PDA

مشاهده نسخه کامل : جــمــعـــیـــت هــواداران اپرا : Opera (آموزش، مشکلات، دانلود)

صفحات : 1 [2]

sAsAn.K
25-06-08, 21:46
Opera 9.51 Build 10074 RC1

# Added option to toggle mouse flips, and decoupled them from the mouse gesture setting again
# Fixed drag/drop of tabs - always drop the address
# Fixed menus on deviantart.com
# Fixed TinyMCE 2.1.x editor
# Feeds now show the first time you subscribe
# Fixed crash when printing chat
# 64-bit linux is back

Only the registered members can see the link

sAsAn.K
28-06-08, 10:09
Opera 9.51 Build 10080 RC2
Changelog:

# Security status should be now always correctly set when navigating from HTTP to Only the registered members can see the link
# Fixed an issue related to OCSP and CRLs that would lower security level - Yngve has a detailed article. You'll have to manually check for updates to activate this fix.
# Fixed an issue in the content blocker that might cause no page to be loaded anymore.
# Fixed a crash on Yahoo! Mail (now really!).
# Fixed a crash with userjs.
# Fixed a crash related to Dragonfly.
# Fixed a crash on Print Preview.
# Fixed an issue that caused unwanted line breaks in rich text editors.
# Fixed loading of stylesheets when navigating in history.
Download:

sAsAn.K
02-07-08, 00:33
Opera 9.51 Build 10081 RC3

Changes in this version

* Fixed proper clearing of textarea when no-cache is set.
* Fixed a crash on print preview.
* Saving of images is not recorded in transfers anymore.
* Fixed window.close() not functioning after invoking context menu… (this also fixes closing Dragonfly…)

Download

M A H R A D
02-07-08, 21:51

به به!! عالی شد :party:

تست کردم ، مشکل Save عکسها حل شده بود

ایشالله بقیه باگ ها هم بزودی حل بشه

sAsAn.K
03-07-08, 00:30
مهراد جان حالا یه حال دیگه ای میخوام بهتون بدم ! ، البته همون نسخس ولی دیگه Final هست و RC نیست .

Opera 9.51 Build 10081 - Final

Changes

* Fixed proper clearing of textarea when no-cache is set.
* Fixed a crash on print preview.
* Fixed window.close() not functioning after invoking context menu… (this also fixes closing Dragonfly…)Download

Shahryar
03-07-08, 10:18
دانلود کردم و تست کردم ! آپرا من نمیدونم چرا اصلا باگ های اصلی ای که داره را بهش توجه نمیکنه سیو کردن عکس و .. آنچنان مهم نبود مثلا پشتیبانی جاوا اسکریپتش خیلی ضعیف هست من انتظار داشتم توی 9.51 رفع بشه که نشد !

M A H R A D
03-07-08, 12:53
دانلود کردم و تست کردم ! آپرا من نمیدونم چرا اصلا باگ های اصلی ای که داره را بهش توجه نمیکنه سیو کردن عکس و .. آنچنان مهم نبود مثلا پشتیبانی جاوا اسکریپتش خیلی ضعیف هست من انتظار داشتم توی 9.51 رفع بشه که نشد !
واقعا توقع دارید از ورژن 9.50 به 9.51 مشکلاتی مثل جاوا حل بشه ؟!

من برام مشکل سیو کردن عکسها مهمتر از جاوا اسکریپت بود ( وضعیت اپرا در جاوا اونقدر هم بد نیست ، اگه شما با ورژن 9.2x مقایسه کنید متوجه میشید )

اپرا مثل فایرفاکس نیست که یه دفعه از ورژن 2 بپره 3 !!! (:1. (38):)

سپاس

Shahryar
03-07-08, 13:16
واقعا توقع دارید از ورژن 9.50 به 9.51 مشکلاتی مثل جاوا حل بشه ؟!

من برام مشکل سیو کردن عکسها مهمتر از جاوا اسکریپت بود ( وضعیت اپرا در جاوا اونقدر هم بد نیست ، اگه شما با ورژن 9.2x مقایسه کنید متوجه میشید )

اپرا مثل فایرفاکس نیست که یه دفعه از ورژن 2 بپره 3 !!! (:1. (38):)

سپاس

عزیزم چه حرفیه این !!! :1. (38):

فراموش نکردید فایرفاکس 0.9 ، 0.10 و ... .

اگه مشکلات جاوا اسکریپت در آپرا حل بشه تقریبا بیش از 80% مشکلاتش در لود وب سایت ها حل میشه و واقعا رقابت بیشتر میره سر امکانات و دیگه مشکلات لودینگ سایت حل میشه :1. (40):

sAsAn.K
01-08-08, 20:18
Opera 9.52 Build 10100 Beta

Changes in Opera 9.52 Build 10100 Beta:

* Readded the Windows shell menu to the Transfer context menu
* Fixed an issue with lists not displaying correctly when text rendering is RTL
* Fixed opening of files in external applications when disk cache is off
* Fixed issue with low quality on YouTube video previews
* Fixed mail appearance when Opera is installed in a folder with a "#" character in its name
* Fixed RealPlayer on BBC
* Added work-arounds for problems with various POP servers
* Quite a few stability fixes
Download:

ولی خودمونیم کلا Opera از این نظر که ورژن های زیادی رو طی مدت زمان کوتاهی میده بیرون از Mozilla جلوتره و این خیلی خوبه .

M A H R A D
17-08-08, 14:05
Opera 9.52 RC2 Build Windows 10108

Changelog:

Added Help button to "Engine Init() Failed" error message on start-up to inform users about problem (article not written yet).
Fixed a problem with M&T Bank.
Fixed a problem with POP accounts where message bodies weren't downloaded.
Fixed a small memory leak in the BitTorrent code.
Added bookmark path to autocompleted bookmarks in the address bar to better distinguish them from visited pages.
Disabled APOP authentication for new accounts at online.no (not supported by them). Users experiencing problems with online.no account should switch to Plaintext authentication.
Fixed a crash that could occur when opening mail notification popups on a secondary monitor.
Fixed a few icon/skin issues.
Added a "Close Tab" entry to the File menu on Windows and Linux.
Fixed some translation errors.
fix the upload regression

Download Here (Only the registered members can see the link)

به سلامتی 9.52 هم در راه است ... :great:

سپاس

AMD>INTEL
17-08-08, 16:43
احساس میکنم opera با dialup خیلی خوب کار نمیکنه . ولی با adsl ازش راضی بودم . کلا مرورگر خوبیه .

sAsAn.K
20-08-08, 00:33
Opera 9.52 Build 10108 - Final

Merlin360
20-08-08, 13:23
من نمیدونم چرا شما از Opera حمایت میکنید من Operaداشتم ولی ازش راضی نبودم الان من با Mozilla Firefox کار

میکنم و به نظر من این برنامه خیلی بهتر از Opera هست به شما هم پیشنهاد میکنم از Mozilla Firefox استفاده

کنید.

Overclocker
20-08-08, 13:50
من نمیدونم چرا شما از Opera حمایت میکنید من Operaداشتم ولی ازش راضی نبودم الان من با Mozilla Firefox کار

میکنم و به نظر من این برنامه خیلی بهتر از Opera هست به شما هم پیشنهاد میکنم از Mozilla Firefox استفاده

کنید.

آخه بعضی چیز ها هم صلیغه ای هست !

یکی حال میکنه از اپرا استفاده کنه و یکی هم از فایر فاکس و یکی هم Internet Explorer :1. (38):

خود من هم از فایر فاکس استفاده میکنم ولی تا 1 ماه پیش از هیچ چیزی به غیر از Internet Explorer خوشم نمیامد:1. (27):

:give_rose:

Merlin360
20-08-08, 14:00
آخه بعضی چیز ها هم صلیغه ای هست !

یکی حال میکنه از اپرا استفاده کنه و یکی هم از فایر فاکس و یکی هم Internet Explorer :1. (38):

خود من هم از فایر فاکس استفاده میکنم ولی تا 1 ماه پیش از هیچ چیزی به غیر از Internet Explorer خوشم نمیامد:1. (27):

حرف شما درست من منظورم این بود که اول باید بقیه ی Explorer هارو امتحان کنند بعد از یه نرم افزار حمایت کنند.:1. (40):

sAsAn.K
22-08-08, 21:24
Opera 9.60 Build 10408 Beta

Changes in this build :

* Opera Link. Custom search engines and typed history* are now joining bookmarks, speed dials, personal bar, and notes in Opera Link.
* Feed Preview. Now you can preview an RSS/Atom feed before subscribing.
* Opera Mail: Low Bandwidth Mode. Low Bandwidth Mode is a setting on mail accounts that makes Opera Mail use as little bandwidth as possible. For IMAP, this means that Opera will only synchronise new messages and it will not fetch message attachments unless requested. For POP, Opera will not fetch more than the first 100 lines of a message unless requested.
* Opera Mail: Follow/Ignore threads and contacts. Follow and Ignore are new features for users that receive a lot of messages. It makes it easier to dismiss unimportant messages and easier to recognise important messages.
* Opera Mail: Go To Thread. You can now also "Go to thread" which means that you can view only the messages from that thread. Useful for those that uses flat view.Download Opera 9.60 Beta [English] (Only the registered members can see the link)
Download Opera 9.60 Beta [International] (Only the registered members can see the link)
All Downloads (Only the registered members can see the link)

Armin-N
22-08-08, 22:48
ممنون ساسان جان
لینک اولت رو حواسم نبود (لینک رو نخوندم) دانلود کردم دیدم 9.52 هست

sAsAn.K
22-08-08, 23:25
آقا شرمنده ، درستش کردم .:give_rose:

™Ali
23-08-08, 11:12
هنوزم که با اسکریپت ها مشکل داره!!!:1. (26):

sAsAn.K
30-08-08, 10:06
Opera 9.60 Build 10414 Beta

Changes

Known Issues
* Some feed previews load continuously and Opera crashes when closing a tab in this state
* Some feed previews show as unstyled XML on initial load (reloading the tab fixes the problem) Changelog
* Fixed problem synchronizing with Opera Link on Windows
* Fixed problem where follow/ignore missed some messages
* Remember bookmark panel position after restart
* When setting opera:config#TransferWindow|KeepEntriesDays to 0, actually remove transfer history when restarting
* Load feed previews even when JavaScript is disabled
* Don't show both GUID and LINK elements when viewing feed items in Opera Mail
* Fixed crash when subscribing to feeds while Opera Mail is disabled

Download Opera 9.60 Beta [English] (Only the registered members can see the link)
Download Opera 9.60 Beta [International] (Only the registered members can see the link)

Pishro 08
30-08-08, 17:46

کنید.

با شما موافقم به نظر من هم Mozilla Firefox بهتره.:yes:

M A H R A D
30-08-08, 17:58
دوستان عزیز

اینجا تاپیک هواداران اپراست ، نه مقایسه مرورگرها و نه اینکه شما طرفدار چه مرورگری هستید! :1. (23):

کلوب هواداران فـــایـــرفـــاکــــس (Only the registered members can see the link)

سپاس

sAsAn.K
05-09-08, 20:34
برای اپرا دوستان عزیز ، Opera 9.60 Build 10421 Beta .
اپرا رو واقعا باید تحسین کرد ، چون همیشه سعی در برطرف کردن مشکلات داشته ( به طور هفته ای ) .

Changes in Opera 9.60 Build 10421 Beta:
# Added Core version (currently "Presto/2.1.1") to the User-Agent header; all our products will include this feature soon
# Sites using HTTP Auth are now saved in typed history
# Added setting to prevent bookmarks from showing in the Address field auto-completion drop-down
# Properly stop loading pages with iframes when closing the page or pressing stop
# Fixed problem where dynamically added xml-stylesheet processing instructions were ignored
# Removed the document project from iframe objects for compatibility with Gecko, WebKit, and the Acid3 test
# Added support for the caller property on functions
# Fixed yet another case of having to press the back button twice
# Improvements to feed preview page
# Made feed preview page template location customizable
# Made reloading Speed Dial while offline actually reload all thumbnails
# Fixed Opera Link issue where notes could end up blank after being synced
# The Opera Link queue file is no longer created before using Link
# The fraud protection dialog now works when using a proxy
# Made it possible to remove Speed Dial search again by unchecking the "Use as default Speed Dial search"
# Fixed text input on Windows Tablet PC Edition 2005
# Fixed open/save of images in Opera Mail when using the image context menu
# Made all top-level access points (except All Messages) selectable
# Fixed a problem deleting drafts from the Drafts view
# UNIX: Additional fixes to flash plugin handling. Freezes when using flash should now be mostly gone.

Download Opera 9.60 Beta [English] (Only the registered members can see the link)

sAsAn.K
26-09-08, 22:51
Opera 9.60 Build 10439 Beta

sAsAn.K
02-10-08, 20:34
Opera 9.60 Build 10443 RC1

Changes in Opera 9.60 Build 10443 RC1:
# Fixed error pages when entering unknown protocol.
# Fixed an issue where custom search engines would not get a favicon.
# Fixed an issue that would prevent links in frames *from* being opened by keyboard
# Fixed Fast Forward on Google search results pages.
# Fixed an issue where only a few feed itmes would be fetched.
# Text strings on the feed preview page are now localizable.
# Added a fallback feed title for feeds without titles, and added handheld style sheet to the feeds preview.
# Changed default global history to 1000.
# Added new default speedial.ini.

Mail:
# Fixed an issue where followed contacts would not be properly unfollowed.
# Fixed an issue where only the first followed contact would be shown in the Followed Contacts access point.
# Fixed an issue where the Followed Thread icon would be lost after restart.

Windows:
# Fixed a bug where network paths that start with \\ would not work, which in particular caused issues with sent mail when storing profiles on network drives
# Fixed installation problems on Windows NT 4.0

UNIX:
# Fixed an issue where text with specified size suddenly disappears on Qt4 builds.
# Qt4 builds are static - for now.

Download Opera 9.60 RC [English] (Only the registered members can see the link)
Download Opera 9.60 RC [International] (Only the registered members can see the link)

mohammad amin
02-10-08, 22:29
آقا ها بجای اینهمه جر وبهس پلاگین ها و برنامه های opera را بزارید

sAsAn.K
05-10-08, 14:52
Opera 9.60 Build 10447 RC2

Changes in Opera 9.60 Build 10447 RC2:
* SSL error pages now display again
* Fixed an issue where RSS 1.0 feeds sent as text/html would not be recognized
* Fixed an issue where opening links with the keyboard after an inline find would open the link twice
* Some stability fixes

Download Opera 9.60 RC [English] (Only the registered members can see the link)
Download Opera 9.60 RC [International] (Only the registered members can see the link)

N@VID
05-10-08, 18:55
سلام :
من با اوپرا سايت رو مي بينم ولي بزرگترين مشکل من با اوپرا اين هست که آخرين مطالبي که راجع بهش
بحث شده و در حال حرکت هست رو من نمي تونم نگه دارم و خيلي با دشواري و سختي اين صفحه ها رو باز مي کنم ...
اين مشکل من هست يا کلا اپرا اين جوريه ؟

با تشکر ...

M A H R A D
05-10-08, 19:17
سلام :
من با اوپرا سايت رو مي بينم ولي بزرگترين مشکل من با اوپرا اين هست که آخرين مطالبي که راجع بهش
بحث شده و در حال حرکت هست رو من نمي تونم نگه دارم و خيلي با دشواري و سختي اين صفحه ها رو باز مي کنم ...

با تشکر ...
سلام

از کدوم ورژن استفاده میکنید ؟

از ورژن 9.5 به بعد این مشکل حل شده

سپاس

N@VID
05-10-08, 19:39
سلام :
از ورژن 9.10 استفاده مي کنم ...
اپرا رو مي شه راحت آپ ديت کرد ؟

با تشکر ...

M A H R A D
05-10-08, 20:38
سلام :
از ورژن 9.10 استفاده مي کنم ...
اپرا رو مي شه راحت آپ ديت کرد ؟

با تشکر ...
بله
مشکلی نیست

پیشنهاد میکنم صبر کنید تا همین ورژن 9.6 فاینال بیاد ( بزودی میادش )

سپاس

Galaxy
06-10-08, 15:05
سلام :

با تشکر ...

