PDA

مشاهده نسخه کامل : دو مشکل عجیب در تبلت

haj_farbod
03-04-15, 19:18
سلام . من با این WiFi_Pass_Recovery__Backup_Paid_ v3.6 نرم افزار ار پسورد وای فای های سیو شده بک آپ گرفتم . بعد اومدم با همون نرم افزار پسورد ها رو ریستوری کنم . وقتی ریستوری رو زدم دیگه وای فایم روشن نمیشه و همین طور هم که میبینید اون سویچ روشن خاموش کردن مخفی شده و صفحه بعد هم روی turning wlan on.. گیر کرده

برای مشاهده سایز اصلی عکس کلیک کنید
Only the registered members can see the link

تبلت رو فلش کردم ؛ حالا وقتی صفحه قفل بشه ( صفحه میره روی حالت خاموش ) دیگه نمیشه ا قفل درش آورد ( صفحه نمایش داده بشه )

این قسمت باگ ریپورت هم توی این بـار اضافه شده

که ارورش اینه

AMD>INTEL
03-04-15, 19:21
این برنامه رو تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید
اندرویدیها | رفع اشکالات وایرلس با Wifi Fixer v0.9.5.6 (Only the registered members can see the link)

haj_farbod
03-04-15, 19:41
این برنامه رو تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید
اندرویدیها | رفع اشکالات وایرلس با Wifi Fixer v0.9.5.6 (Only the registered members can see the link)

کارخاصی نکرد . فقط تلاش واسه روشن کردن وای فای کرد ککه موفق نشد

AMD>INTEL
03-04-15, 19:43
یکبار wipe کامل انجام بدید .

haj_farbod
03-04-15, 19:45
یکبار wipe کامل انجام بدید .

صفحه مربوطش انگلیسی نیست - یکی از این زبون هاس : کره ای چینی ژاپنی :1. (27):

AMD>INTEL
03-04-15, 19:49
این رو میتونید از روی منوی انگلیسی نوشته ها رو حدس بزنید چون جاشون عوض نمیشه . فقط زبانش چینی هست .

haj_farbod
03-04-15, 19:53
این رو میتونید از روی منوی انگلیسی نوشته ها رو حدس بزنید چون جاشون عوض نمیشه . فقط زبانش چینی هست .

تا حالا تو هیچ گوشی یا تبلتی به صفحه وایپ کردن نفرفتم که گزینه ها رو بدونم :(

میخوام ببرمش گارانتیش آوات . نمیدونم چی بگم که نگه از گارانتی خارجه :1. (31): چیکار کنم ؟!؟ بنظر شما مشکل از چیه ؟!؟

- - - Updated - - -

میخوام ببرمش گارانتیش آوات . نمیدونم چی بگم که نگه از گارانتی خارجه :1. (31): چیکار کنم ؟!؟ بنظر شما مشکل از چیه ؟!؟

AMD>INTEL
03-04-15, 19:57

- - - Updated - - -

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Vahid_ath
03-04-15, 20:03
اسم دستگاهت چیه؟