PDA

مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ asus g56jk

Republic of Gamers
03-04-15, 13:34
سلام و خسته نباشید

بنده با قیمت حدود 3.7 برای لپ تاپ گیمینگ رسیدم به ایسوس g56jk مدلی که 4gb گرافیک دارد
چندتا سوال مهم داشتم ممنون میشم به ان ها پاسخ دهید

1: کیفیت صفحه نمایش این مدل گیمینگ با توجه به ips ومات بودن با کیفیت هست و از زاویه کنار مشکلی ندارد و رنگ ها تغییر نمیکنند وبرای بازی و فیلم مناسب است؟

2: سیستم کولینگ این مدل با توجه به یک فنه بودن باز هم میتواند گرمای گرافیک و سی پی یو رو به طر کامل و خوب خارج کنه؟

3: گرافیک gtx 850m 4gb میتواند اغلب بازی های سنگین رو روی گرافیم high اجرا کنه و لگی مشاهده نشود؟

4: کیفیت اسپیکر های این مدل بسار خوب و با کیفیت هستند؟

5: ایا واقعا این لپتاب برای گیم هست؟ یعنی نوع مادربرد و قطعات به کار رفته درون آن برای گیم طراحی شده اند و میتوانند گرمای بالایی رو تحمل کنند؟؟؟ یا فقط همون لپتاپ n56 هست که فقط رنگ ان مشکی شده است؟؟

خیلی ممنون میشم که به همه ی سوالاتم پاسخ دهید
وبابت سوالات زیاد عذر میخواهم

M3RS4D 50062
03-04-15, 15:06
The Asus ROG G56JK Gaming Laptop: What Do You Get For 220 Thousand? | README (Only the registered members can see the link)

1.خیر ,کیفیت خوبی داره و مشکل دید از زاویه نداره.
2. بله مشکلی نیست ولی بهترین کار اینه که وقتی لپ تاپ میره زیر لود 100% ,کول پد براش بزارین تا گرما رو دفع کنه.
3.توی لینکی که دادم میتونید ببینید.
4.بله, خوبه
5. بله عزیز ,اگه اینجور بود که شما میگین تا حالا گندش در اومده و هیچ وقت فکر نمنید یه همچین کمپانیه بزرگی اینطوری بخواد سوتی بده

Republic of Gamers
03-04-15, 15:31
The Asus ROG G56JK Gaming Laptop: What Do You Get For 220 Thousand? | README (Only the registered members can see the link)

1.خیر ,کیفیت خوبی داره و مشکل دید از زاویه نداره.
2. بله مشکلی نیست ولی بهترین کار اینه که وقتی لپ تاپ میره زیر لود 100% ,کول پد براش بزارین تا گرما رو دفع کنه.
3.توی لینکی که دادم میتونید ببینید.
4.بله, خوبه
5. بله عزیز ,اگه اینجور بود که شما میگین تا حالا گندش در اومده و هیچ وقت فکر نمنید یه همچین کمپانیه بزرگی اینطوری بخواد سوتی بده
خیلی مممنون
من زیاد چیزی از این چیزا بلد نیستم و لینکی هم که دادید نتونستم متوجه خوب بودن گرافیکش بشم
میشود خودتون توضیح بدید که میتونه اغلب بازی های سنگین رو حداقل دویا 3 سال با کیفیت خوب و های بیاره بدون لگ؟؟
ممنونم دوست عزیز

Hessam II
03-04-15, 15:40
کارت گرافیک لپ تاپ مورد نظر شما، ضعیفه!! DDR3 هست!

MSI GE60 2PC Apache با قیمت 3,700,000 تومان توصیه می شود.
این لپ تاپ قابلیت ارتقای رم تا 16 گیگابایت + نصب SSD تا ظرفیت 256 گیگابایت رو داراست!

Republic of Gamers
03-04-15, 15:45
کارت گرافیک لپ تاپ مورد نظر شما، ضعیفه!! DDR3 هست!

