PDA

مشاهده نسخه کامل : عدم روشن شدن همزمان مانیتور با سیستم

behzad-brm
01-04-15, 10:29
سلام دوستان
یه مشکلی واسه من پیش امده کسی از دوستان میتونن کمک کنن:1. (28):
وقتی که سیستم رو میخام روشن کنم یعنی دکمه پاور رو میزنم سیستم روشن میشه ولی مانیتور همچنان خاموش میمونه و روشن نمیشه و با زدن دکمه ری استارت سیستم رو همون اول کار که هنوز داره بوت میکنه دوباره راه اندازی میکنم و جالب است که ایندفعه که سیستم بعداز ری استارت میخواد بالا بیاد همزمان مانیتور را با خود روشن میکند !!؟؟
عزیزان خواهشا کمک کنید نمیدونم چرا اینطور هست تا حالا همچین چیزی ندیدم!!!!!!!!!!:1. (27):

M3RS4D 50062
01-04-15, 10:32
پاورتون چیه؟

مشخصات کامل سیستمتون رو + مانیتور رو بنویسید.

AMD>INTEL
01-04-15, 11:50
سلام دوستان
وقتی که سیستم رو میخام روشن کنم یعنی دکمه پاور رو میزنم سیستم روشن میشه ولی مانیتور همچنان خاموش میمونه و روشن نمیشه و با زدن دکمه ری استارت سیستم رو همون اول کار که هنوز داره بوت میکنه دوباره راه اندازی میکنم و جالب است که ایندفعه که سیستم بعداز ری استارت میخواد بالا بیاد همزمان مانیتور را با خود روشن میکند !!؟؟
عزیزان خواهشا کمک کنید نمیدونم چرا اینطور هست تا حالا همچین چیزی ندیدم!!!!!!!!!!:1. (27):

مشخصات دقیق سیستم رو بنویسید .

behzad-brm
01-04-15, 13:28
بابت دیر جواب دادن شرمنده اخه فکر نمیکردم به این سرعت جواب بدین واقعا سپاس گذارم
مشخصات سیستم
cpu :e7500
gpu: 9800gt
ram : 4 g
main : elite group g41t-m13
power : king power به احتمال زیاد 600 وات هست
hard disk : 1tb seeget
کیس هم الگانس هست از این مدل های که جلوشون یک ولوم بزرگ داره پایینش
بازم سوالی بود در خدمتم
بازم ممنون
ببخشید مانیتور این هست (یادم رفت)
LG L1755s

AMD>INTEL
01-04-15, 13:31
بابت دیر جواب دادن شرمنده اخه فکر نمیکردم به این سرعت جواب بدین واقعا سپاس گذارم
مشخصات سیستم
cpu :e7500
gpu: 9800gt
ram : 4 g
main : elite group g41t-m13
power : king power به احتمال زیاد 600 وات هست
hard disk : 1tb seeget
کیس هم الگانس هست از این مدل های که جلوشون یک ولوم بزرگ داره پایینش
بازم سوالی بود در خدمتم
بازم ممنون

ایراد به دلیل ضعف پاور هست . پاور شما ماگزیمم 220w خروجی دارد . برای این سیستم حداقل به یک پاور گرین 380 وات نیاز دارید . این که دفعه اول بوت نمیشه . بخاطر نوسان درشاخه 5 ولت استندبای هست .

M3RS4D 50062
01-04-15, 13:59
بله , مشکل شما از پاورتون هست که برق کافی رو نمیتونه تامین کنه و بهترین مدلی که برای سیستم شما میشه تهیه کرد همون مدل گرینی هست که آقا امید معرفی کردن.(نسبت به تهیه پاور هم اقدام هر چه سریعتر تا سیستمت سکته نزده)

behzad-brm
01-04-15, 19:22
وای خدایا یعنی مشکل از پاور هست افتادم تو خرج دیگه پس پاور لازم شده
در مورد پاور هم ممنون اگر بشه از همین پاور گریین که معرفی کردید تهیه میکنم
ببخشید شاید جاش اینجا ولی اگر حدود قیمتش رو دارید ممنون میشم بفرمایید

AMD>INTEL
01-04-15, 19:27
وای خدایا یعنی مشکل از پاور هست افتادم تو خرج دیگه پس پاور لازم شده
در مورد پاور هم ممنون اگر بشه از همین پاور گریین که معرفی کردید تهیه میکنم
ببخشید شاید جاش اینجا ولی اگر حدود قیمتش رو دارید ممنون میشم بفرمایید

حدود 130 تا 140 تومن .