انجمن های پی سی نتورک با FireFox بیشترین سازگاری را داره یکسریش مربوط به طراحی انجمن هست که توسط تیم انجام شده و یکسری هم مربوط به خود vBulletin هست که گزارش میکنند معمولا حل میشه . اما این مشکلی که شما میگید حل شده هست از ورژنی که مهراد جان گفت .

sAsAn.K
09-10-08, 09:23
Opera 9.60 Final Build 10447

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Changelog (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Download English (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Download International (Only the registered members can see the link)

Armin-N
09-10-08, 09:29
بالاخره فاینالش رسید
ممنون ساسان جان
بریم نصب کنیم ببینیم چطوره

M A H R A D
09-10-08, 13:25
Opera 9.60 Final Build 10447

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Changelog (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Download English (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Download International (Only the registered members can see the link)

+

Opera 9.6 Final Classic Installer : 4.9 MB (ftp://ftp.opera.com/pub/opera/win/960/en/Opera_960_classic_Setup.exe)

سپاس :cool:

Emperatour
09-10-08, 14:06
سرعتش بهتر شده انگار. اینطور نیس؟

Armin-N
09-10-08, 14:43
آره
منم حس کردم
سرعتش بیشتر شده

اما اون مشکل با کنترل پنل ادمین vBulletin حل نشد متاسفانه
(منوی بغل رو نشون نمیده و صفحه سیاه میاد)

M A H R A D
24-10-08, 23:43
Opera 9.61

Download Classic Installer 4.9MB (ftp://ftp.opera.com/pub/opera/win/961/en/Opera_961_classic_Setup.exe)

چندتا مشکل امنیتی + مشکلات Opera Links برطرف شده

سپاس:11():

sAsAn.K
29-11-08, 11:06
Opera 9.62 Build 10469

Download Opera 9.62 Build 10469 [English] (Only the registered members can see the link)
Download Opera 9.62 Build 10469 [International] (Only the registered members can see the link)

Security
02-12-08, 09:43
مهراد جان مشکل ارسال پاسخ سریع حل شده ؟

M A H R A D
02-12-08, 17:58
مهراد جان مشکل ارسال پاسخ سریع حل شده ؟
چه مشکلی وجود داشته مگه ؟

Security
03-12-08, 09:54
همون اسکریپت که وقتی میخواستیم توی پاسخ سریع پستی رو ارسال کنیم همزمان میخواستیم تغییراتی بدیم بصورت Firefox باشه . اسمش رو یادم رفته:1. (38):

M A H R A D
03-12-08, 18:36
همون اسکریپت که وقتی میخواستیم توی پاسخ سریع پستی رو ارسال کنیم همزمان میخواستیم تغییراتی بدیم بصورت Firefox باشه . اسمش رو یادم رفته:1. (38):
ادیتور WYSIWYG منظورته ؟

اینجا (Only the registered members can see the link) رو ببین :wink:

سپاس

™Ali
04-12-08, 09:31

سعید جان متاسفانه این مشکل از Base Opera هست و درست بشو نیست که نیست :1. (26):

M A H R A D
04-12-08, 13:57
سعید جان متاسفانه این مشکل از Base Opera هست و درست بشو نیست که نیست :1. (26):
اتفاقا هیچ ارتباطی با Engine اپرا نداره

شما اون تاپیک رو ملاحظه کنید متوجه میشد که فقط با تغییر Identification مشکل حل میشه!

بیشتر خصومت شخصی vB موثره تا مشکلات اپرا !!

سپاس

sAsAn.K
04-12-08, 22:30
Opera 10.0 Build 1139 Alpha 1

What's new in Opera 10.0:
* Presto 2.2 Engine
* Performance boost
* 100/100 and pixel-perfect on the Acid3 test
* Auto-update
* Inline spelling checker
* Opera Mail improvements, including rich text composition and delete after X days
* Widget Improvements on Linux

Download Opera 10.0 Alpha [English] (Only the registered members can see the link)
Download Opera 10.0 Alpha [International] (Only the registered members can see the link)

نسخه ی 10 رو باید جدا از بقیه نسخه ها دونست ، خیلی قوی شده ، Presto 2.2 فوق العادس .

Armin-N
08-12-08, 11:22
سلام
آقایون ما بخوایم history همه صفحات لیست شده رو ذخیره کنه تا work offline بشه دید بعد از مثلا 2 هفته چیکار باید بکنیم؟

™Ali
09-12-08, 15:19
دوستان مشکل Copy/Paste کردن تصاویر هنوز در opera وجود داره !

M A H R A D
09-12-08, 16:48
سلام
آقایون ما بخوایم history همه صفحات لیست شده رو ذخیره کنه تا work offline بشه دید بعد از مثلا 2 هفته چیکار باید بکنیم؟
باید Disk Cache رو ببری بالا که بتونه صفحات رو ذخیره کنه

ولی اعتمادی نمیشه کرد بهش. چون ممکنه بازم به مشکل بخوری

اگه واقعا صفحه ای رو نیاز داری بهتره Save کنی!

===

دوستان مشکل Copy/Paste کردن تصاویر هنوز در opera وجود داره !

بله این مشکل همچنان پابرجا هست فعلا

sAsAn.K
16-12-08, 10:20
Opera 9.63 Build 10476

Download Opera 9.63 [English] (Only the registered members can see the link)
Download Opera 9.63 [International] (Only the registered members can see the link)
Download Opera@USB 9.62 Build 10467 (Only the registered members can see the link)

v_civil
19-01-09, 16:53
من یه مشکل کوچولو و مسخره ولی اعصاب خورد کن با اپرا پیدا کردم !
من وقتی میخام زبون کامپیوتر رو از انگلیسی به فارسی تبدیل کنم یعنی با alt+shift همش میره رو نوار ابزار بالا.
یعنی گزینه alt اول فعال میشه و اعصابم رو خورد میکنه!
نمیشه کاری کرد که alt رو غیر فعال کنه تو اپرا ؟

M A H R A D
20-01-09, 21:22
اگه Alt و Shift رو همزمان بزنید دیگه چنین مشکلی نباید پیش بیاد!

برای من که اینطور هست

سپاس:give_rose:

Armin-N
20-01-09, 21:43
یا حداقل alt رو نگه دار بعد یه بار shift رو بزن و ول کن بعد دوباره alt رو ول کن
این تو همه برنامه ها صادقه و مربوط به اپرا نمیشه

darkmaze
04-02-09, 16:37
سلام به تمامی اهالی پس سی نت
یه سایت static واسه مقایسه اپرا و فایر فکس طراحی کردم: Only the registered members can see the link
از دوستان عزیز و علاقه مندان به مرورگر بی نظیر اپرا دعوت می کنم که در نظر سنجی این سایت شرکت نمایند.
با تشکر
:merci:

javadshahvand
04-04-09, 17:40
Opera 10.0 Build 1413 Alpha
The most full-featured Internet power tool on the market, Opera includes tabbed browsing, pop-up blocking, integrated searches and advanced functions like Opera's groundbreaking e-mail program, RSS Newsfeeds and IRC chat. And because we know that our users have different needs, you can customize the look and content of your Opera browser with a few clicks of the mouse.

The Opera Web browser offers several new features for functionality, security, usability, customization, searching, saving, taking shortcuts and accessing Web content.

Whether you're going to work, working from home, developing Web sites, or just looking for a quick, solid browser that can help you quickly access the Internet, Opera delivers a superior Web experience for every aspect of your online life, with lots of tech tools for power users.
in This Release:

· Fixed crash when showing authentication dialogs for feeds
· Fixed problem that could make Opera send blank e-mails
· No more progress bar for XMLOnly the registered members can see the link (i.e. no more constant progress bar at Gmail)
· Improved spelling checker underline
· Several contentEditable/designMode fixes
· Deactivated scrollmarker by default
· Stability improvements
· Auto-update improvements Download : Opera 10.0 Build 1413 Alpha (Only the registered members can see the link)

amirpcp30
04-04-09, 21:50
میشه Speed dial اپرا را زیاد تر کرد مثلا 9 تا هست بکنیم 12 تا ؟

M A H R A D
04-04-09, 23:04
میشه Speed dial اپرا را زیاد تر کرد مثلا 9 تا هست بکنیم 12 تا ؟
سلام

برای این کار اول اپرا را ببندید و بعد در پروفایل خودتون، مثلا به آدرس:

C:\Documents and Settings\Mahrad\Application Data\Opera\Opera 9.63\profile

فایل speeddial.ini رو باز کنید و به عنوان مثال متن زیر رو بهش اضافه کنید:

[Size]
Rows=3
Columns=4

حالا Save کنید و مجددا اپرا رو باز کنید.

( برای اطلاع از پروفایل از اینجا (opera:about)میتونید کمک بگیرید )

سپاس :11():

Armin-N
05-04-09, 13:02
ایولا
عجب چیز توپی

ممنون مهراد جان
خیلی کاربرد داره
من که کردم 15 تایی :دی

MVP
02-06-09, 00:11
چطور میتونم از قابلیت ویرایشگر Wysiwyg تو انجمنهای فارسی از اپرا استفاده کنم ؟ از آخرین ورژن اپرا استفاده میکنم اما نمیدونم چرا این امکان تو اپرا نیست ؟
مثلا وقتی میخوام یه کلمه رو بولد کنم دو طرفش [/B] میزنه بجای اینکه خود کلمه رو مستقیم بولد کنه

Mehdi_Full
04-06-09, 11:28
اپرا 10 بتا

New and Improved features

* Opera auto update (New)
* Opera crashlogging tool (New)
* Opera Dragonfly (Improved)
* Opera inline spelling checker (New)
* Opera Mail
- Rich Text Message Composition — HTML authoring (New)
- Delete After X Days — POP-only (New)
* Opera Presto 2.2 rendering engine (Improved)
* Opera regular expression engine (Improved)
* Opera Turbo (New)
* Opera User Interface
- Opera skin elements (New)
- Opera Speed Dial configuration options (New)
- Opera Tab Bar thumbnails (New)
- Opera "pretty-printing" of unstyled XML (New)

Web specifications support
===================
Acid3 test

* Opera 10 Beta scores 100/100, pixel perfect on the Acid3 compliance test; see our Opera reference.

CSS (Cascading Style Sheets)

* Support for the CSS3 color:transparent value has been improved.
* Full RGBA and HSLA opacity support is now included for an easier way to make Web page features transparent. This is accomplished by the addition of a fourth argument to HSL and RGB, namely alpha transparency and results in RGBA and HSLA values. See this Opera reference.
* Support has been added for the CSS Selectors API. This feature makes the selection of DOM elements a lot simpler. It includes partial support for namespace resolver features which allow you to work with mixed namespace documents and select elements based on their namespace; see this Opera reference.
* CSS files must now be served with the correct MIME type ("text/css") in Strict mode, or they will be ignored.

Opera 10 Beta Download (Only the registered members can see the link)
6.6 MB

:1. (23):

Agne
22-08-09, 13:17
اپرای من جدیدا زیاد هنگ میکنه!
مخصوصا وقتی right click میکنم، واقعا نمیدونم چرا!

به علاوه

میخام ویندوزه عوض کنم، bookmark امو بک آپ گرفتم بقیه چیزارو چیکار کنم؟

™Ali
22-08-09, 13:46
چطور میتونم از قابلیت ویرایشگر Wysiwyg تو انجمنهای فارسی از اپرا استفاده کنم ؟ از آخرین ورژن اپرا استفاده میکنم اما نمیدونم چرا این امکان تو اپرا نیست ؟
مثلا وقتی میخوام یه کلمه رو بولد کنم دو طرفش [/b] میزنه بجای اینکه خود کلمه رو مستقیم بولد کنه

تشریف ببرید به آموزش مهراد جان :

داغ داغ : آموزش طرز استفاده از ادیتور WYSIWYG فروم در Opera (Only the registered members can see the link)

اپرای من جدیدا زیاد هنگ میکنه!
مخصوصا وقتی right click میکنم، واقعا نمیدونم چرا!

به علاوه

میخام ویندوزه عوض کنم، bookmark امو بک آپ گرفتم بقیه چیزارو چیکار کنم؟

منظور از بقیه چیزا چیست ؟! :1. (26):

Agne
22-08-09, 16:26
widget ام و speed dial .
مهم نیست الان ویندوزو عوض کردم و یه opera beta2 نصب کردم و دو مورد فوق پریدن.
جالبه opera turbo ی این کار میکنه!
:126fs3186991:

Carl
22-08-09, 22:00
widget ام و speed dial .
مهم نیست الان ویندوزو عوض کردم و یه opera beta2 نصب کردم و دو مورد فوق پریدن.
جالبه opera turbo ی این کار میکنه!
:126fs3186991:
کاش زودتر دیده‌بودم؛
سلام..

این‌جا رو ببینید (Only the registered members can see the link)

Carl
01-09-09, 17:18
اپرا ۱۰ عرضه شد!

جزئیّات بیشتر:

Agne
05-09-09, 02:51
مشکلی با اپرا دارم که میخام قیدشو بزنم!
:1. (8)::1. (8)::1. (8)::1. (8)::1. (8)::1. (8):

جدیدا راست کلیک که میکنم هنگ میکنه و هیج راهی برام باقی نمیمونه جز اینکه End Process کنم!
تا حالا کلی از پست ها و تاپیک های نازم اینجوری نیست و نابود شدن!
:1. (8):

MR.Fantastic
05-09-09, 13:47
مشکلی با اپرا دارم که میخام قیدشو بزنم!
:1. (8)::1. (8)::1. (8)::1. (8)::1. (8)::1. (8):

جدیدا راست کلیک که میکنم هنگ میکنه و هیج راهی برام باقی نمیمونه جز اینکه End Process کنم!
تا حالا کلی از پست ها و تاپیک های نازم اینجوری نیست و نابود شدن!
:1. (8):

با چه ورژنی این مشکلو داری؟:1. (27):
شاید مشکل از سایت باشه:1. (26):

Agne
05-09-09, 19:02
با چه ورژنی این مشکلو داری؟:1. (27):
شاید مشکل از سایت باشه:1. (26):
10.00
Beta 2

چیکارش کنم؟

MR.Fantastic
05-09-09, 19:06
10.00
Beta 2

چیکارش کنم؟

الان ورژن 10.00 نسخه نهاییش اومده:1. (5):اونو دانلود کن شاید درست بشه:1. (26):
قبلش نسخه قبلیو کاملا پاک کن:yes:

moh3n_o631
09-09-09, 17:49
سلام دوستان operayi
آخرین ورژن opera چنده ؟ کجا دانلود کنم ؟

Agne
09-09-09, 18:32
سلام دوستان operayi
آخرین ورژن opera چنده ؟ کجا دانلود کنم ؟
opera 10

از اینجا:

دانلود (Only the registered members can see the link)

moh3n_o631
10-09-09, 11:15
تو این opera 10 beta اون قابلیت turbo که اون پایین هست چیه؟ چه خاصیتی داره ؟ من از وقتی on کردمش عکسا رو شطرنجی نشون میده ! جلوشم زده x2
بعد نوشته های فارسی هم تو تایپ اکثرا میرن تو هم دیگه و قاطی میشن! یه خط قرمزی هم زیرشونه!

MR.Fantastic
10-09-09, 11:57
تو این opera 10 beta اون قابلیت turbo که اون پایین هست چیه؟ چه خاصیتی داره ؟ من از وقتی on کردمش عکسا رو شطرنجی نشون میده ! جلوشم زده x2
بعد نوشته های فارسی هم تو تایپ اکثرا میرن تو هم دیگه و قاطی میشن! یه خط قرمزی هم زیرشونه!

اپرا 10 نسخه نهاییو باید دانلود کنین:1. (5):
opera turbo واسه افزایش سرعت عکس هارو تو سرور خودش میریزه و از اونجا کم کم عکس ها لود میشن:1. (38):

Agne
10-09-09, 17:29
این خاصیت برای کسانی مفیده که ترافیک مصرفی محدودی دارن و نمیخان در صورت باز کردن یک صفحه به طور مکرر عکس ها و فایل ها چند بار لود بشن و به اصطلاح ترافیکشون بخاطر عکس ها و فلش های تبلیغات هدر بره.
تا جایی که من تجربه کردم کیفیت نمایش عکس ها رو هم برای صرفه جویی پایین میاره!
این یکی از شاهکارهای اپراست!

