PDA

مشاهده نسخه کامل : رجیستر نشدن کارت گرافیک 970 با نرم افزار های شرکت اتودسک

تهرنگ
01-03-15, 22:19
سلام.. مدتی پیش سیستمی خریدم که در این سایت از دوستان کمک گرفتم.. نظر بنده خرید کارت گرافیک کوادرو برای سیستم بود چون در سایت خود اتودسک این کارت رو پیشنهاد میده ولی همه دوستان نظر بر بهتر بودن کارت گرافیک 970 داشتند و گفتند که اصلا صرفه اقتصادی نداره و 970 خیلی بهتره و من هم یک 970 خریدم اما الان در نرم افزار Revit و در قسمت گرافیک داخل نرم افزار کارت گرافیک رو نمیشناسه و میزنه unknown video card و توضیح میده The installed video card 'NVIDIA GeForce GT 970M' has not been tested with Revit.You may continue to use Hardware Acceleration
کسی میدونه مشکل کجاست؟؟؟

AMD>INTEL
01-03-15, 22:28
این به خاطر قدیمی بودن نسخه برنامه Revit هست . اپدیت شدش رو نصب کنید . این پیغام رو نمیده .

تهرنگ
01-03-15, 22:30
البته این تصویر از روی لپ تاپمه که کارت گرافیکش 635 هست و دقیقا همین ارور رو میده که ظاهرا Revit با کارتهای GTX مچ نیست... از لحاظ نصب آخرین ورژن نرم افزار کارت گرافیک و این کارا رو هم انجام دادم ولی فایده نداشت Only the registered members can see the link

- - - Updated - - -

این به خاطر قدیمی بودن نسخه برنامه Revit هست . اپدیت شدش رو نصب کنید . این پیغام رو نمیده .
ورژن آخرین ورژن نرم افزار هست.. Revit 2015 Servis Pack 2

AMD>INTEL
01-03-15, 22:48
شما یک کاری انجام بده . سرویس پک 2 این برنامه رو نصب نکن . تو انجمن autodesk هم چنین مسئله ای مطرح شده .

تهرنگ
01-03-15, 22:59
شما یک کاری انجام بده . سرویس پک 2 این برنامه رو نصب نکن . تو انجمن autodesk هم چنین مسئله ای مطرح شده .
بدون سرویس پک هم همین حالته...

تهرنگ
02-03-15, 21:29
چرا دوستانی که با قاطعیت میگفتن کارت گرافیک کوادرو خوب نیست و 970 و 980 بهترینه برای کارهای مهندسی و رندرینگ الان جواب نمیدن!!!!!!!!

AMD>INTEL
02-03-15, 21:44
چرا دوستانی که با قاطعیت میگفتن کارت گرافیک کوادرو خوب نیست و 970 و 980 بهترینه برای کارهای مهندسی و رندرینگ الان جواب نمیدن!!!!!!!!

شما از تو بایوس کارت گرافیک اینتل رو دیسیبل کنید و نتیجه رو اطلاع بدید .

M3RS4D 50062
03-03-15, 00:44
شما DirectX چه نسخه ای نصب کردی؟

تهرنگ
07-03-15, 22:42
شما DirectX چه نسخه ای نصب کردی؟[/QUOTE
من اصلا به طور جدا دایرکت ایکس نصب نکردم

- - - Updated - - -

[QUOTE=AMD>INTEL;313147]شما از تو بایوس کارت گرافیک اینتل رو دیسیبل کنید و نتیجه رو اطلاع بدید .
جواب نداد و باز هم همونطوره

M3RS4D 50062
07-03-15, 22:45
دایریکس رو نصب کنید.

