PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید لپتاب (asus rog g551jm یا lenovo Y5070 uhd)

black storm
25-03-15, 19:16
سلام خدمت همه ی عزیزان
عیدتون مبارک
چند وقتی بود که بین لپتاب ها گیج شده بودم وهنوز هم به انتخاب نهایی نرسیدم
داشتم وبگردی میکردم به یه مدل ایسوس به اسم asus rog g551jm برخوردم
میخواستم بپرسم چطور لپتابی هستش
الان تو ایران قیمتش چنده
این بهتره یا lenovo Y5070 uhd
ممنون

AMD>INTEL
25-03-15, 19:29
این مدل در حاضر موجود نیست در ایران
این مدل جایگزین خوبیه
ASUS G56JK - A
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 34 ~ 27.2 × 255 × 380 میلی‌متر - وزن: 2.7 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4710HQ 2.50GHz up to 3.50 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 12 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400RPM
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GTX 850M 2GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع IPS LCD با دقت Full HD 1920x1080 - با روکش مات
امکانات:DVD-RW Webcam Backlit Keyboard Card Reader Wi-Fi Ethernet Port VGA Port HDMI Port
سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - فاقد سیستم‌عامل

black storm
25-03-15, 19:34
این مدل در حاضر موجود نیست در ایران
این مدل جایگزین خوبیه
ASUS G56JK - A
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 34 ~ 27.2 × 255 × 380 میلی‌متر - وزن: 2.7 کیلوگرم
حافظه RAM:ظرفیت: 12 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400RPM
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GTX 850M 2GB
امکانات:DVD-RW Webcam Backlit Keyboard Card Reader Wi-Fi Ethernet Port VGA Port HDMI Port
این مدلی که میگید خوبه ولی هم کلفته ینی خیلی کلفته هم گرافیکش از gk,, ظعیف تره
چرا زیاد پیشنهاد خرید lenovo Y5070 با صفحه نمایش اولترا اچ دی که پنلش ips هس رو نمیدید؟ بده؟ موزده خاصی داشته مثلا مرجوعی زیاد داشته؟ کلا ممنون میشم کمکم کنید
بین لپتابای گیم از اون دوتا مدل خوشم اومده فقط
ایسوس n550jk هم هس ولی به نظرتون برا بازی جواب میده مثلا روزی 2 ساعت؟ اینی که میگن چون خروجی گرمای فن به طرف ال سی دی هستش باعث گرم شدن خیلی ال سی دی میشه؟
ممنون میشم کمک کنید خیلی مدل لپتاب تو این رنج قیمت هست که واقعا ادم گیج میشه از یه طرف طراحی از یه طرف صفحه از یه طرف قدرت...:1. (28):

AMD>INTEL
25-03-15, 19:42
lenovo Y5070 هم مورد بدی نیست . ولی تو زمینه مدلها با کانفیگ بالا مهارت و تجربه بهتری دارد .

black storm
25-03-15, 19:46
lenovo Y5070 هم مورد بدی نیست . ولی تو زمینه مدلها با کانفیگ بالا مهارت و تجربه بهتری دارد .
همین لنوو تو زمینه مدلا با کانفینگ بالا مهارت و تجزیه بهتری داره؟؟؟ یا اون ایسوسه؟؟؟
داداشی یه سوال
میگم اینی که میگن لپتاب های سری گیم مادربردشون قوی تره و دمای بیشتری و استرس بیشتری رو تحمل میکنه تو این مدل لنوو هم رعایت شده به خاطر نازکی و سبک بودنش که از سری معمولی نیس مادربردش؟؟
به نظرتون همین لپتاب لنوو رو با صفحه 4k بگیرم خوبه دیگه راضی کننده هستش؟
اها راستی میگن که مدل 4k تو بعضی از برنامه ایکون برنامه هارو ریز نشون میده به نظرتون این مشکل تو ویندوز 10 حل شده؟

AMD>INTEL
25-03-15, 20:09
حرفم درباره اسوس بود .

black storm
25-03-15, 20:21
حرفم درباره اسوس بود .
اها

اینی که میگن لپتاب های سری گیم مادربردشون قوی تره و دمای بیشتری و استرس بیشتری رو تحمل میکنه تو این مدل لنوو هم رعایت شده به خاطر نازکی و سبک بودنش که از سری معمولی نیس مادربردش؟؟

AMD>INTEL
25-03-15, 20:27
اها

اینی که میگن لپتاب های سری گیم مادربردشون قوی تره و دمای بیشتری و استرس بیشتری رو تحمل میکنه تو این مدل لنوو هم رعایت شده به خاطر نازکی و سبک بودنش که از سری معمولی نیس مادربردش؟؟

این مدل lenovo رو کار نکردم نظر 100% نمیتونم بدم . ولی اسوس هم مدل گیمینگ و هم n550jk جوابشو پس داده .

M3RS4D 50062
25-03-15, 20:37
این مدل هم خیلی خوبه.
Only the registered members can see the link e0f07fcef2367d8a9ba1/600.png
MSI Global GS70 STEALTH (Only the registered members can see the link-overview)

Review MSI GS70-65M21621 Notebook - NotebookCheck.net Reviews (Only the registered members can see the link)
MSI GS70 Stealth review - CNET (Only the registered members can see the link)
MSI GS70 Stealth review - Engadget (Only the registered members can see the link)
MSI GS70 Stealth (GS70 2OD-002US) Review & Rating | PCMag.com (Only the registered members can see the link)
MSI GS70 Stealth review | Laptops And Netbooks Review | TechRadar (Only the registered members can see the link)

black storm
25-03-15, 22:51
این مدل هم خیلی خوبه.
Only the registered members can see the link e0f07fcef2367d8a9ba1/600.png
MSI Global GS70 STEALTH (Only the registered members can see the link-overview)

Review MSI GS70-65M21621 Notebook - NotebookCheck.net Reviews (Only the registered members can see the link)
MSI GS70 Stealth review - CNET (Only the registered members can see the link)
MSI GS70 Stealth review - Engadget (Only the registered members can see the link)
MSI GS70 Stealth (GS70 2OD-002US) Review & Rating | PCMag.com (Only the registered members can see the link)
MSI GS70 Stealth review | Laptops And Netbooks Review | TechRadar (Only the registered members can see the link)
مرسی
تحقیق کردم دربارش هم گرافیکش که خیلی از لنوو Y5070 ضعیف تره هم سیستم خنک کننده ش زیاد کار امد نیس هم میگن تو کاره سنگین دماش به 98 میرسه که ینی فاجعه و همین موضوع تو لنوو وای 5070 تو سنگین ترین کارا بین 70 تا 75 هستش و پولش که خیلی برا من زیاده
ولی نمیدونم چرا هی تو سر این لنوو میزنید
چرا همش از ایسوس تو این سایت تعریف میکنن مخصوصا اقای
AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) عزیز

درسته که ایسوس هم خیلی باکیفیته ولی این لنوو هم اونقدرا هم بد نیس که میگید من الان خواهرم 1 ساله لنوو z510 داره که تا الان اخ نگفته فقط مشکل صفحه هستش که تو وای 5070 مدل 4k این مشکل کاملا حل شده چون پنل از ips هس

والا تو سایتای خارجی هم این وای 5070 امتیاز بالایی داره
خیلی گیج شدم..
ینی واقها این لنوو وای 5070 مدل 4k منو راضی نمیکنه؟؟ خوب نیس؟؟
:((

M3RS4D 50062
25-03-15, 23:35
مرسی
تحقیق کردم دربارش هم گرافیکش که خیلی از لنوو Y5070 ضعیف تره هم سیستم خنک کننده ش زیاد کار امد نیس هم میگن تو کاره سنگین دماش به 98 میرسه که ینی فاجعه و همین موضوع تو لنوو وای 5070 تو سنگین ترین کارا بین 70 تا 75 هستش و پولش که خیلی برا من زیاده
ولی نمیدونم چرا هی تو سر این لنوو میزنید
چرا همش از ایسوس تو این سایت تعریف میکنن مخصوصا اقای
AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) عزیز

درسته که ایسوس هم خیلی باکیفیته ولی این لنوو هم اونقدرا هم بد نیس که میگید من الان خواهرم 1 ساله لنوو z510 داره که تا الان اخ نگفته فقط مشکل صفحه هستش که تو وای 5070 مدل 4k این مشکل کاملا حل شده چون پنل از ips هس

والا تو سایتای خارجی هم این وای 5070 امتیاز بالایی داره
خیلی گیج شدم..
ینی واقها این لنوو وای 5070 مدل 4k منو راضی نمیکنه؟؟ خوب نیس؟؟
:((

خوب اگر نظرتون روی Lenovo هست ,و ازشون تجربه دارین ,دیگه نیازی به مشاوره ندارین که.
مدل انتخابی خودتون رو تهیه کنید.:great:

ویرایش : منبع و لینک اینکه msi دماش تا 98 هم میره رو بزارید ,لطفا.

