PDA

مشاهده نسخه کامل : رنگی شدن مانیتور

mahdi2565
28-03-15, 20:39
سلام دوستان...
مانیتورم ی مدتی بود که یک قسمتش خط های موازی رنگی میشد یعنی اگه مانیتور رو به سه قسمت تقسیم کنیم قسمت سمت راست خط های موازی رنگی میسد ؛ اوایل با ی بار خاموش روشن کردن مانیتور درست میشد ولی بعد ی مدت دیگه درست نشد ...
دوتا نمایندگی بردم بدون اینکه مانیتور رو ببینن گفتم غیره قابل تعویضه ، ولی یکی گفته یا با 20 30 تومن درست میشه یا پنلش که 100 تومنه رو تعویض میکنن...
میخواستم بدونم واقعا میشه درست کرد یا نه؟؟؟

AMD>INTEL
28-03-15, 20:43
سلام دوستان...
مانیتورم ی مدتی بود که یک قسمتش خط های موازی رنگی میشد یعنی اگه مانیتور رو به سه قسمت تقسیم کنیم قسمت سمت راست خط های موازی رنگی میسد ؛ اوایل با ی بار خاموش روشن کردن مانیتور درست میشد ولی بعد ی مدت دیگه درست نشد ...
دوتا نمایندگی بردم بدون اینکه مانیتور رو ببینن گفتم غیره قابل تعویضه ، ولی یکی گفته یا با 20 30 تومن درست میشه یا پنلش که 100 تومنه رو تعویض میکنن...
میخواستم بدونم واقعا میشه درست کرد یا نه؟؟؟

عکس بگیرید . بهتون نظرکامل میتونم بدم . اینطوری نمیشه .

mahdi2565
28-03-15, 21:05
متاسفانه مانیتور در دسترسم نیست... میتونین ی نظری با این توضیحات بدین؟؟

AMD>INTEL
28-03-15, 21:07
خیر امکانش نیست . باید ایراد رو ببینم تا بتونم نظر بدم .

SMHD
16-04-15, 10:20
عکس بگیرید . بهتون نظرکامل میتونم بدم . اینطوری نمیشه .
سلام
من هم این مشکل رو دارم. البته من خیلی پیگیری کردم ظاهرا تعمیر نمیشه و البته شاید تعویض پانل هم مقرون به صرفه نباشه. حداقل به من اینطوری گفتن.
فکر کنم دوستمون هم مشکل مشابهی دارن. من عکس مانیتور خودم رو گذاشتم.
حالا یک سوال. در حال حاضر از لحاظ توجه ویژه به کیفیت پانل در کنار سایر خصوصیات کدوم مانیتور موجود در بازار رو در رنج 19 تا 22 اینچ معرفی می کنید؟
ممنون
Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
16-04-15, 12:18
این خط های رنگی از زمانی که روشن میکنید روی مونیتور هست ؟ اگر آره ایراد پنل هست .

SMHD
16-04-15, 18:15
این خط های رنگی از زمانی که روشن میکنید روی مونیتور هست ؟ اگر آره ایراد پنل هست .
بله کلا همیشه هست. در هر شرایطی.
لطف می کنید سوال من رو هم جواب بدید:
در حال حاضر از لحاظ توجه ویژه به کیفیت پانل در کنار سایر خصوصیات، کدوم مانیتور موجود در بازار رو در رنج 19 تا 22 اینچ معرفی می کنید. راستش مانیتور فعلی حدود 2.5 سال بیشتر کارد نکرد و اینطوری شد که دارید می بینید. دیگه طاقت ندارم مانیور بعدی هم با گذشت یه زمان کم به این روز بیافته!

AMD>INTEL
16-04-15, 18:48
بله کلا همیشه هست. در هر شرایطی.
لطف می کنید سوال من رو هم جواب بدید:
در حال حاضر از لحاظ توجه ویژه به کیفیت پانل در کنار سایر خصوصیات، کدوم مانیتور موجود در بازار رو در رنج 19 تا 22 اینچ معرفی می کنید. راستش مانیتور فعلی حدود 2.5 سال بیشتر کارد نکرد و اینطوری شد که دارید می بینید. دیگه طاقت ندارم مانیور بعدی هم با گذشت یه زمان کم به این روز بیافته!

پنل IPS LG