PDA

مشاهده نسخه کامل : اجرا نشدن 3d

maad
01-04-15, 00:21
با سلام لطفا اگه ممکنه راهنمایی کنید که واقعا دیگه خسته شدم من قبلا سیستم بدون گرافیک بود یعنی گرافیک انبورد مادربرد سیستم مدل asus p8z77-vlk بود و داری خروجی hdmi زمان کابل به این خروجی و به مانیتور LG D2342 3Dوصل میکردم میتونستم با سایبر لینک و کلیک کردن بر روی گزینه 3dفیلم اجرا و بدون هیچ مشکلی ببینم اما بعد از نصب کردن گرافیک Gtx760 hawk بر روی سیستم دیگه سایبر لینک فیلم به صورت معمولی اجرا میکنه یعنی زمانی که گزینه 3Dمیزنم فیلم به صورت معمولی پخش میشه کارهای که انجام دادم ونتیجه نگرفتم ابدیت کردن گرافیک .تعویض ویندوز نصب مجدد سایبر لینک امروز گرافیک از سیستم جدا کردم و کابل رو به ماربرد وصل کردم مشکل حل شد لطفا بگید باید واسه این مشکل چی رو برسی کنم در ضمن یکی گفت باید کابل hdmi ورزن 1.4 باشه اونم گرفتم نصب کردم نتیجه نداد لطفا ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

AMD>INTEL
01-04-15, 00:31
با پلیر دیگه ای تست کردید ؟

maad
01-04-15, 00:36
با هر نو پلیر 3D تست کردم ولی نشد

AMD>INTEL
01-04-15, 00:40
این رو تست کنید 3D VISION VIDEO PLAYER V1.5.5A
همچنین توی منوی برنامه CYBERLINK باید تنظیماتی برای 3D داشته باشه .

AMD>INTEL
01-04-15, 00:55
این رو باید نصب کنید
Only the registered members can see the link ql.zip

maad
01-04-15, 10:04
با سلام نرم افزارهارو نصب کردم با 3D VISION VIDEO PLAYER V1.5.5A فیلم که اجرا میشه دو تا تصویر رو سه بعدی کلیک میکنم 4 تا میشه تنظیمات چک کردم چیزی متوجه نشدم با سایبر لینک تفاوتی نکرده تمام او نرم افزارها نصب کردم فقط الان گرافیک جدا کنم با سایبر بدون هیچ موردی اجرا میشه ولی بمحض نصب گرافیک دیگه کار نمیکنه با تشکر

AMD>INTEL
01-04-15, 11:58
با سلام نرم افزارهارو نصب کردم با 3D VISION VIDEO PLAYER V1.5.5A فیلم که اجرا میشه دو تا تصویر رو سه بعدی کلیک میکنم 4 تا میشه تنظیمات چک کردم چیزی متوجه نشدم با سایبر لینک تفاوتی نکرده تمام او نرم افزارها نصب کردم فقط الان گرافیک جدا کنم با سایبر بدون هیچ موردی اجرا میشه ولی بمحض نصب گرافیک دیگه کار نمیکنه با تشکر

تو تنظیمات 3d سایبر لینک و nvidia 3d vision شات بگذارید .

aryaiee
01-04-15, 12:43
بهترین روش برای تست کردن KM PLAYER است.نصب کنید در قسمت پایین بر روی گزینه 3D کلیک کنید.ابتدا 2 تصویر باید داشته باشید به صورت SIDE BY SIDE و بعدش میندازه روی هم تصاویر رو و 3D درست میشه.مطمئن شوید که کابل مورد استفاده هم ورژن 1.4 باشد.اگر نشد یک شات بگذارید.

maad
02-04-15, 20:25
سلام تنظیماتCyberLink PowerDVD 14 Only the registered members can see the link

maad
02-04-15, 23:06
سلام دوست عزیز kmهم نصب احتمالا مربوط به عینک های با شیشه دو رنگ اما این مانیتور عینک شیشه های یه رنگ داره جواب نداد لطفا اساتید راهنمایی کنند با تشکر

maad
11-04-15, 13:19
سلام کسی نیست منو راهنمایی کنه

خبات کریمی
11-04-15, 14:32
درود دوست عزیز

شما هم سایبر لینک و هم درایور رو حذف و جدیدترین نسخه هارو نصب کنید.

iهمچنین در بخش تنظیمات سایبر لینک وضوح تصویر و نرخ نوسازی متناسب با نمایشگر خودتون رو انتخاب کنید،

اگر مشکل حل نشد لطفا از تنظیمات سایبر لینک با گرافیک مجتمع شات بزارین

:give_rose:

aryaiee
12-04-15, 20:18
به عینک ربطی نداره عزیز من.منظور من این بود یک شات از تصویر 3d شده km بگذارید لطفا.