MSI GE60 2PC Apache با قیمت 3,700,000 تومان توصیه می شود.
این لپ تاپ قابلیت ارتقای رم تا 16 گیگابایت + نصب SSD تا ظرفیت 256 گیگابایت رو داراست!
این لپتابی که معرفی کردید رو نمیپسندم به خاطر قیافه و همچینن صفحه
لنوو مارک خوبی هست؟ میشه به لپتاب های گیمش حساب باز کرد؟
1:لنوو y5070 مدل خوبی هست؟
2:برای بازی مشکلی نداره؟
3:قطعات و نوع مادربرد برای گیم هستتند یا از نوع معمولی؟
با تشکر

M3RS4D 50062
03-04-15, 17:01
این لپتابی که معرفی کردید رو نمیپسندم به خاطر قیافه و همچینن صفحه
لنوو مارک خوبی هست؟ میشه به لپتاب های گیمش حساب باز کرد؟
1:لنوو y5070 مدل خوبی هست؟
2:برای بازی مشکلی نداره؟
3:قطعات و نوع مادربرد برای گیم هستتند یا از نوع معمولی؟
با تشکر

شما لنو ی چینی رو به یه لپ تاپ تایوانی مقایسه میکنید؟؟؟ کیفیت ساخت ایسوس به مراتب بالاتر از مدل لنوو هست.
قطعا بهترین سیستم های دسکتاپ و حتی کنسول های بازی تا 2 سال دیگه نمیتونن بازی های روز رو بدون لگ اجرا کنن ,مگر اینکه نیازتون رو و انتظارتون رو در حد چیزی که دارین میخرین تهیه کنید.
قطعات گیمینگ هستن ولی حساسیت لازم نیست توی این مورد چون کلا لپ تاپ گیمینگ اشتباه محض هستش. با همین بودجه میتونید بهترین مدل دسکتاپ رو تهیه کنید که چندین برار لپ تاپ قدرت داره ,ولی کیفیت برد و قطعات داخلی این لپ تاپ به مراتب از لپ تاپ های معمولی بالاتره و با کیفیت تر.

Republic of Gamers
04-04-15, 17:46
با عرض سلام و خسته نباشید
یه سوال داشتم میخواستم بپرسم این لپتاب میتونه خوب کولینگ کنه یا نه؟ من سایتای ایرانی رو میخوندم البته نظرات مردمو معلوم نبود یکی میگفت اره یکی میگفت نه
الان سایتای معتبر خارجی چیزی در این مورد نوشتند؟ که معلوم شه کارایشش چه طوره؟
متشکر

M3RS4D 50062
04-04-15, 18:42
با عرض سلام و خسته نباشید
یه سوال داشتم میخواستم بپرسم این لپتاب میتونه خوب کولینگ کنه یا نه؟ من سایتای ایرانی رو میخوندم البته نظرات مردمو معلوم نبود یکی میگفت اره یکی میگفت نه
الان سایتای معتبر خارجی چیزی در این مورد نوشتند؟ که معلوم شه کارایشش چه طوره؟
متشکر
میتونید توی انجمن های خارجی جست و جو کنید و همچنین انجمن های خود ایسوس و نظرات کاربران رو بخونید.
ولی هیچ وقت از یه لپ تاپ گیمینگ انتظار این و نداشته باشن که ازش مثل سیستم گیمینگ دسکتاپ خروجی بگیرین (مثلا توی بازی )و چیزیش نشه.

هرچقدر هم کولینگ لپ تاپ قوی باشه ,همیشه به کول پد نیازه مخصوصا وقتی که میره زیر لود 100% (مثل وقتی که بازی میکنید)

Republic of Gamers
04-04-15, 22:34
میتونید توی انجمن های خارجی جست و جو کنید و همچنین انجمن های خود ایسوس و نظرات کاربران رو بخونید.
ولی هیچ وقت از یه لپ تاپ گیمینگ انتظار این و نداشته باشن که ازش مثل سیستم گیمینگ دسکتاپ خروجی بگیرین (مثلا توی بازی )و چیزیش نشه.

