PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی: خرید یه مودم n300

Mehrdad092000
11-04-15, 08:44
سلام دوستان
میخوام یه مودم روتر n300بگیرم
بین اینا
tplink 8968
asus n14 ya n12
2750 dlink
بین اینا کدوم
ایسوس بهتره اما گرونتره
usb اینا کدوم قابلیت دانلودم داره؟

M3RS4D 50062
11-04-15, 09:12
usb اینا کدوم قابلیت دانلودم داره؟

این قسمت رو متوجه نشدم. یعنی چی؟؟؟

به ترتیب :
asus>tplink>d-link

Mehrdad092000
12-04-15, 00:27
این قسمت رو متوجه نشدم. یعنی چی؟؟؟

به ترتیب :
asus>tplink>d-link

تحقیق کردم ایسئس داره فقط
N12U-c1گزینه خوبیه
دنلود روی usb

AMD>INTEL
12-04-15, 00:34
نظر من هم روی اسوس هست و بعد روی tplink

Mehrdad092000
14-04-15, 06:53
نظر من هم روی اسوس هست و بعد روی tplink

tp link قابلیت دانلود نداره اخه

Mehrdad092000
25-06-15, 07:07
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AMD>INTEL
25-06-15, 11:20
این قابلیت روی مدلهای بالا TP-LINK هست مثل TP-LINK TD-W8980

Mehrdad092000
07-07-15, 07:07
این قابلیت روی مدلهای بالا TP-LINK هست مثل TP-LINK TD-W8980

دانلود دارن؟؟
چی پیشنهاد میدین
n12u-c1بخرم همون؟

amirpcp30
07-07-15, 14:59
دانلود دارن؟؟
چی پیشنهاد میدین
n12u-c1بخرم همون؟
سلام
خیر تا اونجایی که من مبدونم قابلیت دانلود روی usb نداره و اینکه با 8980 نمیتونید مقایسه کنید چون 8980 دوبانده و 10/100/1000 هستش ...
مودم مورد نظر شما رو فقط یک سایت دیدم قیمت زده 185 که اگه براساس قیمت بخواهیم مقایسه کنیم 8970 حدود210-220 هستش (دو بانده نیست اما 10/100/1000 هستش)میشه گفت در یک رنج هستند اما قابلیت دانلود رو ندارن مگه اینکه با openwrt اضافه شه که چیزی در موردش نمیدونم
التماس دعا :give_rose:

Mehrdad092000
27-10-15, 14:32
دوستان این n12u-c1نیستش خیلی کمه
دیجیکالا مدل n14اورده برتریش به n12 ساپورت مورم3gو4gهستش
اما انتناش 3db
حالا به نظرتون بخرم یه انتنم بگیرم همراش یا نه؟

AMD>INTEL
27-10-15, 15:05
دوستان این n12u-c1نیستش خیلی کمه
دیجیکالا مدل n14اورده برتریش به n12 ساپورت مورم3gو4gهستش
اما انتناش 3db
حالا به نظرتون بخرم یه انتنم بگیرم همراش یا نه؟

مدل دقیقش رو اعلام کنید .

Mehrdad092000
29-10-15, 03:52
Asus n12u-c1میخواستم که نیست قیمتشم بالاس
میگم N14uبگیرم؟دیجیکالا داره حدود 140 میفروشه انتناش از 12 ضعیفتره
میتونم انتم بگیرم براش؟
پیشنهادتون چیه فردا میخوام بگیرم ممنون

AMD>INTEL
29-10-15, 04:36
میتونم انتم بگیرم براش؟

دو تا آنتن هاش تعویض میشه چون از نوع Detachable هستند .

Mehrdad092000
30-10-15, 10:29
دو تا آنتن هاش تعویض میشه چون از نوع Detachable هستند .
خوب میگم به نظرتون همینو بخرم؟
انتم بگیرم یا جواب میده ؟ بعد اگه انتن بگیرم باید هر دو عوض شه یا میشه یکی هم گرفت؟
الان مودممAlfex Wifi 2000 هستش راضیم از انتش
----------------------------
TP-LINK TL-ANT2405CL 2.4GHz 5dBi Indoor Omni-Directional
10,000 تومان
Tenda 7dBi High-Gain Omni-Directional Antenna Q2407
18,000 تومان
TP-LINK TL-ANT2408CL 2.4GHz 8dBi Indoor Omni-directional Antenna
19,500 تومان

AMD>INTEL
30-10-15, 11:17
خوب میگم به نظرتون همینو بخرم؟
انتم بگیرم یا جواب میده ؟ بعد اگه انتن بگیرم باید هر دو عوض شه یا میشه یکی هم گرفت؟
الان مودممAlfex Wifi 2000 هستش راضیم از انتش
----------------------------
TP-LINK TL-ANT2405CL 2.4GHz 5dBi Indoor Omni-Directional
10,000 تومان
Tenda 7dBi High-Gain Omni-Directional Antenna Q2407
18,000 تومان
TP-LINK TL-ANT2408CL 2.4GHz 8dBi Indoor Omni-directional Antenna
19,500 تومان

آنتن باید جفتش عوض بشه .

Mehrdad092000
02-11-15, 10:47
آنتن باید جفتش عوض بشه .
یعنی انتن ها جز سخفت افزار نرم اقزاری هم هستن که مچ نباشه نمیشه؟
راستی مصلا یه برند دیگه میشه یا حتما باید ایسوس باشن؟

AMD>INTEL
02-11-15, 12:21
یعنی انتن ها جز سخفت افزار نرم اقزاری هم هستن که مچ نباشه نمیشه؟
راستی مصلا یه برند دیگه میشه یا حتما باید ایسوس باشن؟

انتن قطعه خاصی نیست . یک قطعه هست . مسئله سازگاری مطرح نیست .

Mehrdad092000
03-11-15, 01:09
انتن قطعه خاصی نیست . یک قطعه هست . مسئله سازگاری مطرح نیست .
اخه چون نوشتین باید هر دو عوض شه برای اون پرسیدم
اطلاعاتی راجب انتن ندارم بخاطر اون
راستی اصلا نیازه عوض کرد با توجه به اینکه توی خومه استفاده میکنیم
مثلا موانع باعص میشه که 5و dbفرق کنن یا اون جریان برای جایی که مانعی نباشه؟

AMD>INTEL
03-11-15, 01:23
اخه چون نوشتین باید هر دو عوض شه برای اون پرسیدم
اطلاعاتی راجب انتن ندارم بخاطر اون
راستی اصلا نیازه عوض کرد با توجه به اینکه توی خومه استفاده میکنیم
مثلا موانع باعص میشه که 5و dbفرق کنن یا اون جریان برای جایی که مانعی نباشه؟

باید تست کنید . تا تو محیط تست نگیری واقعا نمیشه فهمید واقعا نیاز دارید به تعویض آنتن یا نه .

