PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید تبلت تا 750

H@3!N
05-05-15, 08:53
سلام تبلت تا حداکثر 750 میخوام و چند مدل خودم انتخاب کردم ولی هر کدوم به دلایلی نتونستم بگیرم .

سایزش 7 یا 8 باشه مهم نیست و برای من کیفیت ساخت خیلی خوب و باطری قوی و کیفیت صفحه ی بالا خیلی مهمه . نمیخوام نور و کیفیت صفحه ماست باشه - تاچ قوی (مثل لنووها نباشه که تاچشون با مشت کار میکنه )

3G حتما داشته باشه و قابلیت مکالمه مهم نیست - کیفیت دوربین مهم نیست - کیفیت صفحه خیلی خوب باشه(حداقل در حد جی پد 8 با تراکم 189 یا فون پد 8 fe 380) - حاشیه دور صفحه کم و ظاهر خوب باشه - باطری خیلی خیلی مهمه باید قوی باشه - OTG حتما ساپورت کنه و قابلیت اتصال موس میخوام داشته باشه - اندرویدش حداقل 4-4-4 اگر قابلیت ارتقا داشته باشه خوبه (مثل G pad).
اندرویدش قابلیت Multi Window هم اگر داشته باشه عالیه .

G pad 7 : سیم کارت خور پیدا نکردم .

G pad 8 : مدل 3G پیدا کردم ولی فروشنده مهلت تست نمیداد و فقط گفت گارانتی داره که اونم مدیاپردازش بود اصلا خوب نیست و توی نت هم سرچ کردم اکثرا ناراضی بودن .

FonePad fe380 : با توجه به اینکه مدلهای پایین تر ایسوس مثل 375 و ... را هرکس خریده میگه پرز میگیره و باطریش در طولانی مدت خراب میشه - کیفیت ساختش خوب نیست و بلندگو هاشون خراب میشه و اکثرا به گارانتی احتیاج پیدا میکنن در خریدش شک کردم .
یکی از همکارام هم یک مدل ایسوس خرید بعد 2 هفته بلندگوهاش کلا خراب شد داد گارانتی تعویض کردن .

از هر نظر جی پد مدل سیم کارت خور برام مناسب بود باهاش کار کردم پسندیدم ولی حیف شد گارانتی و پشتیبانی درست حسابی نداره .

دوستان مشخصات تبلت ها را میدونم و بیشتر نیازمند مشاوره ی تخصصی در بحث قابلیت ها و کیفیت ساخت هستم . اگر مطمئن بشم ایسوس اون مشکلات را نداره احتمالا بخرمش ولی اینطور که میبینم تبلت های ایسوس بر خلاف لپتاپ هاش جالب نیستن .

در ضمن کاربرد من بیشتر فیلم دیدن و موزیک گوش دادن و وبگردی هست . یعنی ممکنه چند تا کاری که گفتم را با هم انجام بدم و نمیخوام هنگ کنه .

اصلا بازی نمیکنم .

در آخر من قصدم خرید یک تبلت با کیفیته که حداقل 2 سال داشته باشم . بخاطر همین حتی حاظرم یکم صبر و بیشتر هزینه کنم یک چیز خوب بگیرم که پشیمون نشم .
نمیخوام تبلتی بگیرم که بعد پشیمون بشم و به هر کس بگم در جواب بگه نسبت به پولی که دادی خوبه و این چیزا .

حالا لطفا نظرتون را بگید .

tanshat
05-05-15, 12:21
تبلت 800 هزار توماني Huawei MediaPad X1 7.0 (Only the registered members can see the link)

تبلت 660 هزار توماني Asus Fonepad 7 FE375CG - 16GB (Only the registered members can see the link)

اگر برند سامسونگ را دوست داري 800 هزار توماني Samsung Galaxy Tab 4 8.0 3G T331 (Only the registered members can see the link)

اگر ميخواي نسبت به قيمتش امتيازش بالا باشه 500 هزار توماني
Lenovo A7-50 A3500 - 16GB