هرچقدر هم کولینگ لپ تاپ قوی باشه ,همیشه به کول پد نیازه مخصوصا وقتی که میره زیر لود 100% (مثل وقتی که بازی میکنید)
عزیز من زیاد حرفه ای بازی نمیکنم شاید روزی 2 ساعت این طوریا
انجمن خارجی خاصی نمیشناسم و انگیلیسیم خوب نیس :((
ممنون میشم کمک کنید اگر مزاحمتی ندارم
متشکر

M3RS4D 50062
05-04-15, 21:58
یه سوال داشتم میخواستم بپرسم این لپتاب میتونه خوب کولینگ کنه یا نه؟

بله کولینگ خوبی داره (نسبت به بقیه لپ تاپ های معمولی ) ولی برای همون 2 ساعت هم کول پد تهیه کنید بهتره.

AMD>INTEL
05-04-15, 22:04
مرصادجان توضیح دادند . حتما یک کول پد مناسب تهیه کنید .

Republic of Gamers
05-04-15, 22:04
بله کولینگ خوبی داره (نسبت به بقیه لپ تاپ های معمولی ) ولی برای همون 2 ساعت هم کول پد تهیه کنید بهتره.
باشه حتما کول پد تهیه میکنم..ممنونم
فقط یه سوال خیلی مهم داشتم
قیمت لپتاب g56jk با گرافیک 2 گیگ حدود 3.6 تومنه
و اون مدلی که 4 گیگ گرافیک داره 4 ملیون تومنه
میخواستم بپرسم واقعا یعنی gtx850m 4gb چه قدر از مدل 2 گیگیش قوی تره ینی ارزش داره مبلغ بیشتر بدم؟؟؟
چون با این اوصاف نمی ارزه مدل 4 گیگ
یعنی همین مدل 2گیگ هم میتونه بازی هارو خوب بیاره؟ البته در همون اماتوری ولی میخوام رو گرافیک های یا مدیوم بیاره
ممنون میشم کمک کنید

M3RS4D 50062
05-04-15, 22:13
باشه حتما کول پد تهیه میکنم..ممنونم
فقط یه سوال خیلی مهم داشتم
قیمت لپتاب g56jk با گرافیک 2 گیگ حدود 3.6 تومنه
و اون مدلی که 4 گیگ گرافیک داره 4 ملیون تومنه
میخواستم بپرسم واقعا یعنی gtx850m 4gb چه قدر از مدل 2 گیگیش قوی تره ینی ارزش داره مبلغ بیشتر بدم؟؟؟
چون با این اوصاف نمی ارزه مدل 4 گیگ
یعنی همین مدل 2گیگ هم میتونه بازی هارو خوب بیاره؟ البته در همون اماتوری ولی میخوام رو گرافیک های یا مدیوم بیاره
ممنون میشم کمک کنید

خدمت شما.
GeForce GTX 860M vs 850M (Only the registered members can see the link)

توی لینکی که گذاشتن اخرش تفاوت فریم هار توی بازی ها گذاشته.
(به نظر من ارزش خرید نسخه 2 گیگابایتی بیشتره)

Republic of Gamers
05-04-15, 22:17
خدمت شما.
GeForce GTX 860M vs 850M (Only the registered members can see the link)

توی لینکی که گذاشتن اخرش تفاوت فریم هار توی بازی ها گذاشته.
(به نظر من ارزش خرید نسخه 2 گیگابایتی بیشتره)
خیلی ممنون
فقط یعنی زیاد قدرت مدل 4 گیگ gtx850m با مدل 2 گیگش نیست دیگه؟؟
پس همون دو گیگ رو تهیه کنم تو اجرای برنامه های سنگین و بازی ها مشکلی برام درست نمیکنه؟
اها راستی مدل 2گیگ از نوع ddr3 هست یا از مدلddr5 ؟
ممنون

M3RS4D 50062
05-04-15, 22:24
خیلی ممنون
فقط یعنی زیاد قدرت مدل 4 گیگ gtx850m با مدل 2 گیگش نیست دیگه؟؟
پس همون دو گیگ رو تهیه کنم تو اجرای برنامه های سنگین و بازی ها مشکلی برام درست نمیکنه؟
اها راستی مدل 2گیگ از نوع ddr3 هست یا از مدلddr5 ؟
ممنون

اخ اخ ببخشید من لینک اشتباهی دادم.
مقایسه ی 860 رو با 850 دادم.