david-ebi
03-11-15, 15:25
میتونم انتم بگیرم براش؟
مودم ایسوس n14u چیپستش برودکام نیست.فقط ورژن n14u hp چیپستش برودکام هست که فکر کنم اصلا تو بازار ما نباشه.اما مودم ایسوس n12u c1 چیپستش برودکام هست.البته این مدل هم دقیقا ورژن n12 c1 برودکام هست و u نداره.در صورتیکه هر چی تو بازار ما هست u هم داره.اما یکی از دوستان میگفت با پسوند u یا بدون پسوند u فرقی نمیکنه و هر دوتاش برودکام هستند.مهم اینه که c1 باشند.که دراینباره من نمی تونم نظری بدم.
شما چرا همون تی پی لینک 8960 رو نمی گیری که چیپست برودکام هست؟(این مودم یکی از دو مودمی هست که من باهاش کار می کنم و واقعا ازش راضی هستم)یک مودم دیگه هم هست که هم چیپست برودکام هستش و هم ورودی یو اس بی داره و هم قیمتی مناسب.مودم تندا مدل d301 (Only the registered members can see the link).
یکی از بچه ها که ازش استفاده کرده بود میگفت فقط با این مودم تونسته پهنای باند 12 مگابیتی رو کامل بگیره.
یک مودم دیگه هم هست به نام تی پی لینک 8970 (Only the registered members can see the link) ورژن 3.دقت کنید حتما ورژن 3 باشه.این مودم هم علاوه بر اینکه چیپست برودکام هست امکانات بسیار عالی ای هم داره و حرفه ای است و خوب یک کم هم قیمتش از اونای دیگه بالاتره.
در نهایت هم می تونم بهت مودم هواوی ودافون HG 556A (Only the registered members can see the link) رو پیشنهاد بدم که هم چیپست برودکام هستش و 3 تا درگاه یو اس بی داره که یکیش مودم 3G ساپورت میکنه و از همه مهمتر با نرم افزار DMT مچ هست و از طریق اون میتونی پهنای باند و نویزت رو بالا و پایین کنی.این مودم هم دومین مودمی هست که خودم دارم ازش استفاده می کنم و واقعا ازش راضی هستم.

Mehrdad092000
04-11-15, 10:17
مودم ایسوس n14u چیپستش برودکام نیست.فقط ورژن n14u hp چیپستش برودکام هست که فکر کنم اصلا تو بازار ما نباشه.اما مودم ایسوس n12u c1 چیپستش برودکام هست.البته این مدل هم دقیقا ورژن n12 c1 برودکام هست و u نداره.در صورتیکه هر چی تو بازار ما هست u هم داره.اما یکی از دوستان میگفت با پسوند u یا بدون پسوند u فرقی نمیکنه و هر دوتاش برودکام هستند.مهم اینه که c1 باشند.که دراینباره من نمی تونم نظری بدم.
شما چرا همون تی پی لینک 8960 رو نمی گیری که چیپست برودکام هست؟(این مودم یکی از دو مودمی هست که من باهاش کار می کنم و واقعا ازش راضی هستم)یک مودم دیگه هم هست که هم چیپست برودکام هستش و هم ورودی یو اس بی داره و هم قیمتی مناسب.مودم تندا مدل d301 (Only the registered members can see the link).
یکی از بچه ها که ازش استفاده کرده بود میگفت فقط با این مودم تونسته پهنای باند 12 مگابیتی رو کامل بگیره.
یک مودم دیگه هم هست به نام تی پی لینک 8970 (Only the registered members can see the link) ورژن 3.دقت کنید حتما ورژن 3 باشه.این مودم هم علاوه بر اینکه چیپست برودکام هست امکانات بسیار عالی ای هم داره و حرفه ای است و خوب یک کم هم قیمتش از اونای دیگه بالاتره.
در نهایت هم می تونم بهت مودم هواوی ودافون HG 556A (Only the registered members can see the link) رو پیشنهاد بدم که هم چیپست برودکام هستش و 3 تا درگاه یو اس بی داره که یکیش مودم 3G ساپورت میکنه و از همه مهمتر با نرم افزار DMT مچ هست و از طریق اون میتونی پهنای باند و نویزت رو بالا و پایین کنی.این مودم هم دومین مودمی هست که خودم دارم ازش استفاده می کنم و واقعا ازش راضی هستم.
ایسوس برندش حال میده :D
بعدش دانلود منجیر هم داره
من با این مودم الفکس که دارم 10میگ کامل میگیره یعنی این n14ضعیفتره؟
بعدشn14من هرچی دیدم یه مدل هستا
راستی ممکنه بعضی مودم ها با ispها نخونن؟بخاطر همین چیپسته؟

david-ebi
04-11-15, 20:55
ایسوس برندش حال میده :D
بعدش دانلود منجیر هم داره
من با این مودم الفکس که دارم 10میگ کامل میگیره یعنی این n14ضعیفتره؟
بعدشn14من هرچی دیدم یه مدل هستا
راستی ممکنه بعضی مودم ها با ispها نخونن؟بخاطر همین چیپسته؟
به کل ایسوس ورژن hp از مدل n14 وارد کشور ما نشده.الان همه isp ها با همه مودمها مچ هستند.شما عدد attenuation ات در تنظیمات مودمت چند هست؟همچنین snr دانلودت چند هست؟

Mehrdad092000
05-11-15, 00:10
به کل ایسوس ورژن hp از مدل n14 وارد کشور ما نشده.الان همه isp ها با همه مودمها مچ هستند.شما عدد attenuation ات در تنظیمات مودمت چند هست؟همچنین snr دانلودت چند هست؟
N14UHPکه روتر هستش نه مودم
نه؟
اخه اون سری رفتم مودم بگیرم مغازه داره نمایندگی اینترنت مخابرات شهرمون بود بعد گفتم مودم usbدار میخوام چیا داری D-Link DSL-2750Uداشت گفتم اینو بده گفت این کار نمیکنه با مخابرات منم گفتم یعنی چی ;/
اینم برادکامه؟

---------------------

Upstream SNR
27.8dB

Downstream SNR
48.9dB

david-ebi
05-11-15, 02:01
N14UHPکه روتر هستش نه مودم
نه؟
اخه اون سری رفتم مودم بگیرم مغازه داره نمایندگی اینترنت مخابرات شهرمون بود بعد گفتم مودم usbدار میخوام چیا داری D-Link DSL-2750Uداشت گفتم اینو بده گفت این کار نمیکنه با مخابرات منم گفتم یعنی چی ;/
اینم برادکامه؟

