PDA

مشاهده نسخه کامل : اتصال دو سیستم به هم و استفاده از منابع سیستم دومی در اولی

problem
25-02-15, 10:19
سلام ببخشید من نمیدونستم این سوال رو کجا باید مطرح کنم چون نمیدونم باید واقعا از چه روشی استفاده کنم ... شبکه یا شیرینگ یا ....

ببینید من میخوام یک برنامه رو توی کامپیوترم اجرا کنم این برنامه به پردازنده بسیار بالایی نیاز داره ... (فکر کنید مثلا یک سایت دارم با یک سرور که این سایت اینقدر بازدیدش بالا هست که پردازنده اون سرور کم میاره (سرور هم فیزیکی در اختیار خودم هست) ) حالا میخوام یک سرور یا یک کامپیوتر دیگه باشه که من بتونم وصلش کنم به اون سرور اولی و حالا اون برنامه یا حالا اون بازدید ها که اجرا میشن روی سرور اولی .. اون سرور بیاد و از منبع سی پی یو کامپیوتر یا سرور دومی هم استفاده بکنه ... همچین چیزی دوستان فکر میکنم که میشه اما نمی دونم چطوری ... می تونید راهنمایی کنید ؟ ( در کل میخوام روی یک کامپیوتر از منابع یک کامپیوتر دیگه هم بشه استفاده کرد (رم و سی پی یو) یعنی برنامه توی پی سی اول اجرا بشه اما از سی پی یو و رم پی سی دوم هم استفاده بکنه و کم نیاره ) اینو باید شبکه کنیم یا راه حل دیگه هم هست ؟ اگر شبکه ای میشه لطفا یک توضیح کامل بدید چون کلا هیچی نمیدونم درباره روش پیاده سازیش

problem
28-02-15, 17:23
دوستان منظورم رو متوجه نشدید یا واقعا راهی برای این کار نیست !!!؟؟؟؟

Lord_theOne
28-02-15, 18:55
دوستمون توضیح داده

Only the registered members can see the link

problem
28-02-15, 20:39
دوستمون توضیح داده

سلام من اینو خوندم اما چیزی متوجه نشدم اگر بتونید یک توضیح مستقیم بدید ممنون میشم سیستم عامل کامپیوتر ها هم لینوکس هست که ایشون برای وین توضیح دادن .. اگر یکم بتونید در حد نرمال تر توضیح بدید برای لینوکس ممنون میشم

AMD>INTEL
28-02-15, 21:42
این لینک رو ببینید شاید مفید باشه
Building a Linux-Based High-Performance Compute Cluster | Linux Journal (Only the registered members can see the link)

M3RS4D 50062
28-02-15, 21:56
سلام من اینو خوندم اما چیزی متوجه نشدم اگر بتونید یک توضیح مستقیم بدید ممنون میشم سیستم عامل کامپیوتر ها هم لینوکس هست که ایشون برای وین توضیح دادن .. اگر یکم بتونید در حد نرمال تر توضیح بدید برای لینوکس ممنون میشم

لینوکس هزارتا نسخه داره.
شما از چه نسخه ای استفاده میکنید؟
و تو چه سطحی؟

problem
28-02-15, 22:26
لینوکس هزارتا نسخه داره.
شما از چه نسخه ای استفاده میکنید؟
و تو چه سطحی؟

من از سنتوس استفاده میکنم و میشه گفت به صورت کامل با کامند لاین های این سیستم آشنایی دارم و راحت باهاش کارهای تخصصی سرور رو انجام میدم

M3RS4D 50062
28-02-15, 22:30
من از سنتوس استفاده میکنم و میشه گفت به صورت کامل با کامند لاین های این سیستم آشنایی دارم و راحت باهاش کارهای تخصصی سرور رو انجام میدم

شما در واقع grid computing میخواید بکنید دیگه, تو لینوکس Cent OS ؟ درسته؟

M3RS4D 50062
28-02-15, 22:41
در ضمن ببینید این متن کمکتون میکنه؟
Setting Up an HPC Cluster » ADMIN Magazine (Only the registered members can see the link)

این هم هست ولی توی نسخه Ubuntu , فکر کنم تا حدی راه و روش و چگونه عمل کردنش رو بهتون القا کنه و یه تصویر کلی داشته باشین و به تونه کمکتون کنه.