ALIRE7A
18-09-09, 21:35
Buttons های ضروری برای اپرا

GO (opera:/button/Go,,,%22GO%22,%22Open%20Link%22)

Focus Transfers Panel (opera:/button/Focus%20panel,%22Transfers%22,,,%22Panel%20Transfe rs%22)

Same but uses V8.0+ hidden menu mechanism. (opera:/button/Enable%20menu%20bar,,,,Menu%20|%20Disable%20menu%2 0bar,,,,Menu%20+%20Show%20hidden%20popup%20menu,%2 0%22Browser%20Menu%20Bar%22)

Proxy servers on/off (short button title) (opera:/button/Enable%20proxy%20servers|Disable%20proxy%20servers )

Gif Animation on/off *Content Options (short button title) (opera:/button/Enable%20GIF%20animation,,,%22Gif%22,%22Checkbox%2 0Skin%22%20|%20Disable%20GIF%20animation,,,%22Gif% 22,%22Checkbox%20Skin.Selected%22%20+%20Show%20pre ferences,%2014)

Clear the Visited History (opera:/button/Clear%20visited%20history,,,,%22Mail%20Trash%22)

Hide Opera (aka Boss button!) (opera:/button/Hide%20Opera,,,,%20%22Window%20Browser%20Icon%22)

Enable plug-ins (opera:/button/Enable%20plugins,,,52207,%22Checkbox%20skin%22%20| %20Disable%20plugins,,,,%22Checkbox%20skin.selecte d%22)

Block all pop-ups (opera:/button/Disable%20popup%20windows,,,52201,%22Transfer%20fa ilure%22%20%3E%20Enable%20requested%20popup%20wind ows,,,67424,%22Transfer%20loading%22) (Only the registered members can see the link all/Open all/Block unwanted pop-upsopera:/button/Disable%20popup%20windows,,,52201,%22Transfer%20fa ilure%22%20%3E%20Enable%20requested%20popup%20wind ows,,,67424,%22Transfer%20loading%22)

M A H R A D
22-09-09, 15:35
Opera 10.10 - Snapshot 1792

Download For Windows - Classic: 7.4MB (Only the registered members can see the link)

سه مورد رو باید درباره این ورژن که با نام Opera Unite هم شناخته میشه ذکر کنم:

ویژگی Unite : این نوآوری اپرا به شما این امکان رو میده که مرورگر خودتون رو به یک Server تبدیل کنید!

امکاناتی که این ویژگی در اختیار شما میذاره واقعا جالبه. کافیه یک Opera Account داشته باشید و از امکاناتش استفاده کنید:

مثلا میتونید بدون نیاز به آپلود، عکسهاتون رو با دوستانتون Share کنید.

یا با Fridge میتونید برای دوستانتون پیام بذارید:

البته برای این امکانات هیچ نیازی نیست که طرف مقابل هم از Opera استفاده کنه.

ویژگی Opera Links : به شما این امکان رو میده که مواردی نظیر Speed Dial و Notes و Bookmarks رو Synchronize کنید.

و در واقع میتونید هرجا که آنلاین میشید اونا رو با خودتون داشته باشید.

ویژگی Opera Turbo : به به! در مورد این تکنولوژی همین بالا (پست 324) توسط Agne عزیز توضیح داده شده.

فقط لازمه بدونید که سرورهای اپرا روی این ورژن آزاد هستند!

یعنی شما با فعال کردن Opera Turbo میتونید بدون استفاده از فیلـتـر.شـکن از اینترنت نهایت لذت رو ببرید.

در ورژن قبلی سرورهای اپرا فیلتر شده بودند و دسترسی به اونا از طریق برخی ISPها میسر نبود.

البته بعید نیست که این سرورهای اپرا هم بزودی دسترسی بهشون قطع بشه!

این آخر هم بگم که Opera Mini 5 Beta هم عرضه شده که میتونید اینجا (Only the registered members can see the link)بگیریدش.

Opera Browser, Faster and Safer Internet

Computex
22-09-09, 15:54
با سلام خدمت دوستان ، ببخشید راهی هست که بشه غلطت گیر Opera 10 رو خاموش کرد؟ در حالت فارسی واقعا خیلی آزار دهنده هست. دوستان اگه راهی میدونند بگن.

با تشکر.

M A H R A D
22-09-09, 16:18
با سلام خدمت دوستان ، ببخشید راهی هست که بشه غلطت گیر Opera 10 رو خاموش کرد؟ در حالت فارسی واقعا خیلی آزار دهنده هست. دوستان اگه راهی میدونند بگن.

با تشکر.
سلام.

Tools > Preferences

و بعد :

Agne
22-09-09, 16:20

با تشکر.
در محیطی که میخاید تایپ کنید راست کلیک کنید و تیک کنار گزینه ی Spell Check رو بردارید.

Agne
22-09-09, 22:22
کاش زودتر دیده‌بودم؛

امکان داره بوکمارک ها اتوماتیک پاک بشن؟
اینها کجای کامپیوتر ذخیره میشن؟

الان اومدم دیدم همشون پاک شده!
راهی هست برای Recoverکردن؟

music
27-09-09, 00:27
با سلام منم تازه دارم به هواداران اپرا تبدیل میشم قبلا از فایر فاکس آخرین ورژنش استفاده میکردم از اپرا بهتر بود بنظرم تا اینکه این ورژن 10 اومد نصب کردم سرعتش واقعا فوق العاده بود دوبرابر فایرفاکس میشد
ولی نمیدونم چرا این اپرا توربو ارور میده هی من روشنش میکنم بعد از چند ثانیه حدود 20 دوباره غیر فعال میشه چیکار کنم دایم کار کنه ؟

ورژن اپرا 10.00

Build
1750

M A H R A D
28-09-09, 12:10
با سلام منم تازه دارم به هواداران اپرا تبدیل میشم قبلا از فایر فاکس آخرین ورژنش استفاده میکردم از اپرا بهتر بود بنظرم تا اینکه این ورژن 10 اومد نصب کردم سرعتش واقعا فوق العاده بود دوبرابر فایرفاکس میشد
ولی نمیدونم چرا این اپرا توربو ارور میده هی من روشنش میکنم بعد از چند ثانیه حدود 20 دوباره غیر فعال میشه چیکار کنم دایم کار کنه ؟

ورژن اپرا 10.00

Build
1750
سلام. :1. (23):

متاسفانه سرورهای Opera Turbo در ایران توسط خیلی از ISPها Block شده.

دلیلش هم که کاملا مشخصه!

music
28-09-09, 20:43
راراهی نیست برا فعال کردنش ؟
با وی#پی#ان میشه ؟
مگه این سرویس سایتهای ف###ل####ت####ر شده رو باز میکنه که نمیزارن استفاده کنیم ؟

M A H R A D
29-09-09, 15:33
راراهی نیست برا فعال کردنش ؟
با وی#پی#ان میشه ؟
مگه این سرویس سایتهای ف###ل####ت####ر شده رو باز میکنه که نمیزارن استفاده کنیم ؟
بله با این سرویس محدودیتها برداشته میشد!

با V|P|N باید بشه ازش استفاده کرد.

سپاس

Bahador
02-10-09, 12:34
دوستان عزیز من با تمام وجود به قدرتهای Opera ایمان آوردم.
از دوستان حرفه ای میشه یکی به من آموزش کامل Mouse Gestures رو با توضیحات کافی بزاره لطفا؟

MR.Fantastic
02-10-09, 12:58
دوستان عزیز من با تمام وجود به قدرتهای Opera ایمان آوردم.
از دوستان حرفه ای میشه یکی به من آموزش کامل Mouse Gestures رو با توضیحات کافی بزاره لطفا؟

ببخشید اگه ناقصه:give_rose:

قبل از اینکه به Mouse Gestures بپردازیم ، کابردهای پایه موس را در مرورگر اپرا بررسی خواهیم کرد.
اول اینکه :در صورتی که موس شما دارای دکمه وسط یا Middle Button است ، بطور پیش فرض با فشردن این دکمه بر روی لینک ها ، لینک درخواست شده در یک Tab جدید باز می شود ولی در زبانه ای که از قبل فعال بوده است باقی می مانید. البته توجه داشته باشید که اگر از دیکشنری Babylon بهره می برید تنظیمات آن را به یک کلید ترکیبی تغییر دهید. برای مثال از Ctrl و Right Click استفاده نمایید.
دوم : اگر هم زمان با کلیک بر روی لینک ها Shift را پایین نگه دارید مانند قبل لینک درخواست شده در یک Tab جدید باز می شود اما این بار به زبانه تازه منتقل می شوید. در ضمن با کلیک راست بر لینک مورد نظر منویی ظاهر می شود که علاوه بر آیتم های بالا ، سه مورد دیگر را در اختیار شما می گذارد.
سوم : به منظور انتخاب متن مانند بیشتر نرم افزارها از روش زیر پیروی کنید:
دو کلیک پشت سرهم برای انتخاب کلمه و سه کلیک انتخاب جمله است. در نهایت چهار کلیک سریع پاراگراف را Select خواهد کرد.
حال که روش های انتخاب پاراگراف ، جمله و کلمه را فراگرفتید بهتر است در همین قسمت با قابلیت صحبت یا Speak اپرا نیز آشنا شوید. وقتی برای اولین بار از راه های ذکر شده متنی را انتخاب نمایید لیستی ظاهر می شود که از گزینه های جالب آن یکی Translate و دیگری Speak است. گزینه Translate از Babel Fish یاهو برای ترجمه متن یا کلمه استفاده می کند و قابل توجه این که می توانید زبان ژاپنی را به انگلیسی ترجمه نمایید. اما با در خواست Speak یا خواندن متن ، ابتدا یک مرجع 10.5 مگابایتی دانلود می شود و از آن پس در حالی که بر روی صندلی راحتتان لم داده اید و آب پرتقال طبیعی (که ویتامین C و خیلی چیزهای دیگر دارد که به Mouse ربطی ندارند) را می نوشید خبر ها یا مطالب علمی یا شاید دروغ های یک رئیس ... را برای شما می خواند. البته باید این دروغ ها را از سایت های غیر فارسی زبان پیدا کنید ، چون تا این تاریخ هنوز اپرا از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند.
اما موس گسچور یا موس گسچر چیست ؟
برای پاسخ دادن به این پرسش بخشی از تاریخچه اپرا را مرور می کنیم.
یکی بود ، یکی نبود . زیر گنبد کبود علاوه بر خدای مهربون ، شرکتی بود که هدفش ساخت مرورگری بسیار سریع بود. در اون زمان ها حرکت موزون در وکردن از خود هنوز حرام نبود ، بلکه ، حتی رقص امری مقدس و مذهبی نیز به شمار می آمد. گسترش دهندگان اپرا با خود فکر کردند چرا موس را وادار به رقص نکنیم ؟ برای همین در راستای گسترش سرعت Opera برای هر فرم حرکت یا کلیک موس پاسخی در نظر گرفتند و از این طریق زمان ایجاد فرمان را پایین آوردند. در ضمن Gestures در لغت به معنای حرکت های بیانگر است.
به این ترتیب Mouse Gestures پا به عرصه ظهور نهاد.
برای فعال کردن Mouse Gestures از مسیر Tools > Preferences > Advanced > Shortcuts
گزینه Enable Mouse Gestures را تیک بزنید.
Navigation Gestures
در هر کدام از حالت های زیر برای استفاده اول ، امکان ظاهر شدن پیغامی وجود دارد که انتخاب Yes تاییدی است بر فعال ماندن Mouse Gestures .
- نگه داشتن کلیک راست و فشردن کلیک چپ یا نگه داشتن کلیک راست و حرکت مختصر و سریع موس به سمت چپ : بازگشت به صفحه قبل.
- نگه داشتن کلیک چپ و فشردن کلیک راست یا نگه داشتن کلیک راست و حرکت مختصر و سریع موس به سمت راست : رجوع به صفحه بعد.
- نگه داشتن کلیک راست و حرکت سریع موس به بالا و بلافاصله چپ : رجوع به صفحه والد
برای مثال آدرس Only the registered members can see the link والد آدرس Only the registered members can see the link است.
- نگه داشتن کلیک راست و حرکت سریع موس به راست و بلافاصله بالا : Fast Forward
- نگه داشتن کلیک راست و حرکت سریع موس به چپ و بلافاصله پایین : Rewind
- دبل کلیک بر روی یک Blank Page : انتقال به صفحه خانگی یا Home page که به طور پیش فرض آدرس Only the registered members can see the link است.
- نگه داشتن کلیک راست و جابه جایی موس به بالا و سپس پایین : Refresh یا Reload
- نگه داشتن کلیک راست و جابه جایی موس به بالا : متوقف شدن بارگذاری یا Stop Loading
Page Gestures
- Right click و جابه جایی به پایین یا دبل کلیک بر روی Tab Bar : ایجاد زبانه جدید یا New Tab
- Right click و جابه جایی به پایین و سپس بالا : ایجاد نسخه جدید از زبانه جاری یا Duplicate Tab
- Right click و جابه جایی به بالا و راست : Restore و Maximize شدن تب
- Right click و جابه جایی به راست و چپ و دوباره راست : بستن زبانه جاری یا Close Tab
Link Gestures
- راست کلیک بر روی لینک و انتقال موس به سمت پایین : باز شدن لینک در زبانه یا Tab جدید
Wheel Gestures
- پایین نگه داشتن کلید Ctrl و غلتاندن Middle button یا کلید وسط موس : زوم
- پایین نگه داشتن Ctrl و فشردن Middle button : بازگشت به زوم پیش فرض ( 100 درصد )
- پایین نگه داشتن Shift و غلتاندن Middle button : جابه جایی بین صفحات مرور شده در یک تب
- Right click و چرخاندن Middle button : جا به جایی در بین زبانه ها ( Tabs )
- و آخرین Action موس گسچر تنها با فشردن Middle button انجام می شود . بعد از فشردن Middle button موس را جابه جا کنید تا به مقصود این کار پی ببرید.

منبع (Only the registered members can see the link)

Ardalan
19-10-09, 23:20
با سلام خدمت دوستان

یک سوالی:

مثلا من در قسمت سرچ این انجمن سرچ میکنم Hello

دفه بعد که بخام سرچ کنم اگر حرف H رو بزنم قائدتا باید کلمه Hello رو که یکبار زدم نشون بده ولی اپرا این کارو نمیکنه در صورتی که بقیه مرورگر ها این کارو میکنن

آیا تنظیمات خاصی داره که باید انجام داد ؟

M A H R A D
20-10-09, 20:20
با سلام خدمت دوستان

یک سوالی:

مثلا من در قسمت سرچ این انجمن سرچ میکنم Hello

دفه بعد که بخام سرچ کنم اگر حرف H رو بزنم قائدتا باید کلمه Hello رو که یکبار زدم نشون بده ولی اپرا این کارو نمیکنه در صورتی که بقیه مرورگر ها این کارو میکنن

آیا تنظیمات خاصی داره که باید انجام داد ؟
تا اونجا که میدونم اپرا فعلا همچین قابلیتی نداره.

ولی اگه نیازتون اینطور هست که دنبال یک کلمه خاص در صفحه وبی هستید که قبلا اونو خونده بودید ، میتونید:

در Address Bar اول حرف H رو بزنید و با یک فاصله، کلمه مورد نظر رو در بین صفحات مشاهده شده، جستجو کنید. (قابلیت History Search)

Agne
29-10-09, 01:16
سلام

دوستان هرچی دانلود میکنم، ثابت میمونه، ادامه پیدا نمیکنه، مشکل از کجاست؟

:Love-PCN~!:

Agne
06-11-09, 20:39
سلام

چیکار کنم که وقتی تو گوگل مینویسم و سرچ میکنم و یا Bookmark باز میکنم در یک صفحه ی جدید باز بشه؟

MR.Fantastic
06-11-09, 21:35
سلام

چیکار کنم که وقتی تو گوگل مینویسم و سرچ میکنم و یا Bookmark باز میکنم در یک صفحه ی جدید باز بشه؟

فکر کنم باید shift+Enter و بزنی تا تو یه صفحه جدید بازشه:wink:

Agne
06-11-09, 23:04
فکر کنم باید shift+Enter و بزنی تا تو یه صفحه جدید بازشه:wink:
نه اینطوری نبود بهزاد جان، قبلا خودش اتوماتیک باز میکرد.