---------------------

Upstream SNR
27.8dB

Downstream SNR
48.9dB

آره درسته ورژن hp روتر هستش.این حرفایی که میگن این مودم با فلان isp کار نمیکنه فقط برای فروختن مودمهای خودشون هست و کلا یک نقشه دیگه تو سرشون دارن.اصلا به این حرفا توجه نکن .اگر یک شات کامل از مشخصات خطت در تنظیمات مودمت بزاری ممنون میشم.توش عدد attenuation و همچنین پهنای باند حال حاضرت هم باشه.هدفم از این کار اینه که ببینم در حال حاضر اصلا مودم با چیپست برودکام به دردت می خوره یانه.گر چه اگر مودم با چیپست برودکام بگیری ضرر نمی کنی.چون اگر الانم به کارت نیاد هر وقت جا به جا بشی و نویزت لبه مرزی بشه اونوقت خیلی به دردت می خوره.شما کلا احتمال جا به جا شدن از محلی که الان هستی رو داری یا نه؟

Mehrdad092000
05-11-15, 15:18
آره درسته ورژن hp روتر هستش.این حرفایی که میگن این مودم با فلان isp کار نمیکنه فقط برای فروختن مودمهای خودشون هست و کلا یک نقشه دیگه تو سرشون دارن.اصلا به این حرفا توجه نکن .اگر یک شات کامل از مشخصات خطت در تنظیمات مودمت بزاری ممنون میشم.توش عدد attenuation و همچنین پهنای باند حال حاضرت هم باشه.هدفم از این کار اینه که ببینم در حال حاضر اصلا مودم با چیپست برودکام به دردت می خوره یانه.گر چه اگر مودم با چیپست برودکام بگیری ضرر نمی کنی.چون اگر الانم به کارت نیاد هر وقت جا به جا بشی و نویزت لبه مرزی بشه اونوقت خیلی به دردت می خوره.شما کلا احتمال جا به جا شدن از محلی که الان هستی رو داری یا نه؟
با سلام
خوب من روتز مودم میخوام اینکه شما میگی فقط روتر هستش دیگه
راجب isp طرف داشت گفت اما کار نمیکنه من موندم بینم منظورشون چیه واسه این پرسیدم
جابجایی فکر نکنم
شات از کدوم پیج میخوای

david-ebi
05-11-15, 16:32
با سلام
خوب من روتز مودم میخوام اینکه شما میگی فقط روتر هستش دیگه
راجب isp طرف داشت گفت اما کار نمیکنه من موندم بینم منظورشون چیه واسه این پرسیدم
جابجایی فکر نکنم
شات از کدوم پیج میخوای
شات از دیوایس اینفو.همون صفحه ای که توش هم پهنای باندت و هم مقدار snr و هم عدد attenuationات رو زده.
بله این مدل فقط روتر هست و متاسفانه ایسوس n14 که روتر مودم هست کلا چیپست برودکام نیست.دوست عزیز چیپست برودکام مخصوصا به درد کسی میخوره که از نظر نویز و از نظر بعد مسافت تا دستگاه dslam که معمولا میشه همون مرکز مخابراتی لب مرز باشه.یعنی جوری که مودمش نتونه پهنای باند بالا رو کامل بگیره.اونوقت هست که چیپست برودکام به دادش میرسه و با اون مودم میتونه پهنای باند بالا رو هم کامل بگیره.
مثلا من خودم فاصله ام تا مرکز مخابراتمون 3 کیلومتر بود و نویزم هم روی 11 بود.با 3 تا مودم مختلف تست کردم هیچکدوم بیشتر از پهنای باند 7 مگابیت بهم ندادن.اما مودم 8960 تی پی لینک رو که تست کردم پهنای باند 10 مگابیت رو کامل برام استیبل کرد روی نویز 8.در صورتیکه همه میگن عدد snr اگر کمتر از 10 بشه خط استیبل نمیمونه.ولیکن من با چیپست برودکام دیدم حتی خط رو روی عدد 6 هم استیبل نگه داشته.
برای کسی که نویزش کم هست و به مرکز مخابراتی هم نزدیک است و بر عکس برای کسی که نویزش خیلی زیاده و از مرکز مخابراتی هم خیلی دور است چیپست برودکام چندان کارایی نداره.
اما چون به هر حال کیفیت ساخت بالایی داره من همیشه این نوع مودمها رو پیشنهاد می دم.حالا شما اون شات رو بزار ببینیم چی میشه.نویزت که عالی هست و خیلی کم هستش

Mehrdad092000
06-11-15, 10:50
شات از دیوایس اینفو.همون صفحه ای که توش هم پهنای باندت و هم مقدار snr و هم عدد attenuationات رو زده.
بله این مدل فقط روتر هست و متاسفانه ایسوس n14 که روتر مودم هست کلا چیپست برودکام نیست.دوست عزیز چیپست برودکام مخصوصا به درد کسی میخوره که از نظر نویز و از نظر بعد مسافت تا دستگاه dslam که معمولا میشه همون مرکز مخابراتی لب مرز باشه.یعنی جوری که مودمش نتونه پهنای باند بالا رو کامل بگیره.اونوقت هست که چیپست برودکام به دادش میرسه و با اون مودم میتونه پهنای باند بالا رو هم کامل بگیره.
مثلا من خودم فاصله ام تا مرکز مخابراتمون 3 کیلومتر بود و نویزم هم روی 11 بود.با 3 تا مودم مختلف تست کردم هیچکدوم بیشتر از پهنای باند 7 مگابیت بهم ندادن.اما مودم 8960 تی پی لینک رو که تست کردم پهنای باند 10 مگابیت رو کامل برام استیبل کرد روی نویز 8.در صورتیکه همه میگن عدد snr اگر کمتر از 10 بشه خط استیبل نمیمونه.ولیکن من با چیپست برودکام دیدم حتی خط رو روی عدد 6 هم استیبل نگه داشته.
برای کسی که نویزش کم هست و به مرکز مخابراتی هم نزدیک است و بر عکس برای کسی که نویزش خیلی زیاده و از مرکز مخابراتی هم خیلی دور است چیپست برودکام چندان کارایی نداره.
اما چون به هر حال کیفیت ساخت بالایی داره من همیشه این نوع مودمها رو پیشنهاد می دم.حالا شما اون شات رو بزار ببینیم چی میشه.نویزت که عالی هست و خیلی کم هستش
تقریبا نزدیکیم اما 2کیلومتری میشه
من با همین مودم نمیدونم براوکامه یا نه پهنا 10 میگ که برای طرح 10100 هست راحت میگرفتم سرعت 1200 میداد دانلود
حالا بعضی وقت ها نتمم اونجوری میشد اما یه سری کانفیگ کردم دیکه پرید نمیدونم از چی بود ;/
Only the registered members can see the link

david-ebi
06-11-15, 22:24
تقریبا نزدیکیم اما 2کیلومتری میشه
من با همین مودم نمیدونم براوکامه یا نه پهنا 10 میگ که برای طرح 10100 هست راحت میگرفتم سرعت 1200 میداد دانلود
حالا بعضی وقت ها نتمم اونجوری میشد اما یه سری کانفیگ کردم دیکه پرید نمیدونم از چی بود ;/
دوست عزیز کلا تقصیر از منه که به خاطر سوالهایی که کردم داریم از مبحث اصلی که انتخاب مودم بود دور میشیم.:1. (23):در هر صورت من مودمهایی که به نظرم خوب هست رو خدمتت معرفی کردم.(راستی تو شاتی که فرستادی پهنای باندت ظاهرا روی 512 بسته شده.از آخر هم عدد attenuation توی شاتت نبود)

