PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار قفل رایت

az700
21-04-15, 12:27
سلام
یه نرم افزار عالی میخوام برای ایجاد قفل رایت روی DVD و البته اگه بشه امکان کپی تکی فایل ها هم نباشه (دیسک دارای اتوران هست)
ممنون

AMD>INTEL
21-04-15, 13:28
GiliSoft Secure Disc Creator 6.5.0

az700
22-04-15, 21:06
ممنون از پاسخ
ولی ظاهراً منظورم رو اشتباه متوجه شدید من یه dvd دارم که میخوام همه به راحتی بتونن بازش کنم و محتویاتش رو ببینن ولی امکان رایت و کپی فایل ها براشون نباشه مثل بعضی از دیسک هایی که نرم افزار روشون هست و نمیشه رایتشون کرد.

AMD>INTEL
22-04-15, 21:17
ممنون از پاسخ
ولی ظاهراً منظورم رو اشتباه متوجه شدید من یه dvd دارم که میخوام همه به راحتی بتونن بازش کنم و محتویاتش رو ببینن ولی امکان رایت و کپی فایل ها براشون نباشه مثل بعضی از دیسک هایی که نرم افزار روشون هست و نمیشه رایتشون کرد.

این هم برای همون کار هست . روی dvd قفل میگذاره و امکان رایت رو میگیره
GiliSoft Secure Disc Creator 6.5.0 نرم افزاری مفید و کاربردی که تمامی فایل های موجود در CD یا DVD شما را رمز گذاری خواهد کرد. الگوریتم قدرتمند 256 بیتی برای پسورد گذاشتن بر روی لوح های فشرده از نوع سی دی و دی وی دی استفاده شده است. از ویژگی های مهم این برنامه این است که جهت مشاهده اطلاعات رمز در سیستم های دیگر، نیاز به نصب مجدد آن نیست. توسط این نرم افزار می توان فایل های ایمیج یا ISO رمز دار ایجاد کرد. از ویژگی های این نرم افزار می توان به امنیت بالا، قابلیت ساخت فایل های ISO، رایت فایل های ISO، قابلیت ساخت درایوهای مجازی و ... اشاره نمود.

az700
22-04-15, 21:21
امتحانش کردم وقتی dvd رو باز میکنم یه فایل agent هست وقتی باز میکنم رمزی که توی برنامه دادم رو میخواد

AMD>INTEL
22-04-15, 21:23
این رو هم مطالعه کنید . باید کمی خودتون دست به کار بشید
آموزش ساخت قفل نرم افزاری (Only the registered members can see the link 8%AE%D8%AA_%D9%82%D9%81%D9%84_%D9%86%D8%B1%D9%85_% D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C)

az700
24-04-15, 23:02
این رو هم مطالعه کنید . باید کمی خودتون دست به کار بشید
آموزش ساخت قفل نرم افزاری (Only the registered members can see the link 8%AE%D8%AA_%D9%82%D9%81%D9%84_%D9%86%D8%B1%D9%85_% D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C)
این راه یه کم سخته!!!
این دو تا برنامه رو پیدا کردم ولی نمیتونم باهاش کار کنم اگه امکان داره یه آموزش خوب براش بگذارید ممنون میشم
WTM Copy Protection2.51
WTM CD Protect1.97
البته ظاهرا هر دو یکی هست و فقط ورژن هاش تفاوت داره
ممنون

AMD>INTEL
24-04-15, 23:23
مراحل كار با اين نرم افزار به ترتيب زير است:

1- ابتدا برنامه را كه مي خواهيد قفل گذاري كنيد بر روي CD رايت كنيد يا با استفاده ازبرنامه UltraISO به صورت فايل ISO يا فرمتهاي ديگر درآوريد.

2- در قسمت Image File با كليك بر روي Browse بايد فايل Image كه از CD تهيه كرده ايد را باز كنيد. با كليك بر روي Image List‌ مي توانيد نوع فرمتهاي Image‌ و شرايط استفاده از آنها را ببينيد. با كليك بر روي Open Image مي توانيد فايلهايي را كه بايد به Image‌ اضافه شوند را ببينيد. اين فايلها بايد به ISO اضافه شوند تا كل محتواي CD به واسطه كپي نشدن اين فايلها كپي نشود.

3- در قسمت Add Error بايد در صورت استفاده از فايلهاي Image-Imp يعني فايلهاي با پسوند imp كه در فولدر Image-Imp بودند بايد از گزينه Make Sector Error استفاده كنيد. اين گزينه درجه كار كردن بر روي اين فايلها را مشخص مي كند تا چه حد غير قابل كپي باشند. دكمه Hanging Error …. ‌ فايلهاي error را به فايل اصلي نصب مانند install.exe اضافه مي كند. گزينه هاي پاييني نيز براي حمايت بيشتر در مقابل كپي نشدن است كه بايد با توجه به توضيحشان و محتواي CD از آنها استفاده كنيد.

4- در قسمت Options مي توانيد حجم فايلي را كه بايد به فايل install.exe اضافه مي شود را تعيين كنيد. اين قسمت براي اين است كه بعضي فايلهاي اجرايي اگر به آنها فايلي اضافه شود و تغيير حجم دهند به درستي اجرا نمي شوند.

5- با كليك بر روي Protect نيز مي توانيد كارهايي را كه در مراحل قبل انجام داده ايد بر روي فايل Image اعمال كنيد.

az700
25-04-15, 20:23
ممنونم
ولی همه این کارارو که کردیم بعدش چه فایلی رو باید رایت کنیم روی دیسک؟؟؟

az700
28-04-15, 17:12
کسی نظری نداره؟؟؟

az700
30-04-15, 20:35
نظری نبود؟؟؟؟