M A H R A D
10-11-09, 20:50
سلام

سلام.

این آدرس رو دنبال کنید:

Tools > Preferences > Advenced > Tabs

حالا تیک گزینه Reuse current tab رو بردارید.

sardarn
12-11-09, 16:03
سلام
من هنگام وارد شدن به کنترل پنل بعضی ازسایت هامشکل دارم ووارد نمی شه مثل

100webspace.com

irpowerweb.com

M A H R A D
12-11-09, 18:08
سلام
من هنگام وارد شدن به کنترل پنل بعضی ازسایت هامشکل دارم ووارد نمی شه مثل

100webspace.com

irpowerweb.com
سلام

من با CP این سایتها کار نکردم ولی به هر حال،شما از Mask as Firefox استفاده کردید که ببینید مشکل برطرف میشه یا نه؟

sardarn
12-11-09, 18:27
سلام

من با CP این سایتها کار نکردم ولی به هر حال،شما از Mask as Firefox استفاده کردید که ببینید مشکل برطرف میشه یا نه؟

سلام
من بااین برنامه آشنایی ندارم .دربارش توضیح می دی؟برنامه رو هم اگه تونستی بذار.

باتشکر

M A H R A D
12-11-09, 23:25
سلام
من بااین برنامه آشنایی ندارم .دربارش توضیح می دی؟برنامه رو هم اگه تونستی بذار.

باتشکر
برنامه خاصی نیست. از تنظیمات خود اپراست.

در صفحه مورد نظر کلیک راست کنید و بعد:

Edit site preferences > Network

حالا قسمت Browser identification رو روی Mask as Firefox بذارید.

حالا همون صفحه رو یک بار Reload کنید ببینید تغییری میکنه یا نه.

murizaki_2000
14-11-09, 17:40
کمک ... !!!!! نمی دونم چرا چند وقته پنجره هایی رو که باز می کنم اگر عکسی توش باشه با کیفیت خیلی بد نشون داده میشه ؟؟؟!!! تنظیم خاصی برای کیفیت عکسهای صفحه وجود داره ؟؟؟

murizaki_2000
14-11-09, 18:43
خوب فکر می کنم فهمیدم مشکل از کجاست !!!! من توربو رو فعال کرده بودم و احیانا" به همین دلیله ......

M A H R A D
18-11-09, 15:35
خوب فکر می کنم فهمیدم مشکل از کجاست !!!! من توربو رو فعال کرده بودم و احیانا" به همین دلیله ......
بله علت همین بوده.

Opera Turbo برای کاهش حجم صفحات، عکسها رو با درجات مختلفی از کیفیت نشون میده (بسته به سرعت کانکشن )

=====

Opera 10.01 Download - Security improvements (Only the registered members can see the link)

sardarn
27-11-09, 13:36
سلام
من opera نسخه 10.10 رو دارم ومشکلاتی داره ازجمله اینکه وقتی فاصله بین حروف می ذارم فاصله بین حروف روی کلمپیوتر من خرابه.یا اینکه زیر نوشته خط می کشه.
چی کارباید بکنم
عکسش رو هم گذاشتم

M A H R A D
27-11-09, 23:41
سلام
من opera نسخه 10.10 رو دارم ومشکلاتی داره ازجمله اینکه وقتی فاصله بین حروف می ذارم فاصله بین حروف روی کلمپیوتر من خرابه.یا اینکه زیر نوشته خط می کشه.
چی کارباید بکنم
عکسش رو هم گذاشتم

سلام.

درسته این مشکل از ورژن 10 به بعد اتفاق افتاد که متاسفانه تا به حال رفع نشده.

البته در ورژن های 10.01 و 10.10 تا حدودی بهتر شده ولی هنوز مشکل پابرجاست.

راه حل خاصی هم نداره مگه اینکه از همون Mask as Firefox و ادیتور WYSIWYG استفاده کنید.

اگه هم نمیتونید با این مشکل کنار بیاید از ورزنهای قبلی مثل 9.64 استفاده کنید.

sardarn
28-11-09, 09:44
سلام
می تونی بهترین ورژن شو که این مشکلات روندا شته باشه برای دانلود بزاری؟

Armin-N
28-11-09, 13:12
من شخصا از ورژن 9.64 استفاده می کنم و کاملا راضی هستم

از اینجا دانلود کن

K1LOU
29-11-09, 17:58
با سلام
خوب من الان دارم از اپرا استفاده مي كنم به طور اتفاقي ديدم كه unite اضافه شده و بعد اين مطالب رو در موردش پيدا كردم نمي دونم شايد قبلا بحث شده

مدتی است که اپرایی‌ها، در پی آن هستند که ویژگی‌ جالبی را به مرورگر خود اضافه کنند، ویژگی‌ای به نام Unite. به کمک این ویژگی شما می‌توانید عکس، موسیقی و یادداشت به اشتراک بگذارید و حتی وب‌سایت و فوروم و تقویم بسازید. خوب! مسلم است که در زمانه وب ۲٫۰ که همه چیز بر محور اشتراک می‌چرخد و سایت‌های متنوع اشتراک از پیش برای این کارها وجود دارد، پس اپرا با ویژگی Unite به دنبال چه چیزی است؟

تفاوت عمده در محل ذخیره‌سازی فایل‌هاست، محل ذخیره کلبیه فایل‌های به اشتراک‌گذاشته شده، هارد دیسک شماست! به عبارت دیگر Unite اپرا، کامپیوتر شما را به یک وب سرور تبدیل می‌کند.

بعد از دانلود نسخه جدید اپرا یعنی نسخه ۱۰٫۱۰، می‌توانید ویژگی Unite را تست کنید.

در نخستین گام شما باید در صورت تمایل این ویژگی را فعال ‌کنید، سپس، نام کاربری و پسوردی برای خود برگزینید، اپرا به شما آدرسی اختصاص خواهد داد که کاربران اینترنت می‌توانند با مراجعه به آن فایل‌های به اشتراک گذاشته را ببینند.

در زمان فعال‌سازی Unite، شما می‌توانید سرعت دسترسی دیگران را به کامپیوتر خودتان محدود کنید. برای ما که اینترنت با پهنای باند کم داریم، این محدودیت ضروری به نظر می‌رسد. همچنین شما می‌توانید اپلیکیشن‌های Unite را خود از دید دیگران پنهان کنید و یا رضایت بدهید که هر کسی بتواند آنها را ببیند. در همین زمان شما باید فولدری برای اشتراک فایل‌های مورد نظرتان درست کنید.

بعد از این مرحله، شما بسته به تمایل خود، می‌توانید اپلیکیشن‌های متنوعی روی Unite خودتان نصب کنید. چند نمونه از اپلیکیشن‌های Unite:

- Media Player: وقتی این اپلیکیشن را نصب کنید، می‌توانید از هر جا و هر سیستمی، فایل‌های موسیقی موجود در فولدر اشتراکی خود را پخش کنید. بنابراین دیگر مجبور نیستید که تکه‌های موسیقی مورد علاقه‌تان را وارد موبایل یا آی‌پاد خود کنید. البته شما می‌توانید پسورد دسترسی به این قسمت را به دوستانتان بدهید تا آنها بتوانند مستقیما به موسیقی‌ها منتخب شما گوش کنند. همچنین شما می‌توانید کلا پسورد این قسمت را بردارید تا «همه» به موسیقی‌های شما دسترسی داشته باشند.

- File Sharing و Photo Sharing، اپلیکیشن‌هایی هستند که اجازه دسترسی شخصی، گروهی یا عمومی به عکس‌ها و فایل‌های منتخب می‌دهد.

- اما File Inbox، اجازه می دهد که دیگران فایل به کامپیوتر شما آپلود کنند. خوب! مواظب باشید دوستانتان ویروس به شما هدیه ندهند!

- Stream media به شما اجازه پخش زنده و به عبارتی Stream کردن ویدئو و صدا می‌دهد.

Unite ، اپلیکیشن‌های جالب دیگری مثل وایت‌برد مجازی، توییتر شخصی، ثبت فعالیت‌های ورزشی، مدیریت کارهای روزانه دارد. اپلیکیشن Fridge، هم به دوستان شما اجازه می‌دهد برای شما یادداشت بگذارند.

Unite به درد ما نمی خورد! پس می‌بینید که با Unite کارهای جالبی می‌شود انجام داد. اگر ما دسترسی به اینترنت پرسرعت داشتیم، مسلما با Unite تجربه‌های جالبی می‌توانستیم داشته باشیم. محدودیت سرعت اینترنت، باعث می‌شود نتوانیم به درستی از Unite استفاده کنیم. ما حتی برای دسترسی مطمئن و سریع به فایل‌هایمان از سیستم‌های دیگر با استفاده Unite مشکل خواهیم داشت، چون کار با آن مستلزم روشن بودن همیشگی کامپیوتر و یک سیستم همیشه متصل به اینترنت با سرعت خوب است.

اما تصور می‌کنم، عدم امکان بهره‌وری از یک فناوری نو، نباید باعث شود که درباره آن کنجکاوی نکنیم و بر دانشمان درباره آن نیفزاییم. به علاوه ما این امکان را داریم که از Unite کاربران خارج کشوراستفاده کنیم و از فایل‌هایشان استفاده کنیم!

Unite بی‌شک تحولی در اشتراک فایل‌ها پدید خواهد آورد. حتی ممکن است، Unite به خاطر مسئله اشتراک فایل‌های مشمول کپی‌رایت، با چالش‌های جدی مواجه شود. البته در آن صورت محکوم کردن اپرا بسیار دشوار خواهد بود، چون همه فایل‌ها روی هاردهای کاربران خواهند بود!

Unite ، باعث ارتباط ساده‌تر و مستقیم‌تری بین کاربران خواهد شد، چرا که آنها دیگر نیازی به سایت‌های اشتراک فایل نخواهند داشت. برای نخستین بار در تاریخ وب، آنها می‌توانند تنها به یاری مرورگر اپرا، چت کنند، روی وایت برد مجازی طرح بکشند، عکس و فایل و موسیقی تبادل کنند و تماشا کنند.

Unite شاید نقطه مقابل فناوری cloud‌، باشد. در فناوری cloud‌ یا ابر صحبت از ذخیره فایل‌های کاربران بر روی سرورها است، در این فناوری کاربران تشویق می‌شوند که همه فایل‌های مورد نیاز خود را با استفاده از اینترنت پرسرعت روی سرورهای مرکزی آپلود کنند تا بتوانند از همه جا به آنها دسترسی داشته باشند. در فناوری ابر، حتی صحبت از پردازش ابری هم می‌شود. یعنی کاربرها به جای اینکه مجبور به نصب برنامه‌های کاربردی در کامپیوتر شخصی خود باشند، می‌توانند از برنامه‌های آنلاین استفاده کنند، مثلا برای پردازش عکس یا ویدئو یا ویرایش متون، از برنامه‌های آنلاین استفاده کنند. ایده ابر تا به آنجا پیش رفت که سر انجام گوگلی‌ها به این فکر افتادند که سیستم عامل اختصاصی خود را به نام کرومیوم به راه بیندازند، گوگل با این کار سیستم عامل را هم ابری کرد.

بنابراین Unite با ایده تبدیل مرورگرها و هارد کاربران به شبه‌سرور، می‌خواهد کار متفاوتی انجام بدهد. در دنیایی که در اطلاعات غوطه می‌خورد، مراد و هدف نهایی دسترسی به اطلاعات است، چه فرقی می‌کند که این کار با ابر باشد یا با Unite. Unite در سال‌های آینده در کنار دیگر شیوه‌های اشتراک، آلترناتیو جذابی خواهد شد.
منبع:Only the registered members can see the link

germ
23-12-09, 23:00
لطفا دوستان بیشتر در مورد unite های اپرا توضیح بدن، پر کاربرد ترین آنها کدومه؟

مثلا من از Web P_r_o_x_y (Only the registered members can see the link) و Sonar (Only the registered members can see the link) چیزی دستگیرم نشد!

و یه سوال دیگه اینکه فرق Unite با Widget چیه؟

M A H R A D
24-12-09, 00:13
لطفا دوستان بیشتر در مورد unite های اپرا توضیح بدن، پر کاربرد ترین آنها کدومه؟

مثلا من از Web P_r_o_x_y (Only the registered members can see the link) و Sonar (Only the registered members can see the link) چیزی دستگیرم نشد!

و یه سوال دیگه اینکه فرق Unite با Widget چیه؟
این لینک (Only the registered members can see the link)میتونه مفید باشه براتون.

====

پیش نمایشی از نسخه آلفا Opera 10.5 (عیدی تیم دسکتاپ اپرا برای سال جدید! )

sardarn
24-12-09, 12:55
این لینک (Only the registered members can see the link)میتونه مفید باشه براتون.

====

پیش نمایشی از نسخه آلفا Opera 10.5 (عیدی تیم دسکتاپ اپرا برای سال جدید! )

سلام
این یکی مشکلات نسخه قبل(که بالا نشون دادم) رو نداره؟

M A H R A D
24-12-09, 14:04
سلام
این یکی مشکلات نسخه قبل(که بالا نشون دادم) رو نداره؟
اون مشکل همچنان پابرجاست.

حتی اگه این مشکل هم مرتفع شده بود باز توصیه نمیشد که از این ورژن استفاده کنید،

چون در هر صورت ورژن Pre-Alpha هست و ممکنه در موارد متعددی مشکل ساز بشه.

سپاس :1. (23):

Masoud_dj
01-02-10, 23:20
مشکل فارسی Opera حل شد

پس از اصرار ورزیدن های فراوان ما در فوروم Opera و در پایان با کمک یه فارسی زبان داخل Opera ، مشکل به خوبی براشون توضیح داده شد و الان ما میتونیم در کنار هم، برطرف شدن این مشکل رو جشن بگیریم... :10::8:

حمله کنید واسه دانلود... البته توجه داشته باشید که این یک نسخه آزمایشی هست که هنوز به مرحله ارائه نهایی نرسیده... ولی به زودی شاهد ارائه نسخه نهایی Opera 10.50 ، سریعترین مرورگری که توی عمرتون دیدید، خواهیم بود...

حمله..........

اینم عکس :

:party::party::party::party:

Cleeev - Operaton

hadi-_-maker
02-02-10, 11:07
سلام ، من ميخواستم بدونم الان آخرين نسخه اپرا چنده و آيا تا حالا اپراي فارسي اومده ؟؟ :1. (23):

Extreme
02-02-10, 12:16
مشکل فارسی Opera حل شد

پس از اصرار ورزیدن های فراوان ما در فوروم Opera و در پایان با کمک یه فارسی زبان داخل Opera ، مشکل به خوبی براشون توضیح داده شد و الان ما میتونیم در کنار هم، برطرف شدن این مشکل رو جشن بگیریم... :10::8:

حمله کنید واسه دانلود... البته توجه داشته باشید که این یک نسخه آزمایشی هست که هنوز به مرحله ارائه نهایی نرسیده... ولی به زودی شاهد ارائه نسخه نهایی Opera 10.50 ، سریعترین مرورگری که توی عمرتون دیدید، خواهیم بود...

حمله..........

:party::party::party::party:

Cleeev - Operaton

واقعا این ورژن منحصر به فرد هستش . من که خیلی باهاش حال کردم . پیشنهاد میکنم از دست ندیدش !

با تشکر از مسعود عزیز :11():

M A H R A D
02-02-10, 14:41
سلام ، من ميخواستم بدونم الان آخرين نسخه اپرا چنده و آيا تا حالا اپراي فارسي اومده ؟؟ :1. (23):
آخرین ورژن رسمی 10.10 هست. اما Snapshot هایی هم از ورژن 10.50 عرضه شده.

پروژه فارسی سازی اپرا هم شروع شده بود ولی بنا به دلایلی متاسفانه متوقف شد.

====

یه تشکر ویژه از مسعود عزیز بابت اطلاع رسانیشون.

