PDA

مشاهده نسخه کامل : [مادربرد گیگابایت]2 راهی سر سخت افزار وبایوس درH77 و Z77 گیگابایت

تاج
28-03-15, 10:45
سلام
من مدل GIGABYTE - Motherboard - Socket 1155 - GA-H77-DS3H (rev. 1.1) (Only the registered members can see the link) دارم((H77))
حالا میخوام بایوسz77 رGIGABYTE - Motherboard - Socket 1155 - GA-Z77-DS3H (rev. 1.0) (Only the registered members can see the link) بریزم برای مدل بالایی!!!:lol:
اما سوالم اینه ک واقعا تفاوت این 2 برد تو چی هست؟
برای آور میخوام اینکار کنم

AMD>INTEL
28-03-15, 12:43
سلام
من مدل GIGABYTE - Motherboard - Socket 1155 - GA-H77-DS3H (rev. 1.1) (Only the registered members can see the link) دارم((H77))
حالا میخوام بایوسz77 رGIGABYTE - Motherboard - Socket 1155 - GA-Z77-DS3H (rev. 1.0) (Only the registered members can see the link) بریزم برای مدل بالایی!!!:lol:
اما سوالم اینه ک واقعا تفاوت این 2 برد تو چی هست؟
برای آور میخوام اینکار کنم

با زدن بایوس p77 روی مادربردتون سیستم شما بوت نمیشه . پیشنهاد میکنم این کار رو نکنید .

تاج
28-03-15, 13:48
با زدن بایوس p77 روی مادربردتون سیستم شما بوت نمیشه . پیشنهاد میکنم این کار رو نکنید .

z77شرمندتون نهp77
ولی خب دسترسی به Z77ندارم ک چک کنم تفاوتشون تو چی هس
در ثانی اگرم نیاد بالا TNM2000دارم
ثالثا خیلی به این مسئله برخوردم که بعضی شرکتها اجناس خودشون با کمی تغییرات به عنوان واشکال مختلف غالب میکنن
من اصل موضوع مورد بحثم اینکه تفاوت سخت افزاری 2 برد گفته شده چیه؟؟؟
شرکت گیگابایت جوابی داره؟
چون بایوساشون دانلود کردم وعصری میرم باز کنم ببینم چی توشون هس؟؟

از کارای غیرمعقول وپیچیده هم خوشم ویاد:rules:

AMD>INTEL
28-03-15, 13:52
z77شرمندتون نهp77
ولی خب دسترسی به Z77ندارم ک چک کنم تفاوتشون تو چی هس
در ثانی اگرم نیاد بالا TNM2000دارم
ثالثا خیلی به این مسئله برخوردم که بعضی شرکتها اجناس خودشون با کمی تغییرات به عنوان واشکال مختلف غالب میکنن
من اصل موضوع مورد بحثم اینکه تفاوت سخت افزاری 2 برد گفته شده چیه؟؟؟
شرکت گیگابایت جوابی داره؟
چون بایوساشون دانلود کردم وعصری میرم باز کنم ببینم چی توشون هس؟؟

از کارای غیرمعقول وپیچیده هم خوشم ویاد:rules:

این دیگه تصمیم خودتون هست . البته اگر پروگرامر دارید مشکلی نیست میتونی برگردونید به حالت اول .
خیر گیگابایت و دوستانی که بایوس مود شده رو مینویسند در باره استفاده بایوس مادربرد Z77 روی H77 چیزی ننوشتند .
تفاوت اصلی چیپ هر دو مادربرد هست که با هم تفاوت دارند . چیپهای شبکه متفاوت هستند .
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

تاج
30-05-15, 12:05
با bios@ که نشد و این همه مشغله ودردسر گرونی گفتم با TNM هم بایوس نریزم تا اینکه گارانتی مینبرد تموم شه
پس فعلا تا اطلاع ثانوی از این قضیه بدور میباشم

تاج
30-05-15, 12:08
این دیگه تصمیم خودتون هست . البته اگر پروگرامر دارید مشکلی نیست میتونی برگردونید به حالت اول .
خیر گیگابایت و دوستانی که بایوس مود شده رو مینویسند در باره استفاده بایوس مادربرد Z77 روی H77 چیزی ننوشتند .
تفاوت اصلی چیپ هر دو مادربرد هست که با هم تفاوت دارند . چیپهای شبکه متفاوت هستند .
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

ممنونئ از پاسخگویی//اما ظاهرا تفاوت توی مقادیر دسترسی مین برای OverClock هست که من خواستم این کار کنم وقسمت تغذیه وگرنه من چک کردم چیپ شبکه هردو مدل یکی هستند

AMD>INTEL
30-05-15, 12:11
ممنونئ از پاسخگویی//اما ظاهرا تفاوت توی مقادیر دسترسی مین برای OverClock هست که من خواستم این کار کنم وقسمت تغذیه وگرنه من چک کردم چیپ شبکه هردو مدل یکی هستند

بله به خاطر همین مقایسه چیپ ها رو براتون قرار دادم .

AMD>INTEL
30-05-15, 12:32
لطفا نظرت رو درباره پشتیبانی آنلاین گیگابایت و آواژنگ رو در تاپیک زیر اعلام کن .
Only the registered members can see the link