AMD>INTEL
05-05-15, 12:38
Lenovo TAB S8 - 16GB
ردازنده:Intel Atom Z3745 Quad core
حافظه داخلی:حافظه داخلی 16 گیگابایت - قابلیت نصب کارت حافظه
صفحه نمایش:صفحه نمایش لمسی از نوع LED-backlit IPS LCD - اندازه 8 اینچ - 1200 × 1920 - تراکم پیکسلی: 283 پیکسل بر اینچ
امکانات ارتباطی:- قابلیت نصب سیم کارت به همراه قابلیت مکالمه 3G - 4G - GPRS - قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - بلوتوث - GPS - USB
دوربین:8 مگاپیکسل - وب کم 1.6 مگاپیکسل
امکانات:- شتاب سنج
سایر مشخصات:اندروید 4.4
قیمت820

H@3!N
05-05-15, 19:34
عزیزان خودم تمام این مدل ها را میشناسم قیمتهاشون هم میدونم .

من در مورد کیفیت اینها ابهام دارم که کدوم بهتره .

یک مشاوره تخصصی در مورد کیفیت میخوام . فکر کنم کسی میتونه راهنمایی بهتری بکنه که مدتی داشته باشه . استفاده کرده باشه .

M3RS4D 50062
05-05-15, 19:49
بهترین تبلتی که دیدم ارزش خرید خیلی خوبی داشته LG gpad بوده که با نیاز های شما یکی نیست.

H@3!N
06-05-15, 15:26
بهترین تبلتی که دیدم ارزش خرید خیلی خوبی داشته LG gpad بوده که با نیاز های شما یکی نیست.

بله متاسفانه سیم کارت خور میخوام که کم گیر میاد و فقط مدل 8 اینچی با رم 1 هست که قیمتش نسبت به کانفیگش بالاست .

حالا از بین fonepad fe 380 - galaxy tab t331 کدوم ارزش خرید بیشتری نسبت به کانفیگ داره و کیفیت ساختش بهتره ؟ حوصله گارانتی بردن هم ندارم .

AMD>INTEL
06-05-15, 15:37
بله متاسفانه سیم کارت خور میخوام که کم گیر میاد و فقط مدل 8 اینچی با رم 1 هست که قیمتش نسبت به کانفیگش بالاست .

حالا از بین fonepad fe 380 - galaxy tab t331 کدوم ارزش خرید بیشتری نسبت به کانفیگ داره و کیفیت ساختش بهتره ؟ حوصله گارانتی بردن هم ندارم .

galaxy tab t331 خرابی کمتری دارد .

M3RS4D 50062
06-05-15, 18:28

مدل سامسونگ بهتره.

Only the registered members can see the link$TM-Gallery$

SM-T331 - Samsung Galaxy Tab 4 with 8.0 inch display - Samsung UAE, Dubai (Only the registered members can see the link)
Samsung Galaxy Tab 4 8.0 3G - Full phone specifications (Only the registered members can see the link)
Samsung Galaxy Tab 4 SM-T331 White | Android Tablet (Only the registered members can see the link)
Samsung Galaxy Tab4 8.0 3G, Galaxy Tab4 10.1 3G Listed on Company's Site | NDTV Gadgets (Only the registered members can see the link)

seyed mamali
06-05-15, 19:19
Huawei MediaPad X1 7.0 (Only the registered members can see the link)
به نظرم تبلته خوبیه
من خودم یک هفته باهاش کارکردم(ماله دوستم بود)
یه عده میگن لگ های گاه و بیگاه داره...ولی من که چیزی حس نکردم.

H@3!N
07-05-15, 10:19
Huawei MediaPad X1 7.0 (Only the registered members can see the link)

به نظرم تبلته خوبیه
من خودم یک هفته باهاش کارکردم(ماله دوستم بود)
یه عده میگن لگ های گاه و بیگاه داره...ولی من که چیزی حس نکردم.

تبلت روش اپ زیاد نصب بود ؟
وقتی مموریش پر بشه لگ ها شروع میشه .

seyed mamali
07-05-15, 12:40
تبلت روش اپ زیاد نصب بود ؟
وقتی مموریش پر بشه لگ ها شروع میشه .