و البته با تقدیر از زحمات Carl عزیز.

بله دوستان این مشکل برطرف شده و دیگه مشکل فارسی نویسی وجود نداره!

دانلود مستقیم - Windows Classic (Only the registered members can see the link)

حجم: 8.5MB

hadi-_-maker
02-02-10, 16:38
من اين فايل رو : Opera_1050_3218_in.exe (Only the registered members can see the link) از آدرسي كه Extreme (Only the registered members can see the link) داده بود (Only the registered members can see the link) دانلود كردم ولي با اين اررور مواجه شدم چيكار بايد بكنم :

Ardalan
02-02-10, 16:54
من اين فايل رو : Opera_1050_3218_in.exe (Only the registered members can see the link) از آدرسي كه Extreme (Only the registered members can see the link) داده بود (Only the registered members can see the link) دانلود كردم ولي با اين اررور مواجه شدم چيكار بايد بكنم :

سلام
این ورژن هنوز نسخه Alpha هستش و زیاد روی ویندوز Xp پایدار نیست
روی ویندوز 7 مشکلی نداره و به راحتی کار میکنه

پیشنهاد میکنم آخرین ورژن Stable 10.10 رو دانلود کنید.

M A H R A D
12-02-10, 14:58
Opera 10.50 Beta RC2

ویژگی‌ها:

1. ظاهر جدید - ادغام Tab Bar و Menu Bar

2. هماهنگی با ویندوز Seven

3. موتور جدید جاوا اسکریپت با نام Carakan با 7 برابر سرعت موتور قبلی

4. نسخه جدید موتور رندر - Presto 2.5

5. حل شدن مشکل تایپ به زبان فارسی

Download Windows Classic - 9.9MB (Only the registered members can see the link)

sardarn
13-02-10, 17:34
سلام
من وقتی با اپرا می خواهم وارد فرومم بشوم با ارور مواجه می شوم اما با فایرفاکس مشکلی نداره.
این هم فرومم
pcinternet.ir/forum.php

Agne
13-02-10, 22:28
سلام
من وقتی با اپرا می خواهم وارد فرومم بشوم با ارور مواجه می شوم اما با فایرفاکس مشکلی نداره.
این هم فرومم
pcinternet.ir/forum.php
با گذاشتن یه www مشکلتون حل میشه.

:wink:

M A H R A D
14-02-10, 01:33
سلام
این هم فرومم
pcinternet.ir/forum.php
چه اروری ؟

منظورتون بهم ریختگی قالب سایت و نوشته هاست؟

اگه جواب مثبته مشکل از طراحی صفحه است.

سپاس

sardarn
14-02-10, 10:17
چه اروری ؟

منظورتون بهم ریختگی قالب سایت و نوشته هاست؟

اگه جواب مثبته مشکل از طراحی صفحه است.

سپاس

نه
بالای صفحه می نوشت فروم به این فایل نیاز دارد و بالا نمی آمد اما با مرورگر فایرفاکس که می رفتم بالا می اومد
البته الان درستش کردم.

Bahador
16-02-10, 22:58
بزارین یکم بخش رو تخصصی تر کنیم چون Opera خیلی تواناییهاش بالاتره!!! چجوری میشه به عنوان Email Client ازش استفاده کرد؟ منظورم برای مدیریت روی Gmail هستش که این روزا به سختی بالا میاد
میخوام ببینم چجوری میشه مثل Thunder Bird ازش استفاده کرد؟

M A H R A D
16-02-10, 23:23
سلام

آموزش استفاده از Gmail در مرورگر Opera

ابتدا گزینه IMAP رو اگه فعال نیست در اکانت Gmail خودتون فعال کنید. (معمولا خودش فعاله)

بعد در اپرا:

Tools > Mail and Chat Accounts

اگه در این قسمت اکانتی ندارید، باید درست کنید:

گزینه Email رو انتخاب کنید و سپس موارد خواسته شده رو وارد کنید (در قسمت Email Address آدرس Gmail خودتون رو بدید)

در صفحه بعد مشخصات اکانت Gmail خودتون شامل آدرس ایمیل (همونیه که صفحه قبل وارد کردید) و Password خودتون رو وارد کنید.

در پائین تر هم گزینه IMAP رو احتمالا اپرا براتون انتخاب میکنه که گزینه مناسب ما هست.

بعد OK کنید و منتظر باشید تا اپرا ایمیل های شما رو وارد قسمت Mail مرورگر کنه.

===

پی نوشت:

در قسمت تنظیمات Gmail بخش Labels میتونید با اضافه/حذف چک‌مارکها مشخص کنید که چه نوع ایمیلهایی رو اپرا Fetch کنه.

اضافه شد: البته این کار رو از قسمت Mail > IMAP Folders هم میتونید انجام بدید.

ufa
17-02-10, 21:27
دوستان
امشب تازه ورژن 10 را نصب كردم قبلا از موزيلا استفاده ميكردم
ورژن قبليم 9.6 بود مشكلي نداشت
اين ورژن 10 تا حالا سه بار ريست شد
اه
دوستان ديگه اين باگ را دارن؟

M A H R A D
17-02-10, 22:04
دوستان
امشب تازه ورژن 10 را نصب كردم قبلا از موزيلا استفاده ميكردم
ورژن قبليم 9.6 بود مشكلي نداشت
اين ورژن 10 تا حالا سه بار ريست شد
اه
دوستان ديگه اين باگ را دارن؟
ورژن دقیق شما چیه؟

از ورژن 10.10 استفاده کنید.

sardarn
18-02-10, 17:31
سلام

ابتدا گزینه IMAP رو اگه فعال نیست در اکانت Gmail خودتون فعال کنید. (معمولا خودش فعاله)

بعد در اپرا:

گزینه Email رو انتخاب کنید و سپس موارد خواسته شده رو وارد کنید (در قسمت Email Address آدرس Gmail خودتون رو بدید)

در صفحه بعد مشخصات اکانت Gmail خودتون شامل آدرس ایمیل (همونیه که صفحه قبل وارد کردید) و Password خودتون رو وارد کنید.

در پائین تر هم گزینه IMAP رو احتمالا اپرا براتون انتخاب میکنه که گزینه مناسب ما هست.

===

پی نوشت:

در قسمت تنظیمات Gmail بخش Labels میتونید با اضافه/حذف چک‌مارکها مشخص کنید که چه نوع ایمیلهایی رو اپرا Fetch کنه.

از این روش می شه برای یاهو و بقیه جاها استفاده کرد؟

M A H R A D
18-02-10, 17:39
برای این کار نیاز به سرویس POP داریم که گویا یاهو این سرویس رو از ایمیل های رایگان خودش برداشته.

germ
18-02-10, 18:39

فقط Yahoo mail plus رو میشه ..

اما

میتونی برنامه YPOPs! Client (Only the registered members can see the link) رو دانلود کنی و بازش کنی و یعد از همون روش اسفاده کنی و یا توی thunderbird یا outlook ازش استفاده کنی

فقط یادت باشه تا وقتی برنامه بازه میتونی میلاتو چک کنی

Labyrinth
03-03-10, 13:07
نسخه نهایی 10.50 Opera Web Browser

دانلود این نسخه از سرور شهر سخت افزار (Only the registered members can see the link)

Niloofar.g
03-03-10, 14:11
میگم تو این نسخه های جدید اپرا چرا فارسی نویسی مشکل داره؟ حروف رو بهم میچسبونه!

Agne
03-03-10, 18:10
اپرای سیمبیان برای موبایل که رجیستر کد نخاد از کجا میتونم گیر بیارم؟

:11():

sardarn
04-03-10, 11:12
سلام

بعد در اپرا:

===

پی نوشت:

برای خروج از جمیل با ید چی کار کرد؟

s&j
04-03-10, 11:29
سلام
این ورژن جدید نسبت به 10.10 چه تغییراتی داشته ؟

M A H R A D
04-03-10, 15:37
میگم تو این نسخه های جدید اپرا چرا فارسی نویسی مشکل داره؟ حروف رو بهم میچسبونه!

سلام

در ورژن 10.50 این مشکل حل شده. میتونید این نسخه رو از اینجا (Only the registered members can see the link)دانلود کنید. :11():

اپرای سیمبیان برای موبایل که رجیستر کد نخاد از کجا میتونم گیر بیارم؟

:11():

از نسخه های موبایل با Opera Mini کار میکنم و تا به حال با نسخه Opera Mobile کار نکردم. :1. (23):

با این حال یه جستجویی بزنید و نتایج رو بررسی کنید.

برای خروج از جمیل با ید چی کار کرد؟

فکر نمیکنم نیازی به این کار باشه.

اگه منظورتون اینه که ایمیل خودتون رو در اپرا حذف کنید و کلاً خارج بشید، میتونید از Tools > Mail and chat accounts استفاده کنید.

و یا برای متوقف کردن وارد کردن ایمیل ها میتونید از گزینه Stop در Mail > Check/Send استفاده کنید.

سلام
این ورژن جدید نسبت به 10.10 چه تغییراتی داشته ؟

حل مشکل تایپ فارسی
نسل جدید Widget ها ( به صورت مجزا نصب میشن)
تغییراتی در ظاهر برنامه
حالت Private Browsing
موتور رندر + موتور JS جدید

Agne
04-03-10, 21:30
نمیشه مهراد.
Opera mini برای جاوا خوبه و برای سیمبیان بگیر نگیر داره.
برای سیمبیان که دانلود میکنم رجیستر کد میخاد.
:1. (29):

s&j
07-03-10, 23:10
سلام
کسی کلیدهای میانبر این مرورگر رو بلده ؟
مثلا چجوری میتونم بین تبها راحت حرکت کنم ؟
ممنون

M A H R A D
07-03-10, 23:36
سلام
کسی کلیدهای میانبر این مرورگر رو بلده ؟
مثلا چجوری میتونم بین تبها راحت حرکت کنم ؟
ممنون
لیست کامل Keyboard Shortcuts در اپرا: اینجا (Only the registered members can see the link)

و برای جا به جایی بین Tabها میتونید از Ctrl + Tab استفاده کنید.

سپاس

germ
09-03-10, 15:05
نسل جدید Widget ها ( به صورت مجزا نصب میشن)

مهراد جان یکم در این باره توضیح بدی ممنون میشم :give_rose:

ورژن 10.5 سه چیزش برای من خیلی خوب شده .. یکی مشکل فارسیش حل شده .. و سرچ داخل صفحه عالی شده .. قبلا وقتی یه آدرسی رو اشتباه میزدم همیشه جلو چشمم بود و عصابم رو خراب میکرد ولی حالا براحتی پاک میشه

M A H R A D
11-03-10, 22:18
مهراد جان یکم در این باره توضیح بدی ممنون میشم :give_rose:

ورژن 10.5 سه چیزش برای من خیلی خوب شده .. یکی مشکل فارسیش حل شده .. و سرچ داخل صفحه عالی شده .. قبلا وقتی یه آدرسی رو اشتباه میزدم همیشه جلو چشمم بود و عصابم رو خراب میکرد ولی حالا براحتی پاک میشه
بله البته. :1. (23):

در این ورژن شما این قابلیت رو دارید که با هر مرورگری Widget ها رو دانلود کنید. حتما میدونید که قبلا فقط با خود اپرا میشد این کارو کرد.

در واقع شما میتونید فایلی با فرمت wgt رو دانلود کنید که مستقل از خود اپرا نصب میشه. یعنی مسیر نصب دست شماست.

ضمن اینکه از این به بعد دانلود Widgetها هم از طریق Download Manager اپرا انجام میشه. (قبلا پنجره جداگانه ای برای دانلود باز میشد)

و مهمترین تغییر اینه که دیگه برای استفاده از Widgetها نیازی به باز بودن اپرا نیست. بلکه مثل برنامه های دیگه، میتونید مستقلاً ازشون استفاده کنید.

Armin-N
11-03-10, 22:31
و یه چیز فوق العاده ای که الان داره و تکمیل شده قسمت cache هست
برید توش ببینید چقدر عالی شده

opera:cache رو تو نوار آدرس بزنید

Niloofar.g
12-03-10, 01:04
بله البته. :1. (23):

در این ورژن شما این قابلیت رو دارید که با هر مرورگری Widget ها رو دانلود کنید. حتما میدونید که قبلا فقط با خود اپرا میشد این کارو کرد.

در واقع شما میتونید فایلی با فرمت wgt رو دانلود کنید که مستقل از خود اپرا نصب میشه. یعنی مسیر نصب دست شماست.

ضمن اینکه از این به بعد دانلود Widgetها هم از طریق Download Manager اپرا انجام میشه. (قبلا پنجره جداگانه ای برای دانلود باز میشد)

و مهمترین تغییر اینه که دیگه برای استفاده از Widgetها نیازی به باز بودن اپرا نیست. بلکه مثل برنامه های دیگه، میتونید مستقلاً ازشون استفاده کنید.

سلام داداش مهراد!
میگم جایی هست که بشه معرفی این WIDGETها رو به فارسی خوند و مناسبهاشون رو دانلود کرد؟

و یه چیز فوق العاده ای که الان داره و تکمیل شده قسمت cache هست
برید توش ببینید چقدر عالی شده

opera:cache رو تو نوار آدرس بزنید

داداش آرمین این چکار میکنه؟ چطور میشه ازش استفاده بهینه کرد؟

M A H R A D
12-03-10, 01:38
سلام داداش مهراد!
میگم جایی هست که بشه معرفی این WIDGETها رو به فارسی خوند و مناسبهاشون رو دانلود کرد؟

داداش آرمین این چکار میکنه؟ چطور میشه ازش استفاده بهینه کرد؟
سلام

برای گرفتن Widgetها بهترین راه همون استفاده از سایت اپرا (Only the registered members can see the link)ست.

اونجا در قسمت Categories دسته بندی های مختلفی داره و میتونید برنامه مورد نظر خودتون رو دانلود کنید.

Widgetها چیز خاصی ندارند که توضیح فارسی نیاز داشته باشند. در همون لینک خیلی ساده توضیح داده شدند. :wink:

اما باز بهر حال Google Translator, Google Toolbar, Multi Weather, Twitter از پرکاربردترین Widgetها هستند.

===

با اجازه از آرمین عزیز (:11():) قسمت دوم سوالتون رو هم جواب میدم.

این بخش مربوط به ذخیره سازی فایلهایی هست که در صفحات وب موجود هستند و در واقع توسط مرورگر شما Load شدند.

اینها در پوشه Cache در اپرا ذخیره میشن و شما با opera:cache میتونید اونها رو ببینید و در صورت نیاز اگه فایلی مثل عکس یا ویدئویی قبلا Load شده و نیازش دارید، میتونید اونو مشاهده یا Save کنید.

در این ورژن امکانات خوبی برای دسته بندی فایلها بر اساس فرمت و نام سایت، قرار داده شده.

اگه توضیحات دیگه ای لازم داشتید بفرمائید.

سپاس :1. (23):

bas ali
12-03-10, 08:01
با سلام
ورزن جدید اپرا را نصب کردم ولی در برخی از سایتها با اینکه یوزر و پسورد را درست وارد میکنم لاگین نمیشه و همچنین عکسها را درست لود نمیکند .
با فایرفاکس امتحان کردم همه چیز درست بود!!!!!!!!!

sardarn
12-03-10, 08:28
من وارد بعضی سایت ها مثل رپید باز که می شوم بعد از لاگین 2-3 ثانیه بعد خارج می شه اما با فایر فاکس رفتم خارج نشد.

Niloofar.g
12-03-10, 13:29
من توی یه فروم هر صفحه ای باز میکنم دوباره باید یوزر پسورد بدم!
البته از قبل هم این مشکلو داشتم!

germ
12-03-10, 13:55
مشکل لاگین از کوکی هاست .. توی Preferences->Advanced->Cookies روی Accept باشه

و راحتر اینکه بعد از کلیک F12 تیک Enable Cookies رو بزنید

M A H R A D
12-03-10, 14:52
بله درسته مشکل از Cookies هست.

با هر سایتی که مشکل دارید در قسمت Tools > Advanced > Cookies ، کوکی های مربوط به اون سایت رو پاک کنید.

