PDA

مشاهده نسخه کامل : چرا آواژنگ برندهای معتبر قطعاتی جز گیگابایت رو گارانتی نمیکنه؟

SajjadKhati
04-04-15, 17:23
آقا الان برام این سئوال پیش اومد یکی از مهمترین مشکلات کامپیوتری ساپورت نکردن شرکت های معتبر گارانتی از کالاهایی با کیفیت عالی هستن
کالایی مثل مانیتورهای ایسوز (مثل IPS و غیر IPS) که فقط با گارانتی ویستا موجود هستن . مثل رم های شرکت Kingston و G.Skile و چندین قلم که شرکت تولید کننده قطعات با کیفیت عالی میزنه ولی شرکت های داخلی معتبر گارانتی اش نمیکنن
چرا؟

Avajang
04-04-15, 17:34
با سلام

این پرسش هم بیشتر مربوط به قسمت مارکتینگ و فروش و تحقیق و توسعه آواژنگ میباشد . ولی آواژنگ همیشه در ورود محصولات برتر دنیای سخت افزار جزو شرکت های پیشرو بوده . با مراجعه به سایت avajang.com میتونید با محصولات کامل گروه آواژنگ بیشتر آشنا بشید .
با تشکر :11():

M3RS4D 50062
04-04-15, 17:35
آقا الان برام این سئوال پیش اومد یکی از مهمترین مشکلات کامپیوتری ساپورت نکردن شرکت های معتبر گارانتی از کالاهایی با کیفیت عالی هستن
کالایی مثل مانیتورهای ایسوز (مثل IPS و غیر IPS) که فقط با گارانتی ویستا موجود هستن . مثل رم های شرکت Kingston و G.Skile و چندین قلم که شرکت تولید کننده قطعات با کیفیت عالی میزنه ولی شرکت های داخلی معتبر گارانتی اش نمیکنن
چرا؟

چون اگه قطعات با کیفیت رو گارانتی کنن ,کی میخواد بره سمت بی کیفیت ها و بازار درجه 4 و 5 رو کی میخواد گارانتی کنه ؟؟؟
فعلا نون تو گارانتی بی کیفیت هاس :Love-ssa~! (1):

Avajang
04-04-15, 17:42
چون اگه قطعات با کیفیت رو گارانتی کنن ,کی میخواد بره سمت بی کیفیت ها و بازار درجه 4 و 5 رو کی میخواد گارانتی کنه ؟؟؟

آواژنگ برنده گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان شد (Only the registered members can see the link %D8%B1%D9%86%D8%AF%D9%87%20%DA%AF%D9%88%D8%A7%D9%8 7%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%20%D9%85%D9%84%DB% 8C%20%D8%B1%D8%B9%D8%A7%DB%8C%D8%AA%20%D8%AD%D9%82 %D9%88%D9%82%20%D9%85%D8%B5%D8%B1%D9%81%20%DA%A9%D 9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86%20%D8%B4%D8%AF. aspx?id=92)
دوست گرامی
با توجه به سابقه گروه آواژنگ در عرضه محصولات برتر حوزه سخت افزار . از شما یک سوال میکنم تا به حال با محصولی بی کیفیت با گارانتی آواژنگ برخورد داشتید ؟
با تشکر

Hessam II
04-04-15, 17:50
امروز سایت گیگابایت رو بررسی کردم و با کیس های برند گیگابایت آشنا شدم!
عجیب بود برام که چرا این کیس ها توسط شرکت آواژنگ وارد کشور نمیشه؟!

GIGABYTE - PC Components - Chassis (Only the registered members can see the link)

همچنین خبری از موس و کیبردهای گیگابایت هم نیست:

GIGABYTE - PC Peripherals - Mouse (Only the registered members can see the link)

GIGABYTE - PC Peripherals - Keyboard (Only the registered members can see the link)

این کالاهای ساخت یافته بسیار جذاب و پرفروش به نظر می رسن و حداقل به صورت آزمایشی ارزش واردات دارند.

وعده ی ورود مادربردهای سرور گیگابایت توسط آواژنگ به بازارهای داخلی کشور در اردیبهشت ماه 1394، خبر خوشحال کننده ای بود. اما کیس ها + موس و کیبردهای گیگابایت (به جای (جایگزین) واردات محصولات برند لاجتیک که شرکت فن آوران پانا با سبد محصولات بیشتری نسبت به آواژنگ اقدام به واردات این برند به بازار کشور کرده) هم اگر آواژنگ وارد کنه، گام بلندی در راستای تکمیل سبد کالایی شرکت خود خواهد کرد. امروزه کلیه ی شرکت های گارانتی در سراسر دنیا سعی در تکمیل کردن سبد کالایی خود دارند.

به کارت های AMD گیگابایت هم از چندین سال پیش تا کنون آواژنگ تمرکز کمی رو مارکتینگشون داشته و بیشتر Nvidia رو هدف بازار قرار داده و همیشه بار جدید Nvidia به بازار عرضه میشه و خبری از AMD به جز چند پارت واردات اول، نبوده.

