PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد نجوه وصل شدن به اينترنت از طرق لب تاپ و موبايل ؟!؟

Security
17-07-07, 14:28
>>> بدون مقدمه برم سر اصل سوالم :

مي خوام بدونم چه طور ميشه با استفاده از يك لب تاپ و يك موبايل به اينترنت وصل شد ؟؟؟

ميدونم كه شدنيه ولي نميدونم چه طوريه ؟؟!؟؟

لطفا كامل توضيح دهيد ...

با تشكر Security

Farshid
17-07-07, 14:36
>>> بدون مقدمه برم سر اصل سوالم :

مي خوام بدونم چه طور ميشه با استفاده از يك لب تاپ و يك موبايل به اينترنت وصل شد ؟؟؟

ميدونم كه شدنيه ولي نميدونم چه طوريه ؟؟!؟؟

لطفا كامل توضيح دهيد ...

با تشكر Security

شما میخواید از کدوم یک از روشهای اتصال به اینترنت استفاده کنید؟
GPRS؟ GSM؟ Edge؟ 3G؟

F A R I D
17-07-07, 15:12
سلام بحث خیلی جالبیه
منم میخواستم بدونم که چطوری میشه با تلفن خونه و یه لب تاپ به اینترنت وصل شد ؟
آیا از طریق مودم مثل یک کامپیوتر خونگی هست یا جور دیگه ؟

F A R I D
17-07-07, 15:15
GPRS؟ GSM؟ Edge؟ 3G؟

آقا فرشید اگه میشه و زحمتی نیست یه توضیح کوچیک در مورد اینایی که گفتین (GPRS؟ GSM؟ Edge؟ 3G) بدین .:1. (29):

تشکر میکنم :1. (26):

Farshid
17-07-07, 15:23
سلام بحث خیلی جالبیه
منم میخواستم بدونم که چطوری میشه با تلفن خونه و یه لب تاپ به اینترنت وصل شد ؟
آیا از طریق مودم مثل یک کامپیوتر خونگی هست یا جور دیگه ؟

با تلفن خونه که کاری نداره. یه مودم Dial up میخری 7000 تومان و کارت اینترنت هم میگیری 1500 تومان و کانکت میشی.

Farshid
17-07-07, 15:33
آقا فرشید اگه میشه و زحمتی نیست یه توضیح کوچیک در مورد اینایی که گفتین (GPRS؟ GSM؟ Edge؟ 3G) بدین .:1. (29):

تشکر میکنم :1. (26):

GRRS: یه روش اتصال به اینترنت از طریق سیم کارت. که فعلا فقط ایرانسل این سرویس را داره و Class 10 آن تا 32 - 48 kbps سرعت داره و از Data خط استفاده میکنه. مثل ADSL

Edge: اتصال به اینترنت با سیم کارت. ایرانسل فقط داره. Class 10 تا 236.8 kbps سرعت داره و از Data خط استفاده میکنه. مثل ADSL

GSM: اتصال به اینترنت با سیم کارت و با استفاده از برقراری تماس. مثل Dial up. و شرکت ارتباطات سیار هم این سرویس را ارائه میده. و هزینه ثابتش 10000 در ماه و هزینه تماس معادل مکالمه.

deldadeh
07-12-07, 02:01
خوب چطور ميشه وصل شد
اينا را که ميدونستيم :d
ممنون ميشم اگه دقيق بگيد
من ايران سل دارم
چطوري با Gprs وصل شم
با تشکر

Emperatour
07-12-07, 10:39
Only the registered members can see the link

fath
29-02-08, 11:09
GPRS؟ GSM؟ Edge؟ 3G؟GSM
از کارت ایران سل

376
09-03-08, 10:53
با سلام، اگه میشه روش Gsm برای همراه اول هم توضیح دهید.

Emperatour
09-03-08, 11:08
فکر نمیکنم مال همراه اول راه افتاده باشه. اگرم راه افتاده روشش مثل ایرانسله. همینا که بالاس رو بخونید.

designme
20-01-11, 18:07
سلام
اگر کسی usb مودم خوب برای edge میشناسه بهمراه قیمت معرفی کنه
متشکر

+makintash
20-01-11, 18:58
سلام
اگر کسی usb مودم خوب برای edge میشناسه بهمراه قیمت معرفی کنه
متشکر
سرچ کنی مودم های زیادی هست اما مدل تلکام یا زیمنس اگه پیدا کنی خویه کلا همه تو یه سطح هستند اما سعی کن مودمی که انتخاب می کنی 3g رو هم ساپورت کنه.

designme
20-01-11, 20:46
سرچ کنی مودم های زیادی هست اما مدل تلکام یا زیمنس اگه پیدا کنی خویه کلا همه تو یه سطح هستند اما سعی کن مودمی که انتخاب می کنی 3g رو هم ساپورت کنه.
قبلا سرچ زیاد کردم از اونجایی که تجربه ای روی این مودم ها ندارم انتخاب نمیتونم بکنم
اگر یک مدل معرفی کنید که علاوه بر 3g پشتیبانی لینوکس هم باشه ممنون میشم

pc_hex
25-01-11, 17:07
دوست عزیز ایرانسل رو بذار داخل گوشی و نرم افزار pc suite رو نصب کن . گوشی شما رو بعنوان مودم میشناسه و خودش کانکشن میسازه و با یک کلیک میتونید با سرعت 3kb/s از اینترنت استفاده کنید. بدون خط تلفن.

designme
25-01-11, 19:09
دوست عزیز ایرانسل رو بذار داخل گوشی و نرم افزار pc suite رو نصب کن . گوشی شما رو بعنوان مودم میشناسه و خودش کانکشن میسازه و با یک کلیک میتونید با سرعت 3kb/s از اینترنت استفاده کنید. بدون خط تلفن.
متشکر ولی گوشیتون گوشی زیر خطلی نباشه تا 460kbit/s یعنی تا 57kbyte/s دانلود کنید(با پشتیبانی edge)
البته فکر نکنم بتونید 460kb/s رو کامل استفاده کنید
سیم کار ایرانسل خط تلفن هست!
میتونید از سیم کارت همراه اول هم استفاده کنید که یه مدتی هست gprsش فعال شده، البته یکم کم سرعت تر از ایرانسله
در باره pc suite هم من که خودم با نصب دستی و ایجاد دستی کانکشن راحت ترم که بدون واسط متصل به اینترنت میشه
بازم متشکر ازتون

r_poorro
04-08-11, 16:47
سلام دوست عزیز میتونید بدون نرم افزار PC suite و با استفاده از Bluetooth لپ تاپ کانکشن بسازید!!!!
روشش هم اینه که بلوتوث هر دو تا رو روشن کنید و گوشی رو تو range لپ تاپ قرار بدید و از طریق My bluetooth لپ تاپ search کنید تا گوشی رو شناسایی کنه بعد باید با گوشیتون Pairبشید یعنی روی اسم گوشی که پیدا کرده کلیک کنید و یه کد دلخواه رو توی گوشی و لپ تاپ وارد کنید و بعد که اجازه ی ورود پیدا کردید از طریق قسمت Access the Internet via a Dial-up Connection که توی عکس معلومه کانکشن Install کنید و بعد وصل بشید.در ضمن وقتی که کانکشن رو بالا میارید باید توی قسمت Dial شماره ای وارد کنید که این شماره در واقع یه کد هست که واسه همراه اول #99* هست ولی ایرانسل رو نمیدونم.ممنون از تاپیک جالبتون.