام میرم قسمت فراموشی رمز عبور (Only the registered members can see the link)
بعد وارد کردن ایمیلم میگه

خطا در فرآیند بازسازی رمز عبور: این نام کاربری توسط مدیریت سایت محدود شده است - لطفا جهت اطلاعات بیشتر با مدیریت سایت تماس بگیرید

وقتی هم نام کاربریم رو میخوام بازیابی کنم

یادآوری با خطا مواجه شده است آیا از درست وارد نمودن نشانی پست الکترونیک خود اطمینان دارید؟

------------------------

ورودی های نام کاربری و پسورد و اون چک باکس ذخیره برای وارد شدن به اکانت داخل فروم هم خیلی بد طراحی شدن و بد جایی قرار دارند

:11():

سلام

لطفاً نام کاربری‌تون رو برای من بفرستید تا بررسی کنم.

سپاس