PDA

مشاهده نسخه کامل : دمای سی پی یو

alone32-1
06-05-15, 19:03
سلام دوستان
من یه سیستم برا رندری گیری بستم
حالا تست کردم که دمای سی پی یو به چند میرسه با استرس که ایا نیاز به واتر کولینگ دارم یان!!!
با برنامهAIDA64 Extreme تست کردم و وقتی دور فن سی پی یو رو رو 100درصد میزارم تو ده دقیقه از 85هیچکدوم از هسته هاش بالا نمیره!!
حالا سوالم اینه ک ایا با این شرایط برای رندر گیری اتو کد و تری دی مکس نیاز به واتر کولینگ دارم به نظرتون؟؟؟
min:z97-d3h
cpu:i7 4790
vga:r9 280x

و یه سوال دیگه این سی پی یو رو حداکثر تا چند میشه اورش کرد؟؟؟

AMD>INTEL
06-05-15, 19:07
سلام دوستان
من یه سیستم برا رندری گیری بستم
حالا تست کردم که دمای سی پی یو به چند میرسه با استرس که ایا نیاز به واتر کولینگ دارم یان!!!
با برنامهAIDA64 Extreme تست کردم و وقتی دور فن سی پی یو رو رو 100درصد میزارم تو ده دقیقه از 85هیچکدوم از هسته هاش بالا نمیره!!
حالا سوالم اینه ک ایا با این شرایط برای رندر گیری اتو کد و تری دی مکس نیاز به واتر کولینگ دارم به نظرتون؟؟؟
min:z97-d3h
cpu:i7 4790
vga:r9 280x

و یه سوال دیگه این سی پی یو رو حداکثر تا چند میشه اورش کرد؟؟؟

اگر کولینگ تون استوک و فن داخل باکس هست . پیشنهادم خرید فن green hr2 macho black هست . با این خنک کننده دیگه مشکلی نخواهید داشت .اگر به اورکلاک خیلی نیاز داشتید باید پردازنده رو از سری k انتخاب میکردید .

alone32-1
06-05-15, 23:45
اگر کولینگ تون استوک و فن داخل باکس هست . پیشنهادم خرید فن green hr2 macho black هست . با این خنک کننده دیگه مشکلی نخواهید داشت .اگر به اورکلاک خیلی نیاز داشتید باید پردازنده رو از سری k انتخاب میکردید .

ولی کلا ایر کولر ها خیلی حجیم اند و وزن سنگینی هم دارند و هم بزرگند و برای استفاده بلند مدت ممکنه برای مین مشکل ایجاد کنند!!!خلاصه زیاد دوست ندارم از ایر کولر استفاده کنم
حالا من خودم این تست ها رو با فن خود سی پی گرفتم ک بالا تر از 85نرفت!!
حالا به نظرتون تو رندر گیری بالاتر میره؟؟؟

AMD>INTEL
07-05-15, 00:32
ولی کلا ایر کولر ها خیلی حجیم اند و وزن سنگینی هم دارند و هم بزرگند و برای استفاده بلند مدت ممکنه برای مین مشکل ایجاد کنند!!!خلاصه زیاد دوست ندارم از ایر کولر استفاده کنم
حالا من خودم این تست ها رو با فن خود سی پی گرفتم ک بالا تر از 85نرفت!!
حالا به نظرتون تو رندر گیری بالاتر میره؟؟؟

از این کولر برای مادربردهای زیادی بستم . هیچ مشکلی پیش نیومده . توی رندر حتما نیاز هست به کولر خوب /