PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید مناسب برای کارت یا یو اس پی وایرلس

problem
09-03-15, 16:56
سلام دوستان من میخواستم وایرلس بخرم برای پی سی که دارم اما بین چند نمونه گیر کردم .. اولا میخواستم ببینم به صورت یو اس پیشو بخرم یا کارتیشو ؟ کدوم بهتر و قدرتمند تره ؟ و دوم که بین این مدل ها لطفا یکی رو به من پیشنهاد بدید :

TP-LINK TL-WN821NC 300Mbps Wireless N USB Adapter - کارت شبکه بی‌سیم تی پی-لینک TL-WN821NC (Only the registered members can see the link)
TP-LINK TL-WN881ND 300Mbps Wireless N PCI Express Adapter - کارت شبکه بی‌سیم 300Mbps تی پی-لینک TL-WN881ND (Only the registered members can see the link)
TP-LINK TL-WN822N 300Mbps Wireless USB Adapter - کارت شبکه بی‌سیم سری N تی پی-لینک TL-WN822N (Only the registered members can see the link)
TP-LINK TL-WN951N 300Mbps Wireless N PCI Adapter - کارت شبکه بی‌سیم تی-پی لینک مدل TL-WN951N (Only the registered members can see the link)
TP-LINK TL-WDN3800 N600 Wireless Dual Band PCI Express Adapter - کارت شبکه بی‌سیم دو بانده و PCI Express تی پی-لینک مدل TL-WDN3800 (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
09-03-15, 16:57
مدل pci express رو توصیه میکنم . هم کیفیت بهتری دارند و هم طول عمر بیشتری
TP-LINK TL-WDN3800 N600 Wireless Dual Band PCI Express Adapter

M3RS4D 50062
09-03-15, 17:04
نظرم رو این مدل هست.
N600 Wireless Dual Band PCI Express Adapter TL-WDN3800 - Welcome to TP-LINK (Only the registered members can see the link)

problem
09-03-15, 17:26
تشکر بعد مین من GA-Z97X-SOC هست گیگابایت SOC Force میشه دقیقا توی عکس مین مشخص کنید من کجاش باید این کارتو بزنم ؟ چون یکم اون لبه کارت با چیزی که فکر میکردم فرق داره

AMD>INTEL
09-03-15, 17:28
تشکر بعد مین من GA-Z97X-SOC هست گیگابایت SOC Force میشه دقیقا توی عکس مین مشخص کنید من کجاش باید این کارتو بزنم ؟ چون یکم اون لبه کارت با چیزی که فکر میکردم فرق داره

روی هر کدوم از اسلات های pcie express روی بردشما قابل نصب هست . 16x , 4x فرقی ندارد .

problem
09-03-15, 17:31
روی هر کدوم از اسلات های pcie express روی بردشما قابل نصب هست . 16x , 4x فرقی ندارد .

اگر بتونید عکس مینو بگیرید و روش مشخص کنید ممنون میشم دوست عزیز (که روی کجا ها میشه نصب کرد با شکل)

AMD>INTEL
09-03-15, 17:32
اگر بتونید عکس مینو بگیرید و روش مشخص کنید ممنون میشم دوست عزیز (که روی کجا ها میشه نصب کرد با شکل)

گرافیک رو کجا نصب کردید . روی اسلات های خالی دیگه که شبیه اسلات گرافیک هستند میتونید نصب کنید بدون مشکل .
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

problem
09-03-15, 18:04
گرافیک رو کجا نصب کردید . روی اسلات های خالی دیگه که شبیه اسلات گرافیک هستند میتونید نصب کنید بدون مشکل .
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

صحیح .. توی اون دوتا سیاها نمیشه زد ؟ تا جایی که من قبلا سیستم داشتم توی گرافیک نمیزدیم و کلا یک چیزهای دیگه بود مثل همین سیاها .. الان به همین سیاه ها نمیشه زد؟ ( حس خوبی برای زدن به جاهای گرافیکی ندارم )

AMD>INTEL
09-03-15, 18:37
صحیح .. توی اون دوتا سیاها نمیشه زد ؟ تا جایی که من قبلا سیستم داشتم توی گرافیک نمیزدیم و کلا یک چیزهای دیگه بود مثل همین سیاها .. الان به همین سیاه ها نمیشه زد؟ ( حس خوبی برای زدن به جاهای گرافیکی ندارم )

به حس شما ربطی ندارد استانداردش pcie هست .

problem
09-03-15, 18:53
به حس شما ربطی ندارد استانداردش pcie هست .

نه عزیز اشتباه نکنین منظور من این بود که الان توی خود اسم کار هست

توی اسم نوشته PCI و من برای این سوال کردم که اون دو تا جای سیاه PCI هستن و اون نارنجی ها PCIE ... برای این پرسیدم که میشه توی سیاه ها زد یا نه ...

AMD>INTEL
09-03-15, 18:55
PCI Express
نه عزیز اشتباه نکنین منظور من این بود که الان توی خود اسم کار هست

توی اسم نوشته PCI و من برای این سوال کردم که اون دو تا جای سیاه PCI هستن و اون نارنجی ها PCIE ... برای این پرسیدم که میشه توی سیاه ها زد یا نه ...

PCI Express نوشته
رابط اسلات PCI Express

problem
09-03-15, 19:00
PCI Express

PCI Express نوشته
رابط اسلات PCI Express

آها بله درسته چون E به PCI چسبیده نبود حسابش نکرده بودم .. شما درست میگید تشکر