تفاوت زیادی ندارن بصرفه تره که مدل 2 گیگ رو بخرین ولی مدل 4 گیگ رو وقتی که پولش رو داشته باشین توصیه میشه

Republic of Gamers
05-04-15, 22:28
اخ اخ ببخشید من لینک اشتباهی دادم.
مقایسه ی 860 رو با 850 دادم.

تفاوت زیادی ندارن بصرفه تره که مدل 2 گیگ رو بخرین ولی مدل 4 گیگ رو وقتی که پولش رو داشته باشین توصیه میشه
خواهش میکنم عزیز:love:
داداش یه سوال داشتم لنوو Y5070 هم خرابی زیادی داره؟؟
اخه با رم 16 و گرافیک عالی و صفحه 4k حدود3.9 هستش که خیلی به صرفه تره فقط مشکل من اینه که میترسم مشکلی پیش بیاد براش
به نظرتون این حرفا درباره برند واقعا درسته یا توجه نکنم بهشون؟
ممنونم دوست عزیز

AMD>INTEL
05-04-15, 22:30
دوست گرامی lenovo فقط تو کانفیگ های متوسط اون هم سری thinkpad . توصیه میکنم سراغ مدل گیمینگ lenovo نرید .

Republic of Gamers
05-04-15, 22:31
ممنون دوست عزیزم
دوستان دیگه هم همین نظرو دارن؟
ممنون

M3RS4D 50062
05-04-15, 22:33
ممنون دوست عزیزم
دوستان دیگه هم همین نظرو دارن؟
ممنون
منم با اقا امید موافقم.
لنوو چینیه ولی ایسوس تایوانیه( تو چین اسمبل میشه ولی تحت لیسانس ایسوس هست که یه کمپانیه بنام تایوانی هست و رتبه جهانی داره)

AMD>INTEL
05-04-15, 22:36
تولید کدوم کشور زیاد مهم نیست . 99% قطعات الکترونیکی در چین تولید میشود . اسوس بیشتر سفارشات خودشو به پگاترون میده .
مهم طراحی مادربرد هست که اسوس یک سر و گردن بالاتر هست .

Republic of Gamers
05-04-15, 22:41
خیلی ممنون از کادر با تجربه و محترم این سایت که توسایت های دیگه واقعا کم پیدا میشه :love::love:
فقط من هنوز نتونستم دلیل محکمی پیدا کنم که مدل دو گیگابایتی gtx850 قدرت مدل 4 گیگابایتی رو داراست و میتونه جوابگو کار های سخت و سنگین مثل بازی و... بشه؟
خیلی ممنون:love::love:

AMD>INTEL
05-04-15, 22:44
دوست گرامی از من میشنوید ارزش هزینه به این مقدار برای 2 گیگ بیشتر ندارد .

Republic of Gamers
05-04-15, 22:47
دوست گرامی از من میشنوید ارزش هزینه به این مقدار برای 2 گیگ بیشتر ندارد .
اها پس همون مدل دو گیگ ارزشش بیشتره دیگه؟
ممنون

AMD>INTEL
05-04-15, 22:48
به نظرم نسبت به پولی که میپردازی بازدهی نمیگیری . میتونی با این بودجه یک ssd به لپتاپت اضافه کنی .

Republic of Gamers
05-04-15, 22:51
به نظرم نسبت به پولی که میپردازی بازدهی نمیگیری . میتونی با این بودجه یک ssd به لپتاپت اضافه کنی .
درست
خیلی ممنون اینم یه فکری هستش
فقط یه سوال دشاتم دیگه من مزاحم نمیشم :D
مدل دوگیگ همین gtx850 میتونه بازی و برنامه های سنگین رو بیاره دیگه؟ البته میخوام بازی هارو حداقل رو گرافیک high بیاره بدون لگ
خیلی معذرت میخوام از همتون بابت سوالات زیاد
متشکرم

AMD>INTEL
05-04-15, 22:54
درست
مدل دوگیگ همین gtx850 میتونه بازی و برنامه های سنگین رو بیاره دیگه؟ البته میخوام بازی هارو حداقل رو گرافیک high بیاره بدون لگ
متشکرم

های که با پردازنده های گرافیکی موبیلتی زیاد روش فکر نکن . به مدیوم راضی باش .

