PDA

مشاهده نسخه کامل : اتصال لپ تاپ و موبایل بدون سیم به تلویزیون

hwcpmm
19-03-15, 15:40
با سلام

میخواستم لپ تاپ و موبایل را بدون سیم به تلویزیون وصل کنم تا فیلم و تصاویر و .... را درون تلویزیون ببینیم؛اما نتوانستم.چکار باید کنم؟
باتشکر

life24
19-03-15, 17:40
با سلام

میخواستم لپ تاپ و موبایل را بدون سیم به تلویزیون وصل کنم تا فیلم و تصاویر و .... را درون تلویزیون ببینیم؛اما نتوانستم.چکار باید کنم؟
باتشکر

سلام
نوع تلویزیون چه هست؟

hwcpmm
19-03-15, 17:56
سلام
نوع تلویزیون چه هست؟

نوع تلویزیون سامسونگ است.

"عجیبه ها فقط کلمه سامسونگ را نوشته ام؛گیر میدهد که پیغام شما کوتاه است,خب کوتاه که کوتاه چکار کنم خب؛ها." :1~@$S (8):

AMD>INTEL
19-03-15, 17:58
دانگل Ezcast m2 اتصال تبلت،موبایل،لپ تاپ و کیس به صورت بی سیم به ویدیو پروژکتور و تلویزیون
Only the registered members can see the link

1mahyar
20-03-15, 18:02
دانگل Ezcast m2 اتصال تبلت،موبایل،لپ تاپ و کیس به صورت بی سیم به ویدیو پروژکتور و تلویزیون
دانگل Ezcast m2 -فروش اینترنتی EZCAST در ایران- خرید اینترنتی - اتصال تبلت موبایل کامپیوتر به صورت بی سیم به ویدیو پروژکتور- انتقال بی سیم پورت VGA-م (Only the registered members can see the link)
درود،خود سامسونگ screen mirroring مگه نداره؟

AMD>INTEL
20-03-15, 18:58
درود،خود سامسونگ screen mirroring مگه نداره؟

کدام مدل سامسونگ مد نظر شماست .

1mahyar
20-03-15, 20:40
کدام مدل سامسونگ مد نظر شماست .
6430.ولی طر استفاشو نمیدونم

AMD>INTEL
20-03-15, 21:29
6430.ولی طر استفاشو نمیدونم

دوست عزیز مدل دقیق بنویسید با یک عدد هیچ راهنمایی نمیتونم انجام بدم .

1mahyar
20-03-15, 21:56
دوست عزیز مدل دقیق بنویسید با یک عدد هیچ راهنمایی نمیتونم انجام بدم .
Samsung 48H6430 Smart LED TV

AMD>INTEL
20-03-15, 22:01
Samsung 48H6430 Smart LED TV

این مورد رو تست نکردم . نمیتونم نظر 100% بدم . ولی این دانگل یک راهکار جامع برای این کار هست با قیمت مناسب

aryaiee
21-03-15, 08:12
دوست عزیز تلویزیون شما نیازی به دانگل ندارد و سیستم wifi داخلی دارد.از 4 طریق استاندارد میتوانید به موبایل یا لپ تاپ و یا تبلت متصل شوید.همچنین به راحتی میتوانید به اینترنت هم متصل شوید.
1-از طریق نرم افزارهایی که با سیستم DLNA همخوانی دارند.
2-از طریق screen mirroring که در TV در بخش SOURCE موجود است.
3-برای لپ تاپ از طریق نرم افزارهای اشتراک گذاری DLNA.
4-میتوانید با مودم در منزل یک شبکه خانگی ایجاد کنید.
در ضمن در موبایل های سامسونگ هم حتی نرم افزارهایی به صورت پیشفرض برای این هدف نصب میباشد.مانند ALL SHARE.همچنین تلویزیون شما قابلیت هایی بسیار بیشتری نیز دارد.مثلا یا یک نرم افزار میتوانید موبایل خود را به شکل ریموت کنترل در بیاورید و...