Mehrdad092000
08-11-15, 02:01
دوست عزیز کلا تقصیر از منه که به خاطر سوالهایی که کردم داریم از مبحث اصلی که انتخاب مودم بود دور میشیم.:1. (23):در هر صورت من مودمهایی که به نظرم خوب هست رو خدمتت معرفی کردم.(راستی تو شاتی که فرستادی پهنای باندت ظاهرا روی 512 بسته شده.از آخر هم عدد attenuation توی شاتت نبود)
اره اینترنتم اینه اما یه چی تو مایه ها اینترانت دارین فقط سرور خود مخابرات زنجان اون روی 10 میگه البته این وسط ها گفتم که نتمم گاهی وقتا زیاد میشه اما با کانفیگ دیگه رفت نمیدونم از چی بود
مودم n14uیا n12u-c1
چیکار کنم؟
چیز دیگه پیشنهادت چیه
attenuation هیچ جایه مودم نیست خخخخخ کجاشه

david-ebi
08-11-15, 05:16
اره اینترنتم اینه اما یه چی تو مایه ها اینترانت دارین فقط سرور خود مخابرات زنجان اون روی 10 میگه البته این وسط ها گفتم که نتمم گاهی وقتا زیاد میشه اما با کانفیگ دیگه رفت نمیدونم از چی بود
مودم n14uیا n12u-c1
چیکار کنم؟
چیز دیگه پیشنهادت چیه
attenuation هیچ جایه مودم نیست خخخخخ کجاشه
من n12u c1 رو پیشنهاد می کنم.

Mehrdad092000
15-11-15, 04:05
من n12u c1 رو پیشنهاد می کنم.
مرسی اگه پیدا بشه دیگه
ممیین n14فرق دارن چیپستاشون؟

david-ebi
15-11-15, 16:02
n12u c1 چیپست برودکام هستش.

Mehrdad092000
17-11-15, 02:05
n12u c1 چیپست برودکام هستش.
دوست عزیز مظمین هستین ؟سایتی هست که چیپست هارو گفته باشه
توی سایت ایسوس که چچیزی نگفته و n14وn14مشخصات یکیه تقریبا
راستی میتونین ببینین alfex مودم وایرلسش چی هستش چون این قشنگ سرعتو بهم میداد

david-ebi
17-11-15, 19:15
دوست عزیز مظمین هستین ؟سایتی هست که چیپست هارو گفته باشه
توی سایت ایسوس که چچیزی نگفته و n14وn14مشخصات یکیه تقریبا
راستی میتونین ببینین alfex مودم وایرلسش چی هستش چون این قشنگ سرعتو بهم میداد
در این سایت (Only the registered members can see the link) تقریبا 80 درصد مودمها و روترهای چیپست برودکام آورده شده به ترتیب حروف الفبا.

Mehrdad092000
18-11-15, 04:03
در این سایت (Only the registered members can see the link) تقریبا 80 درصد مودمها و روترهای چیپست برودکام آورده شده به ترتیب حروف الفبا.
مرسی ممنون
دوست عزیز شما با خود مودم های ایسوس کار کردی؟
راستی سایتی میدونید برای خرید n12یا n14با قیمت معقول

david-ebi
18-11-15, 04:30
مرسی ممنون
دوست عزیز شما با خود مودم های ایسوس کار کردی؟
راستی سایتی میدونید برای خرید n12یا n14با قیمت معقول

نه متاسفانه.
منم فقط همین سایتهای معروف مثل دیجی کالا را می شناسم.

Mehrdad092000
18-11-15, 20:57
نه متاسفانه.
منم فقط همین سایتهای معروف مثل دیجی کالا را می شناسم.
توی سایت خودمون قیمت به روز که زده خیلی کمتره
راستی دوست عزیز این سایت که دادی ممکنه اپدیت نباشه و n14uهم چیپست برادکام باشه؟
راستی دوست عزیز این حرف که بعضی مودم ها با بعضیispها هماهنگ نیستن درسته یا غلط؟مثلا پسره گفت 2750 هماهنگ نیست با ما

AMD>INTEL
18-11-15, 21:32
اون سایت کاملا اپدیت هست . دیتابیس بینظیری درباره مودم های ADSL دارد . N14U چیپش Ralink RT5392 که کلا چیپ ها RALINK در مقابل بردکام هم ضعیفتر هستند هم خرابیشون بسیار زیاده . الان چندین مودم TP LINK با این چیپ پیشم هست که همشون مشکل چیپ دارند و از نظر اقتصادی تعویض چیپشون ارزش نداره .

david-ebi
19-11-15, 01:41
توی سایت خودمون قیمت به روز که زده خیلی کمتره
راستی دوست عزیز این سایت که دادی ممکنه اپدیت نباشه و n14uهم چیپست برادکام باشه؟
راستی دوست عزیز این حرف که بعضی مودم ها با بعضیispها هماهنگ نیستن درسته یا غلط؟مثلا پسره گفت 2750 هماهنگ نیست با ما
گفتم که دوست عزیز.الان همه isp ها با همه مودمها مچ هستند و اینا فقط یک نوع بازار گرمی هستش برای فروش مودمهایی خاص.

Mehrdad092000
19-11-15, 14:09
گفتم که دوست عزیز.الان همه isp ها با همه مودمها مچ هستند و اینا فقط یک نوع بازار گرمی هستش برای فروش مودمهایی خاص.
خوب دوست عزیز اصلا این چیز امکان داشت قبلا ؟من میقهمم این حرف یعنی چی شما میگین الان یعنی قبلا بوده؟
میگم که خود اون نمایندگی 2750 داشت گفت هماهنگ نیست با نت مخابرات میخوای ببر اما قطعی اینا داشت پایه خودت
منظورم اینه چه چیزی ممکنه مشکل پیش بیاره؟

AMD>INTEL
19-11-15, 20:54
چه چیزی باید باعث ناسازگاری یک مودم با یک اپراتور ADSL بشه ! این از اون حرف ها هست که فقط تو ایران شنیده میشه . چندسال قبل شرکت ها عرضه کننده ADSL چون خودشون وارد کننده بعضی از برندها بودند چنین جریانی راه انداختند که مودم را با قیمت بالاتری به مشتریان خودشون بفروشند .

Mehrdad092000
20-11-15, 18:53
چه چیزی باید باعث ناسازگاری یک مودم با یک اپراتور ADSL بشه ! این از اون حرف ها هست که فقط تو ایران شنیده میشه . چندسال قبل شرکت ها عرضه کننده ADSL چون خودشون وارد کننده بعضی از برندها بودند چنین جریانی راه انداختند که مودم را با قیمت بالاتری به مشتریان خودشون بفروشند .
منم همینو میگم میدونم ولی اخه دوستمونم میگفت الان نه مشکلی نیست
بعدش اون فروشنده هم مودم داشت اما گفت پایه خودت مرسی
دوست عزیز
شما میتونی امار دراری ببینی n14uچیپستش چیه

AMD>INTEL
20-11-15, 19:12
منم همینو میگم میدونم ولی اخه دوستمونم میگفت الان نه مشکلی نیست
بعدش اون فروشنده هم مودم داشت اما گفت پایه خودت مرسی
دوست عزیز
شما میتونی امار دراری ببینی n14uچیپستش چیه

Ralink هست .
در کل tplink 8970 رو بهت توصیه میکنم . شاید تو خیلی از موارد از این مدل اسوس سرتر باشه .

Mehrdad092000
21-11-15, 01:40
Ralink هست .
در کل tplink 8970 رو بهت توصیه میکنم . شاید تو خیلی از موارد از این مدل اسوس سرتر باشه .
مرسی
توس سایت نزده از کجا میشه فهمید؟
اخه دانلود مستر ندارن اونا
چه چیزاییش سر تره ؟
قیمتنم بالاس

AMD>INTEL
21-11-15, 02:24
مرسی
توس سایت نزده از کجا میشه فهمید؟
اخه دانلود مستر ندارن اونا
چه چیزاییش سر تره ؟
قیمتنم بالاس

من خودم tplink 8960n دارم واقعا از این مودم راضی هستم .

Mehrdad092000
23-11-15, 01:07
من خودم tplink 8960n دارم واقعا از این مودم راضی هستم .
مرسی برم ببینم 8970 چطوره
چیاس نسبت به مدل های یکی پاینترش سرتره؟
راستی 2790دلینک چطوره؟

AMD>INTEL
23-11-15, 01:49
مرسی برم ببینم 8970 چطوره
چیاس نسبت به مدل های یکی پاینترش سرتره؟
راستی 2790دلینک چطوره؟

چیپ و سرعت مموریش و حجم مموریش به نظرم قابل قبوله .d-link خرابی زیاد ازش دیدم . به خاطر همین توصیه نمیکنمش

Mehrdad092000
23-11-15, 23:08
چیپ و سرعت مموریش و حجم مموریش به نظرم قابل قبوله .d-link خرابی زیاد ازش دیدم . به خاطر همین توصیه نمیکنمش
این QoS که داره برای نظارت روی خطه یا چیز دیگس منظورش؟
میشه بیشتر راجب 8970 توضیح بدید ؟
اا دلینک پس بدتر از تی پی لینکه؟من برعکس فکر میکردم :D فکر میکردم اونکی بهتره
راستی تا رنج 200 دیگه پیشنهادی نداری نه؟
بین این و n12u-c1شما کدومو میگی؟
ایسوس این دانلودش خیلی خوبه چی میشد روی تی پی لینکم بود

AMD>INTEL
23-11-15, 23:38
این QoS که داره برای نظارت روی خطه یا چیز دیگس منظورش؟
میشه بیشتر راجب 8970 توضیح بدید ؟
اا دلینک پس بدتر از تی پی لینکه؟من برعکس فکر میکردم :D فکر میکردم اونکی بهتره
راستی تا رنج 200 دیگه پیشنهادی نداری نه؟
بین این و n12u-c1شما کدومو میگی؟
ایسوس این دانلودش خیلی خوبه چی میشد روی تی پی لینکم بود
نظر کاربران خارجی این مودم
TP-LINK TD-W8970 V3 Reviews | TP-LINK TD-W8970 v3 Dual-WAN ADSL 2/2+ WiFi Router (300Mbps N) (Only the registered members can see the link)
QoS مخفف Quality of Service که در بعضی از مودم های ADSL این ماژول پهنای باند اینترنت را از لحاظ آپلود و دانلود کنترل می کند. با استفاده از این امکان می توان پهنای باند اینترنت در بین کاربران اینترنت به روش های زیر تقسیم کرد.

پهنای باند را می توان بر اساس مک آدرس MAC Address کارت شبکه دستگاه گیرنده کنترل کرد.
پهنای باند را می توان بر اساس آدرس IP تخصیص داده شده به دستگاه کنترل کرد.
پهنای باند را می توان بر اساس پورت های روتر (معمولا روتر های 1 تا 4 پورت LAN هستند) که به کامپیوتر و یا لپ تاپ متصل شده اند را کنترل کرد.

Mehrdad092000
24-11-15, 22:55
نظر کاربران خارجی این مودم
TP-LINK TD-W8970 V3 Reviews | TP-LINK TD-W8970 v3 Dual-WAN ADSL 2/2+ WiFi Router (300Mbps N) (Only the registered members can see the link)
QoS مخفف Quality of Service که در بعضی از مودم های ADSL این ماژول پهنای باند اینترنت را از لحاظ آپلود و دانلود کنترل می کند. با استفاده از این امکان می توان پهنای باند اینترنت در بین کاربران اینترنت به روش های زیر تقسیم کرد.

پهنای باند را می توان بر اساس مک آدرس MAC Address کارت شبکه دستگاه گیرنده کنترل کرد.
پهنای باند را می توان بر اساس آدرس IP تخصیص داده شده به دستگاه کنترل کرد.
پهنای باند را می توان بر اساس پورت های روتر (معمولا روتر های 1 تا 4 پورت LAN هستند) که به کامپیوتر و یا لپ تاپ متصل شده اند را کنترل کرد.
اهان یعنی میشه به هر دیوایس پهنا و حجم خاصی بدیم؟ چیز خوبیه
پس فقط مودم هایی میشه که qosداشته باشن؟چون واقعا ویژگیه خوبیه البته اگه اشتباه نفهمیده باشم

AMD>INTEL
24-11-15, 23:02
اهان یعنی میشه به هر دیوایس پهنا و حجم خاصی بدیم؟ چیز خوبیه
پس فقط مودم هایی میشه که qosداشته باشن؟چون واقعا ویژگیه خوبیه البته اگه اشتباه نفهمیده باشم

بله باید این قابلیت رو باید پشتیبانی کنند . یک پیشنهاد دیگه هم دارم .شما TPLINK 8960N بگیر دو تا آنتن قوی هم بگیر فکر نکنم با آنتن خوب بالای 100 تومن بشه .

