PDA

مشاهده نسخه کامل : فروش بازی های HD اندروید روی هارد و DVD + پک کامل اندروید (بازیHD، اپلیکیشن، فیلم های آموزشی)

kamoj
11-04-15, 00:05
با سلام
پس از چند سال فعالیت در فروش بازی های PC روی هارد، بر آن شدم که در این زمینه در سیستم عامل اندروید نیز فعالیت خود را شروع کنم. در ابتدا هدف تنها بازی های اندروید بود. اما تصمیم گرفتم که جهت رفاه حال مشتریان، حوزه ی فعالیتم تمامی موارد مربوط به این سیستم عامل را پوشش دهد.

پک اندروید
پک اندرویدی اینجانب شامل موارد زیر می باشد:
1) بازی های HD نیازمند دیتا: بیش از 500 عنوان بازی نیازمند دیتا که حجم آن ها به بیش از 250 گیگ می رسد، در این پک موجود می باشد. به جرات می توان گفت که این مقدار، کامل ترین آرشیو از بازی های نیازمند دیتای اندروی در میان محصولات مشابه، حتی آن هایی که بر روی دیسک به بازار عرضه می گردند (همانند گردو، لرد اندروید و...) می باشد. بسیاری از بازی های قدیمی و کنونی در این آرشیو موجود می باشند.
در تهیه ی این بازی ها سعی شده است که به روز ترین نسخه های آن ها در آرشیو موجود باشد. به محض انتشار نسخه ی جدید از بازی ها، پس از تست بازی نسخه ی جدید جایگزین نسخه ی قبلی می گردد.
کلیه ی بازی ها در این بخش دارای راهنمای نصب می باشند. همراه بسیاری از بازی ها، دفترچه ای با فرمت PDF موجود می باشد که زبان کلیه ی آن ها فارسی می باشد. از موارد موجود در این دفترچه، اطلاعات کلی از بازی، بررسی بازی، تصاویر بازی و راهنمای نصب بازی می باشد.
2) بازی های بدون دیتا: حدود 500 عنوان بازی که حجم آن ها به بیش از 25 گیگ می رسد، در این آرشیو موجود است.
3) Applications: بیش از 2000 عنوان برنامه اندروید با حجمی بیش از 40 گیگ. این Application ها انواع و اقسام برنامه های موجود در تمامی زمینه ها، نظیر برنامه های آنتی ویروس و امنیتی، ابزار های دوربین، برنامه های GPS و ناوبری، Wallpaper ها، Widget ها و... را شامل می شوند.
4) Ringtones: چندین زنگ برای دستگاه شما در سبک های مختلف برای هر نوع سلیقه ای.
5) فیلم های آموزشی: که شامل سه مورد زیر است:
Android Development for Beginners: آموزش برنامه نویسی اندروید که در 33 ویدیو مرحله به مرحله برای مخاطبان ارائه شده است.
Lynda DroidEss: همانند قبلی در این قسمت برنامه نویسی اندروید برای مخاطبان در 55 ویدیو ارائه شده است.
English Learning for Mobile Phones: آموزش زبان انگلیسی در دستگاه های قابل حمل.

توضیحات
-دوستانی که ساکن شهر های تهران یا کرج هستند می توانند هارد خود را حضوری تحویل دهند تا دیتاهای درخواستی آن ها بر روی هاردشان کپی گردد.
-دوستان ساکن شهر های دیگر نیز می توانند با ارسال هارد خود از طریق پست و یا ترمینال های مسافربری (پس از ایجاد هماهنگی های مربوطه) دیتاهای درخواستی را دریافت نمایند. لازم به ذکر است که هزینه های ارسال پست بر عهده ی مشتری می باشد
همچنین امکان خرید هارد توسط خود بنده و ریختن دیتا های درخواستی و ارسال آن نیز وجود دارد. در صورت تمایل با شماره ی تماسی که در زیر آمده است تماس حاصل فرمایید تا هماهنگی های لازم انجام گردد.
-امکان کپی کردن دیتا ها هم بر روی هارد های اینترنال و هم بر روی هارد های اکسترنال وجود دارد.
-امکان رایت دیتاهای درخواستی بر روی DVD نیز وجود دارد. برای کپی روی DVD، می توانید دیتاهای درخواستی خود را گلچین نمایید تا بر روی دیسک رایت شوند.