تهرنگ
07-03-15, 23:12
[QUOTE=M3RS4D 50062;313635]دایریکس رو نصب کنید.
نسخه 12 رو نصب کردم ولی فرقی نکرد

M3RS4D 50062
07-03-15, 23:13
[QUOTE=M3RS4D 50062;313635]دایریکس رو نصب کنید.
نسخه 12 رو نصب کردم ولی فرقی نکرد

درایورتون رو پاک کنید. بعد دوباره نصب کنید

تهرنگ
09-03-15, 14:26
باز هم نشد

AMD>INTEL
09-03-15, 14:42
نسخه درایوری که نصب کردید ؟

تهرنگ
09-03-15, 14:46
[QUOTE=AMD>INTEL;313723]نسخه درایوری که نصب کردید ؟[/QUOTE
347.52

AMD>INTEL
09-03-15, 14:51
[QUOTE=AMD>INTEL;313723]نسخه درایوری که نصب کردید ؟[/QUOTE
347.52

موقع مشاوره اعلام کردید که با این پلاگین اتودسک کار میکنید .چون Revit فقط کارتهای کوادرو رو شناسایی میکنه با یکسری از کارتهای قدیمی nvidia را

تهرنگ
09-03-15, 14:53
یعنی واقعا کارتهای GTX جواب نمیدنو فقط باید کوادرو برای نرم افزارهای اتودسک خرید؟؟؟؟

AMD>INTEL
09-03-15, 14:55
یعنی واقعا کارتهای GTX جواب نمیدنو فقط باید کوادرو برای نرم افزارهای اتودسک خرید؟؟؟؟

این مورد هم خیلی از کاربران مشکل داشتند با کارت 970 در انجمن خود اتودسک و به جوابی هم نرسیدن .

Stream
09-03-15, 16:40

بله باید کارت کوادرو استفاده کنید.

AMD>INTEL
09-03-15, 16:47
امیدوارم دوستان پاسخگو باشند
Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
09-03-15, 17:00
این لینک خود autodesk هست برای سخت افزار مناسب
Find Recommended Hardware (Only the registered members can see the link)
باید با ابزار لازم باز کنید .

تهرنگ
10-03-15, 15:41
امیدوارم دوستان پاسخگو باشند
واقعا ممنون که تاپیک من رو یادآوری کردید... متاسفانه ما ایرانی ها بدون داشتن علم کافی چنان با اطمینان نظریه صادر میکنیم که انگار عالم دو جهان هستم

AMD>INTEL
10-03-15, 16:08
واقعا ممنون که تاپیک من رو یادآوری کردید... متاسفانه ما ایرانی ها بدون داشتن علم کافی چنان با اطمینان نظریه صادر میکنیم که انگار عالم دو جهان هستم

من از طرف مدیریت سایت از شما عذر میخوام . این مورد باعث شد که در این موارد نظارت بیشتری به پیشنهاد ها داشته باشم . از این به بعد خودم موارد پیشنهادی رو از طرف سایر کاربران نظارت میکنم .
با تشکر

SOHR@B
11-03-15, 16:19
دوست من شما با توصیه بازاری پولت رو ریختی دور
اگه قرار بود Gtx جواب بده انویدیا انقدر عقل داشت که که کواردو هاش رو جمع کنه به همه بگه برو فلان سری gtx رو بخر
الانم شما با یکمی ضرر کارت رو بده بره کارتی رو بخر که نرم افزار پیشنهاد داده بخر نه کارتی رو که بدون اطلاع کامل از نرم افزار شما 970 gtx رو پینشهاد دادن

تهرنگ
11-03-15, 20:23
من از طرف مدیریت سایت از شما عذر میخوام . این مورد باعث شد که در این موارد نظارت بیشتری به پیشنهاد ها داشته باشم . از این به بعد خودم موارد پیشنهادی رو از طرف سایر کاربران نظارت میکنم .
با تشکر
از شما متشکرم

Hessam II
11-03-15, 21:49
شما کجا اسمی از Revit بردین؟!!

خوبه خود جناب بهادر خان هم 970 جی 1 گیگابایت توصیه کرده بود!!

AMD>INTEL
11-03-15, 21:51
شما کجا اسمی از Revit بردین؟!!

خوبه خود جناب بهادر خان هم 970 جی 1 گیگابایت توصیه کرده بود!!

وقتی شما این پست رو نوشتید من هم به اشتباه انداختید.
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
اتفاقاً درخواست مشاوره ی شما در قالب این تاپیک، بنده رو به تحقیق و پرسش از یکی از کارشناسان فنی شرکت طرف همکاریم وا داشت. طی صحبت های انجام شده و انتظاری که از قبل داشتم، اونها هم خرید کارت GTX 970 رو بهتر ارزیابی کرده و کارت های خانواده ی کوادرو رو مناسب نرم افزارهای صنعتی و دانشگاهی دیدن.

