PDA

مشاهده نسخه کامل : کابل usb به موبایل

iranch
14-04-15, 12:49
سلام
من میخواهم مودم 3g رو وصل کنم به موبایل
چه کابلی باید بگیرم؟ اسمش چه هست؟

AMD>INTEL
14-04-15, 13:10
کابل OTG لازم دارید .

AMD>INTEL
14-04-15, 15:34
بعضی از گوشی های اندرویدی از یک ویژگی جالبی برخوردارند که کمپانی ها، زیاد اهمیتی به این ویژگی نمیدن. این ویژگی OTG نام داره و مخفف usb On The Go هست. که به زبان خیلی ساده، شما میتونید یک فلش رو به گوشیتون وصل کنید. به نظر شما OTG دیگه چه قابلیت هایی داره و چطور باید ازش استفاده کنیم؟

OTG چیست؟
همونطور که توضیح دادیم این ویژگی، گوشی شما رو تبدیل به یک میزبان USB میکنه. این یعنی گوشی شما مثل کامپیوتر خونتون میتونه فلش، هارد اکسترنال، کیبورد و … بهش وصل بشه. اگر هم میخواید بدونید که گوشی شما این ویژگی رو داره یا نه، کافیه دنبال این علامت بر روی کارتون گوشیتون باشید! یا اینکه توی مشخصات دقیق گوشیتون که توی خیلی از سایت ها مثل GsmArena آورده شده، توی قسمت USB دنبال عبارت OTG یا USB on the go و یا USB host باشید، و اگر پیدا کردید یعنی گوشیتون از این قابلیت پشتیبانی میکنه!
چگونه از OTG استفاده کنیم؟

چگونگی استفاده از این کابل با توجه به شرکت سازنده گوشی و برنامه ای که ارائه میده فرق داره. اگر مطمئن نیستید که گوشی شما این ویژگی رو ساپورت میکنه یا نه، علاوه بر روش هایی که گفتیم، از برنامه USB Host Diagnostics که به صورت رایگان هم عرضه میشه میتونید استفاده کنید.

البته داشتن این ویژگی کافی نیست، شما به کابل هم نیاز دارید که میتونید از اندرویدیشاپ خریداری کنید. بعد از خرید کابل هم یکی از برنامه های USB Host Controller یا Total Commander رو دانلود کنید تا بتونید فلش یا هارد و … رو به گوشی وصل کنید. (البته برای اتصال فلش غالباً نیازی به برنامه نیست)
منبع androidiha

M3RS4D 50062
14-04-15, 17:48
نمیتونید عزیز.
مودم 3G نرم افزارش برای سیستم عامل های دسکتاپ تعریف شده نه اسمارت فون ها

AMD>INTEL
14-04-15, 17:49
خیر . 90% مودم های 3g براحتی با آندروید نسخه 4 به بالا کار میکنند . من خودم از یک مودم 3g هوای استفاده میکنم با کابل otg
Only the registered members can see the link

M3RS4D 50062
14-04-15, 18:09
خیر . 90% مودم های 3g براحتی با آندروید نسخه 4 به بالا کار میکنند . من خودم از یک مودم 3g هوای استفاده میکنم با کابل otg
How to setup your 3G modem (Only the registered members can see the link)

نمیدونستم ,روی htc Desire 300 مودم d-link 3g تست گرفتیم نشد. فکر کردم علتش اینه که چون درایورش فقط روی ویندوز بالا میاد و برای اندروید تعریف نشده.

با تشکر:give_rose: