PDA

مشاهده نسخه کامل : پیدا کردن موقعیت مکانی فرد

iranch
07-04-15, 10:54
درود
با استفاده از موبایل میشه موقعیت مکانی یک نفر رو پیدا کرد؟ بفهمیم کجا است؟

Mehrdad.A 88
07-04-15, 12:40
درود
با استفاده از موبایل میشه موقعیت مکانی یک نفر رو پیدا کرد؟ بفهمیم کجا است؟

مایکروسافت تو سایتش یک سرویس داره Fine my phone با کمک این سرویس میشه موبایل های وین فونی رو ردیابی کرد الیته تو سایت سامسونگ هم همچین چیزی دیدم. این سرویس مال وقتی که مثلا موبایلت رو دزدین و همین طوری نمیشه بری شماره طرف رو بدی موقیعتش رو بگیری. دارنده موبایل باید رجیستر کنه موبایلش رو

SajjadKhati
07-04-15, 13:03
مایکروسافت تو سایتش یک سرویس داره Fine my phone با کمک این سرویس میشه موبایل های وین فونی رو ردیابی کرد الیته تو سایت سامسونگ هم همچین چیزی دیدم. این سرویس مال وقتی که مثلا موبایلت رو دزدین و همین طوری نمیشه بری شماره طرف رو بدی موقیعتش رو بگیری. دارنده موبایل باید رجیستر کنه موبایلش رو

خودت تست کردی؟
شدنیه؟

Mehrdad.A 88
07-04-15, 13:26
خودت تست کردی؟
شدنیه؟

خیلی دوست دارم تست کنم ولی نوکیا 500 دارم
اگه بشه یک ویندوز فونی پیدا کرد که امتحان کنه خوبه

SOHR@B
07-04-15, 15:00
ماکروسافت تو ایران خدمات نمیده
من خودم ویندوز فون دارم یه سری موراد رو میده یه سریا رو نمیده مثلا درایو جی پی اس رو نمیده و....

Mehrdad.A 88
07-04-15, 17:14
ماکروسافت تو ایران خدمات نمیده
من خودم ویندوز فون دارم یه سری موراد رو میده یه سریا رو نمیده مثلا درایو جی پی اس رو نمیده و....

حتی با V. .P....N هم نمیشه ؟

SOHR@B
07-04-15, 18:07
حتی با V. .P....N هم نمیشه ؟

عزیز باید لوکیشن شما رو با جی پی اس پیدا کنه وقتی لوکیشنتون ایرانه میگه منتطقه شما تحت پوشش نیست
جی پی اس رو که دیگه نمیتونی گول بزنی

M3RS4D 50062
07-04-15, 20:32
خودت تست کردی؟
شدنیه؟

سجاد جان اپل هم این مورد رو داره:1. (31):

yasiyasi1
27-08-15, 02:41
اپل این گزینه رو داره که اولا باید اپل ایدی داشته باشی دوما باید بری قبلش دستورش رو تو تنظیمات بهش بدی بعد گوشیت هر جای دنیا باشه به محض این که روشنش کنی با استفاده از اپل ایدیت از طریق اینترنت میتونی موقغیت گوشیت رو پیدا کنی.......

M3RS4D 50062
27-08-15, 11:26
اپل این گزینه رو داره که اولا باید اپل ایدی داشته باشی دوما باید بری قبلش دستورش رو تو تنظیمات بهش بدی بعد گوشیت هر جای دنیا باشه به محض این که روشنش کنی با استفاده از اپل ایدیت از طریق اینترنت میتونی موقغیت گوشیت رو پیدا کنی.......

البته گوشی مورد نظر باید حتما به اینترنت وصل باشه,درسته؟

david-ebi
27-08-15, 14:39
در سایت prey (Only the registered members can see the link) ثبت نام میکنی.بعد مثلا اگر بخواهی ببینی چطوری با کامپیوتر تو خونه رد گوشی یا مثلا لب تاپت رو بگیری این دستگاهها رو تو این سایت رجیستر می کنی(وارد بشی و ثبت نام بکنی خودت متوجه طرز کارش میشی) بعد هر وقت هر کدوم از این دستگاهها آنلاین بشن جاش رو روی نقشه برات هم تو این سایت و هم به ایمیلت می فرسته.حتی مثلا من تنظیم کرده بودم هر نیم ساعت خود به خود با وبکم لب تاپم یک عکس هم از محیط روبروی وبکم می گرفت و می فرستاد.در ضمن نرم افزار prey رو هم باید تو هر کدوم از دستگاههای مربوطه نصب کنی.هم ورژن ویندوز و هم ورژن انروید و ios براش تو خود سایت prey هست.