PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید موبایل از اینترنت

Mehrdad.A 88
24-03-15, 18:26
درود

از نگاه شما خرید موبایل از سایت های اینترنتی (البته اونهایی که نماد اعتماد دارن) کاره درستیه ؟
آخه قیمت هاشون معمولا صد تا 200 تومن پایین تر از بازاره (البته بازار مشهد. جاهای دیگه رو نمیدونم) و این آدمو به شک میندازه و در عین حال وسوسه کننده است و دوست داری بخری
دوستان راهنمایی کنن لطفا :11():

AMD>INTEL
24-03-15, 18:28
دو بعضی از فروشگاه های مثل عمده کلاه برداری یا دیر فرستادن محصول هست . کلا این مقدار تفاوت قیمت بیشتر شک بر انگیز هست تا وسوسه انگیز

Mehrdad.A 88
24-03-15, 18:41
پس نماد اعتماد الکیه ؟
و یک مشکلی هم هست اینکه تو بازار اصلا نوکبا یا مایکروسافت واقعا نیست نمیدونم چی کار کنم :1. (28):

AMD>INTEL
24-03-15, 18:44
فروشگاه معتبر مثل دیجی کالا خرید کنید .

YosefFaraji
24-03-15, 18:59
از چه سایتی میخواید بخرید؟

Mehrdad.A 88
24-03-15, 20:18
دیجی کالا فقط چند مدل بیشتر نداره
اینم از سایت (Only the registered members can see the link)

M3RS4D 50062
24-03-15, 20:50
دیجی کالا فقط چند مدل بیشتر نداره
اینم از سایت (Only the registered members can see the link)

دیجیکالا چند مدل بیشتر موبایل نداره؟؟؟؟؟؟؟؟:1. (27)::1. (27)::1. (27):

AMD>INTEL
24-03-15, 20:53
من به شخصه از این شرکتهایی که پیشوند و پسوند پاسارگاد میگذارن و هزاران مثل این ثبت شده میترسم . هم تو فروش لیزینگی خودرو این اسم زیاده هم تو موبایل و PC

Mehrdad.A 88
24-03-15, 21:17
دیجیکالا چند مدل بیشتر موبایل نداره؟؟؟؟؟؟؟؟:1. (27)::1. (27)::1. (27):

نه منظورم نوکیا بود عزیز یادم رفت بگم
و اینم دو نمونه دیگه از این سایت ها که نماد اعتماد هم دارن (موبایل انتخابی LUMIA 520 هست که تو بازار مشهد فک کنم حدود 400 هست)
sabaddigi (Only the registered members can see the link)
banekala (Only the registered members can see the link)

M3RS4D 50062
24-03-15, 22:02
نه منظورم نوکیا بود عزیز یادم رفت بگم
و اینم دو نمونه دیگه از این سایت ها که نماد اعتماد هم دارن (موبایل انتخابی LUMIA 520 هست که تو بازار مشهد فک کنم حدود 400 هست)
sabaddigi (Only the registered members can see the link)
banekala (Only the registered members can see the link)
اتفاقا دیجیکالا کامل ترین ارشیو موبایل هارو داره ,حتی هنوزم نسخه های سیمبیان سری 60 رو هم داره و حتی قدیمی تر از اون.(موبایل خوده من نوکیا E52 هست که هنوزم توی دیجیکالا صفحش هست)
Nokia E52 - گوشی موبایل نوکیا ای 52 (Only the registered members can see the link)

سیدرضا بازیار
24-03-15, 22:26
از نگاه شما خرید موبایل از سایت های اینترنتی (البته اونهایی که نماد اعتماد دارن) کاره درستیه ؟
نماد اعتماد رو جدی نگیرید ملاک خوبی نیست...

آخه قیمت هاشون معمولا صد تا 200 تومن پایین تر از بازاره (البته بازار مشهد. جاهای دیگه رو نمیدونم) و این آدمو به شک میندازه و در عین حال وسوسه کننده است و دوست داری بخری
هر گرانی بی حکمت نیست و هر ارزانی بی علت!
ازفروشگاه های بزرگ و معتبر ایران (معمولا رنک الکسا زیر 300 ایران داشته باشن و مورد تایید کاربر ها باشن) خرید کنید

tanshat
24-03-15, 22:36
موقع خرید فقط به قیمت نگاه نکن دوست من.ببین چند روز ضمانت بدون قید و شرط داره.ببین قبل از خرید برات فاکتور صادر میشه یا نه
اون سایت rpp یه جور لیزینگه و مشکلی تو کارش فکر نمیکنم باشه نکته اش هم اینه که با پول مشتری براشون موبایل میاره و طبیعیه که حداقل 2 هفته پولت میخوابه اما ارزونتر میخری
شاید دو مدل کاملا شبیه هم باشه اما یک پسوند اضافه کلی تو قیمت اونها تاثیر میگذاره مثلا تو موبایل برای گوشی Huawei مدل Honer سه یا چهار نمونه هست با قیمت های مختلف ولی مشخصات خیلی شبیه هم که مشخصه اونی که گرونتره قابلیتهای بیشتری داره مثلا رم بیشتری داره یا حافظه داخلی بیشتر.در کل پیشنهاد من به شما اینه:
دیجی کالا

Mehrdad.A 88
24-03-15, 23:25
حق با شماست بهتره رفت از بازار خرید
قیمت های این سایت ها به موبایل های unlocked میخوره

Mehrdad.A 88
25-03-15, 21:49
من تحقیق کردم اینها موبایل ها اصل اما unlocked کارخونه هستن
حالا کسی میدونه فرق موبایل unlocked با موبایل معمولی چیه ؟