PDA

مشاهده نسخه کامل : انتشار درایور NVIDIA GeForce 350.12 WHQL برای بازی Grand Theft Auto V

AMD>INTEL
14-04-15, 22:07
شرکت NVIDIA هم برای بازی پرطرفدار Grand Theft Auto V درایور GAME READY منتشر کرده است .که شامل بهینه سازی هایی برای اجرای این بازی به شکل مناسب میباشد .
Assassin's Creed Rogue - Added SLI profile

Grand Theft Auto V - Added SLI profile

Oddworld: New 'n' Tasty - Added SLI profile

Project Cars - Updated SLI profile

Victor Vran - Added SLI profile
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
DOWNLOAD: NVIDIA GeForce 350.12 WHQL Game Ready for GTA-V: Windows 8/7/Vista 64-bit (Only the registered members can see the link) | Windows 8/7/Vista 32-bit (Only the registered members can see the link)| Windows XP 32-bit (Only the registered members can see the link) | Windows XP 64-bit

JiMmY.j
19-04-15, 17:59
سلام. من کارت گرافیکم GT 720M هست ولی نمی تونم این نسخه رو نصب کنم. یعنی میگه مدل سازگاری رو پیدا نمی کنم؟

AMD>INTEL
19-04-15, 18:15
سلام. من کارت گرافیکم GT 720M هست ولی نمی تونم این نسخه رو نصب کنم. یعنی میگه مدل سازگاری رو پیدا نمی کنم؟

ویندوزت چیه جاسم جان ؟

JiMmY.j
19-04-15, 18:27
Windows 8.1 Pro 64 bit
:11():

AMD>INTEL
19-04-15, 18:36
Windows 8.1 Pro 64 bit
یک احتمال هست نسخه دسکتاپ رو گرفته باشی برات لینک نسخه موبایل رو گذاشتم.
درایور قبلی رو با driver sweper که تو سایت guru3d هست پاک کن . سیستم رو ریست کن و این درایور جدید رو نصب کن .
Only the registered members can see the link

JiMmY.j
19-04-15, 19:15
یک احتمال هست نسخه دسکتاپ رو گرفته باشی برات لینک نسخه موبایل رو گذاشتم.
درایور قبلی رو با driver sweper که تو سایت guru3d هست پاک کن . سیستم رو ریست کن و این درایور جدید رو نصب کن .
Only the registered members can see the link
ممنون. از دو جا دانلود کردم ولی بازهم مشکل داشت. اینم امتحان می کنم.

JiMmY.j
19-04-15, 20:27
آقا دم شما گرم. نصب شد.
:11()::give_rose:

AMD>INTEL
19-04-15, 20:43
آقا دم شما گرم. نصب شد.
:11()::give_rose:

90% این مشکلات به خاطر تداخل درایورهای قبلیست . غیر از نصب نشدن مشکلاتی هم تو ویندوز و گیم ایجاد میکنه . این سایت ایرانی هم سرعت دانلودش خوبه .

Stream
19-04-15, 21:11
همیشه قبل از نصب درایور جدید (Intel, AMD, NVIDIA) حتما با DDU درایور قبلی رو کامل پاک کنید.

Wagnard Tools (Only the registered members can see the link)

M3RS4D 50062
19-04-15, 21:13
90% این مشکلات به خاطر تداخل درایورهای قبلیست . غیر از نصب نشدن مشکلاتی هم تو ویندوز و گیم ایجاد میکنه . این سایت ایرانی هم سرعت دانلودش خوبه .

soft 98 هم سرعتش خیلی خوبه :give_rose:

AMD>INTEL
19-04-15, 21:17
soft 98 هم سرعتش خیلی خوبه :give_rose:

مسئله سرعت نیست . طبقه بندی درایورها در سافت گذر مرتب تر هست . مسئله معرفی سایت نیست . حل مشکل دوستمون بود که حل شد . پورسانتی از هیچکدوم برای معرفی لینک مستقیم به من نمیرسه:1. (23): .

M3RS4D 50062
19-04-15, 21:19
مسئله سرعت نیست . طبقه بندی درایورها در سافت گذر مرتب تر هست . مسئله معرفی سایت نیست . حل مشکل دوستمون بود که حل شد . پورسانتی از هیچکدوم برای معرفی لینک مستقیم به من نمیرسه:1. (23): .

اقا امید عزیز,من جسارتی نکردم که بگم پورسانت یا معرفی بوده یا نه . . . :give_rose:
تو طبقه بندی بهتر هست ولی با یه سرچ ساده درایور مورد نظر پیدا میشه

JiMmY.j
19-04-15, 21:24

خودم هم فکر می کنم به خاطر تداخل باشه. چون اولین بار بود که درایور قبلی رو پاک می کردم و ابن کار رو به صورت دستی از کنترل پنل انجام دادم که واقعاً اشتباه بود.

- - - Updated - - -

آره سافت گذر واقعاً سایت خوبیه. حیف که نود 32 اونو بلاک کرده.

AMD>INTEL
19-04-15, 21:25
خودم هم فکر می کنم به خاطر تداخل باشه. چون اولین بار بود که درایور قبلی رو پاک می کردم و ابن کار رو به صورت دستی از کنترل پنل انجام دادم که واقعاً اشتباه بود.

این درایور sweeper رو چندین سالی هست استفاده میکنم . روش خوبی هست برای پاکسازی درایور قبلی
AMD خودش یک برنامه عزل نصب برای درایور دارد .