AMD>INTEL
26-03-15, 00:26
من گفتنی ها رو میگم . تصمیم آخر رو شما میگیرید . در مورد اون مدل لنوو هم گفتم تست نکردم به خاطر همین نظر خاصی ندارم .

alksdj
26-03-15, 00:32
سلام دوست عزیز پیشنهاد من gigabyte سری گیمینگ هست :11():

black storm
26-03-15, 00:56
سلام دوست عزیز پیشنهاد من gigabyte سری گیمینگ هست :11():
ممنون
میشه مدل رو هم بگید با توجه به قیمت حدودا 3.5
ممنون
به نظرتون این لنوو Y5070 چه طوره
ممنونم از همه دوستان و اقایAMD>INTEL (Only the registered members can see the link)
بابت کمک

alksdj
26-03-15, 15:10
ممنون
میشه مدل رو هم بگید با توجه به قیمت حدودا 3.5
ممنون
به نظرتون این لنوو Y5070 چه طوره
ممنونم از همه دوستان و اقایAMD>INTEL (Only the registered members can see the link) بابت کمک
عزیز این هم مدل دستگاه بهمراه مشخصات
Only the registered members can see the link

black storm
26-03-15, 15:24
عزیز این هم مدل دستگاه بهمراه مشخصات
داداش این قیمتش ینی 3.5 هه؟
من بودجم تو همین سه و نیم تا سه هفصده نه بیشتر

black storm
26-03-15, 17:07
گیگابایت لپتابی هم داره با سخت افزار عالی در قیمت 3.5??
ممنون:11():

AMD>INTEL
26-03-15, 17:19
این صفحه رو چک کنید برای لیست لپتاپ های گیگابایت
محصولات (Only the registered members can see the link)

black storm
26-03-15, 17:32
این صفحه رو چک کنید برای لیست لپتاپ های گیگابایت
محصولات (Only the registered members can see the link)
انتخاب بینشون سخته
به نظرتون کدومشون با تئجه به قیمت 3.5 خوبه؟ البته قیمتا رو هم نزده انگار

AMD>INTEL
26-03-15, 17:34
انتخاب بینشون سخته

- - - Updated - - -

انتخاب بینشون سخته

سلام باید بعد از عید مراجعه کنید به نماینده های آواژنگ ببینید کدام مدلش با بودجه شما نزدیک هست .

AMD>INTEL
26-03-15, 17:38
این هم بررسی مدل lenovo مد نظر خودتان
Lenovo IdeaPad Y50-70 (59424712) Notebook Review Update - NotebookCheck.net Reviews (Only the registered members can see the link)

alksdj
26-03-15, 23:24
داداش این قیمتش ینی 3.5 هه؟
من بودجم تو همین سه و نیم تا سه هفصده نه بیشتر

عزیز همانطور که آقا امید گفتن میتونید سوال کنید با بودجه لپ تاپ مناسب تهیه کنید
ولیمن گیگابایت رو ترجیح میدم به لنوو

black storm
27-03-15, 01:37
این هم بررسی مدل lenovo مد نظر خودتان
Lenovo IdeaPad Y50-70 (59424712) Notebook Review Update - NotebookCheck.net Reviews (Only the registered members can see the link)
به نظرتون و با توجه به لینکی که دادید لپتابش چطوریه
میگم به غیر از ایسوس تو این قیمت چه لبتای بهتر از اینه

AMD>INTEL
27-03-15, 01:48
به نظرتون و با توجه به لینکی که دادید لپتابش چطوریه
میگم به غیر از ایسوس تو این قیمت چه لبتای بهتر از اینه

در مورد lenovo نمیتونم با جدیت بگم حتما تهیه کن . چون موارد مشکلات عجیب و غریب تو یکسری از مدلهاش هست .تو لپتاپ های با کانفیگ بالا باید به خنک کنندگی دستگاه خیلی دقت کرد .از نظر مشخصات لپتاپ خوبیه
این بررسی مجله pcmag از این لپتاپ
Lenovo Y50 Touch Review & Rating | PCMag.com (Only the registered members can see the link)
نظر خریداران سایت newegg هم حتما بخونید
Lenovo Y50 4K (59425943) Gaming Laptop Intel Core i7 4700HQ (2.40GHz) 16GB Memory 256GB SSD NVIDIA GeForce GTX 860M 2GB 15.6" 4K Windows 8.1 64-Bit - Newegg.com (Only the registered members can see the link)

black storm
27-03-15, 01:58
در مورد lenovo نمیتونم با جدیت بگم حتما تهیه کن . چون موارد مشکلات عجیب و غریب تو یکسری از مدلهاش هست .تو لپتاپ های با کانفیگ بالا باید به خنک کنندگی دستگاه خیلی دقت کرد .از نظر مشخصات لپتاپ خوبیه
این بررسی مجله pcmag از این لپتاپ
Lenovo Y50 Touch Review & Rating | PCMag.com (Only the registered members can see the link)
نظر خریداران سایت newegg هم حتما بخونید
Lenovo Y50 4K (59425943) Gaming Laptop Intel Core i7 4700HQ (2.40GHz) 16GB Memory 256GB SSD NVIDIA GeForce GTX 860M 2GB 15.6" 4K Windows 8.1 64-Bit - Newegg.com (Only the registered members can see the link)
ممنون
این خنک کنندگیش هم که یه فن روی cpu و یکی هم روی gpu داره
تو سایتا مختلف دیدم که تو سنگین ترین کارا وبازی دما بین 60 تا 70 هستش که عالیه
البته تو فروم های همسایه هم با چند نفر خصوصی صحبت کردم میکن که تو بازی مداوم کالاف ادونسد وارفر تا دوساعت دما به 71 رسیده بود
به نظرتون خوبه یا نه؟

AMD>INTEL
27-03-15, 02:09
ممنون
این خنک کنندگیش هم که یه فن روی cpu و یکی هم روی gpu داره
تو سایتا مختلف دیدم که تو سنگین ترین کارا وبازی دما بین 60 تا 70 هستش که عالیه
البته تو فروم های همسایه هم با چند نفر خصوصی صحبت کردم میکن که تو بازی مداوم کالاف ادونسد وارفر تا دوساعت دما به 71 رسیده بود
به نظرتون خوبه یا نه؟

اون بررسی های خریداران سایت NEWEGG رو بخونید بعد تصمیم بگیرید . به هر حال هر لپتاپی ضعف های خودش رو دارد . این مدل با توجه به کانفیگش مورد خوبیه .

black storm
28-03-15, 19:27
سلام
شرمنده دوباره مزاحم شدم
نمیدونم شاید زیبایی لنوو y5070 رو کنار بزارم برم سمت ایسوس
یه سوال داشتم این ایسوس g56jk چطوریاس خوبه؟
تا حالا باش کار کردین؟ این مدل هم صفحش واقعاعالیه؟ طراحیش و ضخامتش تو ذوق میزنه؟
و مهمترینش گرافیکشه که برام مهمه به نظرتون همه باز هارو تو گرافیک های میتونم اجرا کنم؟

- - - Updated - - -

سلام
شرمنده دوباره مزاحم شدم
تا حالا باش کار کردین؟ این مدل هم صفحش واقعاعالیه؟ طراحیش و ضخامتش تو ذوق میزنه؟
و مهمترینش گرافیکشه که برام مهمه به نظرتون همه باز هارو تو گرافیک های میتونم اجرا کنم؟

AMD>INTEL
28-03-15, 19:35
سلام
شرمنده دوباره مزاحم شدم

- - - Updated - - -

سلام
شرمنده دوباره مزاحم شدم

این لپتاپ هم خوب است . کیفیت ساختش مقداری از lenovo بهتر هست .

black storm
28-03-15, 19:57
این لپتاپ هم خوب است . کیفیت ساختش مقداری از lenovo بهتر هست .

همه چه کیفیت ساخت نیست
الان صفحه و اونچیزایی که پرسیدم رو میشه جواب بدید
ممنون

M3RS4D 50062
28-03-15, 20:03
سلام
شرمنده دوباره مزاحم شدم

- - - Updated - - -

سلام
شرمنده دوباره مزاحم شدم

من با لنوو توی بازار موبایل کار کردم ,صفحه و کیبوردش خیلی نرم بود ولی وقتی که خواستم تایپ کنم یخورده دکمه ها زیر دستم فرو نمیرفت ولی با ایسوس که تو پاساژ رضا کار کردم کیبوردش خیلی بهتر بود ,صفحشم خیلی خوب بود (بهتر از لنوو)

یه چیزی هم در مورد گرافیک بگم ,شما نگاه به گرافیک یا پردازنده های دستکتاپ نکنید بگید که مثلا با GTX 960 میشد راحت بازی Run کرد پس اگه لپ تاپی هم GTX 860M هم باشه مثل GTX 960 هست. پس روی GTX 860 یا GTX 850 بودنشون زیاد حساس نشین .

