PDA

مشاهده نسخه کامل : عدم پوشش دهی آنتن

iranpg
13-04-15, 17:34
درود
ی سامسونگ اس فور گرفتم.
از اولش هم تو خونمون زیاد خوب انتن نمیداد.
ی همراه اول دارم ک تو ی گوشی دیگس.
این خطم ایرانسله و میکرو ه. حوصله ندارم خط دیگه رو تست کنم روش، برا همین گذاشتم اخر Only the registered members can see the link

الان سوال من اینکه، گوشی نشون می ده انتن پره Only the registered members can see the link
ولی رنگ میزنی میگه در دسترس نیست.
ضربه هم نخورده. ب یکی گفتم گفت یکی از دوستامم اس فور داشته همینطوری شده Only the registered members can see the link
جالبه، یعنی پول خوب می دی هم نباید جنس خوب بگیری ؟Only the registered members can see the link

ب هر صورت الان گفتم اینجا بگم ببینم کسی راه حلی داره یا نه.
کد ... نرم افزار... تنظیم دستی... چیزی...
البته شنیدم از دوستام ک ایرانسل جدیدا داغون شده و خیلی بد انتن شده.

AMD>INTEL
13-04-15, 17:36
الان روی 3g هست ؟

iranpg
13-04-15, 19:31
الان روی 3g هست ؟
یعنی چی؟
سیم کارتم 0935 هست. قدیمی ه.
دستگاه من اصلا شبکه 4 نداره. 9500 s4

M3RS4D 50062
13-04-15, 19:40
یعنی چی؟
سیم کارتم 0935 هست. قدیمی ه.
دستگاه من اصلا شبکه 4 نداره. 9500 s4

Network Mode نباید رو حالت 3G باشه ,اگه سیم کارتتون 3G نیست.

iranpg
13-04-15, 19:56
Network Mode نباید رو حالت 3G باشه ,اگه سیم کارتتون 3G نیست.

باشه چک میکنم. باید ببینم تو موقعیت های مختلف چطوری جواب میده. ولی بعید می دونم سیم کارت مگه میشه شبکه 3 نباشه!! تا جایی ک من می دونم انتن ه ک 3-4 داره نه سیم کارت.
نکته باریکی ه بازم. مرسی، ی چند روز تست می کنم خبر می دم
خیلی لطف کردی:11():

M3RS4D 50062
13-04-15, 20:06
باشه چک میکنم. باید ببینم تو موقعیت های مختلف چطوری جواب میده. ولی بعید می دونم سیم کارت مگه میشه شبکه 3 نباشه!! تا جایی ک من می دونم انتن ه ک 3-4 داره نه سیم کارت.
نکته باریکی ه بازم. مرسی، ی چند روز تست می کنم خبر می دم
خیلی لطف کردی:11():
اگه درخواست 3G یا 4G نداده باشی به ایرانسل ,هنوز سیم کارتت 2G هست و Network Mode نباید رو حالت 3G باشه

iranpg
14-04-15, 19:25
اگه درخواست 3G یا 4G نداده باشی به ایرانسل ,هنوز سیم کارتت 2G هست و Network Mode نباید رو حالت 3G باشه

برای تنظیمات ایرانسل نیز به مانند همراه اول در گوشی های اندرویدی به مسیر Setting رفته سپس به بخش wireless & network وارد شوید. بر روی More تاچ کرده و سپس وارد mobile network شده و در بخش access point names نام APN همراه اول یعنی mtnirancell را وارد کنید. بعد از آن با یک بار خاموش و روشن کردن گوشی تنظیمات اینتنرنت بر روی گوشی اندرویدی شما ست شده است.

اینا رو رفتم. زنگ بزنم 700 بگم 3جی اش کنن؟

M3RS4D 50062
14-04-15, 19:33
برای تنظیمات ایرانسل نیز به مانند همراه اول در گوشی های اندرویدی به مسیر Setting رفته سپس به بخش wireless & network وارد شوید. بر روی More تاچ کرده و سپس وارد mobile network شده و در بخش access point names نام APN همراه اول یعنی mtnirancell را وارد کنید. بعد از آن با یک بار خاموش و روشن کردن گوشی تنظیمات اینتنرنت بر روی گوشی اندرویدی شما ست شده است.

اینا رو رفتم. زنگ بزنم 700 بگم 3جی اش کنن؟

اره, من رایتل دارم (تازه بهم یه سیم کارت هدیه هم دادن ,مجانی اعتباری:1. (31):)
بعدم ازشون بپرسین که چطوری بهتون 3g یا 4g میدن(اگه 4g بگیرین بهتون پانچ شده میدن. که نیازی به پانچ نباشه)