Republic of Gamers
05-04-15, 22:56
های که با پردازنده های گرافیکی موبیلتی زیاد روش فکر نکن . به مدیوم راضی باش .
ممنون
فقط منظورتون از ((
به نظرم نسبت به پولی که میپردازی بازدهی نمیگیری))
یعنی این مدل لپتاب ارزش نداره یا منظورتون با اون مدل 4گیگ بود؟

AMD>INTEL
05-04-15, 23:00
ممنون
فقط منظورتون از ((
به نظرم نسبت به پولی که میپردازی بازدهی نمیگیری))
یعنی این مدل لپتاب ارزش نداره یا منظورتون با اون مدل 4گیگ بود؟

مدل 4 گیگ منظورم بود .

AMD>NVIDIA
05-04-15, 23:03
درست
متشکرم
بستگی به بازی شما داره که چقدر رم بخواد...بازی داریم تا 2 گیگ رم میخواد بازی دارم 4 گیگ رم میخواد
شما فقط پول اضافه بابت حجم گرافیکت میدی
اگر حساسی رو این چیزا مثل خودم...جای لپ تا یه سیستم قوی 3 میلیونی جم کن و یک لپ تاپ 1 میلیونی هم بخر برای کارایی که باهاش داری...اگه واقعا به لپ تاپ و فیچری که بهت میده نیاز نداری و یکجا ساکن هستی با 4 میلیون یا 3.5 میلیون میتونی یه سیستم دسکتاپ خیلی قوی جم کنی من خودم همین کار رو کردم و بهتم پیشنهاد میدم
چون لپ تاپ پرفورمنس کاری که بهت میده مثلا میگه سی پی یو 2.2 گیگا هرتز قدرت داره...شما همین سی پی یو رو با نسخه دسکتاپش مقایسه کنی دو برابر قدرتش در لحظه بیشتر از نسخه لپ تاپه

من خواهرم مدل 2 گیگ این لپ تاپ و شوهر خواهرم مدل 4 گیگش رو داره...جفتشون عالیه...با ویندوز هشت در عرض 6 ثانیه با هارد 5200 prm ویندوز رو میاره بالا و لگ کاری نداره...
خنک کنندگیش با یک فن فوق العاده است و اصلا شما صدای فن نمیشنوی (بر عکس msi که صدای فن رو قشنگ احساس میکنی) ولی من در هر شرایطی میگم 30 تومن بیشتر هزینه کنی و حتما حتما کول پد رو بخری ترجیحا 12 ولتی بخر که آداپتور داشته باشه و سرعت فنش بیشتر باشه.

استحکام و دیزاینش حرف نداره
ایسوس تو لپ تاپ حرف دوم رو میزنه...حرف اول رو msi تو مدل های جدیدی که ارئه داده میزنه مخصوصا تو زمینه گیم مثل مدل gt80 که بالای 13 میلیون در میاد انگار سرور خریدی نه لپ تاپ
ولی تکنولوژی و طراحی ایسوس رو تایید میکنم حرفی توش نیست برد های خیلی قویی میسازه
به نظر من مدل
2 گیگش هم جوابتو میده چون گرافیک ddr5 داره
ولی بهت پیشنهاد میکنم سیستم قوی + لپ تاپ معمولی جم کنی یا اصلا یه سیستم خیلی قوی جم کنی با همون 3.500

Republic of Gamers
06-04-15, 16:48
بستگی به بازی شما داره که چقدر رم بخواد...بازی داریم تا 2 گیگ رم میخواد بازی دارم 4 گیگ رم میخواد
شما فقط پول اضافه بابت حجم گرافیکت میدی
اگر حساسی رو این چیزا مثل خودم...جای لپ تا یه سیستم قوی 3 میلیونی جم کن و یک لپ تاپ 1 میلیونی هم بخر برای کارایی که باهاش داری...اگه واقعا به لپ تاپ و فیچری که بهت میده نیاز نداری و یکجا ساکن هستی با 4 میلیون یا 3.5 میلیون میتونی یه سیستم دسکتاپ خیلی قوی جم کنی من خودم همین کار رو کردم و بهتم پیشنهاد میدم
چون لپ تاپ پرفورمنس کاری که بهت میده مثلا میگه سی پی یو 2.2 گیگا هرتز قدرت داره...شما همین سی پی یو رو با نسخه دسکتاپش مقایسه کنی دو برابر قدرتش در لحظه بیشتر از نسخه لپ تاپه