در مورد طراحی هم بگم که سنگینی ایسوس خیلی با جذبه ترش کرده,من خیلی بیشتر میپسندمش.:great:

black storm
28-03-15, 21:09
من با لنوو توی بازار موبایل کار کردم ,صفحه و کیبوردش خیلی نرم بود ولی وقتی که خواستم تایپ کنم یخورده دکمه ها زیر دستم فرو نمیرفت ولی با ایسوس که تو پاساژ رضا کار کردم کیبوردش خیلی بهتر بود ,صفحشم خیلی خوب بود (بهتر از لنوو)

یه چیزی هم در مورد گرافیک بگم ,شما نگاه به گرافیک یا پردازنده های دستکتاپ نکنید بگید که مثلا با GTX 960 میشد راحت بازی Run کرد پس اگه لپ تاپی هم GTX 860M هم باشه مثل GTX 960 هست. پس روی GTX 860 یا GTX 850 بودنشون زیاد حساس نشین .

در مورد طراحی هم بگم که سنگینی ایسوس خیلی با جذبه ترش کرده,من خیلی بیشتر میپسندمش.:great:
ممنون
فقط ینی نگران گرافیکش نباشکم میتونه از پسه بازی ها بر بیاد حداقل روی های؟
و این که این کیفیت صفحه ش واقها اونطوری که میگن خوبه دیگه ینی بخرم نزنه تو ذوقم؟
راستی یه سوال سیستم خنک کنندگیش از پسش بر میاد؟
صداش هم به اندازه n550 ها هست؟؟

راستی طراحیش چطوریه؟؟ خوشمله؟ :D

ضخامتش وحشتناک زیاده؟؟؟ ینی حسه این لپ تاپ قدیمیا رو میده؟
داداش ممنون میشم جواب بدید
متشکرم:11():

M3RS4D 50062
28-03-15, 21:24
ممنون
فقط ینی نگران گرافیکش نباشکم میتونه از پسه بازی ها بر بیاد حداقل روی های؟
و این که این کیفیت صفحه ش واقها اونطوری که میگن خوبه دیگه ینی بخرم نزنه تو ذوقم؟
راستی یه سوال سیستم خنک کنندگیش از پسش بر میاد؟
صداش هم به اندازه n550 ها هست؟؟

راستی طراحیش چطوریه؟؟ خوشمله؟ :D

ضخامتش وحشتناک زیاده؟؟؟ ینی حسه این لپ تاپ قدیمیا رو میده؟
داداش ممنون میشم جواب بدید
متشکرم:11():

ببینید گراافیکی که تو لپ تاپ بکار میره سری موبایلیتی هست و خیلی تفاوت دارن با کارت هایی که تو دسکتاب یا سیستم های گیمینگ استفاده میشه .(توی پست قبلی هم اشاره کردم)
کیفیت صفحه ASUS رو دیدم و بهتر از Lenovo بود. (مخصوصا زاویه دید که هرچی خواستم رنگ ها قاطی یشه با تغییر زاویه ,رنگش تغییر نکرد.)
سیستم خنک کنندگی و کیفیت قطعات بکار رفته تو ایسوس بهتر از لنوو هست. این کاملا مشهوده.
صداش رو تست نکردم ولی مهم اینکه چیپ صدای قویی داره و اگه صدای با کیفیت تر میخواین مستلزم بلندگو با کیفیت هست.
طراحی ایسوس خیلی خیلی از لنوو بهتره.

شما دارین لپ تاپ گیمینگ میخرین نه mac book air پس ضخامتش قطعا خیلی بیشتر از mac book air هست.( و همچنین وزنش)
ولی ضخامتش زمخت نیست و کاملا گویای اینکه لپ تاپ قویه هست. (مثل muscle car ):Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1):

black storm
28-03-15, 21:30
ببینید گراافیکی که تو لپ تاپ بکار میره سری موبایلیتی هست و خیلی تفاوت دارن با کارت هایی که تو دسکتاب یا سیستم های گیمینگ استفاده میشه .(توی پست قبلی هم اشاره کردم)
کیفیت صفحه ASUS رو دیدم و بهتر از Lenovo بود. (مخصوصا زاویه دید که هرچی خواستم رنگ ها قاطی یشه با تغییر زاویه ,رنگش تغییر نکرد.)
سیستم خنک کنندگی و کیفیت قطعات بکار رفته تو ایسوس بهتر از لنوو هست. این کاملا مشهوده.
صداش رو تست نکردم ولی مهم اینکه چیپ صدای قویی داره و اگه صدای با کیفیت تر میخواین مستلزم بلندگو با کیفیت هست.
طراحی ایسوس خیلی خیلی از لنوو بهتره.

شما دارین لپ تاپ گیمینگ میخرین نه mac book air پس ضخامتش قطعا خیلی بیشتر از mac book air هست.( و همچنین وزنش)
ولی ضخامتش زمخت نیست و کاملا گویای اینکه لپ تاپ قویه هست. (مثل muscle car ):Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1):
ممنون دیگ دارم کم کم جذب این مدل میشم :D
پس دیگه بیخیال لنوو بشم برم سمته همین؟
راستی میگم از این لپتاب ایسوس g551jm خبر دارید انگار تو ایران نیس ولی بعضی ها هم میگن هست که سایت زومجی هم اونو نقد و برسی کرده
میخواستم ببینم قیمتش چنده اون اگه باشه که عالیه البته تو همین قیمت :D

M3RS4D 50062
28-03-15, 21:39
ممنون دیگ دارم کم کم جذب این مدل میشم :D
پس دیگه بیخیال لنوو بشم برم سمته همین؟
راستی میگم از این لپتاب ایسوس g551jm خبر دارید انگار تو ایران نیس ولی بعضی ها هم میگن هست که سایت زومجی هم اونو نقد و برسی کرده
میخواستم ببینم قیمتش چنده اون اگه باشه که عالیه البته تو همین قیمت :D

g551jm که حداقل 4.500.000 هست.

من نمیگم بیخیال مدلی بشین که بعدا بگن تعصبی مشاوره دادم. (مثلا برد های ایسوس با چیپ X99 یه سری مشکلات داشت که اگه میخواستم تعصبی باشم نباید لپ تاپش رو پیشنهاد میدادم ولی خوب توی این مدل و کانفیگ لپ تاپ واقعا سنگ تموم گذاشته.asus rog g551jm )

black storm
28-03-15, 23:21
g551jm که حداقل 4.500.000 هست.

من نمیگم بیخیال مدلی بشین که بعدا بگن تعصبی مشاوره دادم. (مثلا برد های ایسوس با چیپ X99 یه سری مشکلات داشت که اگه میخواستم تعصبی باشم نباید لپ تاپش رو پیشنهاد میدادم ولی خوب توی این مدل و کانفیگ لپ تاپ واقعا سنگ تموم گذاشته.asus rog g551jm )
نه این چه حرفیه :love:
ینی الان این مدل هست تو تهران؟

black storm
29-03-15, 01:22
کسی هس که این لپتابو داشته باشه؟؟

M3RS4D 50062
29-03-15, 06:15
نه این چه حرفیه :love:
ینی الان این مدل هست تو تهران؟
بودنش که ,مگه میشه پیدا نشه ,تو تهران شما هرچی بخوای پیدا میکنی, ولی چون موجودیش کم شده شما رو مهمون جیبتون میکنن حسابی:lol:
این 4.500.000 که گفتم کمترین قیمتی هست که دیدم شاید قسمت های پرتی هم مثل 5.000.000 هم بدن:1. (27):

david-ebi
29-03-15, 19:55
آقا منم بعد از خوندن این تاپیک سوالاتی برام پیش اومده.اول اینکه دوست عزیزمون جناب black storm تا جایی که من میدونم قیمت این مدل ایسوسی که شما مد نظرتون هست خیلی بالاتر از 3.5 یا 3.7 میلیون هست.(این مدل ایسوس دو تا کانفیگ داره یکیش 750 گیگ هارد و 8 گیگ رم و گرافیک 2 گیگ داره که حدود 3.5 میلیونه.یکی دیگش 1 ترا هارد و 16 گیگ رم و گرافیک 4گیگ داره که حدود 5 میلیون هست.حالا من نمیدونم کدوم کانفیگ مد نظر شما هست)اول در جریان این مورد باشید.دوم اینکه باز تا جایی که من تحقیق کردم مدل وای5070 لنوو با صفحه نمایش 4k و 16 گیگ رم(بالاترین کانفیگ وای50 در ایران)صفحه نمایشش ips نیست و همون tft led همیشگی هست.اگر تو خود سایت لنوو رو هم نگاه کنید فقط یکسری از مدلهای فول اچ دی وای 50 صفحه نمایش ips دارن.(که ظاهرا تو ایران نیومدن)همچنین اگر نظرات استفاده کنندگان این لب تاپ در دیجی کالا رو هم بخونید میبینید که گفتن صفحه نمایشش ips نیست و همشون از این مورد گله داشتن.اما به خاطر قیمت مناسبش از ایسوس بهتره.البته همین وای50 با کانفیگی که گفتم هم در حدود 4 میلیون قیمت داره.مگر با 8 گیگ رمش رو انتخاب کنید که کمی ارزونتره.در هر صورت قطعا اگر این دو لب تاپ هم قیمت بودند ایسوس مدل خیلی بهتری بود.اما با توجه به قیمت من لنوو وای50 رو ترجیح میدم.اگر اشتباهی در صحبتهای من هست لطفا دوستان تصحیحش کنن.متشکرم.در مورد ips بودن یا نبودن صفحه نمایش وای50 به این لینک (Only the registered members can see the link-1=5) از سایت اصلی خود لنوو مراجعه کنید.