برنامه روش زیاد نصب بود
ولی خب تو مدتی که دسته من بود بیشتر تونت بودم و فیلم نگاه میکردم،
تو بازی های عادی هم خوب بود
حالا کسایی که بیشتر باهاش کارکردن بهتر میتونن نظر بدن
من فقط میخاستم بگم اونطوری که تو سایتا در مورد هوآوی مینویسن نیست ،
هوآوی هم رو محصولاتش کارکرده و اونقدرا که بقیه میگن بد نیست؛بلکه خیلی هم قابله قبوله

H@3!N
07-05-15, 18:06
برنامه روش زیاد نصب بود
ولی خب تو مدتی که دسته من بود بیشتر تونت بودم و فیلم نگاه میکردم،
تو بازی های عادی هم خوب بود
حالا کسایی که بیشتر باهاش کارکردن بهتر میتونن نظر بدن
من فقط میخاستم بگم اونطوری که تو سایتا در مورد هوآوی مینویسن نیست ،
هوآوی هم رو محصولاتش کارکرده و اونقدرا که بقیه میگن بد نیست؛بلکه خیلی هم قابله قبوله

من جی پد 8 مدل سیم کارت خورش را 775 با گارانتی متین پیدا کردم . دیگه پایین تر از این قیمت با مهلت تست نیست . توی بازار موبایل بدون مهلت تست 740 بود که نمیتونستم اطمینان کنم و نخریدم .

اکثرا تبلت های این رنج قیمت رمشون 2 هست ولی این مدل رمش 1 هست .

نمیدونم ارزش خرید با این قیمت و این کانفیگ را داره یا خیر .

اندروید 5 - کیفیت صفحه ی خیلی بهتر و رابط کاربری زیبا و دلنشین نسبت به ایسوس Fe 380 . بقیه مشخصات هم شبیه همه ولی رم ایسوس 2 هست و جی پد 1 .

به نظرتون با رم 1 به مشکل بر نمیخورم ؟ اگر در حد 600 - 700 میخواستم پول بدم خوب هنگ هم میکرد میگفتم نسبت به قیمتش میرزه ولی تبلتی که نزدیک 800 باشه و با رم 1 هنگ کنه خیلی زوره .

نظر شما چیه ؟

seyed mamali
08-05-15, 12:02
من جی پد 8 مدل سیم کارت خورش را 775 با گارانتی متین پیدا کردم . دیگه پایین تر از این قیمت با مهلت تست نیست . توی بازار موبایل بدون مهلت تست 740 بود که نمیتونستم اطمینان کنم و نخریدم .

اکثرا تبلت های این رنج قیمت رمشون 2 هست ولی این مدل رمش 1 هست .

نمیدونم ارزش خرید با این قیمت و این کانفیگ را داره یا خیر .

اندروید 5 - کیفیت صفحه ی خیلی بهتر و رابط کاربری زیبا و دلنشین نسبت به ایسوس Fe 380 . بقیه مشخصات هم شبیه همه ولی رم ایسوس 2 هست و جی پد 1 .

به نظرتون با رم 1 به مشکل بر نمیخورم ؟ اگر در حد 600 - 700 میخواستم پول بدم خوب هنگ هم میکرد میگفتم نسبت به قیمتش میرزه ولی تبلتی که نزدیک 800 باشه و با رم 1 هنگ کنه خیلی زوره .

نظر شما چیه ؟

به نظرم رم 1 قابله قبوله ولی از روی تجربه دیگران رم 1 خوب نیست و کمه
یه مثال از یه کاربری معمولی براتون بزنم:
1ماه پیش برای پدرم یه G630 خریدیم که رمش 1 هست،چندتا نرم افزار براش نصب کردم و خودشم چندتا نرم افزار(کتابای اندرویدی و قرآن و...)که سبک هستند نصب کرد،لایو والپیپر هم نصب نکردیم،روی صفحه هم ویجت خاصی نیست(بغیر از یه ساعت و یه تقویم)...با اینایی که گفتم الآن در حالت عادی زمانی که برنامه ای باز نیست فقط300مگ از حافظه رمش خالیه
به نظرم رم 1 رو اگر با نرم افزارای بهینه ساز بهینش کنید جوابگو باشه،ولی اگه همینجوری عینه بابای من استفاده کنید جالب نیست

صفحه زیر تو سایت اصلی رو هم که حتمن دیدید:
بهترین تبلت های پیشنهادی بر اساس قیمت (فروردین و اردیبهشت 94) (Only the registered members can see the link)

seyed mamali
08-05-15, 12:05
دو مدل هوآوی رو با رم 1 من تا الآن زیره نظر داشتم:
Ascend g730
Ascend g630
هیچ مورد هنگ یا حتی لگ های آزار دهنده داخلشون ندیدم،