با این کار اطلاعات مربوط به Login شما پاک میشه و اگه مجددا در اون سایت Login کنید کوکی های جدیدی درست میشه.

گاهی اوقات به دلیل Upgrade از ورژنی به ورژن دیگه این مشکل پیش میاد. البته مشکل میتونه به سایت موردنظر هم برگرده که با اپرا هماهنگ نیست.

پی نوشت: دوستانی که با سایت خاصی مشکل دارند بهتره آدرس اون رو هم بذارن تا موضوع رو بهتر بررسی بکنیم.

سپاس

germ
12-03-10, 15:33
من widget های اپرا رو خوب درک نکردم .. چرا widget های باید مستقل از اپرا باشند .. چرا مثل Mozilla عمل نمیکنه، extension های فایرفاکس واقعا کاربدریند به نظرمن تنها ضعف اپرا جلوی فایرفاکس همینه

اپرا باید یکم روی دانلود منیجرش کارمیکرد و همین طور روی تورنتش

با این حال اپرا رو به همه ترجیح میدم و عاشقشم

sardarn
12-03-10, 16:29
سلام
من وقتی به سایت rapidbaz.net می روم بعد از لا گین اگر روی یک لینک کلیک کنم صفحه که می آید تا خارج شده ام
با اپرا در کامپیوتر دیگه که استفاده کردم این مشکل رو نداشت

M A H R A D
12-03-10, 18:01
سلام
من وقتی به سایت rapidbaz.net می روم بعد از لا گین اگر روی یک لینک کلیک کنم صفحه که می آید تا خارج شده ام
با اپرا در کامپیوتر دیگه که استفاده کردم این مشکل رو نداشت
کاری که در پست 396 گفتم انجام دادید؟

+ از چه ورژنی استفاده میکنید؟

sardarn
12-03-10, 21:33
کاری که در پست 396 گفتم انجام دادید؟

+ از چه ورژنی استفاده میکنید؟

نسخه 10.5
بله اونجا کوکی این سایت نبود

M A H R A D
13-03-10, 00:37
نسخه 10.5
بله اونجا کوکی این سایت نبود
اینکه میگید با سیستم دیگه ای مشکل نداره کمی عجیبه.

یکبار هم از حالت Mask as Firefox استفاده کنید ببینید درست میشه یا خیر.

یا

کلاً یکبار History و Cache رو پاک کنید و بعد سایت Rapidbaz رو هم Refresh کنید.

یا

در نهایت اگه درست نشد شاید Reinstall کردن اپرا آخرین امید باشه!

سپاس

bas ali
14-03-10, 10:32
جالبه برای منم توی سایت فیس بوک لاگین نمیشه کش را هم پاک کردم ولی درست نشد .
عصبی شدم پاکش کردم رفتم از همون فایرفاکس استفاده کردم

K1LOU
14-03-10, 15:41
با سلام
اينم خبري كه امروز خودم گفتم اينجا بزارم . زحمت بررسي شو مهراد بكشن

روز گذشته شرکت نرم افزاری Opera Software نفوذ و آسیب پذیری جدی در مرورگر دسکتاپ ویندوز خود را تایید نمود و اعلام کرد که آن برروی یک patch در حال کار می باشد.
سازنده نروژی این مرورگر هیچ زمان مشخصی را برای رفع این باگ اعلام نکرد ولی سخنگوی این شرکت دوشنبه همین هفته از رفع این مشکل در اسرع وقت خبر داد.شدت این آسیب و نفوذپذیری به حدی است که Secunia شرکت دانمارکی بررسی و ردیابی باگ در رده بندی خود این باگ را جزء خطرناکترین ها highly critical قرار داد، نحوه آسیب پذیری باگها در این رده به این صورت است که هکرها با تخریب حافظه بهopera نفوذ و کد حمله را برروی آن اجرا نموده اند.
به گفته محققان این باگ قابلیت نفوذ وآسیب به Opera 10 از جمله جدیدترین ورژن آن Opera 10.50 را دارد.فقط نسخه های ویندوز Opera آسیب پذیر هستند، کاربران می توانند تا زمان انتشار patch با فعال نمودن DEP data execution prevention) ) جلوگیری از اجرای داده ها و ASLR(address space layout randomization) از کامپیوترهای خود در برابر این حملات محافظت نمایند.

منبع : (Only the registered members can see the link)

M A H R A D
14-03-10, 18:15
با سلام
اينم خبري كه امروز خودم گفتم اينجا بزارم . زحمت بررسي شو مهراد بكشن

روز گذشته شرکت نرم افزاری Opera Software نفوذ و آسیب پذیری جدی در مرورگر دسکتاپ ویندوز خود را تایید نمود و اعلام کرد که آن برروی یک patch در حال کار می باشد.
سازنده نروژی این مرورگر هیچ زمان مشخصی را برای رفع این باگ اعلام نکرد ولی سخنگوی این شرکت دوشنبه همین هفته از رفع این مشکل در اسرع وقت خبر داد.شدت این آسیب و نفوذپذیری به حدی است که Secunia شرکت دانمارکی بررسی و ردیابی باگ در رده بندی خود این باگ را جزء خطرناکترین ها highly critical قرار داد، نحوه آسیب پذیری باگها در این رده به این صورت است که هکرها با تخریب حافظه بهopera نفوذ و کد حمله را برروی آن اجرا نموده اند.
به گفته محققان این باگ قابلیت نفوذ وآسیب به Opera 10 از جمله جدیدترین ورژن آن Opera 10.50 را دارد.فقط نسخه های ویندوز Opera آسیب پذیر هستند، کاربران می توانند تا زمان انتشار patch با فعال نمودن DEP data execution prevention) ) جلوگیری از اجرای داده ها و ASLR(address space layout randomization) از کامپیوترهای خود در برابر این حملات محافظت نمایند.

منبع : (Only the registered members can see the link)
ممنون از شما.

بله چنین مشکلی وجود داشته اما امکان بروز مشکل امنیتی حاد در این مورد (از نظر تیم Security اپرا (Only the registered members can see the link)) تئوریک هست.

از این موارد در سایت Secunia زیاد دیده میشه. ولی باز اپرا نسبت به این موضوع بی توجه نبوده و در ورژن آینده که 10.51 خواهد بود این مشکل رو برطرف میکنه.

الان هم ورژن Opera 10.51 RC1 (Only the registered members can see the link) عرضه شده و در اون مشکلات ظاهری برنامه (به خصوص با XP) برطرف شده .

البته چند مورد جزیی دیگه هم بهبود پیدا کرده مثل موتور JS.

Niloofar.g
20-03-10, 00:00
من یه سوال دارم. اونم اینکه نمیشه برای اپرا دکمه ساخت که یه کار مشخصی انجام بده؟
مثلا چندتا دکمه ساخت که هر کدوم صفحه رو یه جای تعیین شده save کنه!

قبلا یادمه میشد! اما الان یادم نیست!

M A H R A D
23-03-10, 20:53
من یه سوال دارم. اونم اینکه نمیشه برای اپرا دکمه ساخت که یه کار مشخصی انجام بده؟
مثلا چندتا دکمه ساخت که هر کدوم صفحه رو یه جای تعیین شده save کنه!

قبلا یادمه میشد! اما الان یادم نیست!

سلام و عذرخواهی بابت تاخیر

من یک روشی رو در نظر داشتم برای این کار ولی الان که تست کردم دیدم متاسفانه جواب نمیده.

باز با این حال دنبالش هستم که ببینم آیا میشه دکمه ای رو برای Save کردن درست کرد که محل Save شدنش از پیش تعیین شده باشه یا نـه.

===

Opera 10.51 Final

Download For Windows - 9.4MB (Only the registered members can see the link)

مشکلات امنیتی + مشکلات Stability برطرف شده.

سپاس

Niloofar.g
25-03-10, 00:56
کار بزرگی میکنی!
منم میگردم چون خیلی با save کردن صفحات سر و کار دارم..

Computex
30-03-10, 15:24
لیست تغییرات اعمال شده در نسخه 10.51 :

مرورگر اپرا 10.51 در تاریخ دوشنبه، دوم فروردین سال 1389 منتشر شده که تغییرات صورت گرفته در این نسخه عبارتند از:<?XML:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
1- حل مشکل در اجرای دستور "Drag and Drop"<O:P></O:P>
2- حل مشکلی (در قسمت Bookmark مرورگر اپرا) که در طی آن حذف کردن یک Bookmark ، موجب بسته شدن و یا از هم پاشیدگی تمام پوشه های آن مسیر می شد<O:P></O:P>
3- هماهنگی بهتر موتور جستجوی گوگل با جستجوگر های یکپارچه مرورگر (قابل دسترسی در مسیر Tools > Preferences > Search)<O:P></O:P>
4- حل مشکلی که در طی آن وقتی مسیر File > Show Menu Bar در حالت فعال قرار گرفته باشد "منوی O" اشتباها نمایش داده می شد (منوی O روش جدیدی در مرورگر اپرا 10.5 است که با فعال نمودن آن منوهای استاندارد و همیشگی اپرا که همیشه در بالای صفحه مرورگر دیده می شدند ناپدید و منوی جدیدی به نام "O menu" یا "منوی O" پدیدار می شود که با استفاده از آن به تمام تنظیمات و ویژگی های مرورگر اپرا دسترسی خواهیم داشت. فعال نمودن منوی O با برداشتن تیک از مسیر File > Show Menu Bar امکانپذیر است)<O:P></O:P>
5- حل مشکلی که در طی آن آی------ اپرا (نماد اپرا) در قسمت System tray ویندوز بعد از بسته شدن مرورگر، باز هم باقی می ماند<O:P></O:P>
6- حل مشکلی که در طی آن برگه های کوچک شده (Minimized tabs) بعد از راه اندازی دوباره مرورگر نمایش داده نمی شدند<O:P></O:P>
7- حل مشکلی که در طی آن فاوی------ها (به آی------ های کوچک نماد یک سایت یا وبلاگ Favicon می گویند) در قسمت Bookmarks مرورگر به سبب اینکه نام فایل آن ها شناسایی نمی شد، ذخیره نمی شدند<O:P></O:P>
8- حل مشکلی که در نسخه قبل این مرورگر کاراکتر های اختصاصی زبان چینی، به صورت پادساعتگرد دوران داشتند<O:P></O:P>
9- حل مشکلی در برنامه Mail این مرورگر، به هنگام راست کلیک کردن در زیر مدخل "All messages" و انتخاب کردن Compose<O:P></O:P>
10- حل مشکلی که در طی آن هشداردهنده چت به هنگام فعال شدن برگه چت، بی دلیل نمایش داده می شد<O:P></O:P>
11- حل مشکل نمایش داده شدن ایمیل های حذف شده در پوشه سطل بازیافت، بعد از عمل خالی کردن سطل و راه اندازی دوباره مرورگر<O:P></O:P>
12- حل مشکلی در برنامه Mail که موجب نمایش داده نشدن پیغام هایی که دوباره انتخاب و احضار شده اند، می شد<O:P></O:P>
13- حل مشکلی که در طی آن وقتی کاربر حالت Fit to Width را برای نمایش Mail خود انتخاب می کرد، Mail خالی از اطلاعات می شد<O:P></O:P>
14- حل مشکلی که در طی آن فایل های ضمیمه شده در Mail ، در صورتی که نامه بلافاصله بعد از ضمیمه کردن فرستاده می شد، ارسال نمی شدند<O:P></O:P>
15- در نسخه قبل این مرورگر پیام های خوشامد e-mail اپرا به زبان های مختلف ترجمه نشده بود<O:P></O:P>
16- حل مشکل نمایش علامت " > " در صفحه HTML رایانامه<O:P></O:P>
17- بهسازی های فراوان در موتور جاوا اسکریپ Carakan<O:P></O:P>
18- حل مشکلی که در طی آن آی------ هایی که در حالت رنگی 16 بیت قرار داشتند در منوها نمایش داده نمی شدند<O:P></O:P>
19- حل مشکل در نمایش Scrolling performance<O:P></O:P>
20- حل مشکل نادرست انتخاب کردن فونت مطابق با استاندارد UTF-8 و بر اساس زبانهای چینی، ژاپنی و کره ای<O:P></O:P>
21- حل مشکل امنیتی در HTTP Content-Length header که یک هکر می توانست با استفاده از این ایراد کدهای دلخواه (و مخرب) خود را در کامپیوتر قربانی اجرا کند<O:P></O:P>
22- حل مشکل امنیتی در XSLT (مخفف Extensible Stylesheet Language Transformations می باشد) ، که یک مهاجم با استفاده از این ایراد امنیتی می توانست اسناد و محتوای نامربوط و تصادفی را بازیابی کند<O:P></O:P>
23- در نسخه قبلی این مرورگر کوکی ها (Cookies) بیش از حد NPAPI دریافت می کردند که بدرستی توسط مرورگر تجزیه و تحلیل نمی شد<O:P></O:P>
24- حل مشکل برگشتن و مسدود شدن قسمت سوم کوکی ها در حالت پیش فرض<O:P></O:P>
25- حل مشکلی که در طی آن گاهی اوقات اپرا یک کوکی (cookie) را فقط برای داشتن نام Domain (حوزه اینترنتی) ذخیره می نمود

تهیه کننده: مجید فوزی فرد
منبع : softgozar.com (Only the registered members can see the link)

a_sd
15-04-10, 16:59
سلام
كسي ميدونه اپرا 10.51 هيستوري رو كجاي درايو ذخيره ميكنه؟
يه نسخه قديمي داشتم تو فالدري به اسم كچ4 ذخيره ميكرد ولي تو اين نسخه...
ممنون ميشم

M A H R A D
15-04-10, 22:03
سلام
كسي ميدونه اپرا 10.51 هيستوري رو كجاي درايو ذخيره ميكنه؟
يه نسخه قديمي داشتم تو فالدري به اسم كچ4 ذخيره ميكرد ولي تو اين نسخه...
ممنون ميشم

سلام

برای من و در ویندوز 7 :

C:\Users\Mahrad\AppData\Local\Opera\Opera\cache

در قسمت opera:config و بخش User Prefs میتونید محل ذخیره سازی رو مشاهده کنید / تغییر بدید.

سپاس

a_sd
16-04-10, 12:33
تو win xp به مسيري مشابه اين رفتم ولي يا پر از پوشه هاي خالي بود يا فايلاي خود اپرا بود!!
هر چي گشتم opera:config و user pref رو پيدا نكردم
ميشه بيشتر راهنمايي كنيد
ممنون

M A H R A D
16-04-10, 13:01
تو win xp به مسيري مشابه اين رفتم ولي يا پر از پوشه هاي خالي بود يا فايلاي خود اپرا بود!!
هر چي گشتم opera:config و user pref رو پيدا نكردم
ميشه بيشتر راهنمايي كنيد
ممنون

در Address Bar تایپ کنید opera:config و بعد Enter کنید.

حالا در اواخر صفحه گزینه User Prefs رو انتخاب کنید.

حالا در قسمت Cache Directory4 میتونید آدرس مورد نظرتون رو ببینید.

a_sd
16-04-10, 16:17
اونجا رفتم ولي نميدونم چرا عكس ها رو ذخيره نميكنه؟

sardarn
16-04-10, 16:49
شما در Address Bar اپرا opera:config تایپ کردید؟
اگه در اپرا این رو تایپ کنید می یاد

K1LOU
16-04-10, 17:26
با سلام
يه سوال ؟
چطور مي تونم قابليت auto update رو غير فعال كنم كه با اجراي مرورگر در صورت وجود ورژن جديد خودش شروع به ابديت نكنه ؟
با تشكر

Computex
16-04-10, 22:54
با سلام
يه سوال ؟
چطور مي تونم قابليت auto update رو غير فعال كنم كه با اجراي مرورگر در صورت وجود ورژن جديد خودش شروع به ابديت نكنه ؟
با تشكر

سلام.( اینجا را کلیک کنید (opera:config#UserPrefs|CheckForNewOpera) ). با این کار وارد صفحه ای می شوید که باید در آن قسمت Check fo New Opera رو پیدا کنید ( به رنگ آبی از بقیه متمایز شده ) و مقدار عددی رو به روی آنرا از 1 به 0 تغییر داده و در پایین روی دکمه ی Save کلیک کنید.