AMD>INTEL
29-03-15, 20:10
آقا منم بعد از خوندن این تاپیک سوالاتی برام پیش اومده.اول اینکه دوست عزیزمون جناب black storm تا جایی که من میدونم قیمت این مدل ایسوسی که شما مد نظرتون هست خیلی بالاتر از 3.5 یا 3.7 میلیون هست.(این مدل ایسوس دو تا کانفیگ داره یکیش 750 گیگ هارد و 8 گیگ رم و گرافیک 2 گیگ داره که حدود 3.5 میلیونه.یکی دیگش 1 ترا هارد و 16 گیگ رم و گرافیک 4گیگ داره که حدود 5 میلیون هست.حالا من نمیدونم کدوم کانفیگ مد نظر شما هست)اول در جریان این مورد باشید.دوم اینکه باز تا جایی که من تحقیق کردم مدل وای5070 لنوو با صفحه نمایش 4k و 16 گیگ رم(بالاترین کانفیگ وای50 در ایران)صفحه نمایشش ips نیست و همون tft led همیشگی هست.اگر تو خود سایت لنوو رو هم نگاه کنید فقط یکسری از مدلهای فول اچ دی وای 50 صفحه نمایش ips دارن.(که ظاهرا تو ایران نیومدن)همچنین اگر نظرات استفاده کنندگان این لب تاپ در دیجی کالا رو هم بخونید میبینید که گفتن صفحه نمایشش ips نیست و همشون از این مورد گله داشتن.اما به خاطر قیمت مناسبش از ایسوس بهتره.البته همین وای50 با کانفیگی که گفتم هم در حدود 4 میلیون قیمت داره.مگر با 8 گیگ رمش رو انتخاب کنید که کمی ارزونتره.در هر صورت قطعا اگر این دو لب تاپ هم قیمت بودند ایسوس مدل خیلی بهتری بود.اما با توجه به قیمت من لنوو وای50 رو ترجیح میدم.اگر اشتباهی در صحبتهای من هست لطفا دوستان تصحیحش کنن.متشکرم.در مورد ips بودن یا نبودن صفحه نمایش وای50 به این لینک (Only the registered members can see the link-1=5) از سایت اصلی خود لنوو مراجعه کنید.

بله حق با شماست . صفحه نمایش lenovo ...
ips نیست و tn هست . ولی نسبتا زاویه دید بهتری نسبت به سایر مدلهای tn دارد .

david-ebi
29-03-15, 21:00
با توجه به تایید جناب amd>intel من به این نتیجه رسیدم که اگر کیفیت صفحه نمایش برات مهمتر هست ایسوس رو بردار(یعنی مدل g551jm).خصوصا با ذکر این مورد که وای50 صفحه نمایش براق هم داره و زیر نور آفتاب یا لامپ پور نور باید قید استفاده ازش رو بزنی.اما اگر سخت افزار قویتر و تعداد فریم بالاتر در بازیها برات مهمه 100 درصد وای50 الترا اچ دی لنوو با قیمت مناسبی که داره از ایسوس بهتره.

AMD>INTEL
29-03-15, 21:03
با توجه به تایید جناب amd>intel من به این نتیجه رسیدم که اگر کیفیت صفحه نمایش برات مهمتر هست ایسوس رو بردار(یعنی مدل g551jm).خصوصا با ذکر این مورد که وای50 صفحه نمایش براق هم داره و زیر نور آفتاب یا لامپ پور نور باید قید استفاده ازش رو بزنی.اما اگر سخت افزار قویتر و تعداد فریم بالاتر در بازیها برات مهمه 100 درصد وای50 الترا اچ دی لنوو با قیمت مناسبی که داره از ایسوس بهتره.

این بررسی دقیقش هست

david-ebi
29-03-15, 21:08
البته اگر بخواهم دقیقتر بگم مدل 5 میلیونی ایسوس که قدرت سخت افزاری و گرافیکش هم با وای50 لنوو یکی هست.فقط مدل 3.5 میلیونی ایسوس کمی ضعیفتر هست.(که به نظر من بازم میرزه به وای 50 لنوو.فقط 250 گیگ هاردش حجم کمتر داره و گرافیکش 2 گیگ حجم کمتری داره و رمش هم به جای 16 برابر با 8 گیگ هست).این تفاوتها فکر نمیکنم تاثیر آنچنانی در کیفیت اجرای بازیها بزاره

bargozideh
29-03-15, 23:48
سلام دوستان
من خیلی اتفاقی این تاپیک رو دیدم . من خودم یه ماه پیش g551 رو از بازار رضا خریدم . چهار و چهارصد .کیفیت صفحه نمایش که واقعا حرف نداره. بدون هیچ تعصبی میگم . من الان رو سیستم بازی ها COD AW , ،Thief, watch dogs رو دارم و همشون با ultra بدون هیچ افت فریم اجرا میشن.موقع اجرای بازی ها باد خروجی از فن داغه ولی روی کیبورد و تاچ پد خنکه.
کانفیگی که من دارم 16 گیگ رم و یک ترا هارد + 24 گیگ ssd و کارت گرافیک GTX 860m
ضخامتش خیلی زیاد نیس در ضمن کیف و موس و هدست هم داشت
اگه سوالی دارید در خدمتم

black storm
30-03-15, 00:16
البته اگر بخواهم دقیقتر بگم مدل 5 میلیونی ایسوس که قدرت سخت افزاری و گرافیکش هم با وای50 لنوو یکی هست.فقط مدل 3.5 میلیونی ایسوس کمی ضعیفتر هست.(که به نظر من بازم میرزه به وای 50 لنوو.فقط 250 گیگ هاردش حجم کمتر داره و گرافیکش 2 گیگ حجم کمتری داره و رمش هم به جای 16 برابر با 8 گیگ هست).این تفاوتها فکر نمیکنم تاثیر آنچنانی در کیفیت اجرای بازیها بزاره
سلام دوسته عزیز
میخواستم این ایسوس g551jm رو بگیرم که فهمیدم گرونه قیدشو زدم کلا :D
الان نظرم رو ایسوس g56jk هس که بعضی دوستان هم پیشنهاد دادن
فقط میخواستم بپرسم این مدلی که الان مد نظر هست واقعا با این که صفحه نمایشش مات هستش کیفیت خوب و دلپذیری داره؟
کیفیت بندگوهاش واقعا اونطور که میکن عالیه؟
و همچین قدرت کولینکش خوبه نسبت به یه دونه فن داشتنش؟ البته نمیگم نباید یه دونه داشته باشه درکل میتونه از پسش بر اد و خوب خنک باشه؟
و یه سوال این که اینی که میگن نمیدونم چینش قطعات لنوو بده و باعث خرابی مییشه و خیلی ابتدایی هستش راسته؟؟
ایسوس کیفیت مین بردش خوبه و همچینن تحمل گرماش؟
خیلی ممنون اگه به تمتم سوالاتم جواب بدید
از دوسته عزیزمون AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) هم درخواست دارم کمک کنن
با تشکر از همه
کلا این g56jk
یا
lenovo Y5070

black storm
30-03-15, 00:34
سلام دوستان
من خیلی اتفاقی این تاپیک رو دیدم . من خودم یه ماه پیش g551 رو از بازار رضا خریدم . چهار و چهارصد .کیفیت صفحه نمایش که واقعا حرف نداره. بدون هیچ تعصبی میگم . من الان رو سیستم بازی ها COD AW , ،Thief, watch dogs رو دارم و همشون با ultra بدون هیچ افت فریم اجرا میشن.موقع اجرای بازی ها باد خروجی از فن داغه ولی روی کیبورد و تاچ پد خنکه.
اگه سوالی دارید در خدمتم
حیف که جهار چهارصد زیاده برام
ولی اگه ارزون بود...........
دادا میشه کلا از همه چیش بگی؟ از کیفیت بلندگوش چون میگن ایس مدل زیاد خوب نیس اره؟؟
خوشکل و نازکه؟
ممنون میشم تجربیاتتو بگی

david-ebi
30-03-15, 00:43
دوست عزیزم من خودم هم در شرف خریدن لب تاپ گیمینگ تا حدود 4 میلیون هستم و در درجه اول در مورد y5070 لنوو خیلی تحقیق کردم و بعدشم درباره ایسوس g551jm تحقیق کردم.لنوو وای50 از همه نظر عالیست اما همونطور که گفتم صفحه نمایشش به علت ips نبودن و براق بودن در این رده قیمتی ضعیف هستش.اما سخت افزار خوبی داره برای بازی.اما ایسوس g551jm اونم با کانفیگ رم 16 گیگش هم همین قدرت سخت افزاری رو داره و هم صفحه نمایشش ips هست و عالی و مات هم هست که شما میتونی جاهای پر نور هم استفاده کنی.اما مشکلش اینه که الان ظاهرا 1 تا 1.2 میلیون گرونتر از وای50 هستش.دوست دیگمون که 4400 گرفتن خیلی قیمت خوبی گرفتن اگر الان پیدا بشه با این قیمت.اما مدل g56jk اگر میخواهی بگیری با اینکه صفحه نمایش ips داره و قیمتشم مناسبه اما به نظر من لنوو وای50 بهتره.چون این مدل ایسوس کارت گرافیک 850 داره که با اینکه خیلیا میگن زیاد با 860 تفاوتی نداره اما طی تحقیقات متوجه شدم اتفاقا خیلی هم فرق دارد و 860 خیلی بهتر است.من خودم شخصا سخت افزار قویتر رو اینجا به صفحه نمایش ترجیح میدم.اما شما صاحب اختیاری دیگه اینجا.ضمن اینکه تو این لینک (Only the registered members can see the link) ایسوس g551jm با کانفیگ رم 8 گیگ رو قیمتشو زده و موجود هم داره.از نظر من سخت افزارش آنچنان ضعیفتر از وای50 نیست با صفحه نمایش ips وقیمت مناسب.در هر صورت هر چی خودت میدونی دیگه:great:من خودم چون اغلب استفاده ام در جاهایی هست که زیر سقفه و لامپ پر نور هم وجود نداره و روی سخت افزار بیشتر حساسم احتمالا همین لنوو وای50 رو میگیرم.