Mehrdad092000
26-11-15, 01:15
بله باید این قابلیت رو باید پشتیبانی کنند . یک پیشنهاد دیگه هم دارم .شما TPLINK 8960N بگیر دو تا آنتن قوی هم بگیر فکر نکنم با آنتن خوب بالای 100 تومن بشه .
همون میخوام تا 200 اینا هزینه کنم یه دفعه
راستی 8970 قابلیت کانفیگ v p n داره؟
و یه سوال دیگه میشه رویه یه مودم چنتا اکانت یه شرکتو وارد کرد؟مثلا موقع یه ساعت به یکیش وصل شه موقع یه ساعت دیگه به اونکی؟منظورمو تونستم برسونم؟
بعدش میشه روی 8970 هم یه جورایی دانلود راه انداخت؟مثل سرور ها یا نمیشه؟
بعدش من میخوام روی تی وی هم راحت بهش وصل شم و هاردی که بهش وصلرو کامل ببینم میشه یا حتما برنامه میخواد مثل برای iosوandriod
?

Mehrdad092000
01-12-15, 04:35
5شنبه میخوام برم حضوری بخرم
ممنون میشم راهنمایی کنید
دیجیکالا که نداره

amirpcp30
01-12-15, 10:48
همون میخوام تا 200 اینا هزینه کنم یه دفعه
راستی 8970 قابلیت کانفیگ v p n داره؟
و یه سوال دیگه میشه رویه یه مودم چنتا اکانت یه شرکتو وارد کرد؟مثلا موقع یه ساعت به یکیش وصل شه موقع یه ساعت دیگه به اونکی؟منظورمو تونستم برسونم؟
بعدش میشه روی 8970 هم یه جورایی دانلود راه انداخت؟مثل سرور ها یا نمیشه؟
بعدش من میخوام روی تی وی هم راحت بهش وصل شم و هاردی که بهش وصلرو کامل ببینم میشه یا حتما برنامه میخواد مثل برای iosوandriod
?
سلام دوست عزیز
1-با وی پی ان کار نمی کنم متاسفانه نمیدونم
2-شدن که میشه شما چند تا اکانت وارد کنید ولی روی یک خط تا اونجایی که بنده میدونم نمیتونید چند اینترنت داشته باشید
3-منظورتون رو متوجه نشدم
4- میشه هارد متصل کرد اما پیشنهاد میشه هارد اداپتوری باشه ، و شما پوشه ای که میخوایید رو میتونید با مودم شیر کنید و مدیا سرور راه اندازی کنید برای تی وی اما اگه فایلی مثل mkv رو تی وی پخش نکنه مودم هم فک نمیکنم براتون تبدیل کنه
:give_rose:

Mehrdad092000
04-12-15, 02:43
سلام دوست عزیز
1-با وی پی ان کار نمی کنم متاسفانه نمیدونم
2-شدن که میشه شما چند تا اکانت وارد کنید ولی روی یک خط تا اونجایی که بنده میدونم نمیتونید چند اینترنت داشته باشید
3-منظورتون رو متوجه نشدم
4- میشه هارد متصل کرد اما پیشنهاد میشه هارد اداپتوری باشه ، و شما پوشه ای که میخوایید رو میتونید با مودم شیر کنید و مدیا سرور راه اندازی کنید برای تی وی اما اگه فایلی مثل mkv رو تی وی پخش نکنه مودم هم فک نمیکنم براتون تبدیل کنه
سلام
1.ایسوس زده داره -تیپی لینک یه جا زده داره یجا زده نداره وی پی ان
2.میدونم نمیشه من شبا عوض میکنم اکانتو میگم میشه 2تا زد؟با تایم مختلف یا همچین چیزی؟
3.منظورم نویشتم با تایم
4.فلش میخوام وصل کنم -اخه نوشته باید برنامه مخصوص دانلود کنی اما برای تی وی نیست که -تی وی من webos سیستمش
اره همه چی پخش میکنه
5.دانلود ندارن جز ایسوس ها هیچ کدوم نه؟
6.پیشنهادتون ممنون

amirpcp30
05-12-15, 23:25
سلام
1.ایسوس زده داره -تیپی لینک یه جا زده داره یجا زده نداره وی پی ان
2.میدونم نمیشه من شبا عوض میکنم اکانتو میگم میشه 2تا زد؟با تایم مختلف یا همچین چیزی؟
3.منظورم نویشتم با تایم
4.فلش میخوام وصل کنم -اخه نوشته باید برنامه مخصوص دانلود کنی اما برای تی وی نیست که -تی وی من webos سیستمش
اره همه چی پخش میکنه
5.دانلود ندارن جز ایسوس ها هیچ کدوم نه؟
6.پیشنهادتون ممنون
سلام
2-شدن که میتونید چندتا اکانت بسازید ولی زمان بندی فک نمیکنم داشته باشه
4-شما میتونید از مودم به عنوان مدیا سرور استفاده کنید با اتصال فلش یا هارد ، و یا به عنوان فایل سرور
5-بنده هم ندیدم مودمی داشته باشه که خودش دانلود کنه اما چون 8970 از openwrt پشتیبانی میکنه احتمال میشه داد که با تغییر به openwrt این قابلیت اضافه شه ، باید چک کنید

Mehrdad092000
07-12-15, 03:18
سلام
2-شدن که میتونید چندتا اکانت بسازید ولی زمان بندی فک نمیکنم داشته باشه
4-شما میتونید از مودم به عنوان مدیا سرور استفاده کنید با اتصال فلش یا هارد ، و یا به عنوان فایل سرور
5-بنده هم ندیدم مودمی داشته باشه که خودش دانلود کنه اما چون 8970 از openwrt پشتیبانی میکنه احتمال میشه داد که با تغییر به openwrt این قابلیت اضافه شه ، باید چک کنید
ممنون
1.بابت 1 نتونستی اطلاعاتی بدست بیارین؟
2.اهان ممنون پس باید به صورت دستی فقط تیکشو بزنم درسته؟ میخوام دوباره کانفیگ نکنم 2 ساعت
4.پس میشه روی هر وسیله که به wifiیا لن وصل میشه استفاده ککرد؟ نیاز به برنامه نداره که شرکتا زدن مخصوص ios وandriod؟
5.ایسوس ها دارن میشه کامپیوترو خاموش کنی روش دانلود کنه
6.راستی 2790 دلینک تو عکساusb3 داره درسته؟؟

amirpcp30
08-12-15, 09:56
ممنون
1.بابت 1 نتونستی اطلاعاتی بدست بیارین؟
2.اهان ممنون پس باید به صورت دستی فقط تیکشو بزنم درسته؟ میخوام دوباره کانفیگ نکنم 2 ساعت
4.پس میشه روی هر وسیله که به wifiیا لن وصل میشه استفاده ککرد؟ نیاز به برنامه نداره که شرکتا زدن مخصوص ios وandriod؟
5.ایسوس ها دارن میشه کامپیوترو خاموش کنی روش دانلود کنه
6.راستی 2790 دلینک تو عکساusb3 داره درسته؟؟
سلام
1-این صفحه برای موردی که شما میخواستین هست اگه به کارشما میاد:
2-شما هر کانکشنی که ساختین رو میتونید بزنید کانکت شه: ولی نفهمیدم چطوری دو تا اینترنت رو روی یک خط میخوایین داشته باشین
4-مدیا سرور کارش همینه فرق نمیکنه تی وی شما چی باشه فقط مدیاسرور رو پشتیبانی کنه دیگه مشکلی نیست
5-اره به جز ایسوس ها گفتم اگه openwrt پشتیبانی کنه شاید بشه انجامش داد
6- اگه اشتباه نکنم 2750u بود که هم usb2 داشت و هم نسخه ی جدیدش usb3 مدل 2790 هم داخل عکس اینطور نشون میداد اما مشخصات usb2 زده
D-Link - Wireless N300 ADSL2+ Modem Router (Only the registered members can see the link)

