PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای وصل کردن گرافیک گیگابایت به مانیتور

پیکان
27-02-15, 14:06
سلام

برای وصل کردن گرافیک گیگبایت gtx 970 g1 gamming به مانیتور سامسونگ
syncmaster sw 2333 plus
چه تبدیلی باید بخرم؟
ممنون

AMD>INTEL
27-02-15, 14:19
تبدیل d-sub به dvi نیاز دارید . باید تو باکس گرافیکتون باشه .

پیکان
27-02-15, 15:23
تبدیل d-sub به dvi نیاز دارید . باید تو باکس گرافیکتون باشه .
داداش اشتباه نشه تو این هفته میخوام برم سیستم بخرم گفتم همون موقع تبدیلش بخرم
در ضمن تو سایت های خارجی تو باکسش خبری از هیچ تبدیلی نیست.

AMD>INTEL
27-02-15, 15:24
داداش اشتباه نشه تو این هفته میخوام برم سیستم بخرم گفتم همون موقع تبدیلش بخرم
در ضمن تو سایت های خارجی تو باکسش خبری از هیچ تبدیلی نیست.

تبدیل dsub به dvi-d تو بازار موجوده و مشکلی نیست .

پیکان
28-02-15, 07:47
تبدیل dsub به dvi-d تو بازار موجوده و مشکلی نیست .

پس به فروشنده بگم یه تبدیل dvi به d-sub میخوام.. که dvi گرافیکم تبدیل به dsub مانیتور کنه
اینا همش یه جوره 10 تا مدل نداره مثلا تعداد پیناش کم زیاد باشه و... بعد بهش نخوره!!!!:11():

AMD>INTEL
28-02-15, 11:56
پس به فروشنده بگم یه تبدیل dvi به d-sub میخوام.. که dvi گرافیکم تبدیل به dsub مانیتور کنه
اینا همش یه جوره 10 تا مدل نداره مثلا تعداد پیناش کم زیاد باشه و... بعد بهش نخوره!!!!:11():

مونیتورت اگر dvi دارد مشکلی نیست . اگر d-sub هست باید تبدیل d-sub به dvdi بگیری .

پیکان
28-02-15, 17:26
کارت گرافیک قدیمی که دارم خروجی dvi_I duall داره که وقتی به ورودی dvi_I single مانیتورم وصل میکردم تصویر نمیداد.!!!!!!!
حالا این کارت گرافیک جدیدی که میخوام بخرم 2 تا خروجی داره یکی dvi_I duall و یک dvi_D duall
حالا اگر خروجی گرافیک dvi_D duall به dvi_D singel مانیتور وصل بشه تصویر میدهد؟
یا باید یه تبدیل بین خروجی گرافیک dvi_I duall و dsub مانیتور بخرم؟ یعنی همون تبدیلی که گفتید...

AMD>INTEL
28-02-15, 18:00
کارت گرافیک قدیمی که دارم خروجی dvi_I duall داره که وقتی به ورودی dvi_I single مانیتورم وصل میکردم تصویر نمیداد.!!!!!!!
حالا این کارت گرافیک جدیدی که میخوام بخرم 2 تا خروجی داره یکی dvi_I duall و یک dvi_D duall
حالا اگر خروجی گرافیک dvi_D duall به dvi_D singel مانیتور وصل بشه تصویر میدهد؟
یا باید یه تبدیل بین خروجی گرافیک dvi_I duall و dsub مانیتور بخرم؟ یعنی همون تبدیلی که گفتید...

اون احتمالا مشکل از dvi کارت گرافیک بوده . شما dvi-d روی این کارت گرافیک تست کنید مشکلی نیست .