PDA

مشاهده نسخه کامل : امکان ریکاوری هارد دیسک

shokofe88
11-03-15, 18:59
با عرض سلام و خسته نباشید ، در ابتدا ممنون میشم اگر جواب سوالم رو هر چه زود تر بدید :11():

به تازگی لب تابم رو بدلیل نادرست بودن پارتیشن بندی اولیه اون که گفته شده بود حجمی از حافظه اش مورد استفاده قرار نمیگیره بدست یکی از آشنایان سپردم . اما متاسفانه ایشون بی دقتی کردند و موقع برداشتن اطلاعات بنده ( قبل از پارتیشن بندی مجدد ) دقیقا اطلاعات پارت شخصیم رو که بسیار برام مهم بود رو بر نداشتن و پارت دیگری رو دوبار به جای پارت شخصیم برداشتن :1. (28): و تمام اطالاعاتم از بین رفته و مجدد پاتیشن بندی شده و ویندوز نصب شده .......
*سوالم اینه که آیا با ریکاوری سخت افزار امکان برگشتن اطلاعاتم هست یا خیر ؟
** و اینکه زمان مورد نیاز این کار و هزینش حدودا چقدر هست ؟
** و اینکه بنده قبل از تحویل دادن لب تابم در هر پارت یک فولدر با نام خودم ساختم که تمام اطلاعات هر پارت رو جدا کنه برای انتقالش . آیا این داشتن اسم اون فولدر به ریکاوری سریعترش کمک میکنه یا خیر ؟
*** و اینکه با ریکاوری کردن سخت افزار ویندوز و اطلاعات فعلیم از بین میره یا خیر ؟
:1. (29): می بخشید خیلی سوال کردم آخه اصلا سر در نمیارم از این چیزا :1. (27): !

AMD>INTEL
11-03-15, 19:22
با عرض سلام و خسته نباشید ، در ابتدا ممنون میشم اگر جواب سوالم رو هر چه زود تر بدید :11():

به تازگی لب تابم رو بدلیل نادرست بودن پارتیشن بندی اولیه اون که گفته شده بود حجمی از حافظه اش مورد استفاده قرار نمیگیره بدست یکی از آشنایان سپردم . اما متاسفانه ایشون بی دقتی کردند و موقع برداشتن اطلاعات بنده ( قبل از پارتیشن بندی مجدد ) دقیقا اطلاعات پارت شخصیم رو که بسیار برام مهم بود رو بر نداشتن و پارت دیگری رو دوبار به جای پارت شخصیم برداشتن :1. (28): و تمام اطالاعاتم از بین رفته و مجدد پاتیشن بندی شده و ویندوز نصب شده .......
*سوالم اینه که آیا با ریکاوری سخت افزار امکان برگشتن اطلاعاتم هست یا خیر ؟
** و اینکه زمان مورد نیاز این کار و هزینش حدودا چقدر هست ؟
** و اینکه بنده قبل از تحویل دادن لب تابم در هر پارت یک فولدر با نام خودم ساختم که تمام اطلاعات هر پارت رو جدا کنه برای انتقالش . آیا این داشتن اسم اون فولدر به ریکاوری سریعترش کمک میکنه یا خیر ؟
*** و اینکه با ریکاوری کردن سخت افزار ویندوز و اطلاعات فعلیم از بین میره یا خیر ؟
:1. (29): می بخشید خیلی سوال کردم آخه اصلا سر در نمیارم از این چیزا :1. (27): !

فقط ریکاوری و برگشت اطلاعات در قسمتی که اطلاعات اور رایت نشده باشه امکان پذیر هست .

shokofe88
11-03-15, 20:53
در قسمتی که اطلاعات اور رایت نشده باشه امکان پذیر هست
دوست گرامی این که گفتین یعنی چی ؟!! من که نوشتم سر در نمیارم :/ لطفا بیشتر توضیح بدین !!!!
من سوالاتم یکی نبودا !!!
اگر توضیحش پیچیدست فقط بگین میشه یا خیر ؟!

AMD>INTEL
11-03-15, 20:59
دوست گرامی این که گفتین یعنی چی ؟!! من که نوشتم سر در نمیارم :/ لطفا بیشتر توضیح بدین !!!!
من سوالاتم یکی نبودا !!!

- - - Updated - - -

من سوالاتم یکی نبودا !!!

این مورد طوری هست تا توسط کارشناس بازیابی اطلاعات بررسی نشه نمیشه نظر 100% داد . احتمال بازگشت اطلاعات شما هست ولی اون قسمت که دوباره ویندوز نصبشده هست اطلاعات غیر قابل برگشت هستند .

shokofe88
11-03-15, 21:02
بسیار متشکرم :)

javadshahvand
12-03-15, 08:48
اگر تصمیم به ریکاوری دارید انجام میدم میتوانید از طریق پخ در تماس باشید