david-ebi
30-03-15, 00:45
حیف که جهار چهارصد زیاده برام
ولی اگه ارزون بود...........
دادا میشه کلا از همه چیش بگی؟ از کیفیت بلندگوش چون میگن ایس مدل زیاد خوب نیس اره؟؟
خوشکل و نازکه؟
ممنون میشم تجربیاتتو بگی

خوب وای50 با صفحه نمایش 4k و رم 16 هم که تقریبا 4 میلیون هستش.به نظر من اگر با 4400 این مدل ایسوس گیر بیاد ارزش خرید داره

black storm
30-03-15, 00:47
برا شما مدل گرافیکش دقیق چی هست میشه چک کنید و دقیقا بنویسید؟
ینی امکانش هست وایسم تا تابستون میشه 4 تومن؟
مرسی

black storm
30-03-15, 00:49
دوست عزیزم من خودم هم در شرف خریدن لب تاپ گیمینگ تا حدود 4 میلیون هستم و در درجه اول در مورد y5070 لنوو خیلی تحقیق کردم و بعدشم درباره ایسوس g551jm تحقیق کردم.لنوو وای50 از همه نظر عالیست اما همونطور که گفتم صفحه نمایشش به علت ips نبودن و براق بودن در این رده قیمتی ضعیف هستش.اما سخت افزار خوبی داره برای بازی.اما ایسوس g551jm اونم با کانفیگ رم 16 گیگش هم همین قدرت سخت افزاری رو داره و هم صفحه نمایشش ips هست و عالی و مات هم هست که شما میتونی جاهای پر نور هم استفاده کنی.اما مشکلش اینه که الان ظاهرا 1 تا 1.2 میلیون گرونتر از وای50 هستش.دوست دیگمون که 4400 گرفتن خیلی قیمت خوبی گرفتن اگر الان پیدا بشه با این قیمت.اما مدل g56jk اگر میخواهی بگیری با اینکه صفحه نمایش ips داره و قیمتشم مناسبه اما به نظر من لنوو وای50 بهتره.چون این مدل ایسوس کارت گرافیک 850 داره که با اینکه خیلیا میگن زیاد با 860 تفاوتی نداره اما طی تحقیقات متوجه شدم اتفاقا خیلی هم فرق دارد و 860 خیلی بهتر است.من خودم شخصا سخت افزار قویتر رو اینجا به صفحه نمایش ترجیح میدم.اما شما صاحب اختیاری دیگه اینجا.ضمن اینکه تو این لینک (Only the registered members can see the link) ایسوس g551jm با کانفیگ رم 8 گیگ رو قیمتشو زده و موجود هم داره.از نظر من سخت افزارش آنچنان ضعیفتر از وای50 نیست با صفحه نمایش ips وقیمت مناسب.در هر صورت هر چی خودت میدونی دیگه:great:من خودم چون اغلب استفاده ام در جاهایی هست که زیر سقفه و لامپ پر نور هم وجود نداره و روی سخت افزار بیشتر حساسم احتمالا همین لنوو وای50 رو میگیرم.
مرسی
متوجه حرفاتون هستم و کلا یه شبانه روز من برای گرافیکه دوتا دشاتم تحقیق میکردم
من هم گرافیک خوب میخوام که بازی هارو حداقل رو های بیاره هم صفحه ای پی اس
موندم این g56 jk میتونه بازی هارو رو های بیاره واقعا و مشکلی نداشته باشه؟
اگه این ایسوس g551 با گرافیک 860m اش به قیمت4 تومن برسه که ینی خداس

david-ebi
30-03-15, 00:52
مرسی

کدوم مدل یا مدلها گرافیکش چی هست؟

black storm
30-03-15, 00:58
کدوم مدل یا مدلها گرافیکش چی هست؟
معذرت میخوام اشتباه نقل قول شد
منظورم با دوستمون
bargozideh (Only the registered members can see the link) بود

- - - Updated - - -

سلام دوستان
اگه سوالی دارید در خدمتم

مرسی

bargozideh
30-03-15, 17:31
سلامی دوباره
من اینو از مرکز ایسوس رضا که همون نماینده ایسوس تو بازار رضا هست گرفتم
من خودم خیلی اتفاقی این مدل رو دیدم اول میخواستم لنوو و یا msi بگیرم که تو دیجی کالا این مدل رو دیدم
اول از همه بگم که کیفیت صفحه نمایش واقعا عالیه هی چی بگم کم گفتم به نظرم همین میارزه واقعا با زاویه دید بسیار عالی . اولین چیزی که نظر همه رو جلب کرده همین صفحه نمایششه
از لحاظ زیبایی تضمینش میکنم مخصوصا تو شب وقتی لوگوی پشت ال سی دی میدرخشه .
مدل دقیق کارت گرافیکش Nvidia GTX 860m با چهار گیگ حافظه اختصاصی
شونزده گیگابایت رم و یک ترابایت هارد 720 rpm به همراه 24 گیگ ssd
حتما به نظرم یک سر به نمایندگی بزنید
من بازی های فارکرای 4 و واچ داگر و theft و cod AW رو با بالا ترین تنظیمات گرافیکی اجرا کردمم . دمایی که بعد بازی اندازه گرفتم حدود 75 درجه بود که کمتر از سی ثانیه پس از خروج از بازی رسید به 40 . از کولپد هم استفاده نکردم.
خوبیش اینه که هنگام کار سنگین روی صفحه کلید اصلا داغ نمیشه و گرمای خیلی کم حس میشه که کاملا عادیه.
ضخامتش هم دو سانته الان خط کش زدم!
حجم و کیفیت صداش قشنگ آدم رو راضی نگه میداره . بقیه لپ تاپایی که من دیدم اصلا صدانداشتن که !!! و این که نمیدونم بیشتر از این اگه کسی بلندی صدا بخواد به چه کاریش میاد . کیفیت و خروجی صدا عالیه و نرم افزار بهینه ساز مخصوص ایسوس هم داره.
حالا من اگه بتونم یه فیلم کوتاه میگیرم آپلود میکنم ببینید

AMD>INTEL
30-03-15, 17:51
سلام دوسته عزیز
میخواستم این ایسوس g551jm رو بگیرم که فهمیدم گرونه قیدشو زدم کلا :D
الان نظرم رو ایسوس g56jk هس که بعضی دوستان هم پیشنهاد دادن
فقط میخواستم بپرسم این مدلی که الان مد نظر هست واقعا با این که صفحه نمایشش مات هستش کیفیت خوب و دلپذیری داره؟
کیفیت بندگوهاش واقعا اونطور که میکن عالیه؟
و همچین قدرت کولینکش خوبه نسبت به یه دونه فن داشتنش؟ البته نمیگم نباید یه دونه داشته باشه درکل میتونه از پسش بر اد و خوب خنک باشه؟
و یه سوال این که اینی که میگن نمیدونم چینش قطعات لنوو بده و باعث خرابی مییشه و خیلی ابتدایی هستش راسته؟؟
ایسوس کیفیت مین بردش خوبه و همچینن تحمل گرماش؟
خیلی ممنون اگه به تمتم سوالاتم جواب بدید
از دوسته عزیزمون AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) هم درخواست دارم کمک کنن
با تشکر از همه
کلا این g56jk
یا
lenovo Y5070

مدل اسوس رو دوباره پیشنهاد میکنم . وقتی حرف از کیفیت ساخت زدم . منظورم شرایط ظاهری نبود .
من هفتگی شاید دو تا سه تا لپتاپ از برند های مختلف باز و تعمیر میکنم .
مادربرد لپتاپ اسوس از نظر قطعات یک سر و گردن بالاتر از lenovo هست .
تجربه گیگابایت و اسوس در تولید سخت افزارهای چون مادربرد و گرافیک باعث شده بتونند با طراحیشون حرارت تولید شده رو به خوبی کنترل کنند . lenovo خیلی کار داره تا بتونه تجربه این دو شرکت بدست بیاره . امیدوارم مدلهای گیگابایت هم به تعداد بالا توسط آواژنگ وارد بشه چون بر اساس بررسی ها بهترین هستند .
صرف چینش قطعات های اند دلیل بر برتری یک لپتاپ نیست . بله پایداری و ماندگاری قطعات بعد از یکسال هم خیلی مهم هست .

david-ebi
30-03-15, 18:04
مدل اسوس رو دوباره پیشنهاد میکنم . وقتی حرف از کیفیت ساخت زدم . منظورم شرایط ظاهری نبود .
من هفتگی شاید دو تا سه تا لپتاپ از برند های مختلف باز و تعمیر میکنم .
مادربرد لپتاپ اسوس از نظر قطعات یک سر و گردن بالاتر از lenovo هست .
تجربه گیگابایت و اسوس در تولید سخت افزارهای چون مادربرد و گرافیک باعث شده بتونند با طراحیشون حرارت تولید شده رو به خوبی کنترل کنند . lenovo خیلی کار داره تا بتونه تجربه این دو شرکت بدست بیاره . امیدوارم مدلهای گیگابایت هم به تعداد بالا توسط آواژنگ وارد بشه چون بر اساس بررسی ها بهترین هستند .
صرف چینش قطعات های اند دلیل بر برتری یک لپتاپ نیست . بله پایداری و ماندگاری قطعات بعد از یکسال هم خیلی مهم هست .

