PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با هارد 1 ترابایتی وسترن

black co
24-03-15, 16:26
سلام دوستان
خسته نباشید

من یه هارد WD 1 ترابایتی دارم وقتی وصلش میکنم به سیستم میخواستی روش ویندوز نصب کنی کل فضایی کهنشون میداد 32 مگ بود ولی تو پارتیشن ویزارد میشد فرمتش کرددرایوC رو بعد میشناختش تو نصب ویندوز؛بعداز نصب ویندوز تا زمانی که سیستم خاموش نمیشد ویندوز کار میکرد ولی بعد از خاموش کزدن وقتی روشن میکنی خطای ntdlr میددهه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AMD>INTEL
24-03-15, 16:36
سلام دوستان
خسته نباشید

من یه هارد WD 1 ترابایتی دارم وقتی وصلش میکنم به سیستم میخواستی روش ویندوز نصب کنی کل فضایی کهنشون میداد 32 مگ بود ولی تو پارتیشن ویزارد میشد فرمتش کرددرایوC رو بعد میشناختش تو نصب ویندوز؛بعداز نصب ویندوز تا زمانی که سیستم خاموش نمیشد ویندوز کار میکرد ولی بعد از خاموش کزدن وقتی روشن میکنی خطای ntdlr میددهه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هارد رو به عنوان هارد دوم به سیستم متصل کنید و شات با برنامه hd senitel بگیرید .

black co
24-03-15, 18:08
هارد رو به عنوان هارد دوم به سیستم متصل کنید و شات با برنامه hd senitel بگیرید .
دوست عزیز اینم وضعیت هاردOnly the registered members can see the link

AMD>INTEL
24-03-15, 18:23
اول با برنامه HDD REGENATOR بدسکتورها را ریکاور کنید و بعد LOW LEVEL FORMAT و بعد اقدام به پارتشین بندی کنید .مشکل دیتکت حجم هارد هم دارید . که باید ببینی توسط این نرم افزار حل میشه یا نه
Only the registered members can see the link

black co
24-03-15, 18:31
دوست عزیز هاردم گارانتی آواژنگ هستش یک ماه نیست گرفتمش

AMD>INTEL
24-03-15, 18:37
دوست عزیز هاردم گارانتی آواژنگ هستش یک ماه نیست گرفتمش

هاردت مشکل داره . به احتمال زیاد ضربه خورده گرامی . اگر گارانتی داره بفرستید گارانتی .