PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی جهت خرید لپ تاپ با هزینه 2 تا 2.2

mahdi255
11-03-15, 16:30
با سلام

قصد خرید یک لپ تاپ رو دارم برای کاربری خانگی(تماشای فیلم، بازی معمولی و ...):

- بودجه : حدود 2 تا حداکثر 2.2
- کیفیت ساخت خوب
- صفحه نمایش خوب
خودم این مدل TOSHIBA Satellite S50-B-136را در نظر گرفتم. حالا نظر دوستان رو می خواستم. با توجه به پیشنهاداتی که تو اغلب تاپیک دیدم دوستان متخصص پیشنهاد دادن بگم سری G , Z لنوو را بررسی کردم ولی صفحه نمایش شون اصلا خوب نیست کیفیت ساخت شون هم چندان تعریفی نداره بخصوص سری G.( کیفیت ساخت و همینطور صفحه نمایش خوب برام از کانفیگ بالاتر مهمتره.)

ممنون

AMD>INTEL
11-03-15, 17:03
با سلام

قصد خرید یک لپ تاپ رو دارم برای کاربری خانگی(تماشای فیلم، بازی معمولی و ...):

- بودجه : حدود 2 تا حداکثر 2.2
- کیفیت ساخت خوب
- صفحه نمایش خوب
خودم این مدل TOSHIBA Satellite S50-B-136را در نظر گرفتم. حالا نظر دوستان رو می خواستم. با توجه به پیشنهاداتی که تو اغلب تاپیک دیدم دوستان متخصص پیشنهاد دادن بگم سری G , Z لنوو را بررسی کردم ولی صفحه نمایش شون اصلا خوب نیست کیفیت ساخت شون هم چندان تعریفی نداره بخصوص سری G.( کیفیت ساخت و همینطور صفحه نمایش خوب برام از کانفیگ بالاتر مهمتره.)

ممنون

این لپتاپ پیشنهادی خودتون در شرکت یکی از دوستان کار کردم . موافقم باهاش

mahdi255
11-03-15, 17:06
این لپتاپ پیشنهادی خودتون در شرکت یکی از دوستان کار کردم . موافقم باهاش
سلام. مدل های دیگه ای هست که کیفیت ساختشون در همین حد باشه ولی کانفیگ بهتری داشته باشه

AMD>INTEL
11-03-15, 17:09
سلام. مدل های دیگه ای هست که کیفیت ساختشون در همین حد باشه ولی کانفیگ بهتری داشته باشه

بله هستند ولی به نظر من هر لپتاپی نقاط ضعف خودش رو دارد . شما بر اساس نیازتون و بودجتون باید خرید کنید .

mahdi255
11-03-15, 17:15
بله هستند ولی به نظر من هر لپتاپی نقاط ضعف خودش رو دارد . شما بر اساس نیازتون و بودجتون باید خرید کنید .
خوب منظورم با همین حدود بودجه هست. البته که اگر بودجه رو بیشتر کنم لپ تاپ بهتری میشه خرید.
اگه تو همین حدود قیمت مواردی دیگه شما در نظر دارین پیشنهاد بدین ممنون میشم

AMD>INTEL
11-03-15, 17:21
Lenovo ThinkPad E540 i5 6 1TB 2G
: Lenovo
پردازنده : Intel Core i5 4300M
تعداد هسته : 2
رم : 6GB DDR3
حافظه داخلی : 1TB
پردازنده گرافیکی : Geforce GT 840M
حافظه گرافیکی : 2GB DDR3
درایو نوری : DVD-RW
سایز صفحه : 15.6
صحفه لمسی : خیر
رزولوشن : HD
شیار حافظه : بله
سیستم عامل : DOS
باطری : 6Cell

M3RS4D 50062
11-03-15, 17:53
گزینه خودتون بهترین انتخاب هست توش هیچ شکی نکنید.