قطعا مدل ایسوس مورد نظر از لنوو وای50 بهتره.اما مساله اینه که در بهترین حالت 500 تا 600 تومان گرونتر از وای50 هستش.برای این دوستمون که محدودیت هزینه کردن دارن نمیشه اینو بهشون پیشنهاد داد.اما لنوو وای 50 هم قطعا از ایسوس g56jk بهتره.

miladkhan95
23-05-15, 17:52
سلام به همه دوستان

نظرتون در مورد asus g551jm چیه؟
آیا بدرد رندرگیری میخوره؟
من عمده کارم کار با نرم افزارایی مثه تری دی و کتد و ... است.
نظر شما چیه؟
ممنون میشم که راهنماییم کنید.

AMD>INTEL
23-05-15, 18:15
سلام به همه دوستان

نظرتون در مورد asus g551jm چیه؟
آیا بدرد رندرگیری میخوره؟
من عمده کارم کار با نرم افزارایی مثه تری دی و کتد و ... است.
نظر شما چیه؟
ممنون میشم که راهنماییم کنید.

بستگی به سطح کار شما دارد . در کل لپتاپ مورد مناسبیه برای رندرگیری نیست .

miladkhan95
24-05-15, 08:20
من کارم در سطح دانشجویی
حالا میشه شما یه لپ تاپ مناسب کار با این نرم افزارها پیشنهاد بدید؟

AMD>INTEL
24-05-15, 13:18
من کارم در سطح دانشجویی
حالا میشه شما یه لپ تاپ مناسب کار با این نرم افزارها پیشنهاد بدید؟

ASUS N551JK - A
حافظه RAM:ظرفیت: 8 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: حافظه‌های هیبردی - مشخصات: یک ترابایت هارددیسک به همراه 24 گیگابایت حافظه SSD
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GTX 850M 4GB
امکانات:DVD-RW Webcam Backlit Keyboard Card Reader Wi-Fi Ethernet Port HDMI Port

AMD>INTEL
24-05-15, 20:37
ASUS N551JK - A
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: حافظه‌های هیبردی - مشخصات: یک ترابایت هارددیسک به همراه 24 گیگابایت حافظه SSD
امکانات:DVD-RW Webcam Backlit Keyboard Card Reader Wi-Fi Ethernet Port HDMI Port

دستگاه بالا تقریبا فاکتورهای لازم برای کار شما دارد . کیفیت ساختش هم مناسب هست .

miladkhan95
27-05-15, 10:30
ASUS N551JK - A

اینم خوبه اما سری گیمینگ رو بیشتر می پسندم.
دیروز رفتم asus g551 بگیرم ولی فروشنده گفت که سفارش اورپا رو دارم که کیف.هدست و موس نداره ولی ب جاش ویندوز 8.1 اورجینال داره و بلوری.میخواستم ببینم آیا ارزش ویندوز اورجینال از لوازم جانبی بالا بیشتره یا نه؟

AMD>INTEL
27-05-15, 10:38
اینم خوبه اما سری گیمینگ رو بیشتر می پسندم.
دیروز رفتم asus g551 بگیرم ولی فروشنده گفت که سفارش اورپا رو دارم که کیف.هدست و موس نداره ولی ب جاش ویندوز 8.1 اورجینال داره و بلوری.میخواستم ببینم آیا ارزش ویندوز اورجینال از لوازم جانبی بالا بیشتره یا نه؟

کاملا دروغ میگه . موس و کیف رو برداشتن از جعبه . از جای مطمئن تهیه کنید .

miladkhan95
27-05-15, 10:41
کاملا دروغ میگه . موس و کیف رو برداشتن از جعبه . از جای مطمئن تهیه کنید .

یعنی چیزی به عنوان سفارش اروپا وجود نداره؟
این فروشگاهی که میگم یکی از معروف ترین فروشگاه های اصفهانه

AMD>INTEL
27-05-15, 10:48
یعنی چیزی به عنوان سفارش اروپا وجود نداره؟
این فروشگاهی که میگم یکی از معروف ترین فروشگاه های اصفهانه

سفارش اروپا هم وجود داشته باشه پکیجش نباید ناقص تر باشه .
امکانات دیگر کیبورد فارسی
اقلام همراه لپ تاپ هدست اوریجینال
کوله اوریجینال
ماوس اوریجینال
باتری لیتیوم-یون

miladkhan95
27-05-15, 10:53
کوله اوریجینال
ماوس اوریجینال
باتری لیتیوم-یون

این جور که فروشنده میگفت سفارش اروپا لوازم جانبی نداره و کیبوردشم عربیه

- - - Updated - - -

کوله اوریجینال
ماوس اوریجینال
باتری لیتیوم-یون

AMD>INTEL
27-05-15, 10:58

- - - Updated - - -

نمیدونم عزیز . اگر کالا از طریق کانال اسوس وارد بشه کیبردش فارسی هست .
در ضمن از کی سفارش اروپا کیبرد عربی داره !!!:lol:

miladkhan95
27-05-15, 11:02
نمیدونم عزیز . اگر کالا از طریق کانال اسوس وارد بشه کیبردش فارسی هست .
در ضمن از کی سفارش اروپا کیبرد عربی داره !!!:lol:

منم از همین کیبورد عربی خندم گرفت ولی فروشنده ناراحت شد.بش گفتم سفارش اسیا نداری کم مونده بود با لگد بیرونم کنه:1~@$S (5):

AMD>INTEL
27-05-15, 11:04
منم از همین کیبورد عربی خندم گرفت ولی فروشنده ناراحت شد.بش گفتم سفارش اسیا نداری کم مونده بود با لگد بیرونم کنه:1~@$S (5):

ناراحت هم میشه . چون خواسته حسابی سود کنه که نشده .

miladkhan95
28-05-15, 17:14
دوستان کسی نمیدونه asus g501 وارد ایران میشه یا نه؟

AMD>INTEL
28-05-15, 17:24
دوستان کسی نمیدونه asus g501 وارد ایران میشه یا نه؟

معمولا 20 روز بعد از موجود شدن در دوبی وارد ایران میشه .

miladkhan95
29-05-15, 08:27
معمولا 20 روز بعد از موجود شدن در دوبی وارد ایران میشه .
اطلاع ندارید که توو دوبی عرضه شده یا نه؟
فکر می کنید حدود قیمتش وقتی بیاد ایران چقدر باشه؟

AMD>INTEL
29-05-15, 08:31
اطلاع ندارید که توو دوبی عرضه شده یا نه؟
فکر می کنید حدود قیمتش وقتی بیاد ایران چقدر باشه؟

خیر متاسفانه قیمت گذاری براساس نوع سفارش و نوع کانفیگی وارد میشه و قیمت دلار و یکسری فاکتورهای دیگه هست .

miladkhan95
29-05-15, 08:36
آیا MSI GE62 Apache (Only the registered members can see the link) هم وارد ایران میشه؟

AMD>INTEL
29-05-15, 08:36
خیر متاسفانه قیمت گذاری براساس نوع سفارش و نوع کانفیگی وارد میشه و قیمت دلار و یکسری فاکتورهای دیگه هست .