behzad-brm
02-04-15, 19:56
سلام عزیزان ببخشید دوباره مزاحم شدم
البته این حرفی که میگم فقط بخاطر اینکه میخام مطمئن بشم خودم
تو یکی از سایت ها خوندم که این مشکل روشن نشدن مانیتور با سیستم بدلیل سیم کشی اشتباه خوده کیس هست که رخ میده و بخاطر همین یکم دو دل شدم از طرفی هم نمیدونم ضعف پاور چطور میتونه باعث شه که مانیتور روشن نشه اخه خود سیستم روشن میشه ولی مانیتور روشن نمیشه:1. (26)::1. (27): و دیروز تا جایی که میشد برق قسمت های غیر ضروری رو حذف کردم یعنی قسمت (2 عدد فن- ال سی دی خوده کیس- دو عدد رایتر)ولی بازم مشکل پا برجا است
واقعا موندم که ایا مشکل از پاور هست:1. (26):؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

AMD>INTEL
02-04-15, 19:59
تو یکی از سایت ها خوندم که این مشکل روشن نشدن مانیتور با سیستم بدلیل سیم کشی اشتباه خوده کیس هست که رخ میده و بخاطر همین یکم دو دل شدم از طرفی هم نمیدونم ضعف پاور چطور میتونه باعث شه که مانیتور روشن نشه اخه خود سیستم روشن میشه ولی مانیتور روشن نمیشه:1. (26)::1. (27): و دیروز تا جایی که میشد برق قسمت های غیر ضروری رو حذف کردم یعنی قسمت (2 عدد فن- ال سی دی خوده کیس- دو عدد رایتر)ولی بازم مشکل پا برجا است

پاور فعلی شما در حالت عادی غیر استاندارده . میتونید سیستم رو برای عیب یابی به مرکز خدمات کامپیوتری ببرید تا مطمئن بشید . این پاورها کیلوئی باعث خیلی از مشکلات میشن و این ایراد سیستم شما هم از این موارد هست .

M3RS4D 50062
02-04-15, 20:00

از پاورتون تست بگیرید با ولت متر تا خروجی رو ببینید. اگه مشکل از پاور نبود بگید تا بازم بررسی بشه.
Only the registered members can see the link

behzad-brm
02-04-15, 20:10
اخه جالبه سیستم راحت روشن میشه و هیچ مشکلی نداره و فقط مانیتور خاموش میمونه و بعداز زدن دکمه restart سیستم مانیتور رو هم روشن میکنه:1. (28):

behzad-brm
02-04-15, 20:14
از پاورتون تست بگیرید با ولت متر تا خروجی رو ببینید. اگه مشکل از پاور نبود بگید تا بازم بررسی بشه.
Only the registered members can see the link

ممنون از پاسختون حالا برای مشخص شدن وقتی با ملتیمتر اندازه میگم چه اعدادی رو باید نمایش بده؟؟؟؟؟؟

M3RS4D 50062
02-04-15, 20:37
ممنون از پاسختون حالا برای مشخص شدن وقتی با ملتیمتر اندازه میگم چه اعدادی رو باید نمایش بده؟؟؟؟؟؟

ببخشید من توی پست قبلیم ویئدو اشتباهی لینک دادم.

این صفحه رو مطالعه کنید ,کامل توضیح داده براتون .تک تک شاخه ها رو و مقدار ولتشون.
How to Test a Computer Power Supply Using a Voltmeter | Chron.com (Only the registered members can see the link)

behzad-brm
02-04-15, 20:39
ببخشید من توی پست قبلیم ویئدو اشتباهی لینک دادم.

این صفحه رو مطالعه کنید ,کامل توضیح داده براتون .تک تک شاخه ها رو و مقدار ولتشون.
How to Test a Computer Power Supply Using a Voltmeter | Chron.com (Only the registered members can see the link)

ممنون تست میکنم ببینم چی مشه از پاسخگویی و توجه تان واقعا سپاسگزارم

ostadrayaneh
01-02-18, 12:50
سلام دوستان

با سلام به همه دوستان و بازدیدکنندگان.
میدونم از تاریخ پست چند سال گذشته ولی خب من چون پاسخی برای موضوع پیدا نکردم تصمیم گرفتم مجدد به جریان بندازمش.
اول اینکه اسم پست رو هم اگه اینطوری انتخاب می کردید بهتر بود: تصویر ندادن در استارت بعد از بعد از شات داون در ویندوز 7 مادربورد elite G41T-M13 ver 1.0
درسته. من با انواع پاور و متغیرهای دیگه مثل آپدیت بایوس و . . . تست کردم و به این نتیجه رسیدم که مادربورد مذکور فقط بعد از شات داون در ویندوز7 وقتی سیستم رو دوباره روشن میکنی تصویر نمیده و نیاز به ریست داره. توی xp درسته. اگه شات داون انجام نشه و سیستم جور دیگه ای خاموش بشه هم درسته.
حالا اگه از دوستان کسی میدونه واقعا مشکل چیه خواهش میکنم راهنمایی کنید.