Avajang
04-04-15, 17:55
امروز سایت گیگابایت رو بررسی کردم و با کیس های برند گیگابایت آشنا شدم!
عجیب بود برام که چرا این کیس ها توسط شرکت آواژنگ وارد کشور نمیشه؟!

GIGABYTE - PC Components - Chassis (Only the registered members can see the link)

همچنین خبری از موس و کیبردهای گیگابایت هم نیست:

GIGABYTE - PC Peripherals - Mouse (Only the registered members can see the link)

GIGABYTE - PC Peripherals - Keyboard (Only the registered members can see the link)

این کالاهای ساخت یافته بسیار جذاب و پرفروش به نظر می رسن و حداقل به صورت آزمایشی ارزش واردات دارند.

وعده ی ورود مادربردهای سرور گیگابایت توسط آواژنگ به بازارهای داخلی کشور در اردیبهشت ماه 1394، خبر خوشحال کننده ای بود. اما کیس ها + موس و کیبردهای گیگابایت هم اگر آواژنگ وارد کنه، گام بلندی در راستای تکمیل سبد کالایی شرکت خود خواهد کرد. امروزه کلیه ی شرکت های گارانتی در سراسر دنیا سعی در تکمیل کردن سبد کالایی خود دارند.

به کارت های AMD گیگابایت هم از چندین سال پیش تا کنون آواژنگ تمرکز کمی رو مارکتینگشون داشته و بیشتر Nvidia رو هدف بازار قرار داده و همیشه بار جدید Nvidia به بازار عرضه میشه و خبری از AMD به جز یکی دو سری، بیشتر نیست.

با سلام خدمت شما
تمام موارد مطرح شده به قسمت مارکتینگ آواژنگ منتقل میشه .

SajjadKhati
04-04-15, 17:56
با سلام

این پرسش هم بیشتر مربوط به قسمت مارکتینگ و فروش و تحقیق و توسعه آواژنگ میباشد . ولی آواژنگ همیشه در ورود محصولات برتر دنیای سخت افزار جزو شرکت های پیشرو بوده . با مراجعه به سایت avajang.com میتونید با محصولات کامل گروه آواژنگ بیشتر آشنا بشید .

این که قطعا مشخصه که آواژنگ جزء پیشروها بوده و هست . مثلا محصولات گیگابایت و رم های Geil و هارد WD Black رو ساپورت میکنه که یا جزء قطعات فوق العاده با کیفیت هستن یا حداقل کیفیت قابل قبولی دارن
اما بعضی از قطعات محصولات با کیفیت رو هم که ماها و کل جامعه نیاز داره رو هم ساپورت نمیکنه . مثلا الان تقریبا نیاز بازار به مانیتور IPS و PLS زیاد داره میشه . خوب روی سامسونگ حدودا میشه به سام سرویس تکیه کرد اما با کیفیت تر از اون که Asus هست یه گارانتی درست و درمون بسیار بسیار حس میشه . الان خودم 2 مانیتور ایسوز گرفتم (یکی برا خودم و یکی برا فامیلم) چون نیاز به ایسوز با کیفیتی که ازش میشناسم دارم اما توی پس زمینه ی فکرم همش نگرانی از این هست که اگه مشکلی پیش بیاد ، به این شرکت ها نمیتونم به مانند آواژنگ و گرین و گاها سازگار اعتماد کنم.
همونطور که مشخصه ، توی جاهایی که نوسان برق هست مثل منطقه ی ما ، چندین قطعه ی کامپیوتر تحت بیشترین تاثیرات و حتی سوختگی انا که واسه من بارها اتفاق افتاد . پاور و هارد و مانیتور که از شایع ترین شونن. خدا رو شکر گرین هم مثل آواژنگ تو پاور جزء عالی ترین شرکت هاست
آواژنگ توی هارد میره WD Green و WD Black رو ساپورت میکنه اما هر دوشون مشکل دارن . بلک که مشکل هزینه داره و قیمت گرونی داره. گرین هم که مشکل سرعت کم و حتی نویز داره . بهترین انتخاب هارد WD Blue یا Seagate هست که هیچ کدوم از طرف آواژنگ ساپورت نمیشه (اما خدا رو شکر سازگار هم گارانتی بدی نیست ولی اعتماد حداقل من به آواژنگ بیشتره)
یا رم های Kingston و مخصوصا G.Skile که بازم از طرف شما ساپورت نمیشه ولی نیاز بازار و مردم هست این قطعات
کلا نظرم اینه که آواژنگ ساپورت قطعات با کیفیت رو افزایش بده (نه اینکه الان محصولات با کیفیتی رو ساپورت نمیکنین یعنی اینکه خیلی از قطعات با کیفیت که گفتم یا حداقل قطعات پر استفاده مثل اون هاردها هستن که نیاز مردم هستن ولی ساپورت نمیکنین)
ممنون میشم این نظر رو به شرکت آواژنگ برسونین و ممنون تر میشم که بهش عمل کنین (هر چند عمل کردن بهش شاید آسون نباشه)
:11():

جدی گفتم :1. (23):

Avajang
04-04-15, 18:07
ضمن تشکر از دوستان . تمام موارد مطرح شده توسط دوستان گرامی به بخش مارکتینگ آواژنگ منتقل میشود .