من خواهرم مدل 2 گیگ این لپ تاپ و شوهر خواهرم مدل 4 گیگش رو داره...جفتشون عالیه...با ویندوز هشت در عرض 6 ثانیه با هارد 5200 prm ویندوز رو میاره بالا و لگ کاری نداره...
خنک کنندگیش با یک فن فوق العاده است و اصلا شما صدای فن نمیشنوی (بر عکس msi که صدای فن رو قشنگ احساس میکنی) ولی من در هر شرایطی میگم 30 تومن بیشتر هزینه کنی و حتما حتما کول پد رو بخری ترجیحا 12 ولتی بخر که آداپتور داشته باشه و سرعت فنش بیشتر باشه.

استحکام و دیزاینش حرف نداره
ایسوس تو لپ تاپ حرف دوم رو میزنه...حرف اول رو msi تو مدل های جدیدی که ارئه داده میزنه مخصوصا تو زمینه گیم مثل مدل gt80 که بالای 13 میلیون در میاد انگار سرور خریدی نه لپ تاپ
ولی تکنولوژی و طراحی ایسوس رو تایید میکنم حرفی توش نیست برد های خیلی قویی میسازه
به نظر من مدل
2 گیگش هم جوابتو میده چون گرافیک ddr5 داره
ولی بهت پیشنهاد میکنم سیستم قوی + لپ تاپ معمولی جم کنی یا اصلا یه سیستم خیلی قوی جم کنی با همون 3.500
خیلی ممنونم از شما
از کار کردن با سیستم خونگی خوشم نمیاد حتما به یک لپتاب نیاز دارم
فقط مطمئنین که مدل 2گیگش ddr5 هستش؟؟
الان چه بازی هایی هستن که بیشتر از دو گیگ گرافیک میخوان؟ چون من یه جا خوندم همه بازی ها رو گرافیک 2 گیگ هم قابل اجران و نیازی به مدل بالاتری نیست..
راستی صفحه نمایشش همه ی این مدلا ips هست؟ یا مدل 2گیگ از پنل tn برخورداره؟
کیفیت صفحه و بلندگوهاش لذت بخشه؟؟
ببخشید این قدر سوال پرسیدم :love:

AMD>NVIDIA
07-04-15, 22:59
خیلی ممنونم از شما
از کار کردن با سیستم خونگی خوشم نمیاد حتما به یک لپتاب نیاز دارم
فقط مطمئنین که مدل 2گیگش ddr5 هستش؟؟
الان چه بازی هایی هستن که بیشتر از دو گیگ گرافیک میخوان؟ چون من یه جا خوندم همه بازی ها رو گرافیک 2 گیگ هم قابل اجران و نیازی به مدل بالاتری نیست..
راستی صفحه نمایشش همه ی این مدلا ips هست؟ یا مدل 2گیگ از پنل tn برخورداره؟
کیفیت صفحه و بلندگوهاش لذت بخشه؟؟
ببخشید این قدر سوال پرسیدم :love:

call of duty 4 advance warfare فکر کنم 2.7 گیگ رم میخواد
آره میتونی اجرا کنی ولی fps میاد پایین
آره گرافیکش ddr5 هستش و جواب میده 90% بازی هایی که تا الان تولید شدن و تا یک سال دیگه هم تولید میشن.شما بازی هایی مثل counter go یا بازی هایی مثل همون call of duty رو میتونی راحت بازی کنی مشکلیم پیش نمیاد برات
کیفیت بلندگوش خوبه تفکیک صداشم خوبه فکر کنم مدار آمپلی فایر هم داشته باشه صداش میکوبه خوبه (توجه کن خوبه عالی نیست)تو این قیمتی که داره واقعا بلند گو هاش خوبه یه ساب وافرم داره که پیشنهاد میکنم بندازیش سطل آشغال خخخخخ فقط گوم گوم میکنه یه چیز دکوریه
کیفیت مانیتورش خوبه 170 درجه است یعنی شما از بقل بشینی میبینی تا 80% وضوح رو
صفحه نمایش مدل 2 گیگ:15.6 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت Full HD 1920x1080 - با روکش مات . . . .نه آی پی اس نیست(چه توقع های بی جایی داریا!!!)
صفحه نمایش مدل 4 گیگ ips هستش 15.6 اینچ از نوع IPS LCD با دقت Full HD 1920x1080 - با روکش مات کیفیت صفحش خوبه چشمو نمیزنه

