PDA

مشاهده نسخه کامل : نشناختن هارد سیلیکون پاور در ویندوز 7 و 8.1

omid4583
15-03-15, 01:17
با سلام
یه هارد 640 گیگ سیلیکون پاور که از یک سال پیش تا حالا برنامه های ماهواره و کارتون رو روش ضبط میکردم الان مدتیه وقتی می زنم به کامپیوتر شناسایی میشه ولی واردش نمی تونم بشم این پیام رو می زنه : E:\IS NOT ACCESSIBLE یا THE PARAMETER IS INCORECT با کامپیوتر های دیگه هم که ویندوز 7 دارن امتحان کردم همینطوری بود
ولی همین هارد رو که به لب تاب می زنم با ویندوز ایکس پی به راحتی شناسایی میشه
ممنون می شم راهنمایی کنید
ضمنا آیا صحت داره اگه هارد رو به ریسیور وصل کنیم عمر هارد کم می شه ؟

AMD>INTEL
15-03-15, 01:34
برنامه زیر رو نصب کنید . ببین تو محیط این برنامه هاردت به چه شکلی دیتکت میشه . یکبار Rebuil mbr رو بزن و apply کنید
MiniTool Partition Wizard Professional + Server 9.0.0 مدیریت پارتیشن ویندوز (Only the registered members can see the link)

omid4583
15-03-15, 15:44
اقا این دستور rebui چیکار میکنه؟ انجام دادم درست شد هارد رو باز کرد و لی همه فیلمهام ناپدید شد
بد بخت شدم که!

omid4583
15-03-15, 15:55
البته فقط با usb جلو باز میکنه از طریق usb پشت کیس نمی شه همون پیام رو میزنه

M3RS4D 50062
15-03-15, 16:31
البته فقط با usb جلو باز میکنه از طریق usb پشت کیس نمی شه همون پیام رو میزنه

حجم هارد تغییر کرده؟؟؟
ازش حجمش یه شات بزار

AMD>INTEL
15-03-15, 16:39
اقا این دستور rebui چیکار میکنه؟ انجام دادم درست شد هارد رو باز کرد و لی همه فیلمهام ناپدید شد
بد بخت شدم که!

باید بررسی کنی دلیلش ویروس هست یا مشکل خود . باید اول با آنتی ویروس AVIRA اسکن کنی ممکنه فایلها رو هیدن شده باشه .
RB MBR باعث از بین رفتن اطلاعات نمیشه .

omid4583
15-03-15, 20:32
درست شد زدم به یه لب تاب دیگه خوشبختانه تو اون محیط اطلاعات داخل هارد رو نشون داد. به هر حال از تمام فیلمها کپی گرفتم و هارد رو فرمت کردم درست شد
با تشکر

AMD>INTEL
15-03-15, 21:11
درست شد زدم به یه لب تاب دیگه خوشبختانه تو اون محیط اطلاعات داخل هارد رو نشون داد. به هر حال از تمام فیلمها کپی گرفتم و هارد رو فرمت کردم درست شد
با تشکر

باید از لحاظ ویروسی بررسی کنید .

omid4583
18-03-15, 11:35
ایا نرم افزار یا راهی هست که هارد رو بشه به تنظیمات کارخانه برد ؟ یا طوری فرمت کرد که اگه ویروسی داره کاملن از بین بره؟
ایا استفاده از هارد در ریسیور عمر هارد رو کم میکنه ؟

AMD>INTEL
18-03-15, 11:41
ایا نرم افزار یا راهی هست که هارد رو بشه به تنظیمات کارخانه برد ؟ یا طوری فرمت کرد که اگه ویروسی داره کاملن از بین بره؟
ایا استفاده از هارد در ریسیور عمر هارد رو کم میکنه ؟

ویروس های مختلف الگوهای کاری مختلف دارند . نمیشه با فرمت کردن مطمئن شد ویروس پاک شده .
در مورد گیرنده دجیتال هم مشکلی نیست . ولی پیشنهاد میکنم از کابل افزایش 5 سانتی استفاده کنید .