PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در پخش اینترنت مودم USB با مودم روتر ADSL

yakuzaturk
27-02-15, 00:27
سلام
یه راهنمایی میخواستم
من یه مودم 3G D-Link DWM 156 خریدم و یه مودمWireless N150 ADSL 2+ Modem Router دارم میخواستم اینترنت مودم usb که وصل میشه رو با این مودم وایرلس پخش کنم چجوری این کارو بکنم؟این مودم وایرلس رو من قبلا برا ADSL گرفته بودم که پخش میکرد حالا نمیدونم برا این مودم USB تنظیمات خاصی داره یا نه؟!!!
اصلا با این مودم روتر میشه اینترنت مودم USB رو پخش کرد یا نه؟

Majid642
27-02-15, 00:33
ولا منم یک مودم USBدارم که قابلیت وایرلس نداره و به کیس وصله/
می خواستم با گوشی به اینترنت کیس وصل شم اما نمیدونم چی کار کنم. گوشی هم وایرلس داره... ولی خوب مودمم وایرلس نداره...
خیلی هم گشتم راهی پیدا نکردم...

yakuzaturk
27-02-15, 23:53
کسی نیست این کارو کرده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AMD>INTEL
28-02-15, 00:52
این برنامه رو تست بزنید
Connectify Hotspot Alternatives and Similar Software - AlternativeTo.net (Only the registered members can see the link)

Lord_theOne
28-02-15, 08:47
من خوب کتوجه نشدم
یک مودم دارید که وایرلس نداره ازطریق یو اس بی به کامپیوترتون وصل میشه؟ بعد سیستم شما کارت شبکه وایرلس داره میخواهید که از طریق وایرلس سیستمتون اینترنت رو پخش کنید؟
درسته؟
یک راهشو دوست عزیز گفتن در تاپیک بالا AMD>INTEL (Only the registered members can see the link)

یک راهشم بدون برنامه از طریق Ad Hoc هست که اموزشش میزارم

Only the registered members can see the link %DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C+%D8%A7%DB%8C%D9%86% D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA+%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7+a d+hoc
اگرخواستید توی گوگلم سرچ کنید اینترنت ad hoc به شما آموزش های دیگه ای هم نشون میده

AMD>INTEL
28-02-15, 14:28
نرم افزار کامل Connectify Hotspot
دانلود Connectify Hotspot PRO 9.2.0.32804 - نرم افزار تبدیل لپ تاپ به مودم وایرلس (Only the registered members can see the link)

yakuzaturk
28-02-15, 18:44
من خوب کتوجه نشدم
یک مودم دارید که وایرلس نداره ازطریق یو اس بی به کامپیوترتون وصل میشه؟ بعد سیستم شما کارت شبکه وایرلس داره میخواهید که از طریق وایرلس سیستمتون اینترنت رو پخش کنید؟
درسته؟
یک راهشو دوست عزیز گفتن در تاپیک بالا AMD>INTEL (Only the registered members can see the link)

یک راهشم بدون برنامه از طریق Ad Hoc هست که اموزشش میزارم

Only the registered members can see the link %DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C+%D8%A7%DB%8C%D9%86% D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA+%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7+a d+hoc
اگرخواستید توی گوگلم سرچ کنید اینترنت ad hoc به شما آموزش های دیگه ای هم نشون میده

من یه مودم اینترنت ADSL وایرلس دارم که اینترنت رو که قبلا ADSL داشتم پخش میکرد ولی الان مودم USB سیمکارت خور D-link گرفتم میخوام اینترنت این رو با این مودم ADSL Wireless قبلی پخش کنم
این مودم قبلی
D-Link DSL-2730U/U1 N150 ADSL2+ Wireless Router - مودم-روتر بی‌سیم +ADSL2 دی-لینک مدل DSL-2730U/U1 (Only the registered members can see the link)
اینم جدید
D-Link DWM-156 3.75G HSUPA USB Adapter - مودم 3.75G HSUPA USB دی-لینک مدل DWM-156 (Only the registered members can see the link)

که اینترنت جدیدو با قدیم پخش کنم

- - - Updated - - -

نرم افزار کامل Connectify Hotspot
دانلود Connectify Hotspot PRO 9.2.0.32804 - نرم افزار تبدیل لپ تاپ به مودم وایرلس (Only the registered members can see the link)

قبلا استفاده کردم متاسفانه مودم ADSL رو نشناخت

M3RS4D 50062
28-02-15, 19:24
قبلا استفاده کردم متاسفانه مودم ADSL رو نشناخت

من الان همین برنامه رو روی سیستمم تست کردم و جواب داد.

Lord_theOne
01-03-15, 07:48
روشی که شما میخواهید امتحان کنید رو تست نکردم یکم دردسر داره باید کارت شبکه خود را شیر کنید از کارت شبکه به مودم وصل کنی بعد اونجا ایپیهارو توی رنج کارت شبکتون بزاری شاید جواب بگیری
راحترین راه همین برنامه هست که معرفی شده اگر درست اجرا نمیشه از تنظیمات یا ویندوزتون هست یا فایروال

milad19892015
13-03-15, 15:03
انتقال اینترنت مودم USB به مودم ADSL (پخش اینترنت مودم USB) (پخش اینترنت مودم USB با مودم ADSL):

دو راه دارید:

1- استفاده از مودم های ADSL چهارپورته و wifi دار معمولی
ابتدا هر دو مودم رو به PC مورد نظر وصل کنید - مودم ADSL رو با LAN به PC وصل کنید.- سپس وارد تنظیمات مودم ADSL بشید DHCP Server رو غیر فعال Disable کنید.
بعد یکی از آخرین نسخه های برنامه Connectify Hotspot رو نصب کنید و که بسیار ساده می تونید اینترنت رو از مودم به مودم انتقال بدید.
مشلات این روش :
- برای استفاده از اینترنت توسط دیگران همیشه باید کامپیوتر شما روشن باشد
- عدم امکان پسورد گذاری برای مودم ADSL در این روش که امکان استفاده از آن توسط افراد غیره را فراهم می کند.
- پایین آمدن سرعت اینترنت

2- استفاده از مودم های ADSL چهارپورته و wifi دار، دارای پورت USB 3G
این مودم ها هم مودم ADSL هستند هم دارای پورت 3g برای اتصال مودم USB و یا هارد و هم روتر
که اگر مشکل مالی ندارید توصیه می کنم از این روش استفاده کنید.
مثل مودم Dlink 2750