مدل G501JW در دبی موجوده الان چک کردم

miladkhan95
29-05-15, 08:40
مدل G501JW در دبی موجوده الان چک کردم
میشه بگید از کدوم سایت استعلام گرفتید؟

AMD>INTEL
29-05-15, 08:43
میشه بگید از کدوم سایت استعلام گرفتید؟

بله

miladkhan95
29-05-15, 08:47
بله
قیمتی که تو این سایت زده.چه قدره؟

AMD>INTEL
29-05-15, 08:51
قیمتی که تو این سایت زده.چه قدره؟

AED 9149
United Arab Emirates dirham
باید تبدیل کنید به ریال

miladkhan95
29-05-15, 08:53
حدودا هشت میلیون میشه.ولی لپ تاپ عالیه به نظر میرسه

AMD>INTEL
29-05-15, 09:02
حدودا هشت میلیون میشه.ولی لپ تاپ عالیه به نظر میرسه

مشخصاتش خوبه . ولی مدل gigabyte p35x و gigabyte p37x از این سرتر هستند . گارانتی آواژنگ هم هستند .

miladkhan95
29-05-15, 17:40
آیا امکان تعویض هارد(هارد یک ترابایت) asus g551 با هارد ssd وجود داره؟
و ایا هارد 24 گیگ اس اس دی که روی لپ تاپ هست رو میشه برداشت و از لپ تاپ حذفش کرد؟

AMD>INTEL
29-05-15, 17:44
آیا امکان تعویض هارد(هارد یک ترابایت) asus g551 با هارد ssd وجود داره؟
و ایا هارد 24 گیگ اس اس دی که روی لپ تاپ هست رو میشه برداشت و از لپ تاپ حذفش کرد؟

تبدیل هارد به SSD امکان پذیر هست .

miladkhan95
31-05-15, 10:42
سوال اخر
از اونجایی که بازی کردن بازی های روز واسه من چندان در اولویت نیست به نظر شما این سیستم تا چند سال میتونه جواب گوی نیازهای گرافیکی من توو حوزه نرم افزار باشه؟

AMD>INTEL
31-05-15, 11:02
سوال اخر
از اونجایی که بازی کردن بازی های روز واسه من چندان در اولویت نیست به نظر شما این سیستم تا چند سال میتونه جواب گوی نیازهای گرافیکی من توو حوزه نرم افزار باشه؟

هیچ پیشگویی نمیشه کرد . مخصوصا در این زمان که سخت افزار و نرمافزار در حال تحول هست .
از نظر من بر اساس تجربه چندین ساله ویندوز 10 دروازه تغییرات بزرگی خواهد بود .

miladkhan95
01-06-15, 19:09
دوستان نظرتون راجع به y5070 2015 چیه؟
اینم مشخصاتش
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 22 × 263 × 386 میلی‌متر - وزن: 2.39 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4720HQ 2.60GHz up to 3.60 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 16 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: حافظه‌های هیبردی - مشخصات: یک ترابایت هارددیسک به همراه 8 گیگابایت حافظه SSD
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GTX 960M 4GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع IPS LCD با دقت 4K 3840x2160 - با روکش مات
امکانات:فاقد درایو نوری Webcam Backlit Keyboard Card Reader Wi-Fi Ethernet Port HDMI Port
سایر مشخصات:باتری 4 سلولی - فاقد سیستم‌عامل
قیمت حدود چهار میلیون

AMD>INTEL
01-06-15, 19:15
دوستان نظرتون راجع به y5070 2015 چیه؟
اینم مشخصاتش
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 22 × 263 × 386 میلی‌متر - وزن: 2.39 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4720HQ 2.60GHz up to 3.60 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 16 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: حافظه‌های هیبردی - مشخصات: یک ترابایت هارددیسک به همراه 8 گیگابایت حافظه SSD
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GTX 960M 4GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع IPS LCD با دقت 4K 3840x2160 - با روکش مات
امکانات:فاقد درایو نوری Webcam Backlit Keyboard Card Reader Wi-Fi Ethernet Port HDMI Port
سایر مشخصات:باتری 4 سلولی - فاقد سیستم‌عامل
قیمت حدود چهار میلیون

مشخصاتش عالیه . روی باطریش برای این کانفیگ حساب نکنید . مسئله بعدی جمع کردن این کانفیگ عالیه . ولی باید دید سیستم کولینگش در چه حدهست . بعد از چندماه درجه حرارت ها به شدت بالا نمیرن .
البته گرافیکش نسبت به نسل قبل کمی خنکتر هست.

miladkhan95
01-06-15, 19:17
مشخصاتش عالیه . روی باطریش برای این کانفیگ حساب نکنید . مسئله بعدی جمع کردن این کانفیگ عالیه . ولی باید دید سیستم کولینگش در چه حدهست . بعد از چندماه درجه حرارت ها به شدت بالا نمیرن .
البته گرافیکش نسبت به نسل قبل کمی خنکتر هست.
ب نظرم این لپ تاپ رو باید چند ماه دیگه خرید تا ببینیم که از پس کار برمیاد یا نه؟
با نظرم موافقید؟

AMD>INTEL
01-06-15, 19:25
ب نظرم این لپ تاپ رو باید چند ماه دیگه خرید تا ببینیم که از پس کار برمیاد یا نه؟
با نظرم موافقید؟

بررسی سایت های خارجی و خریدران سایتی مثل neweggs رو حتما چک کنید . بر عکس اسوس و گیگابایت شرکتهایی مثل lenovo به دلیل سابقه کم در ساخت قطعات گیمینگ توی طراحی برد و خنک کننده مخصوص کمی ضعف دارند .
جمع کردن کانفیگ بالا یک طرف مسئله هست و این که بتونی از نظر کولینگ دماشو پائین نگه دارید مسئله دیگر .

miladkhan95
01-06-15, 21:38
بررسی سایت های خارجی و خریدران سایتی مثل neweggs رو حتما چک کنید . بر عکس اسوس و گیگابایت شرکتهایی مثل lenovo به دلیل سابقه کم در ساخت قطعات گیمینگ توی طراحی برد و خنک کننده مخصوص کمی ضعف دارند .
جمع کردن کانفیگ بالا یک طرف مسئله هست و این که بتونی از نظر کولینگ دماشو پائین نگه دارید مسئله دیگر .
اره خب.....اگه سیستم کولینگ داغون باشه کل پولت به فنا میره

black storm
17-06-15, 00:57
سلام دوباره به همه اساتید
من با یه مشکل خیلی بدی روبه رو شدم و نتونستم تا الان این لپتابو بخرم ولی پس فردا دیگه قصد خرید دارم ولی مدل Y5070 2015
یه سوال که درگیرم کرده رفرش ریت مانیتور اون هست که رو 48hz تنظیم شده اند
1=به نظرتون این رفرش ریت تو فیلم هایی که صحنه های سریع دارن باعث افت روانی نمیشوند؟
2=تو بازی کردن چی؟ اگر بازی که میکنیم رو بتونیم باهاش مثلا 60 fps بگیریم یا مثلا کمتراز 40 fps تو روانی بازی تاثیر دارد؟؟
3= یه سوال دیگه اونم این سیستم کولینگ هست که تاحالا ندیدم کسی ازش مشکلی بگیره و تو بیشتر جاها دیدم دما تو بازی کردن بین 65 تا 70 درجه هستش به نظرتون مشکلی پیش نمیاره درصورتی که یه کولپد هم داشته باشیم؟
ممنون میشم به سه تا سوالاتم پاسخ بدید

AMD>INTEL
17-06-15, 12:16
سلام دوباره به همه اساتید
من با یه مشکل خیلی بدی روبه رو شدم و نتونستم تا الان این لپتابو بخرم ولی پس فردا دیگه قصد خرید دارم ولی مدل Y5070 2015
یه سوال که درگیرم کرده رفرش ریت مانیتور اون هست که رو 48hz تنظیم شده اند
1=به نظرتون این رفرش ریت تو فیلم هایی که صحنه های سریع دارن باعث افت روانی نمیشوند؟
2=تو بازی کردن چی؟ اگر بازی که میکنیم رو بتونیم باهاش مثلا 60 fps بگیریم یا مثلا کمتراز 40 fps تو روانی بازی تاثیر دارد؟؟
3= یه سوال دیگه اونم این سیستم کولینگ هست که تاحالا ندیدم کسی ازش مشکلی بگیره و تو بیشتر جاها دیدم دما تو بازی کردن بین 65 تا 70 درجه هستش به نظرتون مشکلی پیش نمیاره درصورتی که یه کولپد هم داشته باشیم؟
ممنون میشم به سه تا سوالاتم پاسخ بدید

1-خیر مشکلی ایجاد نمیکنه
2- مشکلی نیست
3- برای کولینگ هم باید یک کول پد خوب بگیرید .

black storm
17-06-15, 12:18
1-خیر مشکلی ایجاد نمیکنه
2- مشکلی نیست
3- برای کولینگ هم باید یک کول پد خوب بگیرید .
ممنون
1) بهترین کولپد تو رنج 70 تومن چی هست؟؟
2) کلا نظرتون درباره همین لپتاب لنوو مدل 2015 چی هست؟ ممنونم

AMD>INTEL
17-06-15, 12:22
ممنون
1) بهترین کولپد تو رنج 70 تومن چی هست؟؟
2) کلا نظرتون درباره همین لپتاب لنوو مدل 2015 چی هست؟ ممنونم

Cooler Master L1 Coolpad
75 تومن
--------
بدک نیستند . با کول پد نباید مشکلی داشته باشید .