ببین در کل بهت میگم من خودم کل بازارو زیرو رو کردم تو این رنج قیمت بهتر از این لپ تاپ پیدا نمیکنی الکی ذهنتو درگیر نکن
همین مدل 2 گیگ خوبه از 10 من بهش 9 میدم بهش
بازم سوال داری بپرس

Republic of Gamers
09-04-15, 00:51
call of duty 4 advance warfare فکر کنم 2.7 گیگ رم میخواد
آره میتونی اجرا کنی ولی fps میاد پایین
آره گرافیکش ddr5 هستش و جواب میده 90% بازی هایی که تا الان تولید شدن و تا یک سال دیگه هم تولید میشن.شما بازی هایی مثل counter go یا بازی هایی مثل همون call of duty رو میتونی راحت بازی کنی مشکلیم پیش نمیاد برات
کیفیت بلندگوش خوبه تفکیک صداشم خوبه فکر کنم مدار آمپلی فایر هم داشته باشه صداش میکوبه خوبه (توجه کن خوبه عالی نیست)تو این قیمتی که داره واقعا بلند گو هاش خوبه یه ساب وافرم داره که پیشنهاد میکنم بندازیش سطل آشغال خخخخخ فقط گوم گوم میکنه یه چیز دکوریه
کیفیت مانیتورش خوبه 170 درجه است یعنی شما از بقل بشینی میبینی تا 80% وضوح رو
صفحه نمایش مدل 2 گیگ:15.6 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت Full HD 1920x1080 - با روکش مات . . . .نه آی پی اس نیست(چه توقع های بی جایی داریا!!!)
صفحه نمایش مدل 4 گیگ ips هستش 15.6 اینچ از نوع IPS LCD با دقت Full HD 1920x1080 - با روکش مات کیفیت صفحش خوبه چشمو نمیزنه

ببین در کل بهت میگم من خودم کل بازارو زیرو رو کردم تو این رنج قیمت بهتر از این لپ تاپ پیدا نمیکنی الکی ذهنتو درگیر نکن
همین مدل 2 گیگ خوبه از 10 من بهش 9 میدم بهش
بازم سوال داری بپرس
جدی مدل 2گیگ صفحه ش Ips نیس؟؟:1. (27):
ای خدا من فقط برای صفحه ش اینو میخواستم مدل 4 گیگش 4تومنه که اصلا به صرفه نیس به جاش Y5070 خیلی بیشتر می ارزه
ولی باز هم مطمئنی مدل2 گیگ پنلش tn هستش؟؟؟ لینکی هم دارید که اینو گفته باشه؟ میشه دقیقا نگاه کنید بگید؟ دوستان دیگه هم هیمنو میگن؟؟
ای خدااااااااااا :1. (12):

AMD>INTEL
09-04-15, 00:59
ASUS G56JK - A
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 34 ~ 27.2 × 255 × 380 میلی‌متر - وزن: 2.7 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4710HQ 2.50GHz up to 3.50 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 12 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400RPM
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GTX 850M 2GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع IPS LCD با دقت Full HD 1920x1080 - با روکش مات
امکانات:DVD-RW Webcam Backlit Keyboard Card Reader Wi-Fi Ethernet Port VGA Port HDMI Port
سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - فاقد سیستم‌عامل