----------------------------------------
پ.ن:دوست عزیز 6430 مدل کامل است!

life24
22-03-15, 22:41
دوست عزیز تلویزیون شما نیازی به دانگل ندارد و سیستم wifi داخلی دارد.از 4 طریق استاندارد میتوانید به موبایل یا لپ تاپ و یا تبلت متصل شوید.همچنین به راحتی میتوانید به اینترنت هم متصل شوید.
1-از طریق نرم افزارهایی که با سیستم DLNA همخوانی دارند.
3-برای لپ تاپ از طریق نرم افزارهای اشتراک گذاری DLNA.
4-میتوانید با مودم در منزل یک شبکه خانگی ایجاد کنید.
در ضمن در موبایل های سامسونگ هم حتی نرم افزارهایی به صورت پیشفرض برای این هدف نصب میباشد.مانند ALL SHARE.همچنین تلویزیون شما قابلیت هایی بسیار بیشتری نیز دارد.مثلا یا یک نرم افزار میتوانید موبایل خود را به شکل ریموت کنترل در بیاورید و...

----------------------------------------
پ.ن:دوست عزیز 6430 مدل کامل است!

سلام
با موبایل های به جز سامسونگ میشه استفاده کرد از این نرم افزار برای اتصال به تلویزیون؟ یعنی all share فقط برای موبایل های سامسونگ است؟

omidhix
23-03-15, 02:56
سلام
روی موبایل اندروید این دو نرم افزارو خوب کار میکنه از طریق DLNA
AllConnect / Allcast
برای ویندوز هم

دانلود Conceiva Mezzmo v4.0.3.0 - نرم افزار مدیا سرور برای دستگاه های (Only the registered members can see the link)

حتما از مودم وای فای یا اکسس پوینت با وایرلس 300 مگ استفاده کنید پایین تر تصویر لگ داره البته نوع گوشی شما و اداپتور تی وی هم تاثیر داره

life24
23-03-15, 19:05

سلام
تلویزیون ما این گزینه را دارد. باید نرم افزار بر پایه استاندارد DLNA رو نصب کرد و از این گزینه استفاده کرد؟

life24
24-03-15, 11:15
سلام
من نرم افزار allconnect و allcast نصب کردم روی اندروید. all connect که مشخص نشد چی به چی هست ولی all cast میره سرچ کنه و تلویزیون رو پیدا کنه اما چیزی پیدا نمی کنه و تلویزیون رو روی screen mirroring گذاشتم...
مشکل کجاست؟

aryaiee
28-03-15, 12:42
دوست عزیز شما اگر از allshare خود سامسونگ استفاده کنید بد نیست.البته برای انتخاب تلویزیون و ست شدن با مویابل یا تبلت و کلا سیستم عامل اندروید،باید به بخش device برید نه مثل یک روتر یا مودم سرچش کنید.بعدش خوب tv اونجا میاد و اسمش هم tv samsung و یا نام های مشابه است.بعدش کانکت میشید و سپس با app هایی که قابلیت پخش از wifi دارند که تعدادشان هم کم نیست میتوانید هر مدیایی که خواستید رو اجرا کنید روی tv.البته برای فایل های fhd بهتر هستش که دستگاه و تلویزیون دور از هم نباشند.

life24
28-03-15, 15:15
دوست عزیز شما اگر از allshare خود سامسونگ استفاده کنید بد نیست.البته برای انتخاب تلویزیون و ست شدن با مویابل یا تبلت و کلا سیستم عامل اندروید،باید به بخش device برید نه مثل یک روتر یا مودم سرچش کنید.بعدش خوب tv اونجا میاد و اسمش هم tv samsung و یا نام های مشابه است.بعدش کانکت میشید و سپس با app هایی که قابلیت پخش از wifi دارند که تعدادشان هم کم نیست میتوانید هر مدیایی که خواستید رو اجرا کنید روی tv.البته برای فایل های fhd بهتر هستش که دستگاه و تلویزیون دور از هم نباشند.

سلام
سال نو مبارک.
راستش من خیلی سعی و نلاش کردم اما نشد
تلویزیون سامسونگ هست. اول رفتیم روی screen mirroring و نرم افزار ها روشن کردیم و هیچی پیدا نکرد.
بعد رفتم داخل Tools تلویزیون به قسمت شبکه رفتم و اگر اشتباه نکنم instant بود و اونجا به وسیله ی موبایل قسمت وایرلس رفتم سرچ کنه و هیچ کدام چیزی پیدا نکردند
:1. (29):
یعنی نرم افزار های پخش کننده تلویزیون رو نشناختند و قسمت وایرلس گوشی هم چیزی رو نشناخت.
هم در گزینه screen mirroring و هم شبکه داخل تی وی