PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با تبلت لنوو A3000H

fz CODER
16-03-15, 16:47
سلام.
تبلت روشنه ولی صفحه نمایش تصویر نمیده و سیاهه.
با کلید پاور هم خاموش نمیشه.
با کلید های ترکیبی پاور و ولوم هم خاموش نمیشه.
الان چه کنم؟

AMD>INTEL
16-03-15, 16:57
سلام.
تبلت روشنه ولی صفحه نمایش تصویر نمیده و سیاهه.
با کلید پاور هم خاموش نمیشه.
با کلید های ترکیبی پاور و ولوم هم خاموش نمیشه.
الان چه کنم؟

مشکلش میتونه از بردش باشه . یا کاملا فریم ویر آندروئید پاک شده . باید دوباره فلش بشه
وقتی به pc وصل میکنی شناسایی میشه ؟

fz CODER
16-03-15, 17:55
مشکلش میتونه از بردش باشه . یا کاملا فریم ویر آندروئید پاک شده . باید دوباره فلش بشه
وقتی به pc وصل میکنی شناسایی میشه ؟

الان که به زور خاموشش کردم درست شده و صفحه نمایش تصویر میده.
اون موقع تست نکردم شناسائی میشه یا نه ولی از اونجائی که حالا بدون مشکل کار می کنه فکر نکنم مشکل نرم افزاری بوده باشه.
به نظرتون می تونه مشکل خیلی حاد باشه و باید سریع ببرمش تعمیر؟؟

AMD>INTEL
16-03-15, 18:03
الان که به زور خاموشش کردم درست شده و صفحه نمایش تصویر میده.
اون موقع تست نکردم شناسائی میشه یا نه ولی از اونجائی که حالا بدون مشکل کار می کنه فکر نکنم مشکل نرم افزاری بوده باشه.
به نظرتون می تونه مشکل خیلی حاد باشه و باید سریع ببرمش تعمیر؟؟

سایت lenovo رو چک کنید ببینید اپدیتی برای مدل شما اومده . پیشنهاد میکنم ابتدا از اطلاعات ضرروری بکاپ بگیرید و یکبار ریست فکتوری و wipe کنید . ریشه این مشکل میتونه از برنامه های باشه که جدیدا نصب کردید .

fz CODER
16-03-15, 18:11
سایت lenovo رو چک کنید ببینید اپدیتی برای مدل شما اومده . پیشنهاد میکنم ابتدا از اطلاعات ضرروری بکاپ بگیرید و یکبار ریست فکتوری و wipe کنید . ریشه این مشکل میتونه از برنامه های باشه که جدیدا نصب کردید .

خودمم به برنامه ها شک داشتم چون داداشم مدام از بازار و ی سری دیگه از مارکت ها برنامه دانلود می کنه.
اگر بعد از ریست مشکل تکرار شد میفرستمش گارانتی.
ممنون راهنمائی کردید.:11():

AMD>INTEL
16-03-15, 19:02
خودمم به برنامه ها شک داشتم چون داداشم مدام از بازار و ی سری دیگه از مارکت ها برنامه دانلود می کنه.
اگر بعد از ریست مشکل تکرار شد میفرستمش گارانتی.
ممنون راهنمائی کردید.:11():

یک برنامه سکوریتی آندروئید مثل comodo نصب کن اگر مداوم برنامه نصب میکنید از سورس های مختلف .

fz CODER
16-03-15, 19:11
یک برنامه سکوریتی آندروئید مثل comodo نصب کن اگر مداوم برنامه نصب میکنید از سورس های مختلف .

نورتون رو قبلا گرفتم حذفش کنم کومودو رو بگیرم به نظرتون؟
ی برنامه برای بک آپ بدون نیاز به روت هم معرفی می کنید که بازی ها رو هم بک آپ بگیره لطفا؟
این برنامه هلیوم و کربن برای دیوایس های لنوو درایور نداره و نمیشه ازش استفاده کرد.
مرسی

AMD>INTEL
16-03-15, 19:20
نورتون رو قبلا گرفتم حذفش کنم کومودو رو بگیرم به نظرتون؟
ی برنامه برای بک آپ بدون نیاز به روت هم معرفی می کنید که بازی ها رو هم بک آپ بگیره لطفا؟
این برنامه هلیوم و کربن برای دیوایس های لنوو درایور نداره و نمیشه ازش استفاده کرد.
مرسی

همون کومودو بهتره . سیمانتک رو قبول ندارم .
برای بکاپ باید سرچ کنید . چون اکثرا وابسته به روت بودن دستگاه هستند .ولی My Backup Pro رو تست کنید .
Only the registered members can see the link B%8C-%D8%A7