در مورد سوال آخر هم بررسی کارشناسی می طلبه که از علم پاسخگویی بنده، خارجه. (نمی دونم.)
شاید منظورش کارت گرافیک های رده بالاتر کوادرو بوده. یا کارت های رده پایین رو برای کاربری های نیمه حرفه ای و متوسط توصیه کرده. شاید منظورش این بوده که این سری کارت ها هم با نرم افزارهای این کمپانی سازگاری مناسبی داره و ... .

ضمناً با بودجه ی 8/5 میلیون میشه دست کم 8 لیست قطعات خوب در قالب یک سیستم کامل به شما معرفی کرد که هر کدام معایب و مزیت های مختص به خودش رو داره. من لیستی که از منظر خودم معرفی کردم رو انتخاب های متعادلی می دونم به گونه ای که راه برای ارتقا در آینده رو هم برای شما باز میذاره و چیزی رو از دست ندادید.
حساسیت و سختگیری بیشتر در انتخاب، ممکنه شما رو به انتخاب های نامعقول وا داره.

Hessam II
11-03-15, 21:58
ما می گیم شما برو تو چاه! شما باید بری بی افتی تو چاه؟!!

قرار نیست هر چی یه مشاور میگه، عملی بشه! هر انسانی خودش هم به هر حال عقل داره. بره 4 جا تحقیق کنه. ما که خدا نیستیم. ادعای خدایی هم نداریم.

ایشون اسمی از نرم افزار Revit نبرد! مشکل خودشه!

M3RS4D 50062
11-03-15, 22:51
صرفا جهت اطلاع

خود 3D Max هم فقط دو نوع گرافیک GTX رو پشتیبانی میکنه.

NVIDIA GeForce GTX 690
NVIDIA GeForce GTX TITAN

و گرافیک پیشنهادی 970 بوده.

Autodesk - Certified Hardware - Find Recommended Hardware (Only the registered members can see the link)

Hessam II
11-03-15, 22:57
صرفا جهت اطلاع

خود 3D Max هم فقط دو نوع گرافیک GTX رو پشتیبانی میکنه.

NVIDIA GeForce GTX 690
NVIDIA GeForce GTX TITAN

و گرافیک پیشنهادی 970 بوده.

Autodesk - Certified Hardware - Find Recommended Hardware (Only the registered members can see the link)

خب این دو کارت پرمصرف و قدیمی که توقف تولید شده! مشتری اگه بخواد، باید از خارج از کشور بگرده ببینه کجا تو انبار خاک خورده شون موجود دارن و وارد کنه واسه خودش!!

به خریدار عزیز پی امی مبنی بر حل مشکل دادم. ان شا الله تا فردا ظهر اجرا کنن چیزی که به ایشون اعلام شد تا ببینیم به چه نتیجه ای می رسن...

M3RS4D 50062
11-03-15, 22:59
خب این دو کارت پرمصرف و قدیمی که توقف تولید شده! مشتری اگه بخواد، باید از خارج از کشور بگرده ببینه کجا تو انبار خاک خورده شون موجود دارن و وارد کنه واسه خودش!!

به خریدار عزیز پی امی مبنی بر حل مشکل دادم. ان شا الله تا فردا ظهر اجرا کنن چیزی که به ایشون اعلام شد تا ببینیم به چه نتیجه ای می رسن...

نرم افزار برای دتکت کردن گرافیک کاری به بازار جهانی نداره . . .

تهرنگ
11-03-15, 23:01

قرار نیست هر چی یه مشاور میگه، عملی بشه! هر انسانی خودش هم به هر حال عقل داره. بره 4 جا تحقیق کنه. ما که خدا نیستیم. ادعای خدایی هم نداریم.

دقیقا این مشکل رو توی 3d max هم دارم.. امیدوارم عدم آگاهی کاملتون رو قبول کنید و حداقل کارتون رو توجیح نکنید...

- - - Updated - - -

دقیقا این مشکل رو توی 3d max هم دارم.. امیدوارم عدم آگاهی کاملتون رو قبول کنید و حداقل کارتون رو توجیح نکنید...

Hessam II
11-03-15, 23:04

- - - Updated - - -

ما تا کنون هزاران مرتبه مشاوره دادیم و سیستم مبتنی بر 970 و امثالش فروختیم، 99% کاربرها تری دی مکس و VRay کار بودن. هیچکدام تاکنون چنین مشکلی رو گزارش ندادن!! احتمال زیاد مشکلی از سوی شما وجود داره! ما کاری به پیشنهاد سایت ها نداریم. پی امی که بهتون دادم، فردا پیگیر باشید تا ببینیم چی میشه...
در اون تاپیک به جز شما کسی موافق کوادرو نبوده...! منتها تنها کسی که اعلام کرد بنده بودم و بقیه هم تایید کردن تقریباً. به همین دلیل شما سعی در خراب کردن این مشکلات بر سر بنده دارید!

تهرنگ
11-03-15, 23:13
ما تا کنون هزاران مرتبه مشاوره دادیم و سیستم مبتنی بر 970 و امثالش فروختیم، 99% کاربرها تری دی مکس و VRay کار بودن. هیچکدام تاکنون چنین مشکلی رو گزارش ندادن!! احتمال زیاد مشکلی از سوی شما وجود داره! ما کاری به پیشنهاد سایت ها نداریم. پی امی که بهتون دادم، فردا پیگیر باشید تا ببینیم چی میشه...
در اون تاپیک به جز شما کسی موافق کوادرو نبوده...! منتها تنها کسی که اعلام کرد بنده بودم و بقیه هم تایید کردن تقریباً. به همین دلیل شما سعی در خراب کردن این مشکلات بر سر بنده دارید!
برای من خیلی جالبه که میگید مشکل از سمت منه و اشتباه خودتون رو قبول ندارید... مطمئنا هر شخصی در هر فیلد کاری باید سوتی های بسیاری بده تا فرد باتجربه ای بشه و شما هم از این قاعده مستثنی نیستید، امیدوارم تجربه خوبی براتون بوده باشه.. بحث این موضوع که کاربرای شما گزارش مشکل نکردن یه بحث جدا و طولانیه که ترجیح میدم واردش نشم... با آقای دارابی هم چند روز پیش صحبت کردم ایشون هم چاره کار رو تغییر گرافیک به کوادرو میدونستن

Hessam II
11-03-15, 23:13
The installed video card 'NVIDIA GeForce GT 970M' has not been tested with Revit.You may continue to use Hardware Acceleration

کارت گرافیک شما NVIDIA GeForce GTX 970 هست!

تو متن ارور اسم از NVIDIA GeForce GT 970M برده که کارت گرافیک لپ تاپ هست!!!! قضیه چیه؟!!!
نکنه درایور انویدیا مخصوص لپ تاپ رو نصب کردین رو ویندوزتون؟!!

تهرنگ
11-03-15, 23:19
The installed video card 'NVIDIA GeForce GT 970M' has not been tested with Revit.You may continue to use Hardware Acceleration

کارت گرافیک شما NVIDIA GeForce GTX 970 هست!

تو متن ارور اسم از NVIDIA GeForce GT 970M برده که کارت گرافیک لپ تاپ هست!!!! قضیه چیه؟!!!
نکنه درایور انویدیا مخصوص لپ تاپ رو نصب کردین رو ویندوزتون؟!!
اون عکسی که گذاشتم توضیح هم در موردش دادم که از روی لپ تاپم این عکس رو گرفتم و این مشکل هم روی لپ تاپم هست هم روی دسکتاپم و هم روی چند سیستم دیگه از جمله سیستم شرکت و سیستم چندتا از دوستام.... مطمئنا انقدر اطلاعات دارم که از این اشتباهات انجام ندم

Hessam II
11-03-15, 23:21
اون عکسی که گذاشتم توضیح هم در موردش دادم که از روی لپ تاپم این عکس رو گرفتم و این مشکل هم روی لپ تاپم هست هم روی دسکتاپم و هم روی چند سیستم دیگه از جمله سیستم شرکت و سیستم چندتا از دوستام.... مطمئنا انقدر اطلاعات دارم که از این اشتباهات انجام ندم

خب اگه اینطوره، خودتون دارین به شایع بودن این مشکل اذعان می کنید!
کما اینکه در اینجا هم دوستان طبق بررسی سایت های خارجی گفتن مشکل شایع هست و فقط شما تو دنیا این مشکل رو ندارین! بنابراین فقط شما ضرر نکردین از این بابت. خیلی ها این مشکل رو دارن.

Reza Eshraghi
11-03-15, 23:35
سلام به همه عزیزان
خطاب به استارتر محترم :
Autodesk فقط یک نرم افزار تولید می کنه یا یک لشگر نرم افزار مختلف با تفاوت نیاز سخت افزای از زمین و آسمان ؟!!! وقتی میگن بهتون کاربردتون رو بگید چرا اسمی از Revit نبردید ؟!!! که حالا مشکل رو گردن مشاورین میندازید ؟ هنوز نمیدونید باید تمام و کمال تمام نرم افززارهایی که کار می کنید رو اسم ببرید ؟!
برادر من حتی ورژن های مختلف یک نرم افزار مشترک نیازهای سخت افزاریشون متحول میشه !!! چه برسه به اینکه شما اسم Revit رو نبرید !!!
مشکل شما یک مشکل عمومی در سراسر دنیاست با سری 900 به طور کلی که باید اتودسک محترم با باگ های بسیار زیباش (!!) تشریف ببره یک آپدیت بزنه تا بتونه HWA رو روی کارت های سری 900 ساپورت کنه !
موردی رو در یکی از فروم های خارجی دیدم با درایور 344.75 و REVIT 2015 مشکل نداشته با کارت GTX960
یک تست بزنید ضرر نداره این نسخه از درایور رو که گفتم
یک سؤال :
نرم افزار رو توی کنترل پنل انویدیا Add کردید ؟ قسمت Manage 3D Setting ؟!

خطاب به مشاورین عزیز :
کاربر مشکل پیدا کرده حالا اشکال انسانی بوده یا نبوده درست نیست بگیم فلانی تو گفتی و باعث شدی منم به اشتباه بیفتم ! اینجوی تاپیک فقط میشه اسپم دو نفره و کاربر هم به جای حل مشکلش باید نظاره گر «دعوای بی فایده » باشه
یک قانون مدون در نظر بگیرید که کاربر اعتبار مشاوره رو براساس عناوین کاربری مشاور بسنجه . در این صورت دیگه مدیر خودش رو موظف می دونه نظارت کنه بر بقیه نه بگه فلانی باعث شد منم به اشتباه بیفتم !!
جسارتم رو بابت دخالت در امور مدیریتی ببخشید :11():

M3RS4D 50062
12-03-15, 13:08
سلام به همه عزیزان
خطاب به استارتر محترم :
Autodesk فقط یک نرم افزار تولید می کنه یا یک لشگر نرم افزار مختلف با تفاوت نیاز سخت افزای از زمین و آسمان ؟!!! وقتی میگن بهتون کاربردتون رو بگید چرا اسمی از Revit نبردید ؟!!! که حالا مشکل رو گردن مشاورین میندازید ؟ هنوز نمیدونید باید تمام و کمال تمام نرم افززارهایی که کار می کنید رو اسم ببرید ؟!
برادر من حتی ورژن های مختلف یک نرم افزار مشترک نیازهای سخت افزاریشون متحول میشه !!! چه برسه به اینکه شما اسم Revit رو نبرید !!!
مشکل شما یک مشکل عمومی در سراسر دنیاست با سری 900 به طور کلی که باید اتودسک محترم با باگ های بسیار زیباش (!!) تشریف ببره یک آپدیت بزنه تا بتونه HWA رو روی کارت های سری 900 ساپورت کنه !
موردی رو در یکی از فروم های خارجی دیدم با درایور 344.75 و REVIT 2015 مشکل نداشته با کارت GTX960
یک سؤال :

خطاب به مشاورین عزیز :
کاربر مشکل پیدا کرده حالا اشکال انسانی بوده یا نبوده درست نیست بگیم فلانی تو گفتی و باعث شدی منم به اشتباه بیفتم ! اینجوی تاپیک فقط میشه اسپم دو نفره و کاربر هم به جای حل مشکلش باید نظاره گر «دعوای بی فایده » باشه
یک قانون مدون در نظر بگیرید که کاربر اعتبار مشاوره رو براساس عناوین کاربری مشاور بسنجه . در این صورت دیگه مدیر خودش رو موظف می دونه نظارت کنه بر بقیه نه بگه فلانی باعث شد منم به اشتباه بیفتم !!

کاملا باهاتون موافقم.
انسان ممکن الخطا هست. ولی اینکه بگی جناب من با مشاوره شما که گفتی بقیه همکارام هم 970 رو با ارزش تر دونستن ,این کارت رو خریداری کردم و بعد خوب به مشکل خوردم و میام میگم عزیز من الان به مشکل خوردم به خاطر مشاوره اشتباه شما ,بعد مشاور با تمام پرویت کامل میگه که خوب مشکل کجاس؟؟؟ ,این اصلا . . . . .

بگذریم اگه هم باز بحثی بود ترجیح میدم به عنوان یه یادداشت توی اکانتم پیگیری بشه ,چه شما اقا رضا چه بقیه دوستان
با تشکر:give_rose:

Shahryar
12-03-15, 22:22
دوستان عزیز مشاور گیرنده و مشاور و خریدار، در حال تدوین قوانین بخش مشاوره و سیستم های جدید این بخش هستیم که متاسفانه با کندی داره پیش میره اما ایشالله به زودی تموم میشه. ولی به صورت کاملاً عقلانی و بدیهی هم میشه این موضوع را فهمید که:

در صورتی که نیاز خود را به طور کامل بیان نکنید و مشاور به اشتباه بیوفته قطعاً اشتباه از سوی مشاور نیست. چون مشاور نمیتونه تک تک نیازهای شما را حدس بزنه و با علم غیب مطابق باهاش پیشنهاد بده. اما پیشنهادات اصلی کمپانی های سازنده را دوستان مشاور خیلی جدی بگیرند تا این جور بحث ها پیش نیاد.

البته نکته ای که هست اینه که در خیلیییی از موارد سیستم های پیشنهادی شرکت ها تنها مواردی نیست که میشه استفاده کرد.

به هر حال دوست عزیز، پیگیری کنید تا ایشالله مشکلتون حل بشه. دوستان اینجا همگی متخصص هستند، بهادر جان، حسام جان، رضا جان ، مرصاد جان و ... . قطعاً کمک میکنند تا مشکلتون حل بشه در صورت امکان.

تهرنگ
13-03-15, 14:36
خب اگه اینطوره، خودتون دارین به شایع بودن این مشکل اذعان می کنید!
کما اینکه در اینجا هم دوستان طبق بررسی سایت های خارجی گفتن مشکل شایع هست و فقط شما تو دنیا این مشکل رو ندارین! بنابراین فقط شما ضرر نکردین از این بابت. خیلی ها این مشکل رو دارن.

سلام به همه عزیزان
خطاب به استارتر محترم :
یک سؤال :

خطاب به مشاورین عزیز :

دوستان عزیز مشاور گیرنده و مشاور و خریدار، در حال تدوین قوانین بخش مشاوره و سیستم های جدید این بخش هستیم که متاسفانه با کندی داره پیش میره اما ایشالله به زودی تموم میشه. ولی به صورت کاملاً عقلانی و بدیهی هم میشه این موضوع را فهمید که:

در صورتی که نیاز خود را به طور کامل بیان نکنید و مشاور به اشتباه بیوفته قطعاً اشتباه از سوی مشاور نیست. چون مشاور نمیتونه تک تک نیازهای شما را حدس بزنه و با علم غیب مطابق باهاش پیشنهاد بده. اما پیشنهادات اصلی کمپانی های سازنده را دوستان مشاور خیلی جدی بگیرند تا این جور بحث ها پیش نیاد.

البته نکته ای که هست اینه که در خیلیییی از موارد سیستم های پیشنهادی شرکت ها تنها مواردی نیست که میشه استفاده کرد.

به هر حال دوست عزیز، پیگیری کنید تا ایشالله مشکلتون حل بشه. دوستان اینجا همگی متخصص هستند، بهادر جان، حسام جان، رضا جان ، مرصاد جان و ... . قطعاً کمک میکنند تا مشکلتون حل بشه در صورت امکان.

لطفا بدون اطلاع داوری و قضاوت نکنید... جریان کارت گرافیک کوادرو یرای تمام نرم افزارهای شرکت اتودسک صدق میکند ولاغیر و اینکه در سایت خود شرکت اتودسک برای همه نرم افزارهاش فقط کارت گرافیک کوادرو را پیشنهاد میده، پس فرقی نمیکنه که Revit باشه یا 3ds max یا Maya یا AutoCAD یا هر کدوم از نرم افزارهای دیگش
کار من که با اشتباه مشاورین محترم این سایت به بی راهه رفت و تموم شد این از این قسمت، اما نکته ناراحت کننده اینه که دوستان میان مثل شما یک حرف اشتباه دیگه میزنن که بدتر از قسمت اول قضیه آدم ناراحت میشه... این پست رو زدم که فقط به مشاورین این سایت بگم از این پس برای محصولات اتودسک فقط فقط فقط فقط فقط فقط فقط کارت کوادرو رو پیشنهاد کنند و از تخیلات فکری خودشون نظریه علمی صادر نکنند. مطمئنا دوستان عزیزمون در اتودسک یه چیزی میدونن که میگن فقط کارت گرافیک باید کوادرو باشه.

تهرنگ
13-03-15, 14:40
لطفا خودتون رو معدن اطلاعات کامپیوتر ندونید و بدون قیدو شرط قبول کنید که اشتباه کردید و از این اشتباه به عنوان یه تجربه استفاده کنید و دیگه هیچ وقت برای هیچ کدوم از محصولات اتودسک به غیر از کارت کوادرو پیشنهاد ندید..
والسلام

Rezasam1
13-03-15, 17:22
دوست عزیز سلام

من برای تست پیشنهاد میکنم از همون درایوری که مهندس اشراقی عزیز اشاره فرمودن تست بگیرید

مدیر یکی از فرومها هم GTX970 داشته و با نصب درایور خاص مشکلی ندیده اگه اشتباه نکنم یکی دیگه از کاربران هم GTX970 داشتن با درایور 347 کراش داشتن ولی با 344 خیر

لینک فروم مربوطه (Only the registered members can see the link)

حالا امتحانش ضرر نداره

در این لیست اتودسک هم که البته قدیمی هست کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 280 با درایور 6.14.11.7824 شناخته شده ولی با درایور بالاتر 6.14.11.9621 خیر

نشون میده که با هر درایوری کار نمیکنه مخصوصا درایورهای بالاتر ساپورت نمیشن

metalika777_h_g
14-03-15, 01:07
سلام ببخشید دوستان من دارم سیستم میخرم ؛ اتفاقا کاربردم رویت و تری دی مکس هست و کارت انتخابیم هم 970
یعنی الان من باید کارت دیگه ای رو انتخاب کنم؟؟ اگه از ای ام دی بردارم چی؟؟ اونام مشکل دارن؟؟

M3RS4D 50062
14-03-15, 02:08
سلام ببخشید دوستان من دارم سیستم میخرم ؛ اتفاقا کاربردم رویت و تری دی مکس هست و کارت انتخابیم هم 970
یعنی الان من باید کارت دیگه ای رو انتخاب کنم؟؟ اگه از ای ام دی بردارم چی؟؟ اونام مشکل دارن؟؟

توی لیستی که دادم کارت هایی که اوتو دسک فقط از اونا ساپورت میکنه رو هست.
میتونید وایستید ببینید که با درایور پیشنهادی مشکل استارت حل میشه یا نه (که امیدوارم مشکلشون حل بشه :give_rose:)

ولی حتی اگه هم حل بشه ,به یه درایور محدود میشن و نمیتونن از اپدیت هایی که برای گرافیکشون میاد استفاده کنن.
به نظرم به درسرش نمیارزه و کوادرو انتخاب کنید ,طبق سخت افزاری که اتودسک پیشنهاد داده.

در ضمن بودجتون و تمام برنامه هایی که استفاده میکنید( تاکید میکنم تمام نرم افزار ها تون رو) بنویسید .

metalika777_h_g
14-03-15, 02:13
توی لیستی که دادم کارت هایی که اوتو دسک فقط از اونا ساپورت میکنه رو هست.
میتونید وایستید ببینید که با درایور پیشنهادی مشکل استارت حل میشه یا نه (که امیدوارم مشکلشون حل بشه :give_rose:)

ولی حتی اگه هم حل بشه ,به یه درایور محدود میشن و نمیتونن از اپدیت هایی که برای گرافیکشون میاد استفاده کنن.
به نظرم به درسرش نمیارزه و کوادرو انتخاب کنید ,طبق سخت افزاری که اتودسک پیشنهاد داده.

در ضمن بودجتون و تمام برنامه هایی که استفاده میکنید( تاکید میکنم تمام نرم افزار ها تون رو) بنویسید .
من 1400 بودجه دارم واسه کارت گرافیک ؛ زوتاک 970 رو انتخاب کردم؛ تمام نرم افزار هایی که میخوام :
اتودسک رویت
اتوکد
تری دی مکس
موتور رندر وی ری و منتال ری
و برنامه لومیون

M3RS4D 50062
14-03-15, 02:38
من 1400 بودجه دارم واسه کارت گرافیک ؛ زوتاک 970 رو انتخاب کردم؛ تمام نرم افزار هایی که میخوام :
اتودسک رویت
اتوکد
تری دی مکس
و برنامه لومیون

خدمت شما
NVIDIA Quadro K2200 (Only the registered members can see the link)

Reza Eshraghi
14-03-15, 09:51
اتودسک رویت
اتوکد
تری دی مکس
و برنامه لومیون

سلام

عزیز در مورد شما فقط و فقط و فقط کوادرو
لومیون به طرز وحشتناکی در بحث گرافیکی سنگین هست
منتها K2200 هم به بودجه شما نمیخوره چون بالای 1700قیمتش هست ( نزدیک به 1750 ! )
در مورد شما اصلاً زیر K4200 ارزشی نداره
به شدت فکر افزایش بودجه باشید

تاپیک مجزا بزنید و در تاپیک دیگران مشاوره نگیرید

Hessam II
14-03-15, 12:28
علت اینکه اکثر تری دی مکس کارها میان کارت 970 می خرن، دقیقاً همینه! نه امکان افزایش بودجه دارن و نه مهلتی برای خرید و منتظر ماندن جهت افزایش بودجه!
پردازش رندرینگشون رو ناچاراً محدود به CPU Based می کنند و صرفاً در محیط ویوپورت از کارت گرافیک بهره می برند!

کسی که رندر GPU داشته باشه، یا باید بالای 10 میلیون بودجه بذاره یا به فکر خرید 970 باشه. راه اول که تقریباً براشون غیرممکنه. بنابراین انتخابی جز خرید 970 براشون باقی نمی مونه. یا با ترفندهای نرم افزاری مختلف 970 رو سازگار با امور نرم افزاریشون خواهند کرد یا از جی پی یو رندر صرفنظر می کنند. چون حتی در امور ورک استیشن هم از بسیاری از جهات، کارت 970 به مراتب بهتر از کوادروهای هم رنج قیمت خودش هست!

البته کارت AMD هم اکثراً می گیرن. بخصوص کسانی که رندر تک فریم کار می کنن.

تهرنگ
15-03-15, 14:37
ورژن 344.75 کارت گرافیک هم نصب شد ولی فایده ای نداشت....

metalika777_h_g
15-03-15, 14:42
ورژن 344.75 کارت گرافیک هم نصب شد ولی فایده ای نداشت....
سلام
شما تو تری دی مکس رندر rt میتونید با این 970 بگیرین؟
منم میخوام همین رو بگیرم

AMD>INTEL
15-03-15, 14:47
سلام
شما تو تری دی مکس رندر rt میتونید با این 970 بگیرین؟
منم میخوام همین رو بگیرم

GeForce GTX Rendering Benchmarks and Comparisons | BOXX Technologies Blog (Only the registered members can see the link)