Mehrdad092000
08-12-15, 10:43
سلام
Only the registered members can see the linkراهنمایی-خرید-یه-مودم-n300-111111-jpg
2-شما هر کانکشنی که ساختین رو میتونید بزنید کانکت شه: ولی نفهمیدم چطوری دو تا اینترنت رو روی یک خط میخوایین داشته باشین
Only the registered members can see the linkراهنمایی-خرید-یه-مودم-n300-444444-jpg
4-مدیا سرور کارش همینه فرق نمیکنه تی وی شما چی باشه فقط مدیاسرور رو پشتیبانی کنه دیگه مشکلی نیست
6- اگه اشتباه نکنم 2750u بود که هم usb2 داشت و هم نسخه ی جدیدش usb3 مدل 2790 هم داخل عکس اینطور نشون میداد اما مشخصات usb2 زده
D-Link - Wireless N300 ADSL2+ Modem Router (Only the registered members can see the link)
خیلی ممنون
1.اونجور که فهمیدم یه نوع پشتیانی میکنه تیپیلینکه
2.خوب اینم حله -2تا که نه تویه بازه زمانی خاص با یه اکانت دیگه(دانلود شبانه)
3.
4.اینم حله
5.منظورتونو از openwrtنفهمیدم
6.اره منم توی عکس دیدک 2790 برایusb3گداشتن اما مشخصات یه چی دیگس
در اخر من موندک برای انتخاب
2790 و8970 هر کدومqos دارن چیپا برادکام
ایوس دانلود مستر و پشتیبانی بهنر و اکانتیک وی پی ان بهتر و چیپست مدیاتک

- - - Updated - - -

سلام
Only the registered members can see the linkراهنمایی-خرید-یه-مودم-n300-111111-jpg
Only the registered members can see the linkراهنمایی-خرید-یه-مودم-n300-444444-jpg
خیلی ممنون
3.
4.اینم حله

amirpcp30
08-12-15, 13:06
خیلی ممنون
3.
4.اینم حله

- - - Updated - - -

خیلی ممنون
3.
4.اینم حله
خواهش میکنم
5-به جای فریمور اصلی مودم میتونید از این فریمور استفاده کنید

Mehrdad092000
08-12-15, 14:24
خواهش میکنم
5-به جای فریمور اصلی مودم میتونید از این فریمور استفاده کنید
اهان یعنی فریمور ایسوس بریزم توی این؟ بعدا میشه عوض کرد به صورت دستی منظورمه نه باکس این چیزا
2790 و 2770 و 8970 گفتم قیمت بگیر یکیشو بخرم عصری دیگه خسته شدم :D

amirpcp30
08-12-15, 17:17
اهان یعنی فریمور ایسوس بریزم توی این؟ بعدا میشه عوض کرد به صورت دستی منظورمه نه باکس این چیزا
2790 و 2770 و 8970 گفتم قیمت بگیر یکیشو بخرم عصری دیگه خسته شدم :D
نه openwrt خودش فریمور هست اگه مودم رو ساپورت کنه میتونین این فریمور رو به جای فریمور اصلی مودم نصب کنید
2770 انتنهای داخلی هستند...
2790 پورت های 10/100 هست

Mehrdad092000
08-12-15, 23:52
نه openwrt خودش فریمور هست اگه مودم رو ساپورت کنه میتونین این فریمور رو به جای فریمور اصلی مودم نصب کنید
2770 انتنهای داخلی هستند...
2790 پورت های 10/100 هست
2770 انتنش ضعیفه و اینکه بعضی چیزا نداره مثل qos اینا امکانات خوبی داره اما نمی ارزه
2790 اگه دلینک اینجوری باشه نمیارزه
8970 پورت هاش گیگاباتی هستن؟چون برای وصل کردن ps3 به کامپیوتر دیگه در نیارم لن رو هی

مرسی خورد تعطیلی موند برای 1شنبه
فعلا یه مودم 2740 دلینک داده کار کنم گفت با کخابرات بعضی جاهاش هماهنگ نیست !
وصل کردم اما نمیدونم چرا خطم اومد پایین روی 10 میگ بسته شده بود الان شد 1 میگ
نویزشم زیاد شد :/ نمیدونم از مودم یا سیم که وصل کردم چیزیش شد(ازین سیم های مسیو با چسب بستم به این سیم های که یه سرش میره توی پورت مودم)
یا اینکه هر مودم یه مکی داره نسبت به اون تنظیمات میکنن؟

Mehrdad092000
09-12-15, 06:29
قبلا با همین سیستم هیچ مشکلی نداشتم تا 10 میگ راحت میکشید
سیم به پریز تلفن.وصله و تلقن با دوشاخه به پریز وصله تو راه تلفنم اسپلینتر هستش
سیم adslهم مستقیم اومده به سیما تلفن معمولی وصله که با چسب بستم
مودمو روی tciگذاشتم دستی هم تنظیم کردم
به تنظیمم ربط داره؟؟

amirpcp30
10-12-15, 18:37
2770 انتنش ضعیفه و اینکه بعضی چیزا نداره مثل qos اینا امکانات خوبی داره اما نمی ارزه
2790 اگه دلینک اینجوری باشه نمیارزه
8970 پورت هاش گیگاباتی هستن؟چون برای وصل کردن ps3 به کامپیوتر دیگه در نیارم لن رو هی

مرسی خورد تعطیلی موند برای 1شنبه
فعلا یه مودم 2740 دلینک داده کار کنم گفت با کخابرات بعضی جاهاش هماهنگ نیست !
وصل کردم اما نمیدونم چرا خطم اومد پایین روی 10 میگ بسته شده بود الان شد 1 میگ
نویزشم زیاد شد :/ نمیدونم از مودم یا سیم که وصل کردم چیزیش شد(ازین سیم های مسیو با چسب بستم به این سیم های که یه سرش میره توی پورت مودم)
یا اینکه هر مودم یه مکی داره نسبت به اون تنظیمات میکنن؟
سلام
اره 8970 پورتهاش 10/100/1000 هست
قبل از مودم هم اسپلیتر بزارید
حتی یکی از دوستان خط ها رو جدا سیم کشی کرد همون درخونه اسپلیتر رو میزاشت نویز کمتری داشت تا اینکه قبل اتصال به مودم بزاره