Republic of Gamers
09-04-15, 01:00
ASUS G56JK - A
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 34 ~ 27.2 × 255 × 380 میلی‌متر - وزن: 2.7 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4710HQ 2.50GHz up to 3.50 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 12 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400RPM
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GTX 850M 2GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع IPS LCD با دقت Full HD 1920x1080 - با روکش مات
امکانات:DVD-RW Webcam Backlit Keyboard Card Reader Wi-Fi Ethernet Port VGA Port HDMI Port
سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - فاقد سیستم‌عامل
درست ولی نمیشه به این سایتا هم اعتماد کرد
ینی میشه مدل دو گیگ پنلش tn باشه؟؟؟؟؟؟:1. (27):

AMD>INTEL
09-04-15, 01:10
درست ولی نمیشه به این سایتا هم اعتماد کرد
ینی میشه مدل دو گیگ پنلش tn باشه؟؟؟؟؟؟:1. (27):

نه اتفاقا دیجی کالا مشخصات رو درست میزنه .

AMD>INTEL
09-04-15, 01:12
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد لپ تاپ G56JK، صفحه نمایش مات آن است. دقت تصویر Full HD دستگاه که معادل 1920×1080 پیکسل است، تصاویر بسیار شفاف و تمیزی ارائه می‌دهد. این صفحه نمایش 15.6 اینچی و ضد انعکاس نور، از روشنایی بالایی بهره‌مند است و آرزوی داشتن آن را همه بازیکنان حرفه ای بازی‌های کامپیوتری دارند! وجود پنل IPS نیز دیگر حرفی برای گفتن باقی نمی‌گذارد. زوایای دید عالی افقی و عمودی صفحه نمایش نیز یکی دیگر از نکات مثبت لپ تاپ ایسوس G56JK است. همچنین کمپانی ایسوس در صفحه نمایش G56JK از تکنولوژی‌های انحصاری خود مانند Splendid Video و Zero Bright Dot نیز استفاده کرده که به خلق تصاویر شفاف‌تر و واقعی‌تر بسیار کمک کرده است. شما می‌توانید تمام طول روز را به این صفحه نمایش خیره شوید بدون آنکه چشم درد یا سردرد بگیرید. این صفحه نمایش با روکش مات، برای شرایط نوری مختلف کاملا مناسب است و در محیط‌های با نور زیاد و حتی محیط بیرون نیز می‌توان روی آن حساب کرد. تنها مشکلی که وجود دارد، فضای خالی بین صفحه نمایش و بدنه آلومینیومی دستگاه است که با کمی فشار احتمال فرو رفتن به داخل را دارد.

Republic of Gamers
09-04-15, 01:14
نه اتفاقا دیجی کالا مشخصات رو درست میزنه .
پس یعنی دیگه مشکلی نیس؟ مدل 2گیگ هم پنلش ips هست دیگه؟ چون من به خاطر صفحه ش اینو انتخاب کردم..جای نگرانی و شک نداره که مثلا یه وقت دوگیگش tn باشه؟؟
ممنون

AMD>INTEL
09-04-15, 01:16
پس یعنی دیگه مشکلی نیس؟ مدل 2گیگ هم پنلش ips هست دیگه؟ چون من به خاطر صفحه ش اینو انتخاب کردم..جای نگرانی و شک نداره که مثلا یه وقت دوگیگش tn باشه؟؟
ممنون

نه عزیز جای نگرانی ندارد .

AMD>INTEL
09-04-15, 01:19
View every detail from any angle in Full HD

Immerse yourself in every detail of your game world with the glare-free 15.6-inch Full HD IPS panel, offering stunning picture quality and 178-degree viewing angles!
Notebooks & Ultrabooks | G56JK | ASUS Global (Only the registered members can see the link)

Republic of Gamers
09-04-15, 01:28
View every detail from any angle in Full HD

Immerse yourself in every detail of your game world with the glare-free 15.6-inch Full HD IPS panel, offering stunning picture quality and 178-degree viewing angles!
Notebooks & Ultrabooks | G56JK | ASUS Global (Only the registered members can see the link)
متشکر
این برای مدل2 گیگ هم صدق میکنه دیگه؟ پس همشون ips هستن؟
:love:

AMD>INTEL
09-04-15, 01:32
متشکر
این برای مدل2 گیگ هم صدق میکنه دیگه؟ پس همشون ips هستن؟
:love:

خود اسوس نوشته ips