M A H R A D
16-04-10, 22:59
اونجا رفتم ولي نميدونم چرا عكس ها رو ذخيره نميكنه؟
خب از یه روش دیگه استفاده میکنیم!

در Address Bar این بار تایپ کنید opera:cache

حالا با استفاده از نام سایت مورد نظر یا سیستم جستجو، به فایل مورد نظرتون دسترسی پیدا کنید.

با سلام
يه سوال ؟
با تشكر

سلام

Preferences > Advanced > Security > Auto-Update

در این قسمت میتونید تنظیم کنید.

ویرایش: پست من با پست حسین عزیز همزمان شد. به هر حال از هر دو روش میتونید استفاده کنید.

سپاس

K1LOU
22-04-10, 17:55
با سلام
چرا من در اپرا در بعضي از سايتها وقتي فايلي رو دانلود مي كنم با دانلود منيجر شروع به دانلود ميكنه اما در بعضي سايتها به اين صورت نيست و با خود مرورگر شروع به دانلود ميكنه البته اين ربيطي به اجازه ندادن سايتها به استفاده از دانلود منيجرها نداره . مثلا من از سافت گذر با اپرا نمي تونم دانلود كنم يعني دانلود منيجر فعال نميشه . البته فكر مي كنم فايلهاي كم حجم مثل pdf رو كه با اپرا دانلود مي كنم در اين زمان idm شروع به دانلود ميكنه .
با تشكر

M A H R A D
22-04-10, 23:58
با سلام
چرا من در اپرا در بعضي از سايتها وقتي فايلي رو دانلود مي كنم با دانلود منيجر شروع به دانلود ميكنه اما در بعضي سايتها به اين صورت نيست و با خود مرورگر شروع به دانلود ميكنه البته اين ربيطي به اجازه ندادن سايتها به استفاده از دانلود منيجرها نداره . مثلا من از سافت گذر با اپرا نمي تونم دانلود كنم يعني دانلود منيجر فعال نميشه . البته فكر مي كنم فايلهاي كم حجم مثل pdf رو كه با اپرا دانلود مي كنم در اين زمان idm شروع به دانلود ميكنه .
با تشكر

سلام

فکر میکنم بستگی به فرمت فایلی داره که دانلود میکنید.

Ctrl + F12

Advanced > Downloads

تیک ...Hide File types رو بردارید و با استفاده از قسمت Quick Find ، فرمت اون فایل مورد نظر رو پیدا کنید

حالا دکمه Edit رو بزنید و در پائین پنجره، گزینه Use Plugin رو انتخاب کنید. (که طبیعتا باید این پلاگین IDMan باشه)

از این به بعد فایلهای دانلودی با اون فرمت، بوسیله IDM دانلود میشه.

سپاس

Computex
28-04-10, 15:19
با اجازه ی مهراد عزیز ، دانلود ورژن جدید:

Opera 10.52 Final

Download For Windows - 9.7 MB (Only the registered members can see the link)

Computex
30-04-10, 16:26
باز هم با اجازه ی دوستان ، دانلود ورژن جدید:

Opera 10.53 Final

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Download For Windows - 9.9 MB (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Only the registered members can see the link For Mac OS X - 15.6 MB (Only the registered members can see the link)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opera 10.10 For Linux - X86-64 - 13.5 MB (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

M A H R A D
23-06-10, 03:52
با کمی تاخیر...

Opera 10.54 (Only the registered members can see the link)

چند مشکل امنیتی برطرف شده.

Only the registered members can see the link (/)

سپاس

Computex
02-07-10, 08:41
با سلام:

Opera 10.60 Final

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Download For Windows - 10.3 MB (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link For Mac OS X - 14.7 MB (Only the registered members can see the link)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Download For Linux - X86-64 - (Debian Package) 15.0 MB (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link

New in Opera 10.60

موتور جاوا اسکریپت بهینه سازی شده با 50 درصد سرعت بیشتر در Opera 10.60
اضافه شدن پشتیبانی پیشرفته برای استانداردهای پیشرفته وب مانند HTML 5 و WebM Video
اپرا به سرعت می تواند محل شما را به اشتراک بگذارد که وب سایت هایی که از موقعیت جغرافیایی پشتیبانی می کنند را مفید تر کرده
پیشنهادات جستجو از طرف موتور جستجو انتخاب شده شما را در پیدا کردن بهتر نتایج یاری می دهد

M A H R A D
12-08-10, 21:37
ورژن جدید / رفع چند مشکل امنیتی و پایداری

Opera 10.61

D o w n l o a d (Only the registered members can see the link)

Opera 10.61 is a recommended security and stability upgrade.
Opera highly recommends all users to upgrade to this version to take advantage of these improvements

پی نوشت: ورژن 10.70 بزودی..!

K1LOU
14-08-10, 17:13
با سلام
دوستان بالاخره راهي براي فعال كردن opera turbo نيست ؟

اين speed كه پايين صفحه است چه سرعتي رو نشون ميده سرعت اينترنت رو ؟ الن براي من به صورت 3.7kb/s است

با تشكر

M A H R A D
14-08-10, 17:56
با سلام
دوستان بالاخره راهي براي فعال كردن opera turbo نيست ؟

اين speed كه پايين صفحه است چه سرعتي رو نشون ميده سرعت اينترنت رو ؟ الن براي من به صورت 3.7kb/s است

با تشكر

با فــ.ــلتـر شدن سرورهای Opera Turbo به نظر میرسه راهی نباشه!

مگر اینکه از راه های دور زدن فیــ.ـلتـرینگ استفاده کنید (مثل V P N) که اونم هزینه در بر داره.

اون سرعت هم بله، سرعت انتقال اطلاعات هست.

سپاس

™Ali
04-09-10, 21:56
با فــ.ــلتـر شدن سرورهای Opera Turbo به نظر میرسه راهی نباشه!

مگر اینکه از راه های دور زدن فیــ.ـلتـرینگ استفاده کنید (مثل V P N) که اونم هزینه در بر داره.

اون سرعت هم بله، سرعت انتقال اطلاعات هست.

سپاس

جالبه ! واسه من فعال شده Opera Turbo ! :wink:

M A H R A D
04-09-10, 23:48
جالبه ! واسه من فعال شده Opera Turbo ! :wink:

جداً ؟

من دوباره تست کردم الان همچنان برای من بسته است.

اگر واسه شما فعال شده باشه باید بتونی سایتهای فــ.ـیلـتـر شده رو هم بدون مشکل ببینی.

همینطوره ؟

سپاس

™Ali
05-09-10, 13:42
با این که الان روی Opera Turbo روی 4X هست ولی این امکان توش نیست که بتونم سایت های مسدود رو ببنیم !

M A H R A D
06-09-10, 03:51
با این که الان روی Opera Turbo روی 4X هست ولی این امکان توش نیست که بتونم سایت های مسدود رو ببنیم !

اون 4x مهم نیست!

با اپرا توربو در واقع شما به سرورهای خود اپرا متصل میشید و از اونجا به سایت های مختلف دسترسی پیدا میکنید.

که حالا با فــ.ــیلـتر شدن این سرورها، اپرا توربو هم غیرفعال شده:

سپاس

™Ali
06-09-10, 17:23
درسته ! احتمالا این چیزی که نوشته Fake هست چون باز هم سرعت Opera به پای Firefox 3.6.7 نمیرسه ! ( البته Firefox من بهینه سازی شده !)

+ ---

دو صفحه جدیدترین ارسال ها یک بار به طور کامل توسط هر دو مرورگر باز شده ! (تا اطلاعات cache بشه ) حالا مجددا باز شده :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

جالبه Opea بعد از 10 ثانیه تونست صفحه رو کامل باز کنه !

david071
08-09-10, 01:34
سلام مشکل من با اپرا 10.61 اینه که وقتی دارم یک کلیپ رو میبینم اون علامت دانلود idm نمیاد که بتونم کلیپ رو دان کنم
در آپشن idm هم اپرا رو معرفی کردم بازم نشد لطفا کمک کنید
:127fs3556139:

™Ali
08-09-10, 14:48
به نظرم از Orbit Downloader استفاده کن که کاملا با اپرا سازگاری داره و آپشن قدرتمندی به نام Grab Video هم برای دانلود ویدئو در اختیارت قرار میده !

david071
09-09-10, 01:07
سلام
من Orbit رو دان کردم و نصب کردم اما باز چیزی برای دانلود کلیپ مثل idm نمیاد لطفا کمک کنید

™Ali
09-09-10, 13:00
شما اول کلیک سمت راست روی آیکون Orbit بکنید بعد Grab++ رو اجرا کنید. حالا وارد هر سایتی بشید Grab++ لیست ویدئو ها و فایل های فلش قابل دانلود رو واستون به نمایش میذاره و با یک کلیک می تونید دانلود رو شروع کنید.

مثلا الان من میخوام یه ویدئو رو دانلود کنم :

1

2

3

4

توجه : تو فایرفاکس و IE شما راه های خیلی زیادی واسه دانلود ویدئو با Grab++ دارید ! لیست کامل آموزش های Grab++ :

M A H R A D
10-09-10, 03:57
Download (Only the registered members can see the link)Opera 10.62 - Direct Link

===

در مورد دانلود فایل های ویدئویی با اپرا، میشه با User Script یک کارایی کرد که بشه با IDM دانلود کرد

ولی حالا که خود IDM در این زمینه Compatible نیست با اپرا، بهتره از همون Orbit استفاده کنید.

یه جورایی دردسرش کمتره!

سپاس

david071
15-09-10, 20:12
سلام
من هر صفحه ای که باز میکنم با اندازه 100 باز میشه وقتی هم اندازه صفحه رو بزرگ میکنم سیو نمیشه باز یک بار دیگه که باز میکنم همون قدره چیکار کنم:1~@$S (8):

M A H R A D
15-09-10, 22:21
سلام
من هر صفحه ای که باز میکنم با اندازه 100 باز میشه وقتی هم اندازه صفحه رو بزرگ میکنم سیو نمیشه باز یک بار دیگه که باز میکنم همون قدره چیکار کنم:1~@$S (8):

متوجه منظورتون نشدم.

یعنی مثلا یک صفحه رو با Zoom 120% ذخیره میکنید و وقتی بازش میکنید روی 100% هست؟

سپاس

david071
16-09-10, 00:43
همیشه روی دیفالت خودش باز میشه
یعنی وقتی من با اسکرول موس و کلید کنترل زوم میکنم وقتی اپرا رو میبندم و دوباره باز میکنم بازم مثل همون اولی هست که اپرا رو تازه نصب کردم.

M A H R A D
16-09-10, 01:13
همیشه روی دیفالت خودش باز میشه
یعنی وقتی من با اسکرول موس و کلید کنترل زوم میکنم وقتی اپرا رو میبندم و دوباره باز میکنم بازم مثل همون اولی هست که اپرا رو تازه نصب کردم.

برای اینکه مقدار Zoom رو برای همیشه و همه موارد تغییر بدید:

Ctrl + F12
Webpages
Page Zoom

در اینجا مقدار دلخواهتون رو وارد کنید.

سپاس

M@STER
12-10-10, 12:40

Opera 10.63 Final (Only the registered members can see the link)

M A H R A D
25-11-10, 12:51
Opera 11.00 Beta

Download (Only the registered members can see the link)

وقتی اپرا صاحب Extension (Only the registered members can see the link) می‌شود!

یکی دیگه از قابلیت های جالب این نسخه اینه که میتونید Tab های دلخواهتون رو به صورت یک Group در بیارید.

کافیه یه Tab رو Drag کنید روی Tab دیگه.

سپاس

Labyrinth
16-12-10, 15:38
Opera 11 Build 1156 Final

دانلود برای سیستم عامل ویندوز (Only the registered members can see the link)

دانلود برای سیستم عامل لینوکس (Only the registered members can see the link)

دانلود برای سیستم عامل مکينتاش (Only the registered members can see the link)

:1. (35):

376
28-12-10, 11:57
با سلام خدمت شما
1 سوال و 1 نظر داشتم:
سوال: در لپ تاپ سه مرورگر Opera - IE , Firefox دارم. وقتي که Firefox را نصب کردم اشتباهي به عنوان مرورگر پيش فرض قراردادم حالا مي خواهم مرورگر پيش فرض من مرورگر اپرا شود بايد چکاري انجام بدهم؟ (نصب مرورگر فايرفاکس قبل از آپديت مرورگر اپرا 10 به اپرا 11 بوده است)
نظر: به نظر با آمدن اپرا 11 ديگه هيچ کدام از مرورگرها حرفي براي گفتن ندارند. در واقع مرورگر اپرا 11 يک مرورگري هستش که تمامي امکاناتي که بقيه مرورگرها را يکجا جمع کرده و در اختيار کاربران قرار داده است.

M A H R A D
30-12-10, 15:03
با سلام خدمت شما
1 سوال و 1 نظر داشتم:
سوال: در لپ تاپ سه مرورگر Opera - IE , Firefox دارم. وقتي که Firefox را نصب کردم اشتباهي به عنوان مرورگر پيش فرض قراردادم حالا مي خواهم مرورگر پيش فرض من مرورگر اپرا شود بايد چکاري انجام بدهم؟ (نصب مرورگر فايرفاکس قبل از آپديت مرورگر اپرا 10 به اپرا 11 بوده است)
نظر: به نظر با آمدن اپرا 11 ديگه هيچ کدام از مرورگرها حرفي براي گفتن ندارند. در واقع مرورگر اپرا 11 يک مرورگري هستش که تمامي امکاناتي که بقيه مرورگرها را يکجا جمع کرده و در اختيار کاربران قرار داده است.

سلام

Ctrl + F12

Advanced > Programs

تیک گزینه "Check if Opera is default browser on startup" رو بزنید

دفعه بعد که خواستید اپرا رو باز کنید میتونید اون رو به عنوان مرورگر پیش فرض انتخاب کنید.

سپاس

X62
08-04-11, 01:29
با سلام وتشكر بابت سايت خوبتون
راستش اين اولين پست من توي دنياي مجازيه چون نه اينترنت درست و درموني دارم و خيلي مهم تر از اون دستم تو تايپ فوق العاده كنده تمركز حواسم هم صفرواسه همين بيشتر تو سايتا به صورت مهمان حضور دارم اما ديدم قسمت مرورگر اپرا خيلي وقته داره خاك مي خوره ولي فايرفاكس و IE دارن به پيش مي رن گفتم بلكه زنده ش كنيم.خداييش واسه اپراي عزيز ظلمه.
تازه چند وقته قسمت دانلودش رو از صحنه روزگار محوكردن.
دوستان تكليف چيه؟
فكركنم نوشتنش 20دقيقه بيشتر شد!!!

X62
09-04-11, 01:36
با سلام . آقا صفحه دانلود اپرا فيل ترشده . چه بايد كرد؟

Computex
09-04-11, 11:22
با سلام . آقا صفحه دانلود اپرا فيل ترشده . چه بايد كرد؟

سلام دوست عزیز. البته برای من که نیست اما اگه نتونستید دانلود کنید در لینک زیر نسخه 10.01 (جدیدترین نسخه تا به امروز) براتون آپلود کردم که می تونید دریافت کنید:

دانـــــلـــــود (Only the registered members can see the link)

X62
09-04-11, 21:02
بابت پاسخگوييتون ممنونم. اما اينكه فرموديد براي شما اين جور نيس جاي تعجبه چون اولا چه با اپرا چه فايرفاكس نمي تونم وارد صفحه دانلود اپرا بشم دوما اينكه توي يكي از سايتهاي خبري كه اگه اشتباه نكنم تابناك بود هم به اين موضوع پرداخته بودن كه حتي حضرات به اپرا هم رحم نكردن لاكردارا و فيلترش كردن. حالا چه جورشما مشكلي ندارين نمي دونم .
البته ببخشيد به زحمت افتادين اما شرمنده اين لينكي كه دادين كار نمي كنه.اين پيغامو مي ده
Invalid URL

The URL Only the registered members can see the link contains characters that are not valid in the location they are found.
The reason for the problem may be a mistyped URL, but the URL may also be an attempt to trick you into visiting a website which you might mistake for a site you trust.