SajjadKhati
04-04-15, 18:14
به کارت های AMD گیگابایت هم از چندین سال پیش تا کنون آواژنگ تمرکز کمی رو مارکتینگشون داشته و بیشتر Nvidia رو هدف بازار قرار داده و همیشه بار جدید Nvidia به بازار عرضه میشه و خبری از AMD به جز چند پارت واردات اول، نبوده.

شدیدا با این تیکه ی حرف آقا حسام موافقم
قبلا هم گفتیم ، خیلی بهتر شد اما بطور کامل راضی کننده نبود واردات کارت های AMD گیگابایت

M3RS4D 50062
04-04-15, 18:36
آواژنگ برنده گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان شد (Only the registered members can see the link %D8%B1%D9%86%D8%AF%D9%87%20%DA%AF%D9%88%D8%A7%D9%8 7%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%20%D9%85%D9%84%DB% 8C%20%D8%B1%D8%B9%D8%A7%DB%8C%D8%AA%20%D8%AD%D9%82 %D9%88%D9%82%20%D9%85%D8%B5%D8%B1%D9%81%20%DA%A9%D 9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86%20%D8%B4%D8%AF. aspx?id=92)
دوست گرامی
با توجه به سابقه گروه آواژنگ در عرضه محصولات برتر حوزه سخت افزار . از شما یک سوال میکنم تا به حال با محصولی بی کیفیت با گارانتی آواژنگ برخورد داشتید ؟
با تشکر
سلام

نه ,حرف شما درسته.

(اون پست من کلی بود هم برای سخت افزار هم نرم افزار و حتی خیلیای دیگه. حتی ماشین

حالا من یه سوال از شما میپرسم. کمپانی رنو و پژو که دو خودرو ساز با کیفیت فرانسوی هستن برای چی نمایندگی ندارن (با این حال که مشکلی تو روابط عمومی بین ایران و فرانسه نیست)
ولی میان خودرو های بی کیفیت چینی و کره ای رو ساپورت میکنن و قطععات یدکیشون رو از پژو و پراید هم بیشتر وارد میکنن؟؟؟
چون که سود میاره براشون. همینارو به قیمت با کیفیت میدن وقتی هم که با کیفیت وارد ایران بشه (اونم تازه اگه بشه) با کیفیت رو با قیمت کلسیونی به مردم میندازن)

بعدم من یه معذرت خواهی بکنم اولا اینکه ندیدم این تاپیک تو بخش اواژنگ هست بعدم حواسم نبود عنوان تاپیک مربوط به ساپورت اواژنگ هست.

Avajang
04-04-15, 19:03
سلام

نه ,حرف شما درسته.

(اون پست من کلی بود هم برای سخت افزار هم نرم افزار و حتی خیلیای دیگه. حتی ماشین

حالا من یه سوال از شما میپرسم. کمپانی رنو و پژو که دو خودرو ساز با کیفیت فرانسوی هستن برای چی نمایندگی ندارن (با این حال که مشکلی تو روابط عمومی بین ایران و فرانسه نیست)
ولی میان خودرو های بی کیفیت چینی و کره ای رو ساپورت میکنن و قطععات یدکیشون رو از پژو و پراید هم بیشتر وارد میکنن؟؟؟
چون که سود میاره براشون. همینارو به قیمت با کیفیت میدن وقتی هم که با کیفیت وارد ایران بشه (اونم تازه اگه بشه) با کیفیت رو با قیمت کلسیونی به مردم میندازن)

بعدم من یه معذرت خواهی بکنم اولا اینکه ندیدم این تاپیک تو بخش اواژنگ هست بعدم حواسم نبود عنوان تاپیک مربوط به ساپورت اواژنگ هست.

به هر حال سیاست کاری گروه آواژنگ عرضه قطعات با کیفیت بوده و کسب گواهینامه حقوق مصرف کننده هم تاییدیه به این موضوع هست . در مورد کارو سیاست های شرکت های خودروسازی هم نمیشه اظهار نظری کرد . چون در حیطه و حوصله گفتمان ما نیست .

Hessam II
11-05-15, 21:39
دوستان طبق استعلام گرفته شده؛

موجودی شرکت آواژنگ بر خلاف تصور ما، از موس، موس پد، کیبرد و هدست های گیگابایت، تقریباً تکمیل و آماده ی فروش است! (از Low-End تا High-End)
در کلیه ی لوازم جانبی های برند لاجتیک هم موجودی شرکت آواژنگ تقریباً تکمیل و آماده ی فروش می باشد!

لیست قیمت دو مورد قوق الذکر امروز به دستم رسید و بسیار تعداد و تنوع موجودی شرکت بالاست!