Mehrdad092000
10-12-15, 23:05
سلام
اره 8970 پورتهاش 10/100/1000 هست
قبل از مودم هم اسپلیتر بزارید
حتی یکی از دوستان خط ها رو جدا سیم کشی کرد همون درخونه اسپلیتر رو میزاشت نویز کمتری داشت تا اینکه قبل اتصال به مودم بزاره
قبلا هیچ نویزی نداشتم
سیم دراوردم دیدم ااا یکمش قطع شده -عوضش کردم یه تبدیل گرفتم زدم اما نمیشه به مخابراتم زنگیدم گفتن مامور میفرستیم موند 1 شنبه
شاید بخاطر برف و اینا سیم های توی کوچه مشکلی براشون پیش اومده باشه
خلاصه نمیدونم
پس 8970 همه پورت هاش 1000 گیگ هست ؟ اینجوری باشه خیلی خوبه توی انتقال به ps3
دلینک هم پسره گفت چون سیستمش پیشرفته تره برای بعضی جاها هماهنگ نیست با نت مخابران تمیدونم چیو میگفت

amirpcp30
10-12-15, 23:47
قبلا هیچ نویزی نداشتم
سیم دراوردم دیدم ااا یکمش قطع شده -عوضش کردم یه تبدیل گرفتم زدم اما نمیشه به مخابراتم زنگیدم گفتن مامور میفرستیم موند 1 شنبه
شاید بخاطر برف و اینا سیم های توی کوچه مشکلی براشون پیش اومده باشه
خلاصه نمیدونم
پس 8970 همه پورت هاش 1000 گیگ هست ؟ اینجوری باشه خیلی خوبه توی انتقال به ps3
دلینک هم پسره گفت چون سیستمش پیشرفته تره برای بعضی جاها هماهنگ نیست با نت مخابران تمیدونم چیو میگفت
سلام
اره هر چهار پورتش 10/100/1000 هست

Mehrdad092000
13-12-15, 05:20
سلام
اره هر چهار پورتش 10/100/1000 هست
اقا archer d2 چطوره اینو بگم یا 8970

amirpcp30
13-12-15, 16:29
اقا archer d2 چطوره اینو بگم یا 8970
سلام
بستگی به کاربردتون داره ، مزیتش اینه دو بانده هست و ac اما انتن های ضعیفی داره
3 × 2dBi for 2.4GHz and 3 × 3dBi for 5GHz
متاسفانه نمیدونم سه انتن بیرونی از چه نوعی هست اما حدسم اینه مثل 8980 سه انتن بیرونی 5 گیگاهرتز باشه که اگه اینطور باشه برای 2.4 نمیتونید انتن تعویض کنید و برد کمی در اختیارتون میزاره در این باند

Mehrdad092000
14-12-15, 02:41
سلام
بستگی به کاربردتون داره ، مزیتش اینه دو بانده هست و ac اما انتن های ضعیفی داره
3 × 2dBi for 2.4GHz and 3 × 3dBi for 5GHz
متاسفانه نمیدونم سه انتن بیرونی از چه نوعی هست اما حدسم اینه مثل 8980 سه انتن بیرونی 5 گیگاهرتز باشه که اگه اینطور باشه برای 2.4 نمیتونید انتن تعویض کنید و برد کمی در اختیارتون میزاره در این باند
سلام
من الان ازین الفکس راضیم یه انتن 5 داره کلا انتن میده
اینو زده 3 × 2dBi for 2.4GHz and 3 × 3dBi for 5GHz
یعنی 3تا 2 داره روی باند 2.4و3تا 3 داره روی باند 5 اره؟
خوب یعنی ضعیفه؟مدل های بالا دلینکم دیدم همینجوری بودنا فکر کنم قویترم باشه از 8970 که 2انتن داره
در کل به نظرتون این مدل ارچر خوبه فعلا گوشی ندارم از acساپورت کنه اما تلویزیونم فکر کنم ساپورت میکنه LG 55uf950t
بعدش این مدل ها برنامه کنترل داره روی گوشی اینا جالبه در کل
همین خوبه ؟؟؟؟:Dقیمتشم نزدیکا 230

- - - Updated - - -

از لحاظ چیپ اینا چی؟؟

Mehrdad092000
17-12-15, 05:10
اقایون این d2که انگار چیپش یکی میاتکه یکیش کوالاکام
اماd5 وd7 یکیشون براد کام اونکی کوالاکام
چه کنم؟؟

amirpcp30
17-12-15, 10:36
سلام
من الان ازین الفکس راضیم یه انتن 5 داره کلا انتن میده
اینو زده 3 × 2dBi for 2.4GHz and 3 × 3dBi for 5GHz
یعنی 3تا 2 داره روی باند 2.4و3تا 3 داره روی باند 5 اره؟
خوب یعنی ضعیفه؟مدل های بالا دلینکم دیدم همینجوری بودنا فکر کنم قویترم باشه از 8970 که 2انتن داره
در کل به نظرتون این مدل ارچر خوبه فعلا گوشی ندارم از acساپورت کنه اما تلویزیونم فکر کنم ساپورت میکنه LG 55uf950t
بعدش این مدل ها برنامه کنترل داره روی گوشی اینا جالبه در کل
همین خوبه ؟؟؟؟:Dقیمتشم نزدیکا 230

- - - Updated - - -

از لحاظ چیپ اینا چی؟؟
سلام
اره سه عدد 2 دسیبل برای 2.4 و سه عدد 3 دسیبل برای 5
اگه مثل 8980 هر سه انتن 2.4 داخلی و غیر قابل تعیض باشه دقیقا بستگی به کاربردتون داره چون در 2.4 ضعیفه
8970 دو مدل داره 3 انتن و 2 انتن
از نظر چیپ هم 8970 هم همینطور دو مدل چیپ داره

Mehrdad092000
18-12-15, 03:46
سلام
اره سه عدد 2 دسیبل برای 2.4 و سه عدد 3 دسیبل برای 5
اگه مثل 8980 هر سه انتن 2.4 داخلی و غیر قابل تعیض باشه دقیقا بستگی به کاربردتون داره چون در 2.4 ضعیفه
8970 دو مدل داره 3 انتن و 2 انتن
از نظر چیپ هم 8970 هم همینطور دو مدل چیپ داره
خوب الان اکثرا همه چی از باند 5پتیبانی میکنه
مدل d2عالیه قیمتش اما میگن چیپش مدیا تکه خسته شدم دیگه
d5وd7هستن قیمتن بالان اما برادکام یکیش یه کی دیگشم کوالاکام