black storm
17-06-15, 12:29
Cooler Master L1 Coolpad
75 تومن
--------
بدک نیستند . با کول پد نباید مشکلی داشته باشید .
خیلی ممنون ازتون
1) از نظر قدرت و جوابگویی بازی تو رزولوژن fhd که دیگه جای نگرانی نیست؟ از پسه بیشتر بازی ها بر میاد بدون لگ؟
2) سوال اخری:lol: تو بازی کردن سنگین مثلا یه بازی پر گرافیگ رو یک یا دوساعت بازی کنم به همراه کولپد مشکلی برای سخت افزار و قطعات برد ایجاد نمیکنه؟
ممنون که با حوصله جواب میدید:love:

AMD>INTEL
17-06-15, 13:16
خیلی ممنون ازتون
1) از نظر قدرت و جوابگویی بازی تو رزولوژن fhd که دیگه جای نگرانی نیست؟ از پسه بیشتر بازی ها بر میاد بدون لگ؟
2) سوال اخری:lol: تو بازی کردن سنگین مثلا یه بازی پر گرافیگ رو یک یا دوساعت بازی کنم به همراه کولپد مشکلی برای سخت افزار و قطعات برد ایجاد نمیکنه؟
ممنون که با حوصله جواب میدید:love:

1- لپتاپ کلا نباید انتظار PC رو داشته باشید ولی در کل با این کانفیگ مشکلی ندارد .
2-البته این نظرم من هست . هر 1.5 یکبار از بازی خارج بشید و حدود نیم ساعت به دستگاه اجازه خنک شدن بدید . کولپد برای این کانفیگ واقعا لازم هست .

black storm
17-06-15, 13:22
1- لپتاپ کلا نباید انتظار PC رو داشته باشید ولی در کل با این کانفیگ مشکلی ندارد .
2-البته این نظرم من هست . هر 1.5 یکبار از بازی خارج بشید و حدود نیم ساعت به دستگاه اجازه خنک شدن بدید . کولپد برای این کانفیگ واقعا لازم هست .
اها ممنون
پس با کولپد و استراحت دادن به لپتاب دیگه جای نگرانی برای خراب شدن قطعات مادربرد نداشته باشم؟؟؟ ممنونم ازتون

black storm
17-06-15, 14:36
راستی یه ssd خیلی خوب که واقعا سرعت خوبی داشته باشه تا 400 تومن چی هست از 256 گیگ کمتر نباشه ممنون

AMD>INTEL
17-06-15, 15:01
راستی یه ssd خیلی خوب که واقعا سرعت خوبی داشته باشه تا 400 تومن چی هست از 256 گیگ کمتر نباشه ممنون

Samsung 850 EVO 250GB 470T

black storm
17-06-15, 15:06
خیلی ممنون بابت پیشنهاد خوبتون
فقط این سوال هم جواب بدید من بدون شک لپتابو بخرم خیلی ممنون
اگر همونطور که خودتون گفتین به لپتاب هر دو ساعت یا یک ساعت و نیم یه بار استراحت بدم و کولپد مناسب هم خریداری کنم هیچ اسیبی به برد و قطعات سخت افزاری لپتاب وارد نمیشود؟؟ و با خیال راحت استفاده کنم؟
ممنون

AMD>INTEL
17-06-15, 15:09
خیلی ممنون بابت پیشنهاد خوبتون
فقط این سوال هم جواب بدید من بدون شک لپتابو بخرم خیلی ممنون
اگر همونطور که خودتون گفتین به لپتاب هر دو ساعت یا یک ساعت و نیم یه بار استراحت بدم و کولپد مناسب هم خریداری کنم هیچ اسیبی به برد و قطعات سخت افزاری لپتاب وارد نمیشود؟؟ و با خیال راحت استفاده کنم؟
ممنون

سوال رو ده بار جواب نمیدهند یکبار پرسیدید جواب دادم .

mohammad reza11
17-06-15, 21:05
عزیز با این بودجه پی سی ببندی خیلی بهتره تا لپ تاب
اگه از لحاظ اینکه چیزی که میخری پی سی باشه یا لپتاب فرقی برات نمیکنه یا مشکلی نداری
حتما پی سی بگیر
من این اشتباهو 2 سال پیش انجام دادم به شدت پشیمون شدم
واسه گیم فقط پی سی جوابگو هست

nima_hl
17-06-15, 22:13
گرافیک کارت 960m برای بازی در رزولیشن 4k ضعیف است

از طرف دیگه رزولیشن 4k برای مانیتور 15 اینچ آنچنان تفاوتی با fullhd حتی hd نمیکند

بنظرم با خرید این نوت بوک بخصوص برای بازی پولتون را دارید دور میریزید

black storm
17-06-15, 23:54
گرافیک کارت 960m برای بازی در رزولیشن 4k ضعیف است

از طرف دیگه رزولیشن 4k برای مانیتور 15 اینچ آنچنان تفاوتی با fullhd حتی hd نمیکند

بنظرم با خرید این نوت بوک بخصوص برای بازی پولتون را دارید دور میریزید
ممنون
کلا به فکر کامپیوتر نیستم
و این که گیمر هم نیستم که روزی 6تا7 ساعت گیم پلی بدم ولی حداقل روزی یک الی دو ساعت بازی سنگین همراه کولپد انجام میدم
اون رزولوژن و گرافیک هم من برای بازی کردن رزولوژن رو میزارم رو fhd ولی برای فیلم دیدن 4k
کیفیت صفحه ش هم دیدم برای من زیاد تفاوتی با ips از روبه رو نداشت چون 4k ]ست هیچ پیکسلی رو مشاهده نکردم و خیلی جون میده برا فیلم البته از زاویه مستقیم :D
فقط من دودل هستم تو بازی کردن میترسم باز هم با استفاده از کولپد برا لپتاب مشکلی پیش بیاد ولی اقا امید گفتن نه دوباره پرسیدم ولی فکر کنم ناراحت شدن:1. (28):
به هر حال شما هم درک کنید پوله کمی نیس :D
ینی با کولپد و استراحت دادن به لپتاپ قطعاتش ذوب نمیشن؟؟ :D
ممنون میشم شما هم جواب بدید

mohammad reza11
18-06-15, 00:00
ممنون
و این که گیمر هم نیستم که روزی 6تا7 ساعت گیم پلی بدم ولی حداقل روزی یک الی دو ساعت بازی سنگین همراه کولپد انجام میدم
اون رزولوژن و گرافیک هم من برای بازی کردن رزولوژن رو میزارم رو fhd ولی برای فیلم دیدن 4k
کیفیت صفحه ش هم دیدم برای من زیاد تفاوتی با ips از روبه رو نداشت چون 4k ]ست هیچ پیکسلی رو مشاهده نکردم و خیلی جون میده برا فیلم البته از زاویه مستقیم :D
فقط من دودل هستم تو بازی کردن میترسم باز هم با استفاده از کولپد برا لپتاب مشکلی پیش بیاد ولی اقا امید گفتن نه دوباره پرسیدم ولی فکر کنم ناراحت شدن:1. (28):
اگه چیپست شما آی ام ی بود و پردازنده و گرافیکتون amd
بود جای نگرانی بود چون خیلی زود داغ میکردن
ولی در حال حاضر با یه کولپد آلومنیومی مشکل گرمای لپ تاب شما حل میشه
ولی بازم بهتره هر 2-3 ساعت یه بار یه ربع به لپ تابتون استراحت بدین

black storm
18-06-15, 00:04
اگه چیپست شما آی ام ی بود و پردازنده و گرافیکتون amd
بود جای نگرانی بود چون خیلی زود داغ میکردن
ولی در حال حاضر با یه کولپد آلومنیومی مشکل گرمای لپ تاب شما حل میشه
ولی بازم بهتره هر 2-3 ساعت یه بار یه ربع به لپ تابتون استراحت بدین
ممنون
اصلا تا حالا جایی دید که این لپتاب قصعاتش ذوب بشه زیر بار سنگین؟ اصلا میشه همچین چیزی با این لپتاب؟؟
ممنون

mohammad reza11
18-06-15, 00:28
ممنون
اصلا تا حالا جایی دید که این لپتاب قصعاتش ذوب بشه زیر بار سنگین؟ اصلا میشه همچین چیزی با این لپتاب؟؟
ممنون
خیلی وسواسی هستید اما اشکالی نداره
(مثل خودم)
با همون کارایی که آقای intel-amd عزیز یا بنده گفتم انجام بدید هیچ مشکلی نخواهید داشت

nima_hl
18-06-15, 03:17
ممنون

دوست عزیز اگر قرار بود ذوب بشه که اصلا به بازار نمیدادند

یه نوت بوک عمری بین 2 تا 5 سال داره بعد باید بندازینش دور

حالا هر چه پردازنده و گرافیک قویتر باشه عمر نوت بوک کوتاه تر میشه ( به دلیل تولید دمای بیشتر )

فیلم دیدن توی مونیتور 15 اینچی حتی اگر 1000k هم باشه باحال نیست

بازی کردن با نوت بوک هم به دلیل فشار زیاد به دستگاه عمر آن را کم میکنه

شما برای هر کاربری باید ابزارهای مناسب آن را تهیه کنید

بنظر من اگر پرتابل بودن دستگاه برای شما لازمه یه نوت بوک معمولی با رزولیشن hd و یک تلوزیون 39 یا 42 اینچ برای فیلم دیدن تهیه کنید