اعتماد سازی:
برخی از دوستان پرسش هایی را در زمینه اعتماد سازی مطرح می کنند. اینکه چطور می توان به شما اعتماد کرد که در حین معامله هاردی را که در اختیار شما می گذاریم را در نهایت به ما بازگردانید.
اینجانب در سایت پرشین تولز به نشانی Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) با آیدی kavehmj فروشنده معتبر می باشم. این بدین معنا است که اطلاعات شخصی من نظیر کپی کارت ملی و آدرس محل سکونت در اختیار مدیران این سایت می باشد. در صورتی که بنده در حین معامله خلافی مرتکب شدم ، مالباخته می تواند با دریافت این اطلاعات لازم از این سایت ، اقدام به شکایت از من بنماید.
همچنین اگر هارد رو حضوری تحویل بدهید ، بنده رسیدی به مشتری خواهم داد که در آن اعلام کرده ام که هارد رو از شما تحویل گرفتم. در صورت بازنگرداندن هارد ، با این رسید می تونید شکایت کنید.
اگر هم مشتری هارد را با پست بفرستد ، خود شرکت پست که این رسید ها را در اختیار دارد. من وقتی هارد شما رو از مامور پست گرفتم ، باید جایی رو امضا کنم که بنا بر آن مرسوله ی پستی را دریافت کرده ام. اگه هارد را باز نگرداندم مشتری می تواند با شکایت کردن و مراجعه به شرکت پست ، این رسید ها رو که مدارک لازم هستند تهیه کنید و مال خود را بازپس بگیرد.

هزینه:

هزینه روی هارد
هزینه ی اولیه ی کپی روی هارد، 20،000 تومان و قیمت هر پک، 5000 تومان می باشد.

مثال:
اگر سفارش تنها پک «HD Games» باشد، هزینه ی نهایی می شود: 25,000 = 5,000 + 20,000
اگر سفارش تنها پک «Application» باشد، هزینه ی نهایی همانند قبل می شود: 25,000 = 5,000 + 20,000
اگر سفارش پک های «HD Games» با «NoData Games» باشد، هزینه ی نهایی می شود: 30,000 = 5,000 + 5,000 + 20,000
اگر سفارش پک های «HD Games» با «NoData Games» با «Applications» باشد، هزینه ی نهایی می شود: 35,000 = 5,000 + 5,000 + 5,000 + 20,000
قیمت کل مجموعه 35،000 تومان می باشد. به عبارت دیگر در صورت سفارش کل مجموعه، دو پک از مجموعه به صورت رایگان محاسبه خواهد شد.

هزینه روی دیسک
هزینه روی دیسک، 2,000 تومان به ازای هر دیسک می باشد.
مشتری می تواند دیتا های خود را برای کپی روی دیسک انتخاب نماید.

لیست ها:

فرمت اکسل:
Only the registered members can see the link List.rar (Only the registered members can see the link)
فرمت PDF
Only the registered members can see the link List (PDF).rar (Only the registered members can see the link)

لینک کمکی:
فرمت اکسل:
Android List - Download - 4shared - kaveh kavehee (Only the registered members can see the link)
فرمت PDF
Android List (PDF) - Download - 4shared - kaveh kavehee (Only the registered members can see the link)

راه های تماس
شماره تماس: 9784543-0930
ایمیل: kamoj90yahoo.com
امکان تماس با نرم افزار های Viber، Line، WhatsApp، Telegram و... با همین شماره ی تماس ذکر شده در بالا امکان پذیر است.