Computex
10-04-11, 12:26
بابت پاسخگوييتون ممنونم. اما اينكه فرموديد براي شما اين جور نيس جاي تعجبه چون اولا چه با اپرا چه فايرفاكس نمي تونم وارد صفحه دانلود اپرا بشم دوما اينكه توي يكي از سايتهاي خبري كه اگه اشتباه نكنم تابناك بود هم به اين موضوع پرداخته بودن كه حتي حضرات به اپرا هم رحم نكردن لاكردارا و فيلترش كردن. حالا چه جورشما مشكلي ندارين نمي دونم .
البته ببخشيد به زحمت افتادين اما شرمنده اين لينكي كه دادين كار نمي كنه.اين پيغامو مي ده
Invalid URL

The URL Only the registered members can see the link contains characters that are not valid in the location they are found.
The reason for the problem may be a mistyped URL, but the URL may also be an attempt to trick you into visiting a website which you might mistake for a site you trust.

بله عذر خواهی می کنم. تصحیح شد. می تونید دانلود کنید.

X62
12-04-11, 19:20
computex جان از لطفتون ممنون.هرچند بازم وسط داونلود يهو قطع مي شه. بي خيال بيشتر ازين مزاحمت نمي شم.

M A H R A D
13-04-11, 14:17
computex جان از لطفتون ممنون.هرچند بازم وسط داونلود يهو قطع مي شه. بي خيال بيشتر ازين مزاحمت نمي شم.

دوست عزیز از این آدرس (Only the registered members can see the link) برای دانلود ورژن های مختلف اپرا (برای Windows) استفاده کنید.

فکر نمیکنم مشکل فیلـ.ـتریـنگ داشته باشه.

سپاس

M A H R A D
13-04-11, 14:41
Opera 11.10 Final - Barracuda

با قابلیت Speed Dial 2.0 که زیباتر و حرفه ای تر شده.
More stability
Supports CSS3 linear gradients and multiple columns
نصب خودکار پلاگین Flash Player

Opera Mail (Only the registered members can see the link)نیز راه افتاد! + (Only the registered members can see the linkسرویس-ایمیل-اپرا/#more-3028)

+ جدیدترین ورژن IDM رو حتما دانلود کنید. هماهنگی بسیار بهتری با اپرا پیدا کرده.

سپاس

X62
13-04-11, 18:25
MAHRAD جان دست گلتون درد نكنه اتفاقي تو يه سايت پيداش كردم. ... آخه اين بدبخت چي داشت كه فيلترش كردن؟

M A H R A D
13-04-11, 20:33
MAHRAD جان دست گلتون درد نكنه اتفاقي تو يه سايت پيداش كردم. ... آخه اين بدبخت چي داشت كه فيلترش كردن؟

برای اینکه خودمون رو هم فـیلـتـ.ـر نکنند قسمتی از پستتون رو ویرایش کردم. از این بابت عذر میخوام.

تنها چیزی که میشه گفت اینه که اینجا خیلی چیزا دلیل نمیخواد.

بهتره ادامه ندیم.

سپاس

X62
14-04-11, 18:23
برادر صاحب اختياري. من معذرت مي‌خوام. يه لحظه هيجاني شدم.به هر حال ازشماو Computex بابت پاسخگويي ممنون.

sardarn
20-05-11, 12:23
سلام

پسوورد خای ذخیره شده مسیرشون کجاست؟

M A H R A D
20-05-11, 16:16
سلام

پسوورد خای ذخیره شده مسیرشون کجاست؟

سلام.

در Windows Seven

C:\Users\your username\AppData\Roaming\Opera\Opera

و در XP

[Windows Profile]\Application Data\Opera\Opera\profile

پسوردها در این قسمت و در فایل wand.dat ذخیره میشن.

===

Opera 11.11 - English Version

دانـــلـود (Only the registered members can see the link)(بدون فیـ.ـلترینگ)

This is a security and stability update

+ منتظر Opera 11.50 - Swordfish باشید. فعلا میتونید از اینجا (Only the registered members can see the link)ورژن آلفای اون رو دانلود کنید.

سپاس

M A H R A D
30-06-11, 23:16
Opera 11.50 Final - Swordfish
5547

English/ بدون فیلـ.ـتر

===================

+ تغییرات گرافیکی

+ ذخیره سازی پسوردها در Opera Link

+ Opera Presto 2.9 rendering engine

+ بهبود Opera Mail

و ...

X62
01-07-11, 00:24
آقا بازم به گلي به گوشه جمال شما مهراد خان كه يه تكوني به اين قسمت مي‌دي

M A H R A D
15-07-11, 01:56

Opera Wahoo - Opera Next 12.00 Pre-alpha

+ اصلاحاتی روی هسته انجام شده

germ
16-07-11, 11:38
این swordfish یا wahoo چی هستن؟

M A H R A D
16-07-11, 16:20
این swordfish یا wahoo چی هستن؟

Codename هایی هستند که اپرا برای ورژن های 11.50 و 12.00 در نظر گرفته.

نام دو نوع ماهی هست در واقع! Swordfish ایــنــه (Only the registered members can see the link) و Wahoo هم ایـنـه (Only the registered members can see the link) !

سپاس

M A H R A D
02-09-11, 01:59
Opera 11.51 - Swordfish

Security and stability enhancements

Download - Direct Link (Only the registered members can see the link)

M A H R A D
05-09-11, 19:52
حتما چند روز پیش خبر مربوط به جعل Certification در ایران رو شنیده بودید ( + اینجا (Only the registered members can see the link) )

برای حفظ امنیت خودتون حتما این کار رو بکنید:

Ctrl + F12
Advanced
Security
Manage Certificates
Authorities

در اینجا اگر گواهی به نام " DigiNotar Root CA " هست، حــتــمــاً اون رو پاک کنید.

سپاس

Pami
05-09-11, 23:19
مهراد جان من تو فایرفاکس هم همینو پیدا کردم ، اونجا هم باید پاک کنیم ؟

M A H R A D
06-09-11, 01:23
مهراد جان من تو فایرفاکس هم همینو پیدا کردم ، اونجا هم باید پاک کنیم ؟

بله پیام جان. پاک کنیدش.

اگر این موارد هم وجود داشت اینا رو هم پاک کنید:

DigiNotar Cyber CA
DigiNotar Extended Validation CA
DigiNotar Public CA 2025
DigiNotar Public CA - G2
Koninklijke Notariele Beroepsorganisatie CA
Stichting TTP Infos CA

(دوستان اپرایی هم پاک کنند اینا رو، در صورت وجود)

نکته جالب در این گواهی! :

:
CN=*.RamzShekaneBozorg.com,SN=PK000229200006593,OU =Sare Toro Ham Mishkanam,L=Tehran,O=Hameye Ramzaro Mishkanam,C=IR

علاوه بر این کار، حتما مرورگرتون رو به آخرین نسخه ارتقا بدید و برای محکم کاری رمزهاتون رو تغییر بدید (به خصوص در سرویس های گوگل)

+ این وسط سکوت خود DigiNotar و شرکت VASCO عجیب به نظر میرسه!

سپاس

K1LOU
11-09-11, 12:14
با سلام
مهراد جان اول اینکه می تونی در مورد این مورد کمی توضیح فارسی بدین
بعدش در مورد کروم هم به همین صورت هست ؟ من که نمی تونم توی تنظیماتش این موارد رو پیدا کنم و در فایرفاکس هم با ctrl+f12 نتونستم به تنظیمات پیشرفته برسم
با تشکر

™Ali
11-09-11, 15:56
با سلام

مهراد جان اول اینکه می تونی در مورد این مورد کمی توضیح فارسی بدین

بعدش در مورد کروم هم به همین صورت هست ؟ من که نمی تونم توی تنظیماتش این موارد رو پیدا کنم و در فایرفاکس هم با ctrl+f12 نتونستم به تنظیمات پیشرفته برسم

با تشکر

سلام

متاسفانه کاربران ایرانی از سوی گروهی ناشناس تحت حملات SSL قرار گرفته اند و تا جایی که خبر دارم اطلاعات گوگل بیش از 300 هزار کاربر ایرانی به سرقت رفته :

بنابر اعلام «وبلاگ امنیتی شرکت گوگل» شخص یا گروهی در ایران تلاش کرده‌اند تا میان گوگل و سرویس‌های امنیتی این شرکت قرار گیرند و با جعل گواهی امنیتی DigiNotar، به اطلاعات ایمیل کاربران دسترسی پیدا کنند.

طبق گفته‌ی گوگل برای این کار در داخل کشور ایران از یک گواهینامه‌ی SSL جعلی برای جی‌میل استفاده شده است. این حمله که به اسم man-in-the-midle (مردی در میان میدان) شناخته می‌شود با استفاده از سرقت گواهینامه‌های SLL امکان‌پذیر است.

در حملات «مرد در میانه» نفوذگران تلاش می‌کنند تا با در دست داشتن یک گواهی‌نامه جعلی و قرار دادن آن بر سر راه ارتباطی مرورگر کاربران با سرورهای گوگل (یا هر سرویس‌دهنده دیگری) ابتدا به رمز عبور و سپس به اطلاعات خصوصی کاربران که در اکانت ایمیل آنها وجود دارد دست پیدا کنند.
و این یعنی فاجعه :

در صورتی که کاربر در دام چنین حملاتی گرفتار شود، نفوذگران این امکان را می‌یابند که همه اطلاعات خصوصی مرتبط با همه سرویس‌های گوگل مورد استفاده کاربران را در کنترل خود بگیرند.
توصیه ایمنی برای کاربران ایرانی

گوگل به کاربران ایرانی توصیه می‌کند برای جلوگیری از دسترسی هکر‌ها به اطلاعاتشان، مروگرهای خود را به روز نگاه دارند و به هشدارهای امنیتی مرورگر‌ها توجه کامل کنند.

این شرکت به کاربران ایرانی که از مرورگر گوگل کروم استفاده می‌کنند اطمینان داده که از این حمله در امان هستند. کروم در مواجهه با این حمله به کاربران خود اخطار امنیتی می‌دهد.

همچنین متخصصان گوگل به کاربرانی که از فایرفاکس استفاده می کنند توصیه کرده‌اند که مرورگر خود را به روز کنند. فایرفاکس نسخه‏‌ی جدیدی منتشر کرده که گواهی را به‌عنوان گواهی جعلی شناسایی کرده و از به دام افتادن کاربران جلوگیری می‌کند.اما در مورد هکر ها (توجه کنید که شرکت DigiNotar یک شرکت هلندی است) :

اینکه این سارقان و جعل‌کنندگان و رخنه‌گران اینترنتی چه کسانی هستند هنوز آشکار نیست اما روزنامه‌های هلندی گزارش می‌دهند که هکرهای نام‌برده در سایت‌های دیجینوتار و دامنه‌های جعل‌شده با امضای «سرباز گمنام» با اشاره به آیت‌الله خامنه‌ای پیام‌هایی چون «جانم فدای رهبر» و «عمر منی، جان منی» قرار داده‌اند.

يك پايگاه اينترنتي وابسته به سازمان سيا هشدار داد دست كم چند هفته است كه تمام اطلاعات، رمز عبور، متن نامه ها، فايل هاي الصاقي، مكالمات اسكايپ، آرشيو ايميل و چت ها، وبلاگ وردپرس، كامنت ها و... جريان هاي ضدانقلاب در فضاي مجازي تحت اشراف و كنترل كامل ارتش سايبري ايران است.

اما در مورد سوال شما، تو فایرفاکس. اولا Alt رو فشار بدید تا MenuBar کلاسیک ظاهر بشه. بعد بخش Tools رو برید و ادامه کاز هم یه صورت زیر هست :

Option ==> Advanced ==> Encryption ==> View Certificates

M A H R A D
19-10-11, 14:05
Opera 11.52
Security update

دانلود با لینک مستقیم

(Only the registered members can see the link)

M A H R A D
02-08-12, 16:25
ورژن 12.01 اپرا هم Release شد.

Security and stability release
+ Changelogs (Only the registered members can see the link)

دانلود با لینک مستقیم:

Opera 12.01 En (Only the registered members can see the link)
Opera 12.01 En - x64 (Only the registered members can see the link)

سپاس

M3RS4D 50062
02-02-15, 20:36
به به
اقا این دیگه از زیر خاکی گذشته
این دیگه فسیله فسیله:Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1): (واقعا I <3 SSA)

اقا من پارسال اپرا داشتم
ویندوزم نابود شد
دیتاهامو کشیدم بیرون ازش
بعد دیگه رو ویندوز 8.1 من بالا نیومد
منم تیریپ عصبانیت ,همرو پاک کردم.:1. (29):

حالا کم کم دارم میرم سمت اپرا:love:

اینم لینک محصولات اپرا

Only the registered members can see the link for computers My way to go online (Only the registered members can see the link)

Opera beta Download and discover our latest web browse (Only the registered members can see the link)

Opera Mail. A lightweight, customizable mail client (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
30-09-16, 16:15
دانلود و نصب OPERA از سایت سازنده برای پلاتفرم های مختلف
هنوزم پرچمش بالاست :Love-ssa~! (1):

Download Opera browsers and mobile apps (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
10-10-16, 18:56
من تا سه روز پیش از فایرفاکس به اپرا مهاجرت کردم . حتی کروم هم نتونسته بود از نظر عملکرد راضیم نگه داره ولی اپرا به خوبی مشکلم را حل کرد .

Mehrdad.A 88
10-10-16, 19:12
تا جایی که یادم میاد اپرا توی باز کردن صفحه های خیلی کند بود، هنوزم همینطوره یا نه ؟ قابلیت sync هم داره ؟

AMD>INTEL
10-10-16, 19:15
تا جایی که یادم میاد اپرا توی باز کردن صفحه های خیلی کند بود، هنوزم همینطوره یا نه ؟ قابلیت sync هم داره ؟

خیلی تغییر کرده . قابل مقایسه نیست با سری های قدیمی . فقط توصیه میکنم آنلاین از سایت خودش نصب کنید .

Mehrdad.A 88
10-10-16, 21:39
خیلی تغییر کرده . قابل مقایسه نیست با سری های قدیمی . فقط توصیه میکنم آنلاین از سایت خودش نصب کنید .

خوب شد نصبش نکردم، یک بررسی کوچک کردم چند ماه پیش یک شرکت چینی به اسم Qihoo 360 شرکت opera رو خریده :1. (28):
اصلا تعجب نکردم که این Qihoo 360 زیاد حوش نام نیست، چینی ها رو که میشناسین

AMD>INTEL
10-10-16, 22:23
خوب شد نصبش نکردم، یک بررسی کوچک کردم چند ماه پیش یک شرکت چینی به اسم Qihoo 360 شرکت opera رو خریده :1. (28):
اصلا تعجب نکردم که این Qihoo 360 زیاد حوش نام نیست، چینی ها رو که میشناسین

من که مشکلی نمیبینم . برنامه اینترنت سکوریتی هم هیچ مورد غیر نامعمولی گزارش نکرده . بسیار سبک و روان هست .

M A H R A D
11-10-16, 12:13

اپرا چه در نسخه‌های قدیمی که از موتور Presto استفاده می‌کرد و چه از زمانی که به پروژه کرومیوم (موتور Blink) پیوست، جزء سریع‌ترین مرورگرها بوده.

پیشنهاد می‌کنم در کنار امتحان کردن نسخه جدید اپرا، مروگر Vivaldi هم که توسط تیم سابق اپرا ساخته شده، امتحان کنید.

سپاس

AMD>INTEL
02-12-16, 20:19
Opera 41.0.2353.69

shoresh1650
06-08-20, 18:09
سلام ۰ تماست حالمو عوض کرد ممنون اپرا بيس من 8.65 بعلت ۰۰ کار نمى کنه از اپرا mini 4.5 استفاده مىکنم شديدا معضب هستم مخصوصا براى گرفتن کپچا

shoresh1650
06-08-20, 19:32
باسلام مجدد
من تازه واردم (به گروه خوبتون)
مشکلم روى گوشى p990i اينه
KERNEL-EXE [شماره علت ۳ [

AMD>INTEL
06-08-20, 19:51
تاپیک های قدیمی را بالا نیاورید . اگر سوالی دارید در یک تاپیک با شرح کامل توضیح دهید .