PDA

مشاهده نسخه کامل : فروش فوق العاده سایت فیلم پربازدید با شرایط ویژه ویژه

moviehaa
27-02-15, 08:44
Only the registered members can see the link e%2F8167641226%2FMoviehaa.jpg&hash=8268898dfa32d60e22ef017ffe722cda

سلام خدمت همه دوستان عزیز سالهای سال با مدیریت محتواهای مختلف سایت های فیلم و موزیک مثل سانگ بی سانگ و سانگ کده و ... سایتهای بزرگ و معروف خیلی زیادی داشتم نزدیک به 9 سال هست که کارم همین بوده به دلیل مشغلات زیاد و مشکلات شخصی که داشتم چند سالی بود کلا از این حرفه دست کشیده بودم تقریبا 1 ماه پیش بود که با یکی از بچه ها به این فکر افتادیم که سایت جدیدی با عنوان دانلود فیلم راه اندازی کنیم خداروشکر سایت رو تاسیس کردیم همه چیز خوب پیش میرفت تا اینکه این طرف اعزام شد به سربازی پستارو اون میداد منم راستیتش اصلا وقت پست دادن ندارم روزانه فیلم ها و سریال های جدید رو می زد رو سایت اما مجبور شد اعزام بشه به خدمت مقدس سربازی
و با این شرایط تصمیم گرفتم سایت رو واسه فروش بزارم چون واقعا وقت نمی کنم برسم بهش و اینجوری هم ول بشه حیف هستش
سایت واقعا با شرایط ویژه ای به فروش می رسد هیچ جائی با این شرایط و سایت به این خوبی به فروش نمی رسد
28 روز از تاسیس سایت گذشته و در این 28 روز پستی داده میشه فیلم و سریال جدید میاد تو گوگل وقتی سرچ می کنی ما پیج اول و دوم میایم در حالی که سایت های دیگه سالهاست دارن تلاش می کنن به اینجا نرسیدن حالا فکر کنید چند ماه دیگه چی خواهد شد میترکونه!
مشخصات سایت:
1- دارای قالب اختصاصی که خودم فارسی سازی ادیت و اختصاصی کردم و به صورت کامل فونت فارسی بی یکان ست شده
2- دارای پک اختصاصی سئو حرفه ای پریمیوم فوق العاده به طوری که هرپستی داده میشه کمتر از 1 ساعت و چند دقیقه ثبت میشه تو گوگل و موتورهای جستجو اونم در پیج اول و دوم
3- سئو و بهینه شده کامل سایت در تمامی موتورهای جستجو 100% تضمینی
4- اون اوایل سایت یک بار هک شد و همتون اطلاع دارید که وردپرس چقدر امنیتش ضعیف هستش بخاطره همین هزینه کردم گروه امنیتی فوق العاده نوین هاست سایت رو از همه نظر سرویس امنیتی کردند دیگه هیچ راه نفوذی نداره و دارای امنیت کامل می باشد
5- دارای نزدیک به 10 دامین فعال ir و com و in
6- رنک الکسا سایت تو این بیست و خورده ای روز شده 30,000 هزار ایران مطمئن باشید تا کمتر از یک ماه دیگه زیر چند هزار میاد روز به روز به طور چشم گیری میاد پائین
7- دارای 4 بنر اختصاصی فوق العاده حرفه ای گرافیکی تبلیغاتی سایت برای گذاشتن در سایت های دیگه جهت تبلیغات در سایزهای 60*468 - 240*120 - 200*940 - 500*500
8- از همه مهتر دارای سرور فوق العاده برای آپلود فیلم ها و سریال ها واقعا فوق العاده سرعت آپلود و دانلودش از هر سرور سایت دیگه ای بالاتر و بدون قطعی هستش واقعا فوق العاده هستش با حجم 500 گیگ و رم خیلی بالا که قابل ارتقا می باشد که 250گیگ پر شده و تقریبا 250 گیگ خالی داره
9- دارای تقریبا 450 پست در سایت می باشد و هرچی پستا بره بالاتر بازدید به طور چشم گیری میره بالا
10- هاست میزبانی سایت 2گیگ با پهنای باند و بقیه چیزای نامحدود با سرعت لود فوق العاده و بدون قطعی

همه اینارو گفتم حالا اصل مطلب الان شما بخواید همچین سایتی که هنوز یک ماهم نشده به اینجا رسیده رو تاسیس کنید کلی باید هزینه کنید ماهیانه کلی پول سرور بدید پول سئو بدید پول قالب و ... بدید
این سایت چون سروراشم واسه خودم هست خودم کارم سرور هستش ماهیانه لازم نیست پول سرور یا هرچیزی بدید همه سایت رو به صورت یکجا و کامل با قیمت 600T به فروش می رسد و فقط یک بار پول رو میدید و دیگه ماهیانه لازم نیست هزینه ای واسه سرور و ... بپردازید در ضمن سرور هم در زیرساخت گذاشتم براحتی میتونید یه هارد اکسترنال بردارید بیاید شرکتمون بریم فیلم ها و ... که آپلود کردید رو بردارید
پرداخت هم به صورت دو قسط میتونید بپردازید نصفش الان نصفش هم بعدا راه میام باهاتون
عکس هائی از وب مستر تولز گوگل که ورودی گوگل روزانه رو نشون میده همینطور نمونه عکس از پست های زده شده و ایندکس شده در گوگل رو براتون در زیر گذاشتم
شک نکنید تا چند ماه دیگه میترکونه فقط روزی یه مقدار وقت میخواد که پست بدید یا یکی رو بزارید پست بده چندماه دیگه وی آی پی کنید کلی پول ازش می تونید دربیارید یا تبلیغات بگیرید
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید پیام خصوصی بدهید و یا با ایمیل infomoviehaa.com در تماس باشید

Only the registered members can see the link e%2F8173606192%2Fwebmaster.jpg&hash=c14ad3c38f3764add18da3ec28d02930
Only the registered members can see the link e%2F8173606392%2F1.jpg&hash=b61e895a9f39037f4d3fe018ee97e8ee
Only the registered members can see the link e%2F8173606884%2F2.jpg&hash=81f5